Keresés

Részletes keresés

RontóPál Creative Commons License 2011.02.12 0 0 542

nem mondtam, h minden vezető alkalmas a pozíciójára.:-)

Előzmény: Törölt nick (541)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.12 0 0 540

A másodikkal értenék egyet..

 

(és megelőzve,hogy mi volt a véleményem a szocikról 1654-ben:ugyanez)

Előzmény: RontóPál (539)
RontóPál Creative Commons License 2011.02.12 0 0 539

Hát, nekem erről 2 féle véleményem van:

 

1. Ez a választók dolga, ráadásul egy igazán jó vezető egyetlen öt perces döntésével megszolgálhatja 10 évi bérét. Velem is volt ilyen, igaz, sak 3 évit szolgáltam meg.:-)

 

2. Fel kell állítani azt a szabályt, h egy emberenek csak egy segge van, és ehhez igazodik a lovak száma, ha közpénzt pasálhatnak el.

Előzmény: Törölt nick (537)
kireszavaztam Creative Commons License 2011.02.12 0 0 538

Na most aztán mán semmi gond, neandervölgyi homlokú felhívta országos haverját blokkolós Janit, hogy ugyanmá adja má le a luxus sportkocsi "szolgálati" autócskát, oszt innentől kezdve minden renbe van vissza is áll a választói bizalom.

 

Mert mától kezdve védelem alatt áll a nemzet: Jani megvéd minket! lehet, hogy házhoz is megy?

 

 

 

Éljen a Fidesz!!!!!

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.12 0 0 537

Az is érdekes téma lehet,hogy mikor jut ideje polgármesterkedni vagy frakciót vezetni?

Saját bevallása szerint ,napi 400 km-t jön-megy(az legalább 4 óra utazás+8 óra polgármesterkedés+1 óra sajtótájékoztatósdi+ 4 óra csak kell a parlamentben is)

 

Vagy nem alszik,ugye...

 

Előzmény: RontóPál (536)
RontóPál Creative Commons License 2011.02.12 0 0 536

Gondolom, vmilyen természeti jelenség, egy mélyebb összefüggés, amit a MINISZTERELNÖK ÚR  eddig nem látott, de most felismert, vagy parajelenség, mittudomén!:-D

Előzmény: Törölt nick (535)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.12 0 0 535

Érdekes módon a vizsgálatok 2002-ig néznek vissza,vajon miért? :)

 

 

Előzmény: RontóPál (533)
RontóPál Creative Commons License 2011.02.12 0 0 534

inkább

Előzmény: RontóPál (533)
RontóPál Creative Commons License 2011.02.12 0 0 533

Igaz, de akkor én inkáb az olaj biznisszel kezedeném, sztem azzal lényegében mindenki, aki politikus volt legkevesebb hátralévő élet 2/3-ára dutyiba kerülne, a többi apróság.:-D

Előzmény: Törölt nick (532)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.12 0 0 532

Abban is van igazság,de.....

A pofátlanság régebben is az volt és mai is az..(nem pártfüggő) 

Előzmény: RontóPál (531)
RontóPál Creative Commons License 2011.02.12 0 0 531

Azért gondoltam a 8 hónapra, mert azóta veri a nyálát ez a fehérje halmaz, h hűűű a tisztesség,  meg az igazságosság a jog előtt van, és egyéb állatságok.:-D

Előzmény: Törölt nick (530)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.12 0 0 530

Egyetértek,de inkább legyen 1990-ig ....

Előzmény: RontóPál (529)
RontóPál Creative Commons License 2011.02.12 0 0 529

nem lehetne, ha inkább egy visszamenőleges hatályú törvényjavaslattal állna elő, miszerint, aki az elmúlt 8 hónapban 1000 ccm-nél vagy 50 LE-nél nagyobb ótót használt közpénzből, az a felhasznált közpénz 3,14-szeresét köteles befizetni évente az APEH-hoz. Sztem méltányos!:-D

Előzmény: Törölt nick (526)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.12 0 0 528

Orbán felhívta, hogy fejezze be és adja le az autót.

 

 

Vagy a kétharmad telefonált neki...

Előzmény: Törölt nick (527)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.12 0 0 526

Végül - a kedves kommentelők ideidézett javaslatai után - nekem is lenne egy javaslatom Lázár János képviselő úr felé, aki nemrégiben bejelentette: visszaadja Audi S8-as környezetpusztító luxusautóját, mert rájött, hogy nem teljesen áll meg az az érv, hogy akit 70 százalékos többséggel választanak meg, az ilyen autóval járhat. (Hiszen eszerint azokon a kisebb településeken, ahol nemritkán 80-90 százalékos többséggel választottak polgármestert, ott minimum Bentleyt kellene venni.)

 

Szóval: Lázár képviselő úr - mondjuk egy önálló képviselői indítványban, hogy gyorsan menjen és egyszerű legyen - tegyen javaslatot egy vizsgálóbizottság felállítására, amely áttekintené, hogy az elmúlt húsz évben hogyan, kiknek a közreműködésével és haszonélvezete mellett, valamint mekkora kárt okozva sózta rá erőltetett menetben a Porsche Hungária az államra, az állami vállalatokra, a pártokra és az állami pénzből működő egyéb önálló intézményekre Audijait, Volkswagenjeit, Seatjait, majd az utóbbi években - a takarékosság jegyében - mind nagyobb arányban Skodáit.

 

Ha pedig véget ért a vizsgálat, Lázár képviselő úr - aki egy kitűnő és éles eszű ember, ráadásul tudtommal jogász is - nyilván tudni fogja, hol és melyik szervnél kell megtenni a feljelentést, függően attól, hány civil és hány hivatalos személy érintett az ügyben.

 

http://noemisszio.blog.hu/2011/02/11/lehet_mas_a_politika_52?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_campaign=index

<!-- -->
Ezüst Sajó Creative Commons License 2011.02.12 0 0 525

"Weinek Leonárd SZDSZ-es zuglói volt polgármester életrajza.

Fullextrás luxusautót béreltet magának Zugló liberális polgármestere, közpénzből"

 

Na én pont őt akartam beírni ebbe a topikba párhuzamként, csak megfeledkeztem róla. Mint tudjuk, ő a Dudoglo Pavel meg a Hunvald György országos nagy barátja. Amúgy valamikor Károlynak hívták de újított Leonárdra. A Károly az biztos olyan túlságosan snaszz és prolis volt. lol

Persze ha összesen csak kettő ilyen úrhatnám díszfasz sertepertélne a közpénzek közelében akkor még nem is lenne nagy baj. Sajnos minimum vagy 3-4 nagyságrenddel többről van szó.

Előzmény: holalé (456)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.11 0 0 521

Hülyén adná ki magát.

 

Egyébként így is spórolt nekünk Lázár úr,mivel használta a lézerblokkolót és ezáltal nem kellett a büntiket is nekünk befizetnünk.

Előzmény: ámbátor (516)
Zevran Creative Commons License 2011.02.11 0 0 520

"Pontosítanék, mielőtt valaki elhiszi!!! Nem az ország 2/3-a, hanem a választók egykori 51%-a."

 

He? A lakosság választóképes lakosságának (~70% ) fele az olyan 35% táján inog...ügyesen végezték a dolgukat, létrehoztak egy új tudomány ágat: a jogi matematikát.

Előzmény: Sahsa (490)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.11 0 0 519

,,Ha megturkálnák mélyebben LJ dolgait a topik mérete lotyaszájúéval vetekedne. "

 

Attól a többi lázáros topik hízna .  :-)

Előzmény: Zevran (518)
Zevran Creative Commons License 2011.02.11 0 0 518

"Még 2 hét,és a topik bezárható ."

 

Ha megturkálnák mélyebben LJ dolgait a topik mérete lotyaszájúéval vetekedne. Annyit vesztett a papucsával, mintha te a fél pár cipőd lecserélnéd.

Előzmény: Törölt nick (421)
ámbátor Creative Commons License 2011.02.11 0 0 516

Ellenkező esetben azt kéne hinnem, hogy a saját pénzével takarékosabban sáfárkodik mint a közpénzzel. Az meg azért nagyon furcsa lenne.

Előzmény: Törölt nick (502)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.11 0 0 515

,,Nem csak a baloskák ugráltak a témán, hanem minden magyar, aki nem balekja ezeknek az ostoba és egyúttal pimasz politikusoknak."

 

Biza ám,és a médiatörvény,manyup pénzek lenyúlása is kiverte rendesen a biztosítékot még a fideszes szavazók körében is .

Én csak tudom,a rokonságom,haveri és baráti köröm szinte kivétel nélkül rájuk szavazott.

Előzmény: Álomvédelmi twist (511)
RontóPál Creative Commons License 2011.02.11 0 0 514

Jesszum, szarjankók lennének a padsorokban?:-)

 

Jelenleg, vezetési módszereik, döntéseik alapján éppen a komcsik vannak kormányon, szvsz...

Előzmény: Álomvédelmi twist (513)
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2011.02.11 0 0 513

Szerintem az Orbán arra használja, hogy a többi szarjankót megfegyelmezze. Erre jó. De valszleg meg se szabadna egyszer se szólalnia a médiában.

De engem nem érdekel, tőlem aztán égethetik magukat szénné is.

Azt se bánnám, ha visszajönnének a kommunisták, ha annyira képesek elszúrni.

Előzmény: RontóPál (512)
RontóPál Creative Commons License 2011.02.11 0 0 512

Nadeha pökhendi nyikhaj, akkor gondolom, a frakciót sem kellene vezetgetnie, vagy azt is bérli?:-)

Előzmény: Álomvédelmi twist (511)
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2011.02.11 0 0 511

Nem csak a baloskák ugráltak a témán, hanem minden magyar, aki nem balekja ezeknek az ostoba és egyúttal pimasz politikusoknak. És, ahogy a szintén jobbos takacsi nick mondta: késő! Semmi örülnivalója nincs a Fidesznek azon, hogy a Fidesz valódi hatalmi tényezői a helyére tették ezt a kis pökhendi nyikhajt.

Előzmény: O. Kán (423)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.11 0 0 508

Képzeld,hogy igen.

Megjegyezném,hogy a szocik túlköltekezései nem mentség semmilyen alapon az "igazmondó" kormányunk tagjai részére.

Ne felejtsük el,hogy itt forradalom történt és rendszerváltás.

(vagy mégsem?)

Előzmény: Törölt nick (506)
holalé Creative Commons License 2011.02.11 0 0 507

 

 

csapattól kapott "szolgálati" Audija nem érdekel, mert a kézicsapat a szponzortól kapta.

 

szíjjártó az elnöke nem??

 

amúgy ha minden 4 kereküt összeszámolnánk reggelig számolgathatnánk.

Előzmény: Törölt nick (501)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.11 0 0 506

Szocik idején is szóltál?

Előzmény: Törölt nick (500)
WYW Creative Commons License 2011.02.11 0 0 505

Majd fizet neki az országgyűlés költségtérítést, nem hiszem hogy saját zsebből fogja fenntartani az új autót.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!