Keresés

Részletes keresés

tmbg Creative Commons License 2010.10.18 0 0 12
Ha a kereskedelmi adókkal összemérhető hallgatottságot hoz és egy hajszállal színvonalasabb akkor már pozitív az eredmény, ahogy nőne a színvonal úgy csökkenne a hallgatottság.
Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.18 0 0 11
ehhehe, most meg evermore undrgorund, mintha az oasis - egy nagyon rossz napján - megpróbált volna valami zenét bütykölni, aztán ennyi sikeredett.
de jó, nem szemlézem tovább a műsort. ez is sz@r, csak nem jópofizós tucatsz@r, hanem a másodvonal kakija.
Előzmény: Törölt nick (6)
renegade Creative Commons License 2010.10.18 0 0 10
Anarchista? Az MR2? Uramisten...
Előzmény: omboz (7)
tmbg Creative Commons License 2010.10.18 0 0 9
Objektív hallgatottsági adatok alapján szolgálta a közt.
Előzmény: omboz (7)
renegade Creative Commons License 2010.10.18 0 0 8
Zágsón. Hosszú ideig csak a CD-k mentek a kocsiban, aztán megjelent az új profilú MR2, azóta többször hallgattam rádiót. De minden jónak vége szakad egyszer, majd visszatérek a CD-kre. Ha meg otthon vagyok, úgyis valamelyik netrádió megy...
omboz Creative Commons License 2010.10.18 0 0 7
Anarchista közszolgálati adónak mi értelme volt?
Előzmény: tmbg (4)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.18 0 0 6
kispál/etetés című nóta dallamára:
...mert a hajóvonták találkozása tilos...
akusztikusan, naná ;-))))))))))))))

(amúgy szerintem az mr2 is borzasztóan béna, múltkor kocsival mentem melóba, mert a gyereket délben haza kellett vinni a kórházból, persze én is emerkettőt nyomattam, de hát izé... jelen pillanatban pl. pont Jay-Z szól, hát kell a fenének ;-( na, azóta meg Fisherspooner - abszolút középszar/szer kategóriájú nájlon elektró)
Ryke Creative Commons License 2010.10.18 0 0 5
ezzel nincs gond, csak miért az egyetlen használható adó terhére?
Előzmény: dezső a menő (3)
tmbg Creative Commons License 2010.10.18 0 0 4
Ez tipikus emberi jellemhiba, a fáraók piramisokat hagytak maguk után, a diktátorok szobrokat, oktatási miniszterek reformokat, médiaelnökök új struktúrákat. Különösebb értelem nélkül.
Előzmény: Törölt nick (-)
dezső a menő Creative Commons License 2010.10.18 0 0 3
Én nem bánom. Könnyűzenei adó van elég, ahogy öregszem egyre inkább hallgatok(hallgatnék) beszélgetős műsorokat.
omboz Creative Commons License 2010.10.18 0 0 2
manucsaOtlanítás?
Ryke Creative Commons License 2010.10.18 0 0 1
ez elég szomorú lenne ...
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.18 0 0 topiknyitó
Az eddigi értesülésekben nem bedobott vezetőt neveznek ki a héten a Magyar Rádió élére. Biztosan azt tudni, hogy újonc lesz, és gyorsan leszámol az MR2 eddigi koncepciójával.

http://antagon.blog.hu/2010/10/18/csengettek_az_mr2_nek_tervek_a_radioval

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!