Keresés

Részletes keresés

Kanalas Dzsoki Creative Commons License 2019.09.28 0 0 172

Ha megkaptad a választ, beírod ide? :-)

Előzmény: Assetudomhogyhivnak (171)
Assetudomhogyhivnak Creative Commons License 2019.04.21 0 0 171

Uuu basszus ez nem is jutott az eszembe... Nagyon hálás vagyok neked ezért a jótanácsért.

Jó hogy vagy!!

 

 

 

 

Előzmény: Herold (170)
Herold Creative Commons License 2019.04.20 0 0 170

Miért nem hívod fel őket és kérdezed meg?

Előzmény: Assetudomhogyhivnak (169)
Assetudomhogyhivnak Creative Commons License 2019.04.20 0 0 169

Sziasztok 

 

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a Magnet ATM-jeibe lehet pénzt befizetni vagy csak a fiokpénztárba bemenve?

Az Unicreditből jönnék át és ez a szolgáltatás fontos nekem.

 

köszi

 

Atis860 Creative Commons License 2019.03.13 0 0 168

Sziasztok én màr 3-hete megkötöttem vellük a szerzödèst,kihoszta a nö.azota a bank az eredeti szerzödést nem küldte se a kàrtyàt nem kaptam meg.nemtudom mi törtènt .

Valaki60 Creative Commons License 2019.01.05 0 0 167

Egy nagyon jó ismerősöm régebben magnettől vett fel lakáshitelt. Jött a chf elszámolás. Írd és mond hét év törlesztés után kénytelenek voltak 7millió forintot jóváírni. Évente egy millával lehúzták őket. Év végén karácsony előtt majd minden évben levelet küldtek különböző hivatkozásokkal. Volt hogy egy törvényre hivatkozva plusz befizetést akartak. Csak az volt a gáz hogy a törvény felét lehagyták. Pont azt a részt am semmisé tette a levél tartalmát. Végül eladák a lakást és megszabadultak a banktól. 

Ezek után mindenki fantáziájára bízom hogy milyennek tartja ezt a bankot...……..

Én biztos soha nem vennék fel ezektől egy vasat sem...…..

Herold Creative Commons License 2018.12.07 0 0 166

Örülök neki, de saját számlára befizetéskor eddig sem kellett papírokat kitöltögetni. Csak azonosítod magad a személyivel.

Előzmény: Laslow (165)
Laslow Creative Commons License 2018.12.07 0 0 165

Képzeljétek, tegnap voltak készpénzt befizetni a számlámra az egyik fiókjukban, és végre nem kellett a befizetés miatt papírt töltögetnem, csak azonosítottam magam és bemondtam az összeget (meg a végén aláírtam a bizonylatot)! Gyűlöltem, hogy minden befizetéskor ki kellett töltenem a papírt, hogy ki vagyok, hol lakom, kinek, milyen számlaszámra milyen pénznemben mekkora összeget akarok befizetni, stb... Semmi értelme nem volt. Utána arról bepötyögött számítógépre mindent az ügyintéző. Minek az a papír? Annyira nem értettem ezt az üzleti folyamatukat, írtam is nekik az ötlet/panaszládájukba róla, hogy miért ilyen kényelmetlen, macerás a befizetés náluk. És most végre elég csak odaadnom a személyimet, és azt mondani, hogy a saját (egyetlen) számlámra akarok X forintot befizetni. És nem kell végre töltögetnem semmit. Áh, oda vagyok meg vissza! (Pontosabban eddig voltam oda meg vissza, de nem az elégedettségtől.)

pgyafi Creative Commons License 2017.11.16 0 0 164

Bocs, téves info.

A max 6eFt nem volt náluk és már legalább 3 éve ennyi az utalások költsége.

 

Előzmény: pgyafi (163)
pgyafi Creative Commons License 2017.11.16 0 0 163

Valamikor nagyon megnőttek az átutalások díjai náluk, erre érdemes figyelni. A max 6000Ft korlátozás is lekerült.

 

S Apó Creative Commons License 2017.10.19 0 0 162

Ajánlom a bankot. De tudnod kell, hogy inkább internet bankon keresztül megy a használata. Jóval kevesebb fiókja van mint a "szeretett" OTP bankunknak.

Előzmény: Carl McCoy (160)
Herold Creative Commons License 2017.07.08 0 0 161

A számlavezetési díj bizonyos esetekben becsületkasszás, az éves kártyadíj itt az egyik legolcsóbb, és havonta vonják (1/12-enként).

Előzmény: Carl McCoy (160)
Carl McCoy Creative Commons License 2017.07.08 0 0 160

Csao!

 

Kicsit kezd tele lenn ia faszom a zsido OTP-vel, ugyhogy elkezdtem nezelodni bankok utan es megakadt a figyelmem ezen a bankon, mit lehet rola tudni, mik a velemenyek?

Herold Creative Commons License 2017.05.10 0 0 159

Hát ez elég furcsa.

Én az ilyen és hasonló esetek elkerülése végett szoktam lekötni a betét nagy részét, mert akkor nem férnek hozzá sem a bankkártyás csalók, se más.

Előzmény: TomTom90 (158)
Dundikalika Creative Commons License 2016.05.30 0 0 157

Háááát, tettem egy kört a Belvárosban. Az Andrássy úti és az Astoria autóval nem az igazi, gyakorlatilag nincs parkolási lehetőség a közelben. A Balassinál azt hittem negyedóra elég lesz befizetéshez. Sajnos nem, már 10 perc eltelt, amikor egy nyugdíjas felpattant, hogy immár félórája várakozik, és irgum-burgum...Na akkor gyorsan kijöttem. 

John Zero Creative Commons License 2015.03.18 0 0 156

végre!! már csak a DRBs vonalat kell megoldják (nekem azt írták hogy ne aggódjak, rendben lesz a kártya).

Előzmény: Törölt nick (155)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.14 0 0 155

PIN módosítás díja MagNet ATM-en 300 Ft/módítás

 

2015 márc 1-től

Előzmény: T.Era66 (146)
John Zero Creative Commons License 2015.03.13 0 0 154

Van valami hír a bankkártyákról? Amik ugye DRB-bankosak. Egyelőre működik..

ottofon Creative Commons License 2014.12.14 0 0 153

Olvasom itt a sok "okos" hozzászólást. Nos, nekem kb 2 éve van magnet számlám. Csillag. Egyetlen Ft nélkül nyitottam. Kb fél évig nem is fizettem be rá semmit. Nulla volt az egyenlegem, és senki nem szolt egy szót sem. Alap bankkártyát kértem, ami havi 200 Ft. Egy adminisztrációs hiba miatt majd 4 hónapot vártam a kártyára, de nem volt sürgős, volt másik bankszámlám (erste).

Nekem SMS kódos utalás van beállítva. Páromnak a kódlistás. Mindkettő teljesen jó. Nem értem mi a baj velük?

A felhasználói azonosítóm és jelszavam az amit én határoztam meg. A kártya pin kód valóban nem módosítható. de ez elég sok banknál így van.

A webes felület nagyon egyszerű, és jol használható. Az android alkalmazás is hibátlan. Kár hogy azzal még nem lehet utalni, de sima androidos böngészővel lehet, az is megteszi amíg nem fejlesztik az appot.

Ugyanakkor én rühellem a multikat, így kisebb kellemetlenségek esetén is, sőt még ha drágább is akkor is maradok a Magnetnél. A köcsög Raiffeisen nagyon csúnyán átbaszott, egy igazi jellemtelen banda. Az OTP-tól hányok. személyte

len, mindig ezren vannak a fiókban, és kurva drága is.

MAGNETNÉL UDVARIASAK, ELŐRE KÖSZÖNNEK, sosem kell sorbaállni sem.

 

Előzmény: T.Era66 (144)
pgyafi Creative Commons License 2014.12.12 0 0 152

Ha 1 éven belül szünteted meg a számlát, az 1000Ft-ba kerül és 1 hónapos felmondási idő van.

Előzmény: T.Era66 (146)
pgyafi Creative Commons License 2014.12.12 0 0 151

Az 1000ft alá megy dolog nem úgy van, hogy ha éppen 968Ft marad a számládon egy vásárlás után akkor másnap már nincs számlád.

 

ÁSZF-ből:  V.3.1.5.
A Bank jogosult a Keretszerződést azonnali hatállyal felmondani, ha az ügyfél a Keretszerződésben
foglalt kötelezettségét súlyosan vagy ismételten megszegte, így különösen:

 

e) ha fizetési számlájának egyenlegét a Számlatulajdonos a felszólítás ellenére nem egészíti
ki a Hirdetményben meghatározott minimum fizetési számla egyenlegének megfelelő összegre.

 

Szóval előbb felszólítanak (igaz ezt 500Ft-ért teszik...), hogy adott időn belül rendezd a dolgot.

Előzmény: T.Era66 (144)
John Zero Creative Commons License 2014.12.12 0 0 150

Ja, bocsánat, valóban látom, hogy van olyan számlacsomag (általános, csillag) ahol írnak ilyet. Nekem még az Illetéktelen van.

Előzmény: John Zero (148)
pgyafi Creative Commons License 2014.12.12 0 0 149

Legalább 1x érdemes elolvasni a netbank leírását:

 

"Kódszó kérése SMS-ben
Ha a Kódszó kérése SMS-ben fülön bekapcsolja a Kódszó kérése SMS-ben funkciót, akkor az
aláíráskor megjelenik egy Kódszó SMS-ben feliratú gomb, amelyre kattintva a NetBank elküld
Önnek egy darab kódszót rövid szöveges üzenet formájában. Az így küldött kódszó technikailag
egy egyetlen elemű kódszólista..."

 

Előzmény: T.Era66 (146)
John Zero Creative Commons License 2014.12.12 0 0 148

Nem is tudtam, hogy megszűnik a számla, ha 1000 Ft alá megy, érdekes, szerintem nekem már volt alatta.

PIN kód: igen, ez gáz, hogy nem lehet megváltoztatni.

Papír kódokkal: én az SMS kódkérés módszert használom, jól megy, nem kell papír. Persze lehet azt is, ha valaki azt szereti.

Webes felület szerintem elég jó.

Kp befizetés: ritkán fizetek be kp-t, valóban kicsit kényelmetlen, CIB-nél is így volt 3-4 éve, a céges számla esetén a CIB-nél még ma is kell papír.

 

Ami külön jó, hogy a MagNetnek van olyan app-ja telefonra, amivel szinte rögtön látod a kártyaegyenlegedet, nagyon kényelmes!

 

Előzmény: T.Era66 (144)
potika Creative Commons License 2014.12.12 0 0 147

Ez a kódos megoldás nem olyan rossz, az SMS-t akarták megspórolni vele. Olyan, mint egy token, csak előre tudod a kódokat. Nekem nem ez volt a legnagyobb bajom.

Előzmény: T.Era66 (146)
T.Era66 Creative Commons License 2014.12.12 0 0 146

Persze, elmenthetem text-be meg akármibe is, de én ilyenről még nem hallottam, hogy utalásokhoz igényeljek kódokat!!!!

Lehet nem érted, de a Ferenc körúti fiókban a hölgy egyértelműen közölte (én is ott voltam, tehát hallottam), hogy vigyázni kell, az egyenleg nem mehet 1000Ft alá!!

Én pl röhejesnek tartom azt is, hogy a PIN kódot nem lehet megváltoztatni, amit ők adnak az van! Meg még sorolhatnám, de a nagyját már elmondtam.

Szerintem párom előbb-utóbb megszünteti a 2 hónapja nyitott számláját. 

Előzmény: potika (145)
potika Creative Commons License 2014.12.12 0 0 145

Na ne vicceljünk már, miért kellene kinyomtatni bármit is ? Beleteszed egy txt-be, a txt-t meg egy titkosított fájlba és kész. Pendrive-on viheted magaddal, vagy akár netre is feltöltheted. Nekem volt már 200 forint az egyenlegem, de nem szűnt meg, szóval ezt nem  értem.

Inkább a durva áremelés miatt kell menekülni, én fel is mondom a számlámat jövő héten.  

Előzmény: T.Era66 (144)
T.Era66 Creative Commons License 2014.12.12 0 0 144

Párom kb 2 hónapja nyitott náluk számlát. És átkozza a napot amikor ezt megtette! Minden olyan nehézkes, bonyolult. A számla egyenlege nem csökkenhet 1000Ft alá, mert akkor automatikusan megszűnik! A kártyához kapott PIN kódot nem tudod megváltoztatni, ha utalni is akarsz, akkor ilyen kinyomtatott kódok kellenek hozzá, amit vagy a fiókban kapsz vagy otthon a netbankon kell igényelni és kinyomtatni. 

Ha elmész nyaralni vagy elutazol akkor vinned kell a papírt amin a kódok vannak! 
Még nem létezik náluk az sms értesítés, ha pénz érkezik a számládra. És akkor még nem is beszéltem arról, hogy kontakt jelszónak Ők mit adnak a számlához, amit szintén nem lehet változtatni!!! 

Ha kp-t fizetsz a számládra, akkor ki kell tölteni egy nyomtatványt. 

Én is majdnem átmentem hozzájuk, de most már áldom az eget, hogy maradtam ott ahol vagyok! Nekem Erste-nel van számlám, 285 Ft a számlavezetési díjam havonta és maximálisan meg vagyok velük elégedve. Utalni holt egyszerű meg egyéb ügyeket is intézni. Minden jelszót saját magam választhatok és változtathatok. Ha véletlenül átmegy a számla mínuszba, nem szűnik meg azonnal a számla!! Nemhogy ha 1000 Ft alá csökken!! Röhejesnek tartom a Magnet-et! XXI.században így működni (papírra kinyomtatott utalási kódok!!)!!!

Szerintem messziről kerüld őket!

Előzmény: wartburgospeti (141)
andrago_ Creative Commons License 2014.11.06 0 0 143

Rossz az androidos mobil app. 90 nap helyett csak 30 napig működik. Azt mondták, javítják. Hát nem túl gyorsan.

 

Amúgy szerintem is durva az áremelés. Nem törvénytelen áthárítani a tranzakciós díjat? Hol van ilyenkor a PSZÁF? Amióta megverték Szász Károlyt, senki nem meri ott rendesen végezni a munkáját? Ez a magyar módi: a NAV meg a PSZÁF szigorú politikai kontroll alatt. Ha valaki nem engedelmeskedik és önálló nyomozásba kezd, tehát "túlbuzgó", azt megveretik.

Előzmény: wartburgospeti (141)
pgyafi Creative Commons License 2014.11.03 0 0 142

Ha sms-sel lépsz be akkor annak költsége ill. kártya/egyenleg értesítők sms költsége.

Dec 15-től lesz/van új hirdetményük, azt is nézd meg.

Előzmény: wartburgospeti (141)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!