Keresés

Részletes keresés

Rolf242 Creative Commons License 2010.05.12 0 0 75
Olvastam, jelentem! :D Akkor, és most is nagyon tetszett.
Persze más az irodalom ( ha ez az:) ) és más ha az utcán szandi+zokni jujjjjjjdegázban rohangálnak :D
Persze a strandbakancsról is tudnék mesélni, az is jó "sport" :D
Előzmény: horex (26)
Perichole Creative Commons License 2010.05.11 0 0 74
Ez a "hinnnnye!!!" kategória... Vagy nem is tudom... nincs is szó...
Előzmény: orcapofa (21)
SUPER AGyURI Creative Commons License 2010.05.11 0 0 73

Egyik bőrből sem, az a baj. Sem a szandál bőréből, sem a láb bőréből. Borzalmas dolog a lábszag.

De szerencsére sikerült egy igen neves cipőboltban egy igen gagyi, bőrnek hazudott olyan cipőt vennem, amelynek olyan erős műbőr-szaga van, hogy egy 12 órás irodában rothadós munkanap után is tökéletesen elnyomja a lábszagot.

"De büdös a cipőd" - mondja a feleségem este.

Mennyivel jobban hangzik, mint a "Nem mosnál lábat?" :)

Előzmény: őszkaján (69)
SUPER AGyURI Creative Commons License 2010.05.11 0 0 72

Tiltakozom!!!!

Zoknit azért vesz az ember a szandálhoz, hogy ne ragadjon hozzá a lába. (És kevésbé, vagy mondjuk úgy: másként, elegánsabban büdösödjön.)

Szandált meg azért veszünk fel zoknira, mert nem kell cipőfűzővel és/vagy cipőkanállal bajlódni.

 

Én speciel a női nadrágviselést és a férfi szoknyaviselést tiltanám be, maximálisan ellenzem továbbá a női autóvezetést és a férfi mosogatást :)))

Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Babco Creative Commons License 2010.05.11 0 0 71

http://m.blog.hu/ko/korcsmacska/image/200905%20m%C3%A1jus/yeeha.jpg

Babco Creative Commons License 2010.05.11 0 0 70
És ez is.....

http://m.blog.hu/ti/tiffany/image/200906/_44241041_muffin_203.jpg
őszkaján Creative Commons License 2010.05.11 0 0 69
 A zokni nélküli szandál viselet, a 60-as évek végén a buzi franciáknál kezdődött. A baj az hogy rővid időn belül a szadál rettenetes büdös lesz, mert közvetlenül kapja az izzadtságot és a bőrből a lábszagot nem lehet kimosni.
moziga2 Creative Commons License 2010.05.11 0 0 67
Ruha nélkül ne menj ki! Ez a lényeg. Tudod, mint a buzik, meg a szexfelvonulók. Egyébként mezítláb kimehetsz, de kurva rossz mesztillább flangálni a forró aszfalton.
Előzmény: arnyekxxx (64)
arnyekxxx Creative Commons License 2010.05.11 0 0 66
Köszönöm, már értem.
Előzmény: botsinkai (65)
botsinkai Creative Commons License 2010.05.11 0 0 65
Ez a viselet természetesen - (hát nem tudod?!) - a minden korosztálynak megfelelő és mindig divatos Mao-öltöny. :-)

Előzmény: arnyekxxx (64)
arnyekxxx Creative Commons License 2010.05.11 0 0 64
Kedves Topiklakók!

Valaki leírná részletesen, milyen ruházatban szabad nyáron kimenni az utcára? Mi az a viselet, ami nem ingerli a kedves közönséget a viselő leköpésére?

Ggantijja Creative Commons License 2010.05.11 0 0 63
Akkor te a könnyű testi kísértés híve vagy - mondjuk én is, csak a másik oldalon. :)
Előzmény: Híd (52)
Ggantijja Creative Commons License 2010.05.11 0 0 62
Én azt utálom, amikor hasa-ki-póló alól szöttyedt-löttyedt hurkahas buggyan ki, de még ennél is jobban, ha a nadrág fölött 1-2 centire kilátszik a harisnyanadrág.
Ennél még a makkoscipő is jobb :)
botsinkai Creative Commons License 2010.05.11 0 0 61
Ilyen erővel az angol arisztokrácia sem követendő a hivatalos alkalmakat kivéve. :-)
Előzmény: Törölt nick (59)
botsinkai Creative Commons License 2010.05.11 0 0 60
Ha Viktorék kötelező hit- és erkölcstan ötlete megvalósul, akkor a hittanra nem járók esetén az alternatívan választható "erkölcstan" címszó alatt valószínűleg jelentős részben illemtan (is) lesz.
Előzmény: sópipa (58)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.11 0 0 59
Mégis a jenkik azok akik farmerral pólóval tisztelik meg a színházban a művészeket. Pedig náluk nem is volt cuculizmus. Arra hivatkoznak hogy ők egész nap a biznisz-zubbonyban nyomják, és ilyenkor kikapcsolódnak.
Előzmény: botsinkai (57)
sópipa Creative Commons License 2010.05.11 0 0 58
Lásd, második mondatom. Jó lenne valami illemóra egyébként az iskolákban.
Előzmény: botsinkai (57)
botsinkai Creative Commons License 2010.05.11 0 0 57
Illemtől vagy bármi mástól függetlenül igen "érdekes" gúnyákban járnak emberek pl temetésekre (is). :-)
A cucilizmus ilyen területeken (illem, ízlés, közízlés, stb) hihetetlen durván rontott.
Előzmény: sópipa (56)
sópipa Creative Commons License 2010.05.11 0 0 56
"Nem gondolod, hogy mindenkinek szíve/joga mit és hogyan hord? "

Mondjuk ezzel vitatkoznék. El kellene olvasni egy alapvető illemtankönyvet. Férfiaknak nem illik pl. egyáltalán szandálban mászkálni. Tudom most én meg miafaszért szólok bele, nem mindegy, hogy ki mit visel? De hát a temetésen sem nézzük jó szemmel azokat, akik teniszütővel andréagasszi stílusban jelennek meg.
Előzmény: spenci44 (54)
spenci44 Creative Commons License 2010.05.11 0 0 55
Lehet értelmesebb mint Te
Előzmény: Rolf242 (10)
spenci44 Creative Commons License 2010.05.11 0 0 54
az ilyen gondolatokat hordozókra meg elzárás

Nem gondolod, hogy mindenkinek szíve/joga mit és hogyan hord? Tudod öltözék alapján ítélkezni...? Ráadásul így?
Előzmény: Törölt nick (41)
dedalon74 Creative Commons License 2010.05.11 0 0 53
Miért is?


A divatból, jobban mondva a sznobokból élek...:)
Előzmény: Törölt nick (49)
Híd Creative Commons License 2010.05.11 0 0 52
De, csak most visszajött :) Mondjuk, én zoknit tűsarkú szandihoz csak nadrághoz vettem fel, a combfixet szoknyához is persze. Szerintem az a lényeg, hogy szexi és mutatós legyen, ne sima nylon, hanem mintás, necc, csipkés, színes stb. Akkor trendi, sima testszínű vágyölő verzióban persze béna.
Előzmény: Törölt nick (50)
botsinkai Creative Commons License 2010.05.11 0 0 48
El vagyok maradva a női cipődivattal, csótányroppantó szandált még nem láttam. :-)
Előzmény: Híd (47)
Híd Creative Commons License 2010.05.11 0 0 47
Nekem meg ilyesmi :)
Előzmény: botsinkai (45)
Híd Creative Commons License 2010.05.11 0 0 46
Az vagyok :)
Előzmény: Törölt nick (40)
botsinkai Creative Commons License 2010.05.11 0 0 45
Számomra pl egy zoknival hordható szandál ilyesmi.
Előzmény: botsinkai (44)
botsinkai Creative Commons License 2010.05.11 0 0 44
Gondolom, ezt is mezitlábra. :-)

Sokan tornacsukához, sportcipőhöz sem húznak zoknit, mert az nekik úgy jó. Egészségükre. :-)
Előzmény: dedalon74 (43)
dedalon74 Creative Commons License 2010.05.11 0 0 43
Lehet ilyet pl.:

http://www.chemical-records.co.uk/sc/servlet/imagepopup?cat=LUZSRM&p=0&logo=lacoste_footwear.jpg

Most újra divat lesz a "körvarott "cipő...
Előzmény: botsinkai (32)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.11 0 0 42
Mellesleg érthetetlen hogy a topicnyitó miért idegen emberek lábbelijét bámulja? Az ilyenek szoktak "véletlenül" fellökni az utcán.. :)

És napi 10 órában zárt cipőben rohad a lábam nyáron, örülök ha hétvégén nemkell ráerőltetni a 47-es lábamra a 46-ig kapható konfekcióméretet. Mondjuk én zoknit nem húzok hozzá, de lehet egyeseknek egészségügyi problémája amit zoknival palástol.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!