Keresés

Részletes keresés

draganpalic Creative Commons License 2010.05.12 0 0 7
Szerintem ha egy kicsit hozzateszel akkor tudsz venni egy hasznalt Nexus-t. A wm-hoz kepest az android furgebb és jobb is.
mozo01 Creative Commons License 2010.05.12 0 0 6
Köszi!
Erdőbe, meg kesselni ott a 60Csx, ez csak autóba lenne, meg telefonálni meg ilyesmik. Bár most, hogy a pannon egy tízessel megemelte az árát....
Előzmény: draganpalic (5)
draganpalic Creative Commons License 2010.05.12 0 0 5
Hi. Nekem ez a harmadik gpsem. Minden jo rajta de a gps ritka gyenge. A Russa nem fut a nagy kepernyő miatt helyette a Navitelt hasznalom. Van olyan h a gps annak ellenere h le van toltve az agps semmit nem talal a szabad eg alatt sem! A regi telefononjaim meg az epuletben is megtalaltak a holdat az ablak mellett. Ha erdőben kirandulsz vagy csak nincs szabad eg feletted akkor nem latja a holdakat de akkor sem biztos! A tesztekben irjak is h a gps gyenge, inkabb azt kellett volna irni h szabad eg alatt ha nincs felho akkor van esely a hsznalatara. Ha megtalalja akkor pedig MINDIG pontatlan! Ez kb 5-10 m szokott lenni. Ha megtalalta a jelet es 90 fokkal elforditod a gepet mert mondjuk fotozol akkor megszakad a gps vetele. A 4 eves siemens pdan meg a ysebemben is meg,meg talalta a jelet! Ha kirandulni akarsz vele akkor semmi esetre sem ajanlom! A boritasrol mar nem is irok semmit! Egyszer ejtettem le es ugy nez ki mintha megkoszorultem volna ugyanis olyan szep sima a felulete.
mozo01 Creative Commons License 2010.05.11 0 0 4
Erre vagyok kíváncsi én is. :)
Előzmény: Gyurma60 (3)
Gyurma60 Creative Commons License 2010.05.11 0 0 3
Egy picit konkrétabban leírhatnátok, hogy miért "fikázzátok" ennyire .... mert ezekből a 2-szavas hozzászólásokból nem sokat tanulunk ...
Köszi....!!
mozo01 Creative Commons License 2010.05.10 0 0 2
Miért? Ennyire rossz?
Előzmény: okeyzsoke (1)
okeyzsoke Creative Commons License 2010.05.10 0 0 1
Vidd vissza vagy csereld at masra... ha maskepp nem megy akkor 10 mp mikrozas...
Frajti Creative Commons License 2010.05.10 0 0 0
Várhat0d
Előzmény: Gyurma60 (-)
Gyurma60 Creative Commons License 2010.05.10 0 0 topiknyitó
Sziasztok...
Ide várnám a sok Okosságot az Omnia 2-es használatáról...
Omnia 2

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!