Keresés

Részletes keresés

mos Creative Commons License 2010.05.04 0 0 286

Abban az ügyben megengedőbb volnék.

Ne feledd, h az ország a csőd szélén volt, és a Reformszöv. programját Gyurcsány is lefikázta. Vizire viszont aligha lesznek hatással a zOrbándiktatúrát vízionáló exszadis megmondóemberek, amit Sólyomnál aligha tudsz kizárni, a környezete ebből a körből van (Majtényi, Kumin, Török (?), stb.).

Előzmény: Törölt nick (276)
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2010.05.04 0 0 285
Nemnem, tedd a kezed a szívedre, nektek mindig az a legjobb figura, akire Orbán rábólint. Ha Schmitt Paja lesz, akkor azt fogjátok szuverénezni évek múlva. Ilyenek vagytok, de persze nem haragszom ezért, félre ne értsd. :)
Előzmény: O. Kán (280)
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2010.05.04 0 0 283
Ez olyan szépen és meghatóan írtad, hogy mingyá elmorzsolok egy könnycseppet és elolvasok egy Wass Albert regényt...
Előzmény: péterkém (278)
mos Creative Commons License 2010.05.04 0 0 282

Igen, ez lesz.

De azért ne becsüljük túl az elnöki poszt lehetőségeit, ahol nem a nép választja az elnököt, ott kábé ennyi lehet a jogosítványa (szerintem éppenhogy antidemokratikus, ha egy nép által megválasztott kormányt szivat egy egy közvetve választott elnök), szóval Vizi bácsi majd szépen utazgat, kezet fog mindenkivel, senki nem vár el többet.

Előzmény: Transylvanianmixedgrill (275)
O. Kán Creative Commons License 2010.05.04 0 0 280

Saját démonaiddal hadakozol, nem velünk.

 

Előzmény: Transylvanianmixedgrill (279)
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2010.05.04 0 0 279

Emlékszem, hogy Mádl regnálásnak vége felé, akkor meg Mádl volt a legjobb figura, emlékszem, húúúúúúú, milyen jó ember ez a Mádl, ennél jobb nem is lehet. Aztán jött a Sólyom, most meg húúúúú, hát ennél jobb sose lehet.

Előzmény: O. Kán (273)
péterkém Creative Commons License 2010.05.04 0 0 278

Messzemenően támogatom a felvetést!

Már 20 éve is a Szadeszes "4-igenes" népszavazás vette el tőlünk a közvetlen KE-választás lehetőségét!

Én tökéletesen meg vagyok győződve arról, hogy Sólyom László KE úr - mint eddig - továbbra is abszolút szuverén államfői módon, pártatlanul védené a demokráciánkat, megakadályozna minden alkotmányellenes kormányzati lépést, bármelyik oldal is van kormányon!

Ilyen intellektusú, tudású és erkölcsi tartású köztársasági elnökre van még min. 5 évig szüksége ennek a megrendült országnak!

 

Előzmény: emberidomár (9)
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2010.05.04 0 0 277

"földrajzi ponty-alak"

 

Na, eddig már nem tudlak követni. Az nekem a hazám, magasban...

Előzmény: #FF4500 (171)
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2010.05.04 0 0 275
Ha a Orbán okosan ügyeskedik, akkor egy legkevésbbé megosztó figurát rak be KE-nek...majd szépen leépíti a pozíció törvényi hátterét. Szóval ott lesz egy Vizi. E. bohócnak a sóhivatalá züllesztett pozíciója élén, a nagy semmi hatalommal a kezében.
Előzmény: mos (272)
mos Creative Commons License 2010.05.04 0 0 274
Leírtam. Mert legalább nem Majtényi kesztyűbábjai.
Előzmény: O. Kán (273)
O. Kán Creative Commons License 2010.05.04 0 0 273

"nehogymá' ebben az országban csupán Sólyom hitbizománya legyen a poszt"

 

Nem ez a kérdés, hanem az, hogy egy másik jelölt mitől lenne jobb, alkalmasabb személy Sólyomnál?

Előzmény: mos (272)
mos Creative Commons License 2010.05.04 0 0 272

Ezért kell Vizi, ha igaz, amit Pálinkásról írsz.

De sok lehetőség lehet, ne becsüljük alá Orbánt, nehogymá' ebben az országban csupán Sólyom hitbizománya legyen a poszt, és eleve elfogadjuk, h itt aztán senki más nem lehet alkalmas!

 

Egy elnöknek sok lehetősége van azért:

- befolyásolhatja a közbeszédet, ezt Sólyom sokszor megtette, akár havonta beszólhat Orbánnak is, ha kell

(és mivel Sólyom szólna be Orbánnak, az jóval többet ártana neki politikailag, mintha ugyanazt a Majtényi-szöveget (amelyet Sólyom majd felolvas) csak Majtényi mondaná el.

 

- blokkolhatja a kinevezéseket, hiába van a fidesznek kétharmados felhatalmazása, a kormányzat senkit nem tudna kinevezni (akár alkalmas személyt sem), mert Sólyom csak a saját környezetét részesíti előnyben

Előzmény: Törölt nick (266)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.04 0 0 271

Pintér Sanyi bácsi is egyből milyen elfogadott lett mingyá a jobboldalon

 

Javaslom nézz át a A Fidesz nem bántja Gergényit? topikba!

Előzmény: Transylvanianmixedgrill (269)
O. Kán Creative Commons License 2010.05.04 0 0 270

Csak azt tudja adni, ami a lényege.

 

:)

Előzmény: Törölt nick (268)
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2010.05.04 0 0 269
Gondlom amúgy mindezt azért, mert Pintér Sanyi bácsi is egyből milyen elfogadott lett mingyá a jobboldalon. Amikor az Eclipse miatt pár hónapja még sunyi oligarházták a jobboldalon itt a fórumban is, akkor bezzeg nem volt jó és megfelelő miniszterjelölt a Sanyi bácsi.
Előzmény: Transylvanianmixedgrill (264)
O. Kán Creative Commons License 2010.05.04 0 0 267

Ez csak a te mentális állapotod feltérképezéséhez nyújt fogódzót, de semmi esetre sem a jobbos gondolkodásmódot tükrözi.

 

:)

Előzmény: Transylvanianmixedgrill (264)
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2010.05.04 0 0 265

Hozzáteszem, hogy ha megkérdeznéd a népet, hogy kit javasolnának, akkor OV-t mondanák.

Viszont ha úgy tennéd fel a kérdést, hogy az alábbi listából kire szavazna, és a listába be lenne írva Vili bá' a Barátok köztből, akkor bizonyára legtöbben rá szavaznának. :)

Előzmény: Törölt nick (261)
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2010.05.04 0 0 264
Azt gondolom, hogy a jobboldalon az a gondolkozás az elfogadott, hogy ha Orbánnak ő megfelel, akkor nekem is megfelel. Szóval ha OV holnaptól elkezdene Tölgyessy mellett szónokolni, akkor a fanoknak is be fog jönni Tölgyessy. De ha netán Schmitt Paját fogja nyomni, akkor majd a Schmitt Paja lesz a fanoknál a lehető legjobb KE jelölt.
Előzmény: Törölt nick (261)
Geyza Creative Commons License 2010.05.04 0 0 263
Ez lehet a helyzet.
Előzmény: Transylvanianmixedgrill (262)
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2010.05.04 0 0 262
Tölgyessy nagyon kemény, határozott fickó, még akkor is ha sokszor nem értek egyett a véleményével, elismerem, hogy nagy koponya, méltó lenne KE-nek. Szerintem Orbán viszont nem járna vele jól, úgyhogy biztos nem ő lesz. :)
Előzmény: Geyza (256)
mos Creative Commons License 2010.05.04 0 0 260

Nem én gondolom, maga Majtényi és Tölgyessy érvelnek azzal (nyilván finomabban, h ne essen le a hülyéknek, nem rád célzok), h azért kell ide most újra Sólyom, mert mostmár a jobboldali kormányt szopatna orrba-szájba.

 

És olyan fülbesúgókkal a környezetében, mint Majtényi és Kumin, effelől senkinek nem lehet kétsége.

Orbánnak sem, ezért nem lesz Sólyom, szerencsére.

Előzmény: Törölt nick (241)
Geyza Creative Commons License 2010.05.04 0 0 259

Jogos.

Na, megyek a könyvtárba, hogy pontosítsam ismereteimet a szóbanforgó személyekről :-)))

 

Sziasztok!

Előzmény: upi2000 (257)
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2010.05.04 0 0 258
Nézd, köztársasági elnöknek nem szabad megosztó figurának lennie. Sólyom tagadhatalanul az, pontosan ezért alkalmatlan szerintem.
Előzmény: Törölt nick (253)
upi2000 Creative Commons License 2010.05.04 0 0 257
Várjá, Anettka azért már minőségi ugrás, őhozzá mondjuk Győzikénét tudnám párosítani...
Előzmény: Geyza (248)
Geyza Creative Commons License 2010.05.04 0 0 256

Tölgyessy kinézetével semmi bajom, úgy érzem, mintha bizonytalan, hezitáló benyomást tenne.

De igazad lehet, hogy tényleg kemény pasas.

Előzmény: Transylvanianmixedgrill (254)
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2010.05.04 0 0 255

Mit nem mondasz...

Előzmény: Törölt nick (253)
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2010.05.04 0 0 254
Tölgyessy az egyik legkeményebb politikus volt a parlamentben a rendszerváltás után. Ha már kinézetnél tartunk Mádl nem volt egy szépség, Ári bácsit se a kopszi fejéért szerettük.
Előzmény: Geyza (246)
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2010.05.04 0 0 251
Tölgyessy lenne számomra az egyetlen jobbos figura, akire rábólintanék.
Előzmény: Törölt nick (249)
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2010.05.04 0 0 250

Másrészt Tölgyessy legalább ugyanakkora szerepett játszott a jelenlegi alkotmány megalkotásában anno 1989-90-ben mint Sólyom. Ezek történelmi tények, meg lehet nézni a régi híradókat.

Előzmény: Törölt nick (244)
Geyza Creative Commons License 2010.05.04 0 0 248

Benne vagyok!

 

Ha meg a nők éve jön majd, legyen vetésforgóban Lamperth Mónika, Pitti Katalin, Morvai Krisztina és Anettka.

 

Na?

 

Szerintem jó lenne.

Előzmény: upi2000 (245)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!