Keresés

Részletes keresés

szilkó Creative Commons License 2010.09.24 0 0 28
Szökőkút?Ezt honnét veszed,tudod?Nálunk megcsinálhatnák már a vízelvezetést Béri B. Ádám utcában.Májusban vizet meregettünk a pinacéből:)
Előzmény: a_rokuci (27)
a_rokuci Creative Commons License 2010.09.23 0 0 27
egyszer vége lesz és lesz szökőkút!:) Azt várom a legjobban:)
Előzmény: szilkó (26)
szilkó Creative Commons License 2010.09.23 0 0 26
Hát jol felturták.Multkor én is osszevissza mászkáltam:)
Előzmény: a_rokuci (25)
a_rokuci Creative Commons License 2010.09.22 0 0 25
én csak a politikait látom, abban csakis politika van
próbáltam oda bevinni nem politikai témákat, de nem jártam sikerrel
főleg most, kampány idején

Amúgy ma eltévedtem a központban...valahogy elég nehéz most kiigazodni ott, hogy merre is vezetnek azok az utak...szerettem volna arra menni, mint múlt héten, de ma már nem tudtam. Azért remélem nemsokára végeznek..
Előzmény: szilkó (24)
szilkó Creative Commons License 2010.09.20 0 0 24
Ezzel a topiccal az a baj,hogy van egy hasonló miegymás topic.
Előzmény: szilkó (23)
szilkó Creative Commons License 2010.09.20 0 0 23
Ha a beszélgetésből kihagyod a politikát van:0)
Előzmény: a_rokuci (22)
a_rokuci Creative Commons License 2010.09.11 0 0 22
Van politika mentes Gödöllő?
a_rokuci Creative Commons License 2010.05.30 0 0 21
Hát, ez a topic nem él, nem sok gödöllői tért be ide:(
a_rokuci Creative Commons License 2010.04.30 0 0 20
a csúf, szűrke házak árnyékában, mellette a ronda bútoráruház, ott a buszpályaudvar, de az a kis pados kert egész jól ki lett alakítva:)
Előzmény: a_rokuci (19)
a_rokuci Creative Commons License 2010.04.30 0 0 19
Idén is nagyon finom a fagyi a palotekerti bódéknál:)
a_rokuci Creative Commons License 2010.04.23 0 0 18
Én nem sajnálom az éticsigákat, túl sok van belőlük, állandóan kerülgetni kell őket és olyan szomorú eltaposott csigákat látni...
Vigyék csak, ha ekkor a túlszaporulat, márpedig nagy.
a_rokuci Creative Commons License 2010.04.14 0 0 17
Van valami helyi járat és az a sok volánbusz és a HÉV is:)

Az tetszik a legjobban ebben a városban, hogy ha bemegyek egy boltba, akkor az eladó vevőként kezel, egyáltalán észrevesz nem úgy, mint ahogy azt Pesten szokás:)

Kicsit sajnálom, hogy nincs valami esti korzó a központban...teraszos kávézók sorával, esti élettel.
Előzmény: exDínó (16)
exDínó Creative Commons License 2010.04.14 0 0 16

Aluljáró... hát igen, egy tényleg van :)

 

Rohadni éppen nem rohadok, de sajnos nem itt dolgozom, ezért állandó reggeli program a "gyerekek sulinál ki, aztán rohanás, hogy időben átérjek Dél-Budára" játék...

 

Ha a tömegközlekedési eszköz alatt a járdákat érted, akkor valóban sok ilyen van Gödöllőn :)

 

Előzmény: a_rokuci (15)
a_rokuci Creative Commons License 2010.04.14 0 0 15
a szabadság téren van gyalogos aluljáró:)
Amúgy meg Gödöllő egy kertváros, sok a gyalogos, te miért rohadsz egy autóban??, mikor a séta kényelmes és Gödöllő rendelkezik igen sok tömegközlekedési eszközzel:P

Én pl szeretem így a várost...jó, hogy ilyen barátságos és nem olyan rideg, mint Pest...
Előzmény: exDínó (14)
exDínó Creative Commons License 2010.04.14 0 0 14

Hát igen, lehet, hogy mindenkinek lassabb lett? Valami nem az igazi a lámpák időzítésével kapcsolatban. Mondjuk a Dózsán lehetne a lámpáktól haladni (kocsival), de ezt meg a Szabitéren áthaladó gyalogosok lassítják... ez a HÉV felől érkezve még kellemetlenebb. A gyalogosok (köztük rengeteg gyerek) meg szlalomozhatnak a kocsik között. Mondjuk csúcsforgalomban szokott rájuk vigyázni rendőr, de azért ez nem az igazi.

 

Mondjuk a HÉV is agyrém, a baloldali közlekedése miatt sokkal tovább állnak miatta az autók, hiszen a megállók a kereszteződésen történő áthaladás előtt vannak. Nem is értem miért nem fordítják át a Ganz előtti váltókkal legalább Gödöllőn jobbosra. A másik három megállónál mindegy lenne, a Szabadság téren viszont segítene.

 

Az igaz tényleg wegy körforgalom lenne a Kossuth-Dózsa sarkon (mintha lett volna ilyen terv, csak nem volt elég hely hozzá), a Szabadság téren meg egy gyalogos aluljáró. :)

Előzmény: a_rokuci (13)
a_rokuci Creative Commons License 2010.04.14 0 0 13
Nekem, mint gyalogosnak azért nem tetszik, mert rengeteget kell várni a zöldre...szebb lett csak használhatatlanabb...
A sok körforgaloomból kiindulva csodálkoztam is, hogy lehet még sima kereszteződést csinálni:)

Örülök neked harmadik!:)
Előzmény: exDínó (12)
exDínó Creative Commons License 2010.04.14 0 0 12

Hopp, itt ne mcsak politizálni lehet? Akkor csatlakozom harmadiknak :)

 

Mi a véleményetek a Kossuth-Dózsa kereszteződésről? Csak nekem tűnik úgy, hogy amióta lámpa van, azóta nagyobb a dugó (legalábbis a park felől)?

a_rokuci Creative Commons License 2010.04.11 0 0 11
Hová lett Gémesi?:(
a_rokuci Creative Commons License 2010.04.10 0 0 10
Nah, nem hagyom meghalni a topicot:)
a_rokuci Creative Commons License 2010.04.07 0 0 9
Ma voltam az egyik kedvenc helyemen, ahol eddig mindig kellemes volt a kiszolgálás, a légkör és a termékek is. Tűztorony kávéző. Fantasztikus fagylaltkelyheket és sütiket ettem ott, elképesztően jó forró csokikat, kellemes teákat, frissitő limunádékat...

Sajnálom, hogy ez mind a múlté. Ma betértem egy barátnőmmel és a pincérek borzalmasak voltak. Rendeltem, a barátnőmtől meg sem kérdezte mit rendel, nagyon sietett a szinte üres kávézóban. Fagylaltkelyhet rendeltem, ilyenkor általában odahívnak a fagylaltos pulthoz és megkérdezik milyen fagylalttal kérem a kelyhet. Ez most nem történt meg, a pincér választott és ilyen leszarom válasszal, hogy ezt szokták hozni...a limunádé sem az volt, mint régen...

Mi lett itt, tulajdonos váltás, mi ez a sok szar? A legjobb helyből egy átlagos szar lett. Solier legalább sosem volt jó, azt nem lehet elrontani. Az egyetemen a kis apró kávézó jobb lett, mint a Tűztorony??:(
a_rokuci Creative Commons License 2010.04.06 0 0 8
Este már úgy látszik te is:)
itt a nép, 2 fő!:)
Előzmény: rakos (7)
rakos Creative Commons License 2010.04.06 0 0 7
Reggeli és ebédidőben csak te vagy gépközelben :-)
Előzmény: a_rokuci (6)
a_rokuci Creative Commons License 2010.04.06 0 0 6
talán így?
a_rokuci Creative Commons License 2010.04.06 0 0 5
hm...
a_rokuci Creative Commons License 2010.04.06 0 0 4
Nem akarja megjeleníteni a képeket?:(
a_rokuci Creative Commons License 2010.04.06 0 0 3
Nah, feldobom kicsit a topicot, hátha jön majd a gödöllői nép:P
a_rokuci Creative Commons License 2010.04.06 0 0 2
Hol lehet szórakozni Gödöllőn? Ugye nem a trafó vagy a clubQ...
25 évs vagyok, valami értelmesebb szórakozásra vágyom, nem a hétvégi berugás az életcélom.
15 éve élek itt, de érdekes módon senkit sem ismerek Gödöllőn, még magát Gödöllőt sem nagyon, mert nem volt miért. Rengeteg ismerősöm van Pesten, de azért mindig reménykedem Gödöllőben.
Előzmény: rakos (1)
rakos Creative Commons License 2010.04.06 0 0 1
Hétvégén a lehetőségekből válogatva mennek szórakozni.....
Előzmény: a_rokuci (0)
a_rokuci Creative Commons License 2010.04.05 0 0 0
Remélem mindenki otthon ült és várta, hogy megnyíljon ez a topic:P
a_rokuci Creative Commons License 2010.04.05 0 0 topiknyitó
Általános Gödöllő topic még nincsen...politika és nyelvvizsga, egyik sem túl érdekes.
Mi van mostanság a gödöllői fiatalsággal, élnek még?
Nappal vannak fiatalok az utcán, de hová lesz mindenki hétvégén és esténként? Hol a nép?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!