Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.02.24 0 0 136
Kétségkívül sokat tett Pető a változásért. Csak éppen nem jó irányba. Ebből kifolyólag részemről ne számítson hálára. Sőt.
Előzmény: Törölt nick (127)
Commander Pepe Creative Commons License 2010.02.24 0 0 135

Láttuk, milyen magas szintet kell megütni, ha valaki mdf-es képviselő akar lenni. Így tényleg összejöhet a szükséges számú jelölt. :)

Előzmény: Törölt nick (134)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.24 0 0 132
Nem baj. 46 nap múlva levetheted a gyászfátylat...
:-)))))
Előzmény: Törölt nick (107)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.24 0 0 131
teljesen igazad van, nagyon bölcs megállapítás.
Mostantól nem az szdsz, hanem a szellemiségük ellen kell küzdeni és csírájában elfojtani.
Előzmény: luis3 (121)
vinjo Creative Commons License 2010.02.23 0 0 129
Hát még a szülei...
:-(
Előzmény: Törölt nick (127)
Réz Gál Ica Creative Commons License 2010.02.23 0 0 125

"Pető Iván büszkén búcsúzott"

 

Vajon mire büszke????

Miért nem ássa el magát????

Törölt nick Creative Commons License 2010.02.23 0 0 124
Igen, vigyázni kell.

Mert itt maradnak a nyakunkon, és mindenhol, minden eszközzel (lehetőleg aljas, törvénytelen, cinikus, arcátlan eszközökkel) továbbra is mindent megtesznek és meg fognak tenni, hogy Magyarország és a magyarság pusztuljon (és ennek segedelmével teljen a zsebük).

És még abban se bízhatunk, hogy a bennük túltengő gyűlölet elpusztítja őket, mert ellenkezőleg: ezeket ez élteti.
Előzmény: luis3 (121)
luis3 Creative Commons License 2010.02.23 0 0 121

Úgy képzeltem hogy mekkora örömünnep lesz ha megszabadulunk az elmúlt 20 év legkártékonyabb rablóitól, akiknek a médiaháborútól kezdve a Magyar féle közoktatási ámokfutáson keresztül a Molnár-Horváth páros széfjeit is köszönhetjük.

Meg az ellopott rendszerválást. A rablóprivatizációt. A krtikikátlan multitérnyerést. Az ÁVÓS famíliák ujravirágzását.

Meg a rehabilitált mszmp-KISZ kádereket Lendvaitól Szekeresig, Gyurcsánytól Kovácsig.

És csattanóként Kókát.

Akikre-mint legradikálisabb antikommunista pártra- '90- ben még szavaztam is ( szégyellem is magamat, tudom sokan vannak igy velem együtt)

De az öröm és fölszabadultság helyett csak ürességet és enyhe hányingert érzek.

Nem így képzeltem el, amikor eltünnek végleg a süllyesztőbe.

 

Nagyon vigyázni kell. Nehogy új néven, új alakban újra fölbukkanjanak.

 

SOHA TÖBBÉ SZDSZ SZELLEMISÉGET!

 

Éljen a haza!

nolblog Creative Commons License 2010.02.23 0 0 120
talán egyszer kiderül, megkérdezi szépen valaki, ki is ajánlotta a miniszterelnök figyelmébe az írónőt, mint aki „képes” megrendelésre megírni az „oknyomozó könyvet”  a választásokra időzítve……csak aztán becsúszott egy erősebb „érzelmi szál” ……..és még az is,  mi tűnt fel Petőnek:

„Az még nekem is feltűnik, hogy nem akkor verték meg, amikor felvette az anyagokat, és nem a publikálásban akarták gátolni…… most verték meg, amikor kissé fegyelmezetlenebbül írt ezekről az ügyekről a blogjában, mondta Pető Iván.”

„fegyelmezetlenebbül” nem lehet irogatni, ha felkérésre „oknyomoz” valaki….. csak ezt későn mondta el Pető személyes jóbarátjának!!

 

wizes válasz | megnéz  2007.10.29 10:07:24  (3402)

„…A megölt Molnárhoz kapcsolódott, a szintén megölt Prisztás József. Molnár is, Prisztáshoz hasonlóan, besúgó volt. Zsarolni kezdték a gazdáikat, akik megölették őket. Az olajtérképen egyébként itt sorolják fel Pető Iván, Hack Péter Futaki Géza SZDSZ-es országgyűlési képviselők neveit, valamint Ramasz Istvánt, az eleki SZDSZ elnökét és Futaki Gézánét, aki Molnár ügyvédje volt….” http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9164807

 

http://www.mno.hu/portal/418068

„Eközben pikáns dolgok derültek ki Kármán Irén magánéletéről, amelyek talán összefüggésben lehetnek az ellene végrehajtott támadással. Még kedden az Index megírta, hogy az újságírónőt gyengéd szálak fűzik az olajügyben érintett Energol Rt. volt igazgató-tulajdonosához, Portik Tamáshoz. Ezt egy kedden közzétett videointerjúban maga az újságíró is megerősítette. A szabad demokrata Pető Iván is tett egy érdekes megjegyzést még hétfőn a parlamentben, miszerint szoros emberi kapcsolatot ápol Kármán Irénnel. Ezt erősíti, hogy lapunk egyik munkatársa közel két éve együtt látta Kármán Irént és a liberális politikust egy fővárosi szaküzletben. Megkerestük a megvert újságírót, hogy megtudjuk, mióta fűzik gyengéd szálak Portik Tamáshoz, és mennyire szoros a kapcsolata Pető Ivánnal, esetleg annak mélysége átlépi-e az intimitás határait, de Kármán Irén telefonját egy hölgy vette fel, aki azt közölte: az újságíró türelmet kér a médiától, egyelőre nem kíván nyilatkozni.”

 

http://index.hu/belfold/parlam070625/?p=1

Pető személyes barátja volt a megvert újságíró

jún. 25. 14:47

 

Pető Iván (SZDSZ) azt mondta, ha nem lenne személyes ismerőse Kármán Irén, akkor nem szólalna fel. Szerinte megint egy olyan ügyről van szó, amiben politikai bizniszt csinálnak a farizeusok. Az SZDSZ-es politikus szerint a politikai nyilatkozatok csak nehezítik az ügy kivizsgálását. Szerinte az újságíró megverése megmutatja, hogy mivel számolhat az, aki az olajügyekkel foglalkozik. Pető szerint közös érdek a titkosság feloldása és a parlamenti vizsgálóbizottság felállítása. Az még nekem is feltűnik, hogy nem akkor verték meg, amikor felvette az anyagokat, és nem a publikálásban akarták gátolni. Ismert ügyekről folyik a diskurzus, most verték meg, amikor kissé fegyelmezetlenebbül írt ezekről az ügyekről a blogjában, mondta Pető Iván.

Előzmény: Fine Tune (105)
Egy hegy megy Creative Commons License 2010.02.23 0 0 119

Demszky Gábor bizalmasa Mesterházy Ernő.
Mesterházy Ernő felesége Mécs Mónika.
Mécs Mónika apja Mécs Imre.
Mécs Imre felesége Magyar Fruzsina.
Magyar Fruzsina testvére Magyar Bálint.
Magyar Bál felesége Hodosán Róza.
Hodosán Róza volt férje Demszky Gábor

 

:-)

 

Amerikás székely mondja a fiának:

 

- Fiam, itt az ideje asszont hoznod a házhoz. Van számodra egy igen-igen neked való menyasszony jelöltem. Akarod-é?

- Édesapám, nem gondolkodom én még ezen... Meg, hamár, akkor majd én választanék magamnak feleséget.

- Nono. És ha a menyecske a Bill Gates lánya?

- Ja, édesapám, akkor lehet róla szó...

 

Elmegy az amerikás székely Bill Gates-hez

 

- Hi Bill, van a leányod számára egy igen kíváló vőlegény jelöltem, what do you think?

- Öreg, öreg, Amerikában ez nem így megy, majd a lányom választ magának férjet, ha eljön az ideje.

- Nono. És ha az illető a Világbank alelnöke?

- Ja, öreg, akkor lehet róla szó...

 

Elmegy a székely a Világbank elnökéhez

 

- Elnök uram, van nekem egy egészen kíváló fiatalember jelöltem egy alelnöki pozícióra. Mit szól hozzá?

- Kedves uram, nincs jelenleg szükségünk újabb alelnökre, de, ha lenne is, akkor is mi magunk választanánk ki a megfelelő embert.

- Nono. És ha a fiatalember a Bill Gates veje?

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (108)
AAAaaa Creative Commons License 2010.02.23 0 0 118
pedig az szdsz-el kapcsolatban sok embernek kinyilt mar a LMPVS a zsebeben
Előzmény: Réz Gál Ica (113)
cserép virág Creative Commons License 2010.02.23 0 0 117

Orbán azt is mondta, hogy ebben az országban nem köztársaság lesz, hanem részvénytársaság. (Úri módon fejezte ki magát, és nem rablókról beszélt!)

Ez is bejött, nem kicsit, nagyon!

Előzmény: JEFFREY (112)
cserép virág Creative Commons License 2010.02.23 0 0 116
Nyilván itt a kedves papára gondolt, aki védelemre szorult-nem kicsit, nagyon.
Zentai esetében vajh mit mondott ez a dekmokrata?
Előzmény: Törölt nick (98)
cserép virág Creative Commons License 2010.02.23 0 0 115
:O)))))))))))))))))
Előzmény: Réz Gál Ica (113)
Réz Gál Ica Creative Commons License 2010.02.23 0 0 113

"Végigolvastam a hozzászólásokat. Háát, erre a hangnemre és a hazugságaitokra aztán büszkék lehettek!"

 

Én is végog olvastam.

Megállapítható, hogy nagyon kultúrált hangneben, és az igazságot kifejtve szóltak hozzá a hozzászólók:-)))))))))))))))))))))))))

Büszkék is vagyunk magunkra....

 

Pl. egyszersem írta le senki, hogy lámpavasra velük.....

Előzmény: Törölt nick (107)
JEFFREY Creative Commons License 2010.02.23 0 0 112
Jól tette Vámos, hogy ezt bejátszotta.Azért Konya se volt kutya, ha az eltelt 20 évre gondolok.Van még egy dolog, ami eszembe jutott a SZDSZ húsz éve.Orbán Nagy Imre temetésén az üres hatodik koporsóról beszélt, hogy ott fekszi ifjuságuk, s talán az elkövetkező 20 évünk is.Milyen igaza volt.Az a eltékozolt 20 év, s akkor még nem tudott az MDF-SZDSZ paktumról, Antall tevékenykedéséről és így tovább.Igaz a kerekasztalnál a végmegállapodást a fidesz nem írta alá, de nem osztottak nekik lapot, mert "kis hözöngő ífjaknak" tartották, ami igaz is volt, hogy nem hittek abban, mint ifjusági párt, hogy be kerűlnek a parlamentbe.A 7%  csoda volt.Az az érzésem meghálálták, mi azt híszem nem mindig.Ha arra gondolok, hogy valahogy mindig javítottak a demokrácía müködésén, meghonosították azokat a technikákat, melyek nyugaton már rutin.Az MSZP mindig ballagot utánuk, nem csak technikában, hanem a demokrácía felfogásban is.Gondolom ezért tudott egy korosztályi pártból egy nagy néppártá alakulni, rengeteg munkával, tanulással, tapasztalattal, kudarcokkal, síkerekkel a hibáival együtt, amit probálnak nem mégegyszer elkövetni.Ez hol síkerűl, hol nem, de ez így normális. 
Előzmény: Törölt nick (98)
Commander Pepe Creative Commons License 2010.02.23 0 0 110

Az Szdsz kapcsán még hazugságokra sincs szükség. Sok-sok kárt okoztak ennek az országnak.

 

Kesztyűs kézzel nem szabad bánni velük.

Előzmény: Törölt nick (107)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.23 0 0 107
Végigolvastam a hozzászólásokat. Háát, erre a hangnemre és a hazugságaitokra aztán büszkék lehettek!
Fine Tune Creative Commons License 2010.02.23 0 0 105
Na azért nem kellene ennyivel letudni. Vannak ott bűncselekmények is rendesen.
Előzmény: serulam (104)
serulam Creative Commons License 2010.02.23 0 0 104
egy percig nem volt bennem kétség,hogy végül a Magyarok kiszorítják az idegenszívűeket a parlamentből.20 év köllött hozzá.nagy idő de sikerült.mindig túléljük bármilyen sötét gonosz erő is akar kicsinálni bennünket.ezért áll fent 1100 éve országunk.ennek a csürhének is beletört a bicskája és beletörik a következő nemzetáruló bagázsé is.végre egy ok amiért igazán boldogok lehetünk.

agyő szadesz agyő
halinorbi Creative Commons License 2010.02.23 0 0 103
igen! Ez egy bicskanyitogató mondat.

Javaslom Zentai Károlynak (Charles Zentai) hogy vegye át ezt a szép idézetet Petőtől.
-Esetleg a szadesz meglephette volna vele a nálunk haknizó Ellie Wieselt.
Előzmény: Törölt nick (98)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.23 0 0 102
Nem egyedül, éppan azt fejtegettem hogy az egész fiaskóért őt és a címadó Petőt terheli a legnyobb felelősség. Nem egyedül, volt sleppjük is:)
Előzmény: alienfromspace (96)
Fine Tune Creative Commons License 2010.02.23 0 0 101
Nincs pénz, egyből eltüntek az opportunista szadeszosok, akik akkora demokraták voltak, majd szétrobbantak. Lehet, hogy felük már hónapok óta jobbikos és hazaszeretetből osztják az észt.
Előzmény: John Doe(520i) (100)
John Doe(520i) Creative Commons License 2010.02.23 0 0 100

Végigolvastam a topikot.

Hogy a fenébe van az, hogy senki sincs megrendülve?

Hát hová lett az a sok liberális nyikk, akik felsőbbrendűségük biztos tudatában osztották ki itt anno a kőbuta jobbereket?

 

(Legalább nézőpont nyithatna már egy Szadit sirató topikot.. :DD)

Commander Pepe Creative Commons License 2010.02.23 0 0 99
Helyes! Itt volt már az ideje. Nem fognak hiányozni.
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.23 0 0 98
Pető: "Én azt gondolom ... a demokrácia feladata az ... hogy olyan országot építsen, ahol az igazságtétel kérdése többé fel nem merülhet, mert a demokratikus államokban ilyen kérdés nem létezik..."
Előzmény: halinorbi (95)
alienfromspace Creative Commons License 2010.02.23 0 0 96

Azért ez túlzás, Curka boy nagy marhaságokat írt, de nem lehet ráhátékázni a madöf és a rencerváltás bukását.

 

A kádárista öreglegények egyszerűen nem nézték tétlenül hoghy a madöfös magyór dzsentrik visszatérjenek a hatalomba és kiskirájok legyenek a bozgor prolik fölött. Inkább összefogtak a szedeszes szélsőballal és kiütéssel padlóra küldték a nagyot álmodó dzsentroid kövületeket.

 

Azért egy dzsentri is bármire képes a lóvéért, az Antall féle mdf pedig tele volt anakronisztikus figurákkal. Egy dolog hiányzott itt a valódi rencerváltáshoz, a középosztály, de ilyen sosem volt Mo-on.

 

Előzmény: Törölt nick (90)
halinorbi Creative Commons License 2010.02.23 0 0 95
Kónya Pető vita: (1991)

http://www.youtube.com/watch?v=1oPouzLuKgs

már ekkor fel kellett volna oszlatni a szadeszt.
Előzmény: Réz Gál Ica (12)
mmormota Creative Commons License 2010.02.23 0 0 94
Most még lehet hogy tele van, de mire egy év múlva átadják, már gondosan meg lesz az fésülve.
Előzmény: Fine Tune (86)
Réz Gál Ica Creative Commons License 2010.02.22 0 0 91

"Nem tehet mást."

 

Csak nem?????

Előzmény: Törölt nick (78)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!