Keresés

Részletes keresés

vadhagyma Creative Commons License 2010.02.20 0 0 124
Személyesen én is tisztelem őket, csak nem értem miért vannak eldugva.
Előzmény: Maaria (123)
Maaria Creative Commons License 2010.02.20 0 0 123

 

Szerintem ne becsüljük le a sportolóink munkáját, biztos nagyon lelkiismeretesen készültek, a körülményekhez képest. Magam tényleg örülök, hogy egyáltalán kijutottunk és ott lehetünk.

 

Előzmény: vadhagyma (122)
vadhagyma Creative Commons License 2010.02.20 0 0 122
Sajnos az az érzésem, hogy úgy néz ki az eredményeinket is szégyelni kellene.
Más ország indulója arra is büszke, hogy elindulhatott, részt vehetett.
Előzmény: Maaria (121)
Maaria Creative Commons License 2010.02.20 0 0 121

 

Most nehéz idők járnak a sportra is, de lesz még máshogy is! :)

 

 

Előzmény: Törölt nick (119)
vadhagyma Creative Commons License 2010.02.17 0 0 120
Nem tudom, de remélem csak hallunk még róluk.
Előzmény: Törölt nick (119)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.17 0 0 119
a mi szereplésünk is egy tragédia, csak nem szenzáció :) bevonuláskor mutatták a csapatot, azóta nem mutatta magát a csapat semmiben sehol... mennyi lélegeztetőt is lehetne venni ezért? :)
Előzmény: vadhagyma (116)
vadhagyma Creative Commons License 2010.02.17 0 0 118
Merre vagy Kedves Maaria!
Elakadtunk.
Hol folytassuk?
Előzmény: Maaria (117)
Maaria Creative Commons License 2010.02.15 0 0 117

 

Várjál, itt valamit nagyon félreértettél!

 

Az eredeti mondat így hangzott:

Nekem az MSZP csak ennyit jelent: megbuktatok, menjetek!

 

A választásokon még nem bukott meg az MSZP, mivel nem is volt még meg a választás!

 

Az MSZP a magyar emberek szemében bukott meg, mivel katasztrofális károkat okozott mindannyiunknak a felelőtlen kormányzásával, és az elképesztő mértékű adósság felvételével, amit ők elköltöttek, viszont majd nekünk kell törleszteni. Még a gyerekeink fizetésének jó része is erre fog rámenni, megterhelve még az ő jövőjüket is!

 

Előzmény: Törölt nick (114)
vadhagyma Creative Commons License 2010.02.14 0 0 116
Lehet, hogy a Téli Olimpián is szégyelnek bennünket mutatni. Vagy sak a nemzeti tudatunkat tiporják sárba! A szereplők nem hiába veszik fel azt a ruhát, minket képviselnének. Az első hir amit az olimpiáról találtam a szánkós tragédiája.
De a mi részvételünk már nem is lehet fontos.
Előzmény: Törölt nick (115)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.14 0 0 115
Ez engem is borzasztóan bosszant hogy a rossz dolgokra mennyire pattan a média a jót felemelőt szépet meg ajnálja megmutatni.

Én tegnap lemaradtam a Téli Olimpia megnyitójáról , este 3 híradót végignéztem és egyikben sem mutatták sem a magyarok felvonulását sem az olimpiai láng meggyújtását.
De azt hogy kit rugdostak és hogyan az ezerszer lassítva is.
Fúj!
Előzmény: vadhagyma (113)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.14 0 0 114
Ezt a felfogást nem csípem egyáltalán. Aki nem nyert az még nem bukott vagy vesztes.
Csak sokan ezt próbálják bebeszélni.
Én mindig csak úgy írtam az Fideszről hogy második lett a versenyben.
Előzmény: Maaria (102)
vadhagyma Creative Commons License 2010.02.14 0 0 113
Kedves. Én a "panaszkodás"-al a rossz előtérbe helyezésére gondoltam, a jó, szép és kellemes élményeket pedig gyorsan elfelejtjük, vagy észre sem vesszük. Plussz társadalmunkban nehezebb megosztani azokat. Lásd a hireket, ahol a tragédiákkal tele a sajtó, média. A sok jóember által létrehozott eredmények nem kapnak helyet. Csináltunk télapó ünnepséget és kb 500 gyereknek osztottunk csomagot ki, a médiát is megkerestük, hogy megmutassuk lehet valamit szivből csinálni, ki lehet mozditani embereket a tespedségből. Nekik nem volt hir, nem is válaszoltak!
Előzmény: Maaria (110)
Maaria Creative Commons License 2010.02.13 0 0 111

 

Akkor nézzünk egy hiteles és pozitív üzenetet, ezúttal nem Orbán Viktortól.

 

"A Fidesz meg fogja védeni Magyarország természeti kincseit és a fogyasztói érdekek elsődlegességét - fogalmazott Bencsik János a Fidesz országgyűlési képviselője szombati sajtótájékoztatóján.

(...)

Előre jelezte Bencsik, hogy a nemzeti ügyek kormánya a fogyasztói érdekek elsődlegességét fogja hangsúlyozni a pénzvilág tisztán profit érdekeltségével szemben. Nagyon fontos - emelte ki a fideszes képviselő -, hogy arra törekszünk a közszolgáltatások vonatkoztatásában, hogy a fogyasztói érdekek elsődleges szerepet kapjanak a befektetői profit érdekekkel szemben.

(...)"

 

Forrás

 

Maaria Creative Commons License 2010.02.13 0 0 110

 

Az élet szép, ebben egyetértünk. :)

 

A megalapozott kritika és a panaszkodás két teljesen különböző dolog szerintem, de valóban nem kimondottan ez a topik profilja.

 

Előzmény: vadhagyma (109)
vadhagyma Creative Commons License 2010.02.13 0 0 109
Kezdjük újra. Üzenet: Az élet szép?
Igen. Bár elég nehéz néha. Nincs ismétlésre lehetőség. Ezért fontos, hogy ragaszkodjunk hozzá. Ragaszgodjunk a szebbétételéhez, közben adjunk lehetőséget másoknak is. Fontos, hogy magunk is lássuk meg benne a jót, ne mindig csak a rosszakat hajtsuk magunkban, divat lett panaszkodni.
Maaria Creative Commons License 2010.02.13 0 0 108

Hogy 'hiteles' volt, az bizonyított, elég csak az ország adósságállományára gondolni.

 

Pontosan így van.

 

Előzmény: armadillo (106)
Maaria Creative Commons License 2010.02.13 0 0 107

 

Köszönöm! Ez tényleg hiteles és pozitív üzenet, és csak ajánlani tudom a jövendő kormánynak jó szívvel én is! :)

 

Előzmény: originalqszi (105)
armadillo Creative Commons License 2010.02.13 0 0 106

Az mszp-nek volt ilyenje, talán még 2002-ben. Elég közérthető és könnyen megfejthető volt; úgy szólt, hogy TÖBB PÉNZT AZ EMBEREKNEK!

 

Hogy 'hiteles' volt, az bizonyított, elég csak az ország adósságállományára gondolni.

 

Csodálom, hogy most nem próbálkoznak vele.

Előzmény: Maaria (99)
originalqszi Creative Commons License 2010.02.13 0 0 105
Én üzenem a leendő kormánynak, hogy mindenekelőtt a magyarságot kell megerősíteni:))))) Mind hitében, mind gazdasági helyzetében!!!!!!! Ennek nagy prioritása van!!!!!!!!
Előzmény: Maaria (104)
Maaria Creative Commons License 2010.02.13 0 0 104

 

Igazad van, ez a topik nem pártokról szól.

 

Örülnék, ha nemcsak én hoznék itt hiteles pozitív üzeneteket, hanem mások is. Bárhonnan... ami a hazánk sorsára vonatkozik, a mostani helyzetben.

 

Előzmény: vadhagyma (103)
vadhagyma Creative Commons License 2010.02.13 0 0 103
Itt most ne menjünk bele a pártokba. Maradjunk a sáját életünk felépitésénél, valamint az életet milyen feltételekkel, közösségekben szeretnénk élni. Én nem itélkezhetem mások felett azért mert mások, vagy másnak tűnnek. Kapcsolatok, barátok, környezetünk folyamatossan változik. Lehet, hogy nekünk egy része nem tetszik. Lényegében csak jó irányba haladjunk, még ha vannak is kilengések. A túlságos kitéréseket a természet kitörli és újat alkot a helyébe. Arra vigyázzunk mi ne törlődjünk, hosszú utat tetünk meg.
Maaria Creative Commons License 2010.02.13 0 0 102

 

Nekem az MSZP csak ennyit jelent: megbuktatok, menjetek!

 

Aki bűncselekményt követett el, az menjen a börtönbe, a többiek pedig menjenek békével. :)

 

 

Előzmény: Törölt nick (100)
Maaria Creative Commons License 2010.02.13 0 0 99

 

Hiteles pozitív üzenetek alatt olyan üzeneteket értettem, amelyek nem irányulnak személy vagy párt ellen, hanem a jelenlegi helyzetből kivezető út kereséséhez próbálnak hozzájárulni.

 

Maaria Creative Commons License 2010.02.13 0 0 98

 

Sajnos ez se nem hiteles, még kevésbé pozitív, igaziból csak egy érdektelen próbálkozás a sok közül a Fidesz bemocskolására. Úgyhogy ebben a topikban abszolút OFF.

 

Előzmény: Törölt nick (97)
Maaria Creative Commons License 2010.02.13 0 0 96

 

Akkortájt a szavazók egy nagy része nagyjából úgy viselkedett, ahogy a gyerekek szoktak. Volt ugye 4 évig egy elég szigorú tanárbácsi, aki kemény kézzel fogta a költségeket, osztogatás nemigen volt, de eladósodás sem. Tisztes növekedés volt.

 

Utána jött egy másik tanárbácsi, habostortával (jóléti rendszerváltás, több pénzt az embereknek), és előre sejthető osztogatások igéretével.

 

Ugye, milyen a gyerek, ha már választani lehet, nyilván a habostortát választja. Aztán a habostortából 8 év alatt lassan keserű fekete leves lett, megszorító csomagokkal, és olyan mértékű eladósodással, hogy a fejünk felett csapnak össze a hullámai, és még a gyerekeink is isszák majd a levét.

 

Lehet, hogy azóta sok kis nebuló rájött, hogy mégis csak az a kicsit szigorú tanárbácsi a jobb megoldás. Talán ő most majd segít helyrejóhozni a habostortával érkezők által okozott károkat.

 

Előzmény: Törölt nick (95)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.13 0 0 95
Valami még sem volt rendben velük mert ennyi jó tétemény mellett is csak másodikok bírtak lenni mindenki óriási meglepetésére.
Talán a prédikációit ne nagyon csípik sokan.Az már csak az olyan öregeknek való mint Kádár volt. Meg a hívő lelkeknek.
Kérdés hogy abból mennyi van.
Előzmény: Maaria (30)
falu füstje Creative Commons License 2010.02.13 0 0 94
Jaaaaaj, ez nekem lassan már fáj. :)))
Előzmény: Maaria (87)
vadhagyma Creative Commons License 2010.02.12 0 0 93
EZAZ! Jókérés! Támogatlak. Lássuk.
Előzmény: Maaria (92)
Maaria Creative Commons License 2010.02.12 0 0 92

 

Például?

 

Igazán örülnék, ha néhány hiteles pozitív üzenetet itt is felidéznél, forrásmegjelöléssel.

 

Előzmény: Törölt nick (91)
vadhagyma Creative Commons License 2010.02.12 0 0 90
Örülök a válaszodnak.
Hát majd finomitunk rajta, hogy teljessen úgy legyen.
Pár topicot átnézve inkább szembenállás találtam, mint egyetértést, pedig arra nagyobb szükség lenne. Legtöbben a narancsguritással vagy szegfűtermesztéssel vannak elfoglalva, illetve egymással.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!