Keresés

Részletes keresés

Moszat606 Creative Commons License 2020.12.02 0 0 1018

Sziasztok,

Youtube Problémám van egy Sony Bravia KD85XH8096BAEP

TV vel. Pár napja a Youtube nem indul el. Kezdökép vejön, lista bejön, de ha rámegyek valire hogy elinditom, bejön az első képkocka és megáll mint a szög. Netflix minden más megy. Csináltam már Visszaállitast is.

Valakinek ötlet? Köszönöm

acuska Creative Commons License 2020.11.14 0 0 1017

Szia!

 

Nekem a SONY KD49xf8089-es TV -vel van hasonló gondom. A "hálózat ellenőrzése" menű lefut nem jelez hibát, van WIFI elérés, viszont az internetet nem éri el.

Ha a SONY browsert használom ott eléri a hálózatot. A gyári visszaállítások menű hol van? UPC -s ügyfél vagyok, az ügyfélszolgálatnál azt mondták nem náluk van a hiba.

 

Köszönöm előre is a segitséget.

 

Szirand49

Előzmény: nagyistv85 (1006)
Lavi94 Creative Commons License 2020.11.12 0 1 1016

Szia. Nekem ugyanez volt. Probáld meg átállítani az idő beállításoknál adás alapuról hálózat alapura . Nekem ez segített. Valamiért nem kapott emiatt Ip cimet. 

Előzmény: nagyistv85 (1006)
_Pirx64_ Creative Commons License 2020.11.12 0 0 1015

Nem annyira zavaros. Én se vagyok otthon benne, hogy pontosan miért, de nagy valószínűséggel Európában az adott típusú/frekvenciájú eszköz nem használható. Az RFID azonosító rendszereknél is országfüggő, melyiket lehet használni. 

Előzmény: Tooting88 (1014)
Tooting88 Creative Commons License 2020.11.11 0 0 1014

Most valaszolt a Sony.

Allitolag a modell nem tamogatja az A2DP-t.

pedig van benne Bluetooth funkcio/menu.

sajnos nem ertek hozza, de ez kicsit zavaros nekem

_Pirx64_ Creative Commons License 2020.11.11 0 0 1013

Tévedtem. Ez már modernebb, mint az enyém :)

https://helpguide.sony.net/tv/gaep1/v1/hu/04-06_03.html

 

Előzmény: _Pirx64_ (1012)
_Pirx64_ Creative Commons License 2020.11.11 0 0 1012

Nem minden BT eszközzel párosodik sajnos. Azt hiszem némely billentyűzettel, és talán fejhallgatóval. 

Előzmény: Tooting88 (1011)
Tooting88 Creative Commons License 2020.11.11 0 0 1011

Nekem egyelore megfelel a tv amire en hasznalom.

wifi okes, netflix jo, youtube. Masra egyelore nem hasznalom.

viszont a bluetooth problemat meg mindig nem ertem. 

Most kaptam valaszt, hogy a tv allitolag nem alkalmas ra?

Laja73 Creative Commons License 2020.11.11 0 0 1010

Abszolút.

Azon csodálkozom, hogy a Netflix még fut, szerintem ott nagy volt a nyomás.

Más kérdés, hogy gyakorlatilag használhatatlan. 

Emiatt ha nem is veszek más tévét, mert működik, de valahol a lelkem mélyén várom, hogy romoljon el.

Előzmény: bean (1009)
bean Creative Commons License 2020.11.11 0 0 1009

Szia.

 

Rossz döntés volt. A Sony TV-t el kell felejteni. Nekem is az van, rengeteg vele a probléma. Sorra tűnnek el róla az alkalmazások, mivel pl. a Plex illetve az Opera TV store nem hosszabbította meg a szerződést a Sonyval.

Beszéltem az ügyfélszolgálatukkal, hiszen már csak 21 alkalmazás maradt (abszolút felesleges alkalmazások többnyire játékok pl. Solitaire Aknakereső, minigolf, Sudoku stb ) , töredéke az eddigieknek. Azt mondták, hogy semmi remény, hogy visszajöjjenek az alkalmazások. A neten lévő Sony Bravia topicokban őrjöngenek a felhasználók, semmi visszajelzés, válasz nem érkezik a Sonytól.

Az is visszatérő probléma, hogy folyamatosan elfelejti a Wifi hálózatot. A beállításoknál kell újra vele megkerestetni. Nincs set-top boxom, tehát ez a TV problémája.

 

Soha többé Sonyt!

Előzmény: Tooting88 (1008)
Tooting88 Creative Commons License 2020.11.10 0 0 1008

Sziasztok!

 

A segitsegeteket szeretnem kerni:

Nem reg vasaroltam egy Sony Bravia KD-75XG8096B

tipusu Tv-t. A problemam az, hogy egyszeruen nem tudok hozza

semmilyen bluetooth ezkozt csatlakoztatni. 

hiaba parositom, egyszeruen csak keres es keres, de nem talal 

semmilyen eszkozt. Legfrissebb szoftver oke, igazabol semmilyen gyari beallitast nem modositottam, de aramtalanitottam is, de semmi nem segit. 

A Sonyval is felvettem a kapcsolatot, nem tudtak segiteni.

Valakinek valami otlet?

Koszonom elore is a segitseget!

Fruka1 Creative Commons License 2020.10.11 0 0 1007

Nekem is ugyanez a gondom, de annyi különbséggel hogy a gyári visszaállítás után már nincs gond, működik a Youtube...

Viszont ha újra ráfrissítek a TV-re, megint nem jó.

Sajnos úgy tűnik szoftveres gond van, amit nem orvosolnak egyelőre. (Bár az ügyfélszolgálatot nem hívtam, de majd felhívom)

Előzmény: nagyistv85 (1006)
nagyistv85 Creative Commons License 2020.10.01 0 0 1006

Sziasztok,

 

valaki tapasztalt már hasonlót: adott egy KD-49XE8077 TV WIFIhez csatlakoztatva, sajnos az a helyzet hogy az egyik konyhai berendezés levágta a biztosÍtékot és azóta hiába csatlakoztatom a wifihez a tv-t folyton azt Írja hogy a wifi hálózaton nincs internet kapcsolat. A hálózathoz csatlakoztatva van, de nincs internetelérés. A szogátatóval nincs gond, mert minden más eszköz (telefon, PS stb..) csatlakozik a nethez csak a tv-vel van gond. Volt má gyári beállÍtások visszaállÍtása, nem segÍtett, indÍtottam már számtalanszor újra a tv-t szintén eredmény nélkül, illetve a modemet is indÍtottam már újra, de semmi.

 

Valakinek esetleg más ötlete hogy mi lehet a baj?

 

koszi előre is

István

nagyistv85 Creative Commons License 2020.10.01 0 0 1005

Szia, ez mind szép és jó, de se telefonos, se emailes megkeresésre nem válaszoltok..

Előzmény: RMD-Electronic (996)
Diótörő Creative Commons License 2020.08.04 0 0 1004

Régi problémám, hogy csak akkor tudom bekapcsolni a távirányítóval a gépet, ha előtte kihúzom,majd bedugom a konnektorba a elektromos villásdugót.

Bármit próbálok állítani, nem áll helyre a működés.Mindig oda kell kuporodni és vacakolni a konnektornál.

Előre is köszönök minden jó tanácsot.

zozo380 Creative Commons License 2019.12.28 0 0 1003

Szia szeretném a segitségeteket kérni mert kaptam egy Sony Bravia KDL-60W855B led tvt  és hibásvolt az alsó alaplap ami kijelzőhőz csatlakozot az elszált vetem bele egy másikat de mikor bekapcsoltam akkor elkezdet zöld és borostyán sárgán világitani ezután megprpbáltam a gyári adat viszaálitást de szinkronizálás jel után megakad és kikapcsol ha tudna ebben valaki segiteni az nagyon megkőszőném 

Misifiu Creative Commons License 2019.12.26 0 0 1002

Sziasztok nagyjából 2,5eve vettem egy KDL-55W807C típusú smart Android tvt és 2hettel ez előtt beadta a kulcsot.Pontosabban semmire nem reagál csak mint mikor bekapcsolod elő jön a Sony logó utánna az Android és ez megy körbe körbe  a végtelenségig amíg ki nem húzom a konnektorból.Ha vissza szurom is... valami megoldás esetleg?

Stewx1976 Creative Commons License 2019.11.12 0 0 1001

Szia. Én is ezt a típust neztem ki magamnak. Milyen tapasztalataid vannak vele?

 

Előzmény: Horváthné Rácskai Tímea (980)
Csaba2019 Creative Commons License 2019.10.09 0 0 1000

Sziasztok, Tegnap vásárolt Sony Bravia KD-85XG8596 készülékemmel olyan problémát tapasztalok, hogy időnként egyszerűen nem lehet a hangerőt állítani pl 30-as hangerőn van fentebb akarom venni távirányítót nyomkodva elérem a 100-at, de semmi változás. Ugyan úgy 30 hangerőn szól lefelé szintúgy 0-ig nyomom, de semmi változás. A másik probléma, hogy a távirányítón megnyomom a mikrofon gombot (hangvezérlés) ugye ilyenkor a tévén megjelenik a "figyelek" felirat és a távirányítón világít a mikrofon kör, belebeszélek és keresni kezd jó esetben, de időnként hiába nyomom meg a távirányítón a mikrofon gombot nem világít a kis kör rajta. Ilyenkor is írja a tv, hogy "figyelek" csak nem azt veszi amit én mondok a távirányítóba hanem az éppen aktuális műsorban amit beszélnek. Ezek a problémák együtt jelentkeznek és csak a hálózati áramból való kihúzás után szűnik meg, ideiglenesen. Software naprakész és a gyári beállítások visszaállítása sem oldja meg a problémát. Sony Magyarország nem tud segítséget nyújtani. (ilyennel még nem találkoztak)

Megjegyzem ez a 2. ilyen TV, mert az első ugyan ezt produkálta és visszaküldtem három napon belül, ki is cserélték, de hihetetlennek tartom hogy mind 2 hibás készülék lenne. Remélem csak valami beállítási probléma.

 

Köszönöm a segítséget.

 

Tisztelettel: Csaba

Endre2006 Creative Commons License 2019.10.08 0 0 999

Sziasztok!

 

Csak azért írok ebbe a fórumba, hogy elmondhassam, hogy én vettem kb. 4 éve egy SONY BRAVIA KD 55X8005C készüléket, és azóta rájöttem, hogy ez volt életem legrosszabb döntése.

Gyatra készülék, gyenge tudás, szánalmas ügyfélszolgálat és segítség.

SOHA SOHA többet SONY-t.

Azóta sikerült teljesen SONY mentessé tennem a házam, tavaly eladtam a SONY PS3-t, a SONY VITA-t, és ezt a szörnyű rossz tv-t.

Azóta Xbox One, NINTENDO switch és SAMSUNG TV-k vannak nálunk, és minden működik és minden tök jó.

A TV minősége még csak egy dolog lett volna, de az ügyfélszolgálatuk minősége az nekem nem megfelelő.

Érdekes módon, amit ez a TV soha nem tudott bár ígért, azt minden más helyette vásárolt TV sokkal jobban tudta, sőt egyáltalán tudja. (WIFI, stb…)

Mindenkit arra buzdítok a saját tapasztalataim alapján, hogy próbáljon ki egy másik márkát, és biztosan sokkal jobb termékhez fog jutni.

 

Remélem nem bántottam meg senkit, csak a saját tapasztalataimat írtam le, mint volt SONY használó.  

 

Üdv,

Diótörő Creative Commons License 2019.09.28 0 0 998

Sziasztok!

Megint az a gond a 4 éve vásárolt Braviával, hogy ha a kábeltv ( digi ) újabb csatornát tesz be, vagyis valami megváltozik, akkor csak úgy tudom a távkapcsolóval bekapcsolni, hogy előtte kihúzom a dugót a konnektorból, majd rögtön visszadugom.Ekkor már működik a távkapcsoló.

  Ez volt tavasszal is, aztán egyszer csak megjavult.Akkor itt valaki azt írta, hogy csináljak egy " factory reset "-et.

Na csak én egy nyugger vagyok, nem tudom, hogy az micsoda.

 Mi lehet a megoldás ? Előre is köszönök minden választ.

Laja73 Creative Commons License 2019.09.26 0 0 997

Szia

Szeretném a fos 2012-es Braviám firmware-jét használhatóra cserélni. Vagy akár az egészet.

Előzmény: RMD-Electronic (996)
RMD-Electronic Creative Commons License 2019.09.25 0 0 996

Sziasztok!

 

Sokak számára szeretnénk segíteni az esetleges Sony Bravia hibákkal kapcsolatban!

 

Több, mint 20 éve foglalkozunk Sony termékek javításával, így tudunk nektek segíteni, ha bármi baj van a készüléketekkel.

 

Elérhetőségeink: https://www.sonyszerviz.hu/kapcsolat

 

 

Imre 67 Creative Commons License 2019.08.20 0 0 995

Szia!!

Nekem egy Sony Bravia 55R455B típusú TV van és ugyan az a hiba lépet fel mint nálad. Piros led villog 6x és a szünet után ismétlődik . Azt szeretném kérdezni hogy neked sikerült e megoldást találni erre a hibára és mi volt az. Előre is köszönöm segítséged és válaszodat.

Köszönettel Imre.

Ha lehet, kérlek erre az email címre válaszolj. urban.imre45@gmail.com

Előzmény: PiciPeti22 (936)
Norbi.72 Creative Commons License 2019.07.12 0 0 994

Sziasztok

 

KDL55W809C okostévé...

A múlt hónap végén töltöttem rá a frissítést...Sikerült a tv működött jól..Julius 9 én bekapcsolt a tv frissítést keres folyamatosan...

Használhatatlan lett...Hívtam a Központi ügyfélszolgálatot azt mondták 9-én raktak fel egy javítást a filmware-hoz..Azóta nem működik a TV-m...Valaki járt még így rajtam kívül??

A szervíz ma fogja elvinni a tv-m,mert azt mondták alaplap cserével tudják javítani...Ami kb 70000ft...

Ez azért szívás 2 év után a tvre dobnak fel egy frissítést amitől beszarik...???2 év a garancia...

köszönet Norbert

Dionys0s Creative Commons License 2019.07.09 0 0 993

Szia! Az én tévémmel is ez a gond, illetve..inkább csak gyengeség. A tv a fájlrendszerek közül csak a Fat32-őt ismeri fel, viszont arra nem tudsz 4 gigánál nagyobb fájlokat felmásolni. Ha meg formázod, a windows fel sem kínálja a Fat32 fájlrendszert, csak az NTFS-t meg az ExFatot. Így alapból nem tudod olyanra formázni a pendriveot, ami a tévének jó. Külső programmal tudod Fat32-re formázni, de a max. fájlméret akkor is 4 giga marad. Nevetséges...

Előzmény: Baller1977 (985)
PentaxMan Creative Commons License 2019.06.27 0 0 992

Már kérdeztem más fórumban, de eddig nem tudott segíteni senki..

Telepítettem az oreót az 55xe8505 -re. Azóta nem működik a számítógépről "átvitel eszközre" ... kiírja: Kis türelmet.. kapcsolódás a hálózati eszközhöz, homokóra, majd "az eszköz nem válaszol"

Ez senkinél nem jött elő a frissítés után, vagy valamit kell még csinálni az Oreo frissítés után?

A tv alapállapotba lett helyezve, a hiba továbbra is fennáll. A youtube videónál megy a tv-re átirányítás a jobb alsó sarokban, egy másik tv (42Lb671 v LG tv) esetében továbbra is működik, tehát nem PC, sem a hálózat, csak a Sony tv a frissítés óta a hunyó.

kalmarjani Creative Commons License 2019.06.16 0 0 991

Sziasztok,

 

Segitség please...

A wewd ugye meg fog szünni és szeretném a PLEX szolgáltatást letőlteni.

Az OPERA-t hogyan tudom letőlteni? Vagy a google play store-t?

Köszi

apeshitgram Creative Commons License 2019.06.06 0 0 990

Sziasztok!

Az alábbi videón látható furcsaságot produkálja a tv-m:

 

https://www.youtube.com/watch?v=0JvA_a8q_ds

 

Valaki esetleg tudja hogy ez miért lehet?

 

A neten kutakodva talán T-CON panel hiba?

Dionys0s Creative Commons License 2019.05.12 0 0 989

Tiszteletem mindenkinek!

 

A problémám ugyanez, egy Sony KD-43XF7077 készülékkel. Teljesen véletlenszerűen dobja egyes videóknál a hibaüzenetet meg a kódot. Böngészőből ezek a videók is mennek. Frissítési kísérletre közli, hogy a legfrissebb firmware van rajta. 

 

Ha valaki segítene, azt megköszönném én is.

 

Előre is köszönöm!

Előzmény: #sajtoskifli (952)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!