Keresés

Részletes keresés

battistero Creative Commons License 2016.04.17 0 0 26

Sziasztok!

 

Egy kérdéssel fordulnék hozzátok

Egy Yamaha Majesty 150-es mocim van és tavaly előjött egy probléma. Mivel év vége volt, nem tulajdonítottam neki nagy problémát, letettem télre pihenni.

Most elővettem, kapott egy új akksit, cseréltem egy gyertyát is majd beindítottam. Picit erőlködött de beindult.

Sajnos a probléma ugyanaz mint legutóbb:

Messze nem gyorsul úgy mint korábban, majd ahogy komótosan eléri a 70 km/h-t, vége, ennyi. Hiába húzom, semi, a 70 a vége és annyi.

 

Van esetleg valami ötlet?

Tavaly júliusban volt cserélve szíj, a kipufogó volt még javítva, mert belül zörgött, aztán a szerelő szerint rendben volt a járgány. Hasította is a 115-120-at.

 

Üdv,

 

Peti

Satyapapa Creative Commons License 2016.04.06 0 1 25

javaslom hogy kösd le próbaképpen a benzintank jeladóját,a hiba megállapítása miatt, ha az nem akkor valamelyik másik  jeladót ami kapcsolatba van a műszerrel. Esetleg egy villamossági szerelő

Előzmény: Smafu.w126 (24)
Smafu.w126 Creative Commons License 2016.04.05 0 0 24
Előzmény: Smafu.w126 (23)
Smafu.w126 Creative Commons License 2016.04.05 0 0 23

Kontakthibát nem találtam, viszont Majesty esetében egy videót igen, ugyan ez a jelenség, és szintén sok helyről hallom, hogy valami hibaüzenet, csak tudni kéne mit jelent..

 

Előzmény: Satyapapa (22)
Satyapapa Creative Commons License 2016.04.04 0 1 22

Én elsősorban oxidációs hibára gondolok (nem vagyok villanyász)

A hosszú leállás után előfordul ilyen probléma.. Megkel nézni az érintkezőket,csatlakozókat.

 

Előzmény: Smafu.w126 (21)
Smafu.w126 Creative Commons License 2016.04.04 0 0 21

Sziasztok!

 

Urak tudom, hogy ez Mayesti topik, de hátha valaki tudja, vagy Yamaha Teos 125 téren rendelkezik ismeretekkel. Érdekes dolgot csinál az óraegységen a benzin/volt mutató, őszi lerakáskor semmi gondja nem volt, aksit kivettem ősszel, most rátöltöttem egy napot, berakom, minden fasza, de a videón látható gondokkal küzd....

Előre is köszi, az esetleges segítséget, válaszokat.

 

Satyapapa Creative Commons License 2016.03.24 0 0 20

Vasárnap Márc 27-én gurulás Visegrád környékére. (CSAK JÓ IDŐ ESETÉN)

Találka 10-kor Pesti rakparton a Dráva utcai feljáró előtt.

Pontosítás szombaton.

 

Satyapapa Creative Commons License 2016.02.22 0 0 19

Márdius 12-15 közt talik, gurulás?

Satyapapa Creative Commons License 2016.02.01 0 0 18

Ha bármi kérdésed van a Majestyről  nyugodtan bombázzál vele.

Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.01 0 0 17

Egyszer ha arra visz utam a közeledben meglátogatnálak,megsasolnám a nagy fotelt:)

De addig még én is eszeskedem ,mert a motorom az atomi állapotból van újból felépítve..sajnos az idő eléggé megette(meg a gazdája:))...

Széria állapot..azt én sem szerettem soha...anno az emzémről is azért vetette le a rend őre a rendszámot mert nem lehetett ráösmerni:)

 

Na jól eltértünk a Majesty-ről:)

 

 

 

 

Előzmény: Satyapapa (16)
Satyapapa Creative Commons License 2016.02.01 0 0 16

Csepel közelében van a kertes kéglim...Azelőtt termeszvárban (panelba) laktam ,de már 10 éve buckalakó vagyok. Klassz mert van garázsom igy az agyament hobbimat van hol gyakorolni. Néhányan hozzám járnak szerelni, elég jól elvagyok látva a matatáshoz szükséges szerszámokkal, és drága feleségem megértésével. Néha gyártok különféle idomokat üvegszálból és műgyantából, főleg motorhoz de csináltam már BMW autóhoz spoilert is, na meg egy 360-as Modena Ferrarihoz..

-A motorjaimmal akkor vagyok elégedett ha kissé különbözik a többi,, típus azonos géptől..

Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2016.02.01 0 0 15

Hová köt az élet?Merre laksz?

Törölt nick Creative Commons License 2016.02.01 0 0 14

hahaha.."dombelhárító mocik":))))))))

Komolyan mondom ezt levédem:))))

Nos én meg itt ragadtam meg :))Túrára ezek is jók csak hát ugye a maga tempójában és a maga kényelmével.

Előzmény: Satyapapa (13)
Satyapapa Creative Commons License 2016.01.31 0 0 13

Na ezek aztán dombelhárító mocik..GRatula...Nekem ezek valahogy  kimaradtak.

Elkényelmesedtem, ezért kellet a nagy robogó. Vele nagyon jól tudok túrázni mert minden kényelmi cucc elfér benne. Valamint nagyon kényelmesen lehet menni vele. Príma a szélvédelme, és a sebessége is elfogadható.. Igaz hogy nem egy kanyarvadász gép, de erre a célra ott a Kawa.

Ha választanom kellene a Kawasaki és a Yamaha robogó közt hát bizony vakarhatnám a fejem.

De nem kell, és ez így jó.

 

Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.31 0 0 12

Leleplezem magam:)Én ilyennel nyomulok...csak tetszenek a nagyrobik is és távlati terv hogy beszerzem:))

Előzmény: Satyapapa (11)
Satyapapa Creative Commons License 2016.01.30 0 0 11

Nos én elég sokat használom a gépet,még akár télen is ha az út ép elmével motorozható.

Feleségem is nagyon szeret jönni velem (1974 óta motorozom).

Van egy két jó robogós haverom és velük gurulunk, de szívesen látunk bárkit, aki nem őrülten húzza a gázt.-

A gépemen elég sok extra van ami a képen nem látszik pl más fékkarok,világítás, hátsó utas kihajthatós lábtartó,tuning kipufogó, a meghajtásban spéci gőrgők stb. A motorban XADO 10w-40  4T fémkerámiás olaj van .. (revitalizáló) .. Nagyon jól megy, szép a hangja. Szeretek vele foglalkozni, nem csak menni.

Rosszalkodni pedig van egy Kawasaki Zephyr 550-es gépem,, Ő is nagy becsben van tartva. Ezt csak szólóban szeretem használni, nagyon gyors, de gonosz is tud lenni ha visszaélnek azzal amire képes.

Így is imádom. Mindkettőt.

Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.29 0 0 10

Ezzel már el lehet csavarogni hallod e!:)

Magadban szoktad ezt a hobbit űzni vagy pároddal esetleg?Mivel ez már olyan kényelmesnek hat hogy a nők is szívesen csatlakoznak:)

Előzmény: Satyapapa (9)
Satyapapa Creative Commons License 2016.01.27 0 0 9

Túrakészen

 

Satyapapa Creative Commons License 2016.01.27 0 0 8

Szia- nekem volt eddig összesen 3db 250-es majám, nem rossz gép bár van egy-két gyári gyenge pont rajtuk Pl fesszabályzó, gátlók olajfolyása. De hát minden gépnek van valami nyűgje.

Rátértem a 400-as majásra már 2-éve. Teljesen elégedett vagyok vele.Hogy miért?-

1-2 személlyel is nagyon jól  bírja az emelkedőket.

2- minimálisan eszik  többet mint a 250-es,, 100km 4-4,5 L

3- a nagyobb kerék sokkal simább járást biztosít.

4-utazó sebessége  2 személlyel is 120-130

5 nagyon jól pakolható.

6-megbízható működés

STB

Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.26 0 0 7

Oxi.Figyelem.

Úgy sem sokan járnak erre a fórumra,legalább életben van tartva:)

Nézegettem hogy 150 ekért már legális 250 est lehetne bírtokolni.Persze némi barkács valszeg lenne rajtuk.

 

Előzmény: Satyapapa (6)
Satyapapa Creative Commons License 2016.01.15 0 0 6

 

Jó kis masina,,elég sok jó cuccot lehet beszerezni hozzá külföldön . Jó néhányat itt még nem is látott senki. Majd teszek fel képeket róla.

Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.04 0 0 5

Szép gép!:))

Egész túrás jellege van.

Mikori évjáratot érdemes ezekből megvenni?

Előzmény: Satyapapa (4)
Satyapapa Creative Commons License 2015.11.08 0 0 4

A drágaságom, Folyton szépül

Motoros0522 Creative Commons License 2014.03.10 0 0 3

Hello sziasztok.van két yamaha versitym bontàsra.blokk alkatrészei megegyezik az aprilia leonardo250-300,illetve a yamaha majesty 250-es robogóval.

Bàrkinek kell valami írjon.

ádi1 Creative Commons License 2011.11.03 0 0 2

Hello!

Lenne 2db eladó motorom.

majesty 250-motorja füstöl,nem rendszámozható-100.000ft

versity 300-nem próbáltuk a motorját,esztétikailag jó állapotban-100.000ft

Érdeklődni:Vespa@citromail.hu

Szere28 Creative Commons License 2011.08.22 0 0 1

Üdv!

Még h tulzot semmilyen pörgés nincsen.

Üdv!

agent.d Creative Commons License 2011.02.08 0 0 0

túlzott pörgés nincsen :)

gobbi Creative Commons License 2009.09.12 0 0 topiknyitó

Beszéljünk róluk!

Sajna kevés infót találtam,páne a versityről.

Viszont van egy linkem,ami sok robogósnak nyujthat segítséget.

 

http://www.en.easyparts.nl/choosesubmodel.php3?brandid=2&modelid=426&grouppath=0-968-1-m426

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!