Keresés

Részletes keresés

fortune_teller Creative Commons License 2011.03.11 0 0 7

látom, még mindig nem hemzsegnek a divatdrukik

ZE Creative Commons License 2009.05.21 0 0 6
Jó Szerencsét!
Шахтар Донецьк, azaz Donyecki Bányász... Rühellem, hogy más sportoknál az amerikai csapatok nevét (pl. "Texasi majmok") le bírják fordítani (mer' az angol?), az orosz, pardon, ukrán elnevezést meg nem...
pipacsmező Creative Commons License 2009.05.20 0 0 5

Donyeck.

Bremennek meg konyec(k)

 

Bocsánat.

yi-dvags Creative Commons License 2009.05.20 0 0 4
szó ami szó, Donyeck nem kifejezetten a szamba hazája.
Előzmény: Ayreon (3)
Ayreon Creative Commons License 2009.05.20 0 0 3
Jól kenik a brazilok. Bizos drogoznak meg kurváznak hétközben, nem nagyon tudom elgondolni mi mást csinálhatnak arra csúnyán keleten.
spurs84 Creative Commons License 2009.05.20 0 0 2
akkor kénytelenek leszünk várni az első BL-döntőjükig, úgy látszik:)
Előzmény: Lecso11 (1)
Lecso11 Creative Commons License 2009.05.20 0 0 1
Pedig ha ma nem teszi... :)
Előzmény: spurs84 (0)
spurs84 Creative Commons License 2009.05.20 0 0 0
nem nagy0n teszi:)
Előzmény: spurs84 (-)
spurs84 Creative Commons License 2009.05.20 0 0 topiknyitó
ha minden igaz, még nem volt hasonló topik...pörögjön

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!