Bammeg mi magyarok akkor is életben maradunk ha kihal az emberiség! Ne ám má egy gyurcsánytól összefossuk magunkat! Még ránk mondják, hogy egy rosszkedvű, depressziós nép vagyunk. Közben megröhögtetjük az egész világot, s természetesen magunkat.
Kiszáll az SZDSZ: a liberálisok a jelek szerint megelégelték, hogy az MSZP naponta több és egyre komolytalanabb jelölttel bombázza őket és nemet mondtak a népszerű Elektrolux-vezér jelölésére.