Keresés

Részletes keresés

marmota Creative Commons License 2009.03.27 0 0 543
ki ez?
Előzmény: seeman (540)
ujpesti pasi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 542
És ha Csintalan visszamenne ?
seeman Creative Commons License 2009.03.27 0 0 540
Újabb jelölt. Minden szükséges jellemzővel megáldva:
Uff Creative Commons License 2009.03.27 0 0 538
Mosmá' én is beküldöm a telefonszámomat.   Hátha......
Uff Creative Commons License 2009.03.27 0 0 537

"Ki még nem mondták döntésüket, de több forrás szerint is bukhat Takács, aki már két órája jelöltesélyes."

 

mégegyszer tehát:   aki már két órája jelöltesélyes   :o)))

 

A kérészek már sehol sincsenek ebben a versenyben.   

Uff Creative Commons License 2009.03.27 0 0 535

Tyukodi következik.

 

Tyukodi pajtás ?  Nem olyan mint más, mint Kucug Balázs.

 

Hisz Kucugon mán túl valának a névshowrban, úgyhogy van mihez képest.  

Előzmény: eFigyelő (516)
leotile Creative Commons License 2009.03.27 0 0 534
Majdnem, mint a 24:8 ::))
Előzmény: Törölt nick (506)
seeman Creative Commons License 2009.03.27 0 0 533

Draskovics Drazsé már javában körmöli a miniszterelnöki expozéját. :)

Ha minden kormányban kapott pozíciót, akkor tudhat valamit.

Most előjön a farbával!

nyugatioldal Creative Commons License 2009.03.27 0 0 532

:-)

Elfogadom, furikázik egyet az asszonnyal Pesten az A8-ban, aztán lemondok. :-)

+1 sor az önéletrajzban.

Előzmény: csigalab (521)
Uff Creative Commons License 2009.03.27 0 0 530
Who the fuck is Takács Alice ?
Előzmény: Törölt nick (481)
zvolo Creative Commons License 2009.03.27 0 0 529
Zárható, Takács este hazamegy, végigolvassa a topikot és megborul :)
esélyes Creative Commons License 2009.03.27 0 0 528
Az SZDSZ 8:3 arányban leszavazta  Takács János ME jelöltet....
bean Creative Commons License 2009.03.27 0 0 527
Amiért eddig.

Minden fontosabb szavazáskor az mszp mellé álltak.
Előzmény: mennyenabusz (524)
harisnyas_pippi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 526
:)
Jelenleg tudjuk, hogy ki a jelölt a jelöltségre?
Előzmény: csigalab (521)
Kagakusha Creative Commons License 2009.03.27 0 0 525

Majd jön a Zsiga ... :-)

Bóhozat már ez.

Elég volt.

Előzmény: mennyenabusz (519)
mennyenabusz Creative Commons License 2009.03.27 0 0 524
miért tenné az MDF..?
Előzmény: bean (520)
marmota Creative Commons License 2009.03.27 0 0 522
nem, de ott a farok, ami csóválja a gazdát.
Előzmény: nyugatioldal (514)
csigalab Creative Commons License 2009.03.27 0 0 521
Milyen jó lenne beírni az önéletrajzodba, hogy miniszterelnökjelölt 2009-ben, mi??? :)
Előzmény: nyugatioldal (513)
bean Creative Commons License 2009.03.27 0 0 520
Nincs ez még lefutva. Gyurcsány beterjeszti Takácsot, az MDF pedig megszavazza, pár szdsz-est meg majd talál az MSZP.
Előzmény: zvolo (518)
mennyenabusz Creative Commons License 2009.03.27 0 0 519
Ubulfalvi, Udvaros, Ugrató, ...aztán a hosszú "Ú"
zvolo Creative Commons License 2009.03.27 0 0 518
Már mindegy, ne is törődj vele, koncentrálj a következő jelöltre :D
Előzmény: nyugatioldal (507)
eFigyelő Creative Commons License 2009.03.27 0 0 516
Straub már nem játszik, Takács után Tyukodi következik.
Előzmény: Törölt nick (500)
mennyenabusz Creative Commons License 2009.03.27 0 0 515
egyáltalán, hogy jön elő a neve?

milyen válságkezelő indítványa ismert eddig, hogy gondolhatja bárki is, hogy Rá van szükség?

Előzmény: nyugatioldal (507)
nyugatioldal Creative Commons License 2009.03.27 0 0 514
Ott van az 0rmányzó mszp székháza?
Előzmény: marmota (512)
nyugatioldal Creative Commons License 2009.03.27 0 0 513

Köszi!

Egyébként úgy tűnik ez a jelölősdi vmi reklámocska lesz. Engem jelöljön pls. valaki minelnöknek, hátha utána kapok vmi jobb kis állást... 

Előzmény: csigalab (509)
marmota Creative Commons License 2009.03.27 0 0 512

Érdeklődj a Gizella utcában.

Mink itten csak lesünk, mint a hal a szatyorban.

Előzmény: nyugatioldal (507)
eFigyelő Creative Commons License 2009.03.27 0 0 511
Pedig olyan szép lett volna:
Magyarország miniszterelnöke a Securitate ajánlásával!
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 510
Bammeg mi magyarok akkor is életben maradunk ha kihal az emberiség! Ne ám má egy gyurcsánytól összefossuk magunkat! Még ránk mondják, hogy egy rosszkedvű, depressziós nép vagyunk. Közben megröhögtetjük az egész világot, s természetesen magunkat.
Előzmény: Törölt nick (478)
csigalab Creative Commons License 2009.03.27 0 0 509
Azért mert más sem tudja, hogy ki a franc ez. Amúgy meg kérdezd meg az szdsz-t! ;)
Előzmény: nyugatioldal (507)
identifikátor Creative Commons License 2009.03.27 0 0 508

hirszező:

 

Kiszáll az SZDSZ: a liberálisok a jelek szerint megelégelték, hogy az MSZP naponta több és egyre komolytalanabb jelölttel bombázza őket és nemet mondtak a népszerű Elektrolux-vezér jelölésére.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!