Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.03.21 0 0 10
Hogy örülsz már annak, ha a segélyedből fizetik mások hiteleit, nem volt elég a részegen vezetett bicajos bünti? :o))) nem vagy te egy kicsit mazopista?
Előzmény: Törölt nick (3)
fejenagykoma Creative Commons License 2009.03.21 0 0 9
Nem lesz ebből semmi!.... :-(
Zehu Creative Commons License 2009.03.21 0 0 8
Úgy értem a maszop száll ki a politikából...
Előzmény: serpeny (6)
serpeny Creative Commons License 2009.03.21 0 0 6
Úgy érted a Fidesz kiszáll a politikából?
Előzmény: Zehu (4)
lendületlenül Creative Commons License 2009.03.21 0 0 5

Csak az a gond,hogy a Böszme nem mondott le.

Beszélt róla,de az nem jelent semmit.

Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Zehu Creative Commons License 2009.03.21 0 0 4
Nem, nem jön itt semmiféle Kánaán, hanem jön a romeltakarítás és az (erkölcsi) fertőtlenítés...
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.21 0 0 3
Ez nem is rossz ötlet.
Így legyen.
Előzmény: Törölt nick (1)
mammamija Creative Commons License 2009.03.21 0 0 2
höhö:)) Nem úgy van az kishaver.... a KE most azokon a szavakon rágódhat, amit Gyurcsány a bíróságról és ügyészségről mondott.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.21 0 0 1

Utána jön a kánaán, helyetted kifizetik a hitelt a segélyen élők és nyugdíjasok.

Ugye így gondoltad?

Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Derek Creative Commons License 2009.03.21 0 0 0
0 fogalmad van a magyar alkotmanyos rendszerrrol
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009.03.21 0 0 topiknyitó
Sólyom László! Fogadd el Gyurcsány Ferenc lemondást és írd ki az új választásokat! Légy bátor, értékeld lemondásnak Gyurcsány lemondását és tájékoztasd az érintetteket arról, hogy konstruktív bizalmatlanságit miniszterelnök maga ellen nem kezdeményezhet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!