Keresés

Részletes keresés

Wic Creative Commons License 2009.03.05 0 0 27
akkor menj másik topikba, ez a parlagfű 1%-ról szól.
Előzmény: méregkeverő (22)
pert1 Creative Commons License 2009.03.05 0 0 26
Annál jobb, alapítsd meg a parlagfüvek szektáját, és akkor az összes egyház automatikusan ingyen is küzdeni fog ellened meg aszektatagok ellen.
Előzmény: Vámpír2009 (25)
Vámpír2009 Creative Commons License 2009.03.05 0 0 25
Én hiszek a parlagfűben.
Előzmény: pert1 (24)
pert1 Creative Commons License 2009.03.05 0 0 24
Kell alapítani egy parlagfű ellenes egyházat vagy szektát, és akkor három év múlva már minden évben lehet adakozni.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Vámpír2009 Creative Commons License 2009.03.05 0 0 23

Egyébként pontosan mire menne el ez az egy százalék? Én hülye reklámfilmeket láttam, oszt ennyi.

Mindenki kaszáljon, a közterületeken meg tüntesse el a Főkert, oszt kész. Aki meg nem csinálja, büntessék keményen, mondjuk a kertjében lekaszált parlagfűvel tömjék meg a matracát-párnáját.

méregkeverő Creative Commons License 2009.03.05 0 0 22
Nem: csuha-allergiás!
Előzmény: Wic (21)
Wic Creative Commons License 2009.03.05 0 0 21
mondd, te parlagfű-allergiás vagy?
Előzmény: méregkeverő (18)
Vámpír2009 Creative Commons License 2009.03.05 0 0 20
No, nálunk Óbudán évek óta egy birkanyáj van rendszeresítve erre a célra, ha jól tudom, de ez nem biztos, még fizet is gazda a legelőkért. :)
Előzmény: Törölt nick (3)
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2009.03.05 0 0 19

Nem raktad ki a végére az (x)-et:-DDD

Előzmény: szelíd galamb (9)
méregkeverő Creative Commons License 2009.03.05 0 0 18
Lényeg: Nem a csuhásoknak megy!
Előzmény: Wic (16)
méregkeverő Creative Commons License 2009.03.05 0 0 17
Közmunka => munkabér
Előzmény: nopoliticians (15)
Wic Creative Commons License 2009.03.05 0 0 16
ez mindkettő amolyan kisebbségfelemelkedtető programnak tűnik.
Előzmény: méregkeverő (12)
nopoliticians Creative Commons License 2009.03.05 0 0 15
Amúgy meg a közmunkások elvégzik a kaszálást ingyen.
Örülnek ha dolgozhatnak. Ingyen. Segélyért.
Előzmény: nopoliticians (11)
méregkeverő Creative Commons License 2009.03.05 0 0 13

Szépítsük:

 

1627 KIEMELT KÖLTSÉGVETÉSI ELŐIRÁNYZAT  "A gyermekszegénység elleni program támogatása feladatai"

 

1823 KIEMELT KÖLTSÉGVETÉSI ELŐIRÁNYZAT "Nemzeti Tehetség Program feladatai"

 

Legalább nem aprózodik el....

Előzmény: méregkeverő (12)
méregkeverő Creative Commons License 2009.03.05 0 0 12

Idén (úgy tünik) tényleg csak ez a kettő van:

 

148. 1627 KIEMELT KÖLTSÉGVETÉSI ELŐIRÁNYZAT  "A gyermekszegénység elleni program támogatása feladatai" 168. 1823 KIEMELT KÖLTSÉGVETÉSI ELŐIRÁNYZAT "Nemzeti Tehetség Program feladatai"

 

Azt hiszem a költségvetési törvényben szabályozzák.....

Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
nopoliticians Creative Commons License 2009.03.05 0 0 11
A parlagfű egyéni szoc probléma. Kaszáld magad, különben fizetsz!
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Magdi60 Creative Commons License 2009.03.05 0 0 10
Igen, ezt én is most hallottam, hogy a második 1 %-ot, a technikai számosat már nem lehet csak egyháznak felajánlani, pedig eddig lehetett erre a parlagfű elleni védekezésre, egészségjavító sporttevékenységre, bűnmegelőzésre.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
szelíd galamb Creative Commons License 2009.03.05 0 0 9

 

Ez jó, hogy nincsen.

 

Sokan jól megéltek a parlagfű mögé bújva, érdemben meg semmit nem jelentett a sok milliárd erre kidobott pénz.

 

Arról meg ne is beszéljünk, hogy mi van azokkal, akik nem a parlagfűre allergiások, hanem a mogyoróra vagy a bodzára, stb.

 

Ha már támogatni akarsz, akkor támogass minket, aki asztmás gyerekeknek vezetünk barlangtúrákat 11 éve egy kiépítetlen barlangba.

 

Még öltözőnk sincsen csak egy 21 éves autónk, ami az öltöző és a raktár is egyben.

Télen, esőben, hóban az utcán öltözünk, és az egész évi tevékenységünk összesen kerül 2 millióba.

 

Ha csak egy egészen iciripicirit is kaphattunk volna a parlagfű 1%-ból már nem az utcán kéne öltöznünk, hanem egy épületben a barlangnál.

 

Itt megnézheted a tevékenységünket:

 

www.barlangtura.hu

 

Üdv, mindenkinek!

 

 

Wic Creative Commons License 2009.03.05 0 0 8
Miért? Ki dönt ezekről?

gyógyszer-lobbi?
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Wic Creative Commons License 2009.03.05 0 0 7
tavaly (vagy tavalyelőtt) utólag elvették a felét a felajánlott 1%-oknak, amit parlagfűre szántak az adózók.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
toloba Creative Commons License 2009.03.05 0 0 6
Bírom amikor telipofával szídják jobber honpolgárok fideszgyűlésen, pógári körökben meg máshun a multikat, aztán azon feldemhedésükbe berohannak valamellikbe jól bevásárolni...mifact pofáznak az ilyenek?
Előzmény: Törölt nick (2)
T.Howard Creative Commons License 2009.03.05 0 0 5
Igen mert zusit lecsukták, az ő feledata lett volna ezeket irányitani.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.04 0 0 2
Böcsületes magyar kaját kell enni,aztán a rossebbet nem érdekli a parlagfű.
tescós kajától még a légyfingtól is allergiás rohamot kap a városi nép.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Dr. bodza Creative Commons License 2009.03.04 0 0 1
Azt remélik, hogy a Gárda majd ingyen megoldja.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Dr. bodza Creative Commons License 2009.03.04 0 0 0
L0szart mama!
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009.03.04 0 0 topiknyitó
Most csinálom a személyi jövedelem adóbevallást (0853-as nyomtatványt) és az adóm egy százalékát nem lehet felajánlani "A parlagfű-mentesítés feladatainak támogatása" nevű kiemelt költségvetési előirányzatnak. Mert nincs olyan a gép szerint. Miért? Ki dönt ezekről? Menjenek a francba!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!