Keresés

Részletes keresés

Murder Incorporated Creative Commons License 2011.03.19 0 0 49

Ott tévedsz, hogy párszor már elmagyaráztam a topikban, hogy mit nem szabad, valamint nem vagy kezdő, viszont kijelentetted, hogy nem akarod elolvasni a szerződési feltételeket.

Előzmény: thinta (47)
thinta Creative Commons License 2011.03.19 0 0 47

Ha a vonaton segítséget kérek a kalauztól, az nem azt mondja, hogy "olvass" és nem is valami máv szabályzat paragrafus számot közöl, hanem mondja, hogy kihajolni tilos... vagy mittudom én.....

Ti nem az utasokat segítő, a rendre ügyelő kalauzok

hanem egy örzöt területen szabadjára engedett kutyák módjára viselkedtek.

De mondom, semmi probléma (látom, de gyors voltál most is, nehogy már idecsalogasunk valakiket aiket szintén érdekelne, hogy hogyan illendő használni ezt a fórumot...(((-:) engem csak az érdekel, hogy

mi lesz ebből?

Egyébként azért is teszem ezt, mert az is meglehet, hogy igazad van. Igazad van, de nem vagy vitaképes. Vannak emlékeim rég múltól, akikkel sokat vitáztam (nem volt még internet) és utóbb beláttam, hogy igazuk volt, de nem tudtak meggyőzni (volt akit én igen, sajnos...)-:) mert nem volt elegendő a vita képességük. Nem volt elég tárgyi tudásuk, nem forgott elég gyorsanaz agyuk... de attól függetlenül igazuk volt.

Előzmény: Murder Incorporated (46)
Murder Incorporated Creative Commons License 2011.03.19 0 0 46

De. MM V/8/d

Előzmény: thinta (45)
thinta Creative Commons License 2011.03.19 0 0 45

Felvilágosítást kértem egy moderátortól, az nem felvilágosítás, hogy

"olvass".

Előzmény: Murder Incorporated (44)
Murder Incorporated Creative Commons License 2011.03.19 0 0 44

Mondtam, olvass. Ott van a Tudnivalók alatt.

<----------------

Előzmény: thinta (43)
thinta Creative Commons License 2011.03.19 0 0 43

"Antiszociális egy viselkedés, nem gondolod?"

Nem gondolom.

"Tulajdonképp te mit akarsz ezen a fórumon? Minek írsz be?"

Tudományos kíváncsiság, mert ez itt egy jelenség, kíváncsi vagyok mi lesz belőle.

Tényleg csak hobbi, szociológia könyvet még egyet sem fogtam a kezembe se.

"Miért nem csinálsz valami maradandót?"

Ez madandó. Az origón pontosan ebben a stílusban 5 év óta moderátorral nem találkoztam és bár ott még egy hozzászólásomat sem törölték, mégis úgy érzem, hogy

ez itt a maradandó.

(mit írtam ami tilos? írott vagy íratlan szabály alapján...? tényleg nem volt szándékos. )

Előzmény: Murder Incorporated (40)
Murder Incorporated Creative Commons License 2011.03.19 0 0 42

2-3? Ne beszélj félre.

Nem sikerült, ha rám gondolsz. Nem fordulok elő veled egy topikban, sőt, alapjába véve (szerencsére) még alfórumban sem nagyon.

Ez magánterület, szabályokkal. Ha itt akarsz maradni, megmaradni, akkor az itteni szabályokat _kell_ betartanod.

Előzmény: thinta (41)
thinta Creative Commons License 2011.03.19 0 0 41

"Egy kolléga azért törölt folyamatosan, mert törölt hozzászólást másoltál vissza vagy 150 nicken."

Ez nem történt meg, talán 2-3 eset de igen régen.....

"Egy másik azért, mert moderátort próbáltál azonosítani."

És sikerült is...(((-:                   de nem IRL re irányult.

Az általános társalgás íratlan szabályait fogom ezután is betartani.

Előzmény: Murder Incorporated (39)
Murder Incorporated Creative Commons License 2011.03.19 0 0 40

Látod, most már tudod, hogy mit tilos, mégis megtetted, mégis beírtad. Úgy, hogy még ki is jelentetted, hogy tudod, tilos. Antiszociális egy viselkedés, nem gondolod?

Tulajdonképp te mit akarsz ezen a fórumon? Minek írsz be? Miért nem csinálsz valami maradandót?

Előzmény: Murder Incorporated (39)
Murder Incorporated Creative Commons License 2011.03.19 0 0 39

Nem fogjuk előzetesen megszabni, mit és hogyan írhatsz be. Nem vagyunk cenzorok.

Vannak szabályokat, azokat kell betartani. Tehát értelmetlen és értelmezhetetlen volt kérdésed. Mondhatnám, butaság volt. Ezért nem válaszolt neked senki.

Látod, megint az alapvetően téves álláspontod, hogy mi téged valami megfoghatatlan ok miatt üldözünk. Nem. Azért törlünk, mert szabálysértő, amit írsz. Én pl. _általában_azért_, mert megszeged az MM V/8/d-t.

Egy kolléga azért törölt folyamatosan, mert törölt hozzászólást másoltál vissza vagy 150 nicken.

Egy másik azért, mert moderátort próbáltál azonosítani. Szóval sokan jönnek szembe az autópályán...

Inkább olvass

Előzmény: thinta (38)
thinta Creative Commons License 2011.03.19 0 0 38

A kérdések moderátorokhoz topicban

demonstráltam is és kérdeztem, hogy ez a stílus megengedett e? Miután teljesen ontopic hozzászólások ellenére kitiltotak egy magánnyugdíjpénztáras topicból és más okot nem láttam, hacsak nem a hozzászólások tartalma, ot is sarokba szoríthattam egy moderátort. Választ nem kaptam, de mivel onnan nem törölték, hallgatólagos hozzájárulásnak értelmeztem. Ha valakit zavar nyugodtan tegye szóvá, mert egyáltalán nem érdekel.

Tudom én mi fáj neked az, hogy

az usa darabjaira esik.

Ezzel kezdődött, azóta kellett vagy 200 nicket regisztrálnom. Ha már szóba elegyedtünk akkor elmondanám, hogy igen, ezzel éreztem, hogy valami lágy pontra tapintottam és

nem azért folytatom, mert fájdalmat akarok okozni,

inkább mint az orvos, aki a beteget tapogatja. Tudományosan érdekel a dolog, hogy mi is lehet ez?

Ha jól gondolom akkor ez is valami offolás, anarchista nézet terjesztése volt, tehát

lehet takarítani!

(((-:

Előzmény: Murder Incorporated (37)
Murder Incorporated Creative Commons License 2011.03.19 0 0 37

Nem sikerélmény, mert a fórum szegényebb lesz, meg lyukas lesz pár topik és érthetetlen, de te következetesen nem tiszteled a szabályokat és szándékosan szeged meg őket, hát semmi szükség rád.

Van egy alapvetően hibás álláspontod (anarchizmus), ezt vetíted és alkalmazod a fórumra és a fórumon. A való világban azt csinálsz, amit akarsz, illetve amit megtehetsz úgy, hogy ne érjen retorzió, itt pedig azt tehetsz szintén, amit tudsz. Legfeljebb jövünk és takarítunk, hogy ez a nagy játszótér tiszta legyen.

És megint egy tévedésed: mióta adminisztrátor vagyok, alapvetően nem fórumozok. A kevés szabadidőmben inkább takarítom a mocskot.

Még egy apróság: a netikettet olvastad már? (a középre-igazított boldozási mániád miatt kérdem) Vagy az is egy gusztustalan szabály, amibe bele kell taposnod, mert neked akkor jó?

Előzmény: thinta (36)
thinta Creative Commons License 2011.03.19 0 0 36

okééé...okééééé..... ha kérdezik, hogy mit követtem el már megint akkor el szoktam küldeni a mail-jára aki kérdezi ha nyilvános... ha nem, beteszem egy válaszba, minek utána oda a nick is meg a franc tudja hány hozzászólás is.Helyesen, van amikor törlöd a feltett kérdést is, de akérdező nickjét azt már nem. De szokott nick és pár tucat hsz eltűnni csak úgy is....

Itt vagy te jópár nickel ha jól sejtem. Sikerélmény is amikor kitiltod a nicket, amint most mindjárt teszed is, mert akkor tudom, hogy megint nyertem.

Na nem nagy dícsőség... az meglehet...

)))-:

Előzmény: Murder Incorporated (35)
Murder Incorporated Creative Commons License 2011.03.19 0 0 35

De veszel jegyet - gondolom.

Modizol, folyamatosan. Tilos.

Most arról nem beszélek, hogy egy 200000 topikos fórumra általánosítod az általában anarchista nézeteidet. Te itt ingyért kapsz tárhelyet, annyi a kérés, pontosabban feltétel, hogy azt a pár szabályt tartsd be. Nem teszed, hát a gondolataidnak sincs ingyen-tárhely.

Előzmény: thinta (34)
thinta Creative Commons License 2011.03.19 0 0 34

Nekem semmi szükségem a hozzászólásaimra, se a regisztrált nickjeimre.

A fórum érdekében szóltam hozzá, mert látom, hogy mások hozzászólásai is el el tűnnek, állandóan új ismeretlen nickek pár hozzászólással vannak jelen.

A ti dolgotok egyébként, én csak elmondtam a véleményem, ez így már nem is fórum, hanom olyan valóvilág4 szerű szerkeztett hablaty.

Nem tudom mi az amit üzentél, nem olvastam a szabályzatot, nem is érdekel.... vonaton is utazok, de nem olvasom el előtte a máv szabályzatát, hanem úgy próbálok viselkedni ahogy emberhez illik.

Előzmény: Murder Incorporated (33)
Murder Incorporated Creative Commons License 2011.03.19 0 0 33

Figyi, egy (törlési értesítőben már számtalanszor leírt) jó tanács, vagyis inkább figyelmeztetés:

MM V/8/d

Ha végre betartanád, megmaradnának hozzászólásaid...

Előzmény: thinta (32)
thinta Creative Commons License 2011.03.19 0 0 32

Ha valaki látja, hogy nickjével együtt rendre eltűnnek az egyébként teljesen ontopic hozzászólásai, amelyekre válaszokat is kapott, tudja is mit írt, nem trollkodott, gyanakodni kezd, hogy ezzel mások is így vannak, tehát az egész fórum hiteltelenné válik. Látja is, hogy milyen sok a nick kevés hozzászólással. Ez így már nem is fórum, hanem valami szerkesztett halandzsa.

kibé Creative Commons License 2011.03.07 0 0 30

az esetek nagy részét ismerem,

a fórumozás leképezi a való világot, ott is rengeteg a csúnya eset.....

míg erre a felismerésre eljutottam, kb. 20 nickem lett bedarálva, fele igaztalanul... .:)

ez van az életben is, adunk-kapunk.

Előzmény: hour (29)
hour Creative Commons License 2011.03.07 0 0 29

ja, szerinted minden nick ilyen szép és jó? nem tudom, mióta fórumozol, de nagyon csúnya esetek voltak már...

Előzmény: kibé (28)
kibé Creative Commons License 2011.03.06 0 0 28

Miért tennék? A fórumozás nem erről szól.

Előzmény: hour (26)
hour Creative Commons License 2010.02.16 0 0 26
egy csomóról köztudott, hogy milyen néven fut, csak senki nem pofázza el...
cíprian Creative Commons License 2009.05.03 0 0 25

Most már bárhogy szólalok meg, kitiltást kapok.

Erre a legutóbbi kérésemre is kaptam egy nap eltiltást (miután végleg kitiltott valaki a Tudományos topikokról :)

Az Index liberális szelleméhez máltatlan néhány moderátor tárasatok viselkedése.

Egy liberális fórumon izmolni és önkényeskedni a kitiltásokkal a fórum tönkre tételével egyenértékű. Kérem, nézzetek utána, mert elsősorban az Index érdeke, hogy liberális szellemű maradhasson a fóruma. Nemcsak velem teszik ezt a tudományos topikokban.

Előzmény: cíprian (24)
cíprian Creative Commons License 2009.05.03 0 0 24

Kedves Moderátorok!

Kérlek benneteket, nézzétek meg melyik moderátor társatok szórakozik velem a kitiltásommal. Kérem azt is, győződjetek meg róla, hogy semmi olyant nem írtam, amiért kitiltás járna. 

Törölt nick Creative Commons License 2009.02.09 0 0 22
Nem kell vele törödni ... :)

Én is óbégattam sokat majd rájöttem, hogy stílszerű legyen övé a játszótér és azt csinál vele/rajta amit akar ...
Nem muszáj kattintással támogatni a zindex zértét ....
Előzmény: Vajk (21)
Vajk Creative Commons License 2009.02.09 0 0 21
talán mert azon, hogy valaki a szőrös puncit szereti-e vagy a csupaszt, nem keletkeznek akkora indulatok, mint azon, hogy valaki jobbos-e vagy balos.
Meg aztán, ha van egy játszótér, ahol a hülye rendőr lebontja az egyik mászókát, aztán meg viszaépíti, meg fogom kérdezni, hogy mi a f@szért csinálta.
Előzmény: Törölt nick (20)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.09 0 0 20
Nem kell moderátorral beszélgetni .... Minden áron kényszeredettem meg akarsz minden beszélni a posztos rendőrrel is?

A politika meg egy olyan "ökör" topik ahova mindenki gőzt engedni megy ....

A HUSZ-ban miert nem szedik szét egymast az emberek ?
Előzmény: Vajk (18)
Vajk Creative Commons License 2009.02.09 0 0 19
mitől erőfitogtatás az, ha valaki aszongya nincs cgánybűnözés? Meg mit foglalkozol más mennyit költ, ha megkereste és leadózta? keresd meg te is, adózd le te is, aztán meglátod mire lehet ennyi pénzt költeni.
Előzmény: Törölt nick (17)
Vajk Creative Commons License 2009.02.09 0 0 18
jójó, de aki azt nem olvasta, azt törléssel kell fenyegetni?

Nincsenek ezek a fickók kicsit túltáposodva? Biztos pattanásos homlokú, pizzán és kólán élő, beesettmellkasú "szakemberek". Csak hogy legyen egy kis tipizálás is már..:)
Előzmény: Aventinus (13)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.09 0 0 17
Ez egyszerű erőfitogtatás.
Ahogy napi 234 ezres ferkó a pofádba mondja, hogy "megszorítás kell", meg ahogy a liberális azt mondja, "nincs cigánybűnözés"

Ezek a csicskák ugyanezt csinálják, csak kicsiben, ezen a szemétdombon. A hatalommal mindig mindenki visszaél :((

Te idegeled magad, ők meg röhögnek.

Az a modi, aki megpróbálna szembe úszni, hamar kint találná magát. Ma a "fentrőlszopatás" a trendi.
Előzmény: Gézoo (-)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.09 0 0 16
Nem kell kényszeredetten mindenkivel szóbaállni es akkor nem lesz baj ....
Előzmény: szokimi (15)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!