Keresés

Részletes keresés

Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008.11.17 0 0 47
Kíváncsi vagyok, lesznek-e sorok ma a bankok előtt...
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008.11.13 0 0 46
Érdekes egy dolog ez. Kíváncsi vagyok hogy lesznek-e sorok hétfőn a bankoknál... Most beszéltem egy ismerősömmel, Ő mindenképp ki szeretné most már venni a pénzét, pedig korábban nem gyanakodott... A banki dolgozók megnyugtatták, hogy hétfőn kiveheti a pénzét.
ex_lx Creative Commons License 2008.11.10 0 0 44
Besegíthetne a hitelezőknek valami honatya, akinek nagy tapasztalata van felszámolási ügyekben. Bajnai Gordon talán ismer is ilyet.
Előzmény: Kagakusha (43)
Kagakusha Creative Commons License 2008.11.10 0 0 43
Talán eladja a baumagnak ... :-)
Előzmény: Ipari-antidepresszió (42)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008.11.10 0 0 42
Én arra leszek kíváncsi, hogy a Raiffeisen bank pl. mit csinál majd az éppen fizetésképtelen ingatlanalapjával...
originalqszi Creative Commons License 2008.11.10 0 0 41

Az elsőt hagyjuk!!!!!:(((((( Nagyon kevesen éreztek 50%-ot:(((((( Mese volt!!!!!

A harmadiknak meg olyan kevés volt az alapja, hogy még az emelés se lökött rajta lényegest!!!!!!:((((( Inkább az eltulajdonítás, amit voltál szíves nem felemlíteni!!!!:(((((

Előzmény: xyz4567 (7)
pert1 Creative Commons License 2008.11.10 0 0 40
Kb 20-30 %-át kivették az ingatlanalapokban levő pénzeknek a befektetők az elmúlt hónapban. Egy normál ingatlanalapban kb ennyi lehet a mozgatható pénz, a többi már ingatlanban fekszik, amit elég nehéz lehet rövid idő alatt értékesíteni a további kifizetésekhez.

Gondolom az amerikai ingatlanbotrány pszivhikai hatására vették ki a pénzt a befektetők, mert egyébként a pénzpiaci alapokon kívül az ingatlanalapok az egyedüliek, amik nem állnak negatív hozamon az 1 évvel ezelőttihez képest.

Az egyéb alapokat, amelyek negatív hozamúak, és egyik-másikból hasonló arányban vettek ki pénzt a befektetők - nem függesztették fel, mert a kötvényeket- részvényeket ha nagy veszteséggel is, bármikor el lehet adni.

SZVSSZ valószínüleg magok a banok is felfüggeszthették volna időlegesen a forgalmazást, biztosan van valami ilyen apróbetűs kitétel az ingatlanalapok szerződéseiben. Egyábkén az ingatlanalapokba tett pénz nem olyan jelentős összesen tán 400 milliárd, a két legnagyobb pénzpiaci alapban több pénz van.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Psycho Dad Creative Commons License 2008.11.10 0 0 39
De mo. gazdasági állapotáért a mindenkori kormány fellelős. B.szki, ők már 6 éve vannak kormányon! Az, hogy a válság egy legyengített, lejtőn lévő magyar gazdaságot talált, azért igenis ez a mocsok banda hibáztatható!!!
Előzmény: Törölt nick (4)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.11.10 0 0 38
LINKET kérek!
Előzmény: Andris55 (37)
Andris55 Creative Commons License 2008.11.10 0 0 37
Közvetlenül a bukása elött!
Előzmény: Reménytelen_ (23)
Andris55 Creative Commons License 2008.11.10 0 0 35

Ja és nem ez a program döntötte be az USAkok ingatlan piacát? Olcsó kölcsön lakás vásárláshoz! :-DDDDDDDDDDDDDD Orbán folytatta!

Előzmény: Törölt nick (31)
VaddiszNora Creative Commons License 2008.11.10 0 0 30
Haverokkal nem vitázok...különben sem a haverom! :)
Na megyek adót termelni!(gyk:dolgozni) :)

Pááá! :)
Előzmény: Reménytelen_ (24)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.11.10 0 0 29
Folyamatosan nyomja a hazug maszopos propagandát, forrást nem hoz.
Előzmény: Törölt nick (27)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.11.10 0 0 28
Átlépeted ezt:
(23)
Ezt szoktad mindig!!
HAZUDSZ!
LINKET KÉREK, de nem Népszavából!
Előzmény: Andris55 (26)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.10 0 0 27
Veled? :)
Ne röhögtess!

Nyomjad csak a fikádat, megkezdődööt a nap, sokat kell még hazudoznod estig, nem akarlak fenntartani.
Előzmény: Andris55 (26)
Andris55 Creative Commons License 2008.11.10 0 0 26
Akarsz róla részletsebben beszélni? 7*200=1400 milliárd adóforint magán zsebekbe! Bomba biznisz!
Előzmény: Törölt nick (25)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.10 0 0 25
Jól tette.
Évi 220-at meg hozott a konyhára is, amellett kifizethető törlesztési terhek mellett jutottak lakáshoz a fiatalok.
Meg természetesen Csaba Lászlóné szocialista poilitikus, Nyíregyháza polgármestere.

A következő a SZŐLŐBÁNYÁKOK lesz, amit felhozol?
Vagy a TAGGYŰLÉS?
Előzmény: Andris55 (19)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.11.10 0 0 24
Vitázz akkor a haveroddal:
(15)
Előzmény: VaddiszNora (21)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.11.10 0 0 23
Erre hozzál linket,mert ez igy nem igaz.
Előzmény: Andris55 (19)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.11.10 0 0 22
Ennyi?
Tehát nyugodtan adósodjunk el, de akkor ti fizessltek vissza az évi 1200 milliárd ft törlesztést, és ne mi.
Ez 2001-ben 730 milliárd ft volt .
Előzmény: VaddiszNora (18)
VaddiszNora Creative Commons License 2008.11.10 0 0 21
"Mindent megszavaz az ellenzék ami jó"

Na halljuk?
Előzmény: Reménytelen_ (17)
Andris55 Creative Commons License 2008.11.10 0 0 20
Hogy örültek akik igénybe vették! Milyen okos döntést hozott a nép Bölcs Vezére! Az USAKoknál is ez a szisztéma okozta a válságot! Gratula Vityka!
Előzmény: Andris55 (19)
Andris55 Creative Commons License 2008.11.10 0 0 19
Lakáshoz jutáshoz kamattámogatás! OV vezette be,és  évi 200.000.000 adóforintocskába kerül.
Előzmény: xyz4567 (7)
VaddiszNora Creative Commons License 2008.11.10 0 0 18
Eztet már olvastuk kéremszépen! :)
Valami új?
Előzmény: Reménytelen_ (5)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.11.10 0 0 17
Mindent megszavaz az ellenzék ami jó, de ez mindenhol ez igy van, ezért nem az ellenzék a hibás, hanem a kormány.
Ők alkották a törvényt.
Előzmény: Andris55 (15)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.11.10 0 0 16
Többség?, ez most vicc volt.
Előzmény: bogel (13)
Andris55 Creative Commons License 2008.11.10 0 0 15
A Fidesz megszavazta a bevezetését! Söt nagyobb mértéküt is követelt!
Előzmény: xyz4567 (7)
Reménytelen_ Creative Commons License 2008.11.10 0 0 14
Adósságot másold be, várom!
Előzmény: Törölt nick (12)
bogel Creative Commons License 2008.11.10 0 0 13
"Most ezeket 100-szor igy visszavették, és úgy élünk mint 2002-ben, csak közben totál padlón az ország."

Úgy éltek? Részvétem :) A többség jobban.
Előzmény: Reménytelen_ (9)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.10 0 0 12
Ne akard, hogy ide is bemásoljam a Járai féle ügyeskedéseket.
Előzmény: Reménytelen_ (5)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!