Keresés

Részletes keresés

meghallhatom Creative Commons License 2008.10.28 0 0 40
200 millio kormanyzati portal.Több milliard kormanyuzati komunikaciora.
Előzmény: Törölt nick (34)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.28 0 0 39
Miniszterelnökből csak egy van, polgármesterből hány?
Előzmény: veleb (37)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.28 0 0 38
Majd a Demeter és Kövér bejelenti, hogy a Providenttől vettük fel a hitelt? :DD
Előzmény: Törölt nick (36)
veleb Creative Commons License 2008.10.28 0 0 37

10 milliós autó a fideszes polgámesternek és hasonlók sztorik

 

Ferenc testvér csak négy millát költött a dukkózásra.

Előzmény: Törölt nick (34)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.28 0 0 35

Azt ki is hagytam, hogy van 3200 önkormányzat, ugyanannyi polgármesterrel akiknek szintén szép magas fizetésük van, tokkal-vonóval, apparátussal, kiszolgálószemélyzettel.

 

Ez is pár száz milliárd forintot jelent.

Előzmény: Törölt nick (34)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.28 0 0 34

parlament tokkal vonóval ha jól emléxem 15

 

Sok kicsi sokra megy, és az épp ilyenek -mint a nagy parlament, számla nélküli költségelszámolásokkal- eléggé csípi a jónép szemét, meg a 10 milliós autó a fideszes polgámesternek és hasonlók sztorik.

 

A 13. havi azért nem olyan nagy pénz sem a közalkalmazottaknál, sem a nyugdíjasoknál, de limitálni lehetne.

 

Aztán ott van pölö a MÁV vezérek óriási fizetése. Sok vezér óriási fizetése is sokra megy.

 

Szóval, OLDJÁK MEG! Ne a kicsiket fingassák.

 

 

 

Előzmény: Abrosz Tisztakosz (32)
meghallhatom Creative Commons License 2008.10.28 0 0 33
Ez biztos??Mert valahol 6% kot olvastam.
Előzmény: Törölt nick (25)
Abrosz Tisztakosz Creative Commons License 2008.10.28 0 0 32

a vacak kis 13. havi amúgy 200 mrd-on felüli összeg

 

parlament tokkal vonóval ha jól emléxem 15

 

arról ne is beszéljünk, hogy a 13. havi nyugdíj az egyik legszemetebb húzása a politikai elitnek

Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.28 0 0 30

Szerintem az önkormányzatok feleslegesen visznek el sok pénzt és hosszú távon.

 

Gyurcsány most dobhatná be a kisebb parlamentre vonatkozó javaslatát, kiváncsi vagyok, hányan szavaznák meg :))

Előzmény: neménvagyok (27)
meghallhatom Creative Commons License 2008.10.28 0 0 28
Tehat a 32 milliard amiböl 15 milliard hitel fedezi a 12honap folyaman lejaro hitelekt.

Meseld mar el akkor ha nem veszünk fel hitelt miböl fizetjük ki a lejarokat.


Mi van a szöveg ertessel?
Előzmény: bogel (8)
neménvagyok Creative Commons License 2008.10.28 0 0 27
így igaz, csp különösen fontos lenne, meg a rokkantnyugdíj rencer rendes felülvizsgálata
Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.28 0 0 26
Bakker, ez qrvalyó!
Előzmény: Törölt nick (25)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.28 0 0 25
No igen, de ők 1,9 % kamatért adják! Hmmm?
Abrosz Tisztakosz Creative Commons License 2008.10.28 0 0 23

egyetértek

 

ez a mostani megszorítósdi csak meghosszabbítja az agóniát

 

1500-2000 mrd-os lefaragás kell

 

na mindegy, remélem egy pár év 0 GDP növekedés helyre teszi a dolgokat

Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.28 0 0 22

Az állami kamattámogatású hiteleket hülyék lettek volna kihagyni a gazdagok! Nem is egy ilyen ismerősöm van. Sőt, akkor az egyik meg is jegyezte, hogy fel kell venni, ki kell használni ezt a lehetőséget, mert ez úgysem mehet sokáig, hiszen nem tudja a végtelenségig finanszírozni az állam. Pár hónap múlva lőn, Megyóék limitálták a felvehető összeget.

 

 

Előzmény: Ipari-antidepresszió (20)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008.10.28 0 0 21
Szóval nem az IMF jött ide, mi mentünk oda hozzá.
Előzmény: Törölt nick (19)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008.10.28 0 0 20
Aki gazdag, annak nem kell hitel. Azok vesznek fel hitelt, akinek nincs pénzük. Azok vettek hitelre lakást, akiknek nem volt rá készpénzük. És miért fizesse a devizahiteles újlakásvásárló a távhőtámogatást és panelrekonstrukciót?? Azért vett új lakást, mert olcsóbb a fűtése és nem kell felújítani mint a panelt. Megint oda lyukadunk ki, hogy ha mindenkit támogatnak, akkor támogassák a devizahitelest is, de inkább jobb lenne senkit nem támogatni.

Mindenki meg tudja indokolni, hogy miért kell neki több pénz, mint ami van.
Nem kell támogatás, de akkor legyenek alacsonyak az adók!
Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.28 0 0 18

Ezzel azért nem értek egyet, mert rövid időn belül beláthatatlanok lennének a következmények a drága gáz, távhő és öreg panelok miatt.

 

Milliós tömegeket érint ez a dolog. Az helyes, hogy bizonyos rászorultság elvre szükség van, de ne a gazdagoknak nyújtsunk állami támogatásokat, ahogy Viktorék tették a lakáshitelekkel.

Előzmény: Ipari-antidepresszió (15)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008.10.28 0 0 17
Mi kérjük!
Előzmény: Törölt nick (16)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008.10.28 0 0 15
Jobb lenne ha mindkettő megszűnne, a távhő, gázár, panelrekonstrukciós, mezőgazdasági, stb. támogatással együtt.
Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.28 0 0 14

A Vikkancs tehetőseknek nyújtott lakáshitelek állami kamattámogatásait is el lehetne venni, nem? 200 milliárdba fáj ez nekünk évente, ebből szerintem 10-20 milliárd lehet, amely első lakástulajdonosokra vonatkozik.

 

A többi sima befektető. Miért a 13. havi vesszen először?

Előzmény: dancie (12)
dancie Creative Commons License 2008.10.28 0 0 12
Amikor az állami vezetők ezt megtették, a konstruktív ellenzék azt mondta rájuk: "teátrálisak".
Ma délelőtt történt.
Pedig milyen poén lenne: a krachban végre összerántani egy ésszerű országot.
Konstruktív ellenzék ide, példásan építő jelegű ellenzék oda.
Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.28 0 0 11

Most kéne csak igazán belevágni a kisebb parlament, kevesebb önkormányzatok című projektbe, az állami vezetők és képviselők kezdjék MAGUKON a megszorításokat!

 

Ne azokat a vacak kis 13. havikat vegyék el, ami karácsonykor vagy utána általában minden családnak jól szokott jönni.

Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
független már foglalt Creative Commons License 2008.10.28 0 0 10
több pénzt a zembereknek
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
veleb Creative Commons License 2008.10.28 0 0 9

Mongyuk,nemkéne támogatni a devizahiteleseket se.

Hamár nemírják elő.....

 

Fogják? Itt meg én vagyok lemaradva.

Előzmény: Törölt nick (6)
bogel Creative Commons License 2008.10.28 0 0 8
"Hitelt veszünk fel hogy a hitelünket fizetni tudjuk."

Szövegértésből kapsz egy elégtelent.

Ezt olvasd át még párszor:
"a 32 milliárd eurós teljes összeg már teljes egészében fedezni tudja a következő 12 hónap folyamán lejáró hiteleket"
Előzmény: meghallhatom (7)
meghallhatom Creative Commons License 2008.10.28 0 0 7
Meg nem tudni mit irtak elö,mert Feri meg nem allt elö a farbaval.Egy biztos törtenelmet csinalt mint egyetlen eu-s tagorszag IMF hitelr szorulun es evvel lesülyedtünk a 3. vilag orszagai köze.Hitelt veszünk fel hogy a hitelünket fizetni tudjuk.

"Lélegzetvételnyi nyugalom - de milyen áron?

Az összeg nagysága magyarázatot nyújthat arra, hogy miért hatott megnyugtatóan az IMF-fel való megállapodás bejelentése. A magyarországi tartalék 17 milliárd euró, az EKB által nyújtott segítség ötmilliárd euró – ha ehhez az IMF valóban hozzájárul egy 10 milliárd eurós tétellel, akkor a 32 milliárd eurós teljes összeg már teljes egészében fedezni tudja a következő 12 hónap folyamán lejáró hiteleket. Kissé erősebben beverték a falba azt a szöget, amelyre Damoklész kardját akasztották."
Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.28 0 0 6

 "nem írták elő, hogy mit kell csökkenteni. "

 

Mongyuk,nemkéne támogatni a devizahiteleseket se.

Hamár nemírják elő.....

Előzmény: veleb (2)
Antisystem Creative Commons License 2008.10.28 0 0 4

Szerintem csinálj egy ilyen kitűzőt, elfér a hasonló Bin Ladenes mellett:)

 

ÜdV

Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008.10.28 0 0 3
Le vagyok maradva...
Előzmény: veleb (2)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!