Keresés

Részletes keresés

nokia5800 Creative Commons License 2011.04.13 0 0 51

1x TVstore account + meghívó
1x TVstore meghívó
1x Bit-Book meghívó
1x Bit-Book account 15 GB | Letöltött 140 MB
1x Beload account Letöltésed: 30 GB, Feltöltésed: 4 TB
1x Majomparádé meghívó 2hétmulva

 

ezeket cserélem el

susány1 Creative Commons License 2011.02.06 0 0 50
susány1 Creative Commons License 2011.01.13 0 0 49
susány1 Creative Commons License 2010.11.25 0 0 48
nevem_senki7 Creative Commons License 2010.11.20 0 0 47

:)

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.17 0 0 46

Nincs itt senki?

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.16 0 0 45

Olvastad a szabályzatot???

Előzmény: nevem_senki7 (44)
nevem_senki7 Creative Commons License 2010.11.16 0 0 44

Miért, mi a baj a  pirossal?

Előzmény: Törölt nick (43)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.16 0 0 43

Az van, h jobb, ha abbahagyod a nagy piros betűket, mielőtt késő lesz.

Előzmény: nevem_senki7 (42)
nevem_senki7 Creative Commons License 2010.11.16 0 0 42

Na mi van?

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.16 0 0 41

Helló!

 

Van egy bithumen meghívóm, illetve tudok licitálni.

What.cd meghívóra cserélem. Vagy 3 Terra Beload utalást kérek cserében.

 

trooger9@gmail.com

nevem_senki7 Creative Commons License 2010.11.16 0 0 40
hellsing Creative Commons License 2009.12.27 0 0 38
Köszönöm! Az első kettőt magamtól próbáltam, de nem vezetett eredményre, vagyis mindig ugyanoda jutottam. A kliensváltást még nem próbáltam, mert olyan jól megszoktam a vuze-t :)
Előzmény: Törölt nick (37)
hellsing Creative Commons License 2009.12.26 0 0 36
Üdv, működik még ez a topik? Mitől lehet az, hogy kinézek egy anyagot a Vuze-ben, ahol seed 966, peer 9832, de ha elkezde(né)m a letöltést, a letöltési ablakban már az jelenik meg, hogy seed 0(0), peer 0(1), a letöltési idő pedig végtelen, és egy árva bit sem érkezik?
Vajk Creative Commons License 2009.09.07 0 0 34
az, hogy a torrent filet megtalálod a file megosztókon, az egy dolog. Szokott szerepelni a leech(parazita,, letöltő) és a seed(mag, feltöltő) oszlopokban néhány szám.
Minél többen töltik(seed-elik)annál hamarabb jön le.
Ha pl a seed 2, a leech 34, akkor nem érdemes azt a filet kiválasztani, hanem keress mást, ahol az arány fordított.
Előzmény: taormina1 (33)
taormina1 Creative Commons License 2009.09.06 0 0 33
Hát köszönöm a megkülönböztetett figyelmet!
Előzmény: taormina1 (32)
taormina1 Creative Commons License 2009.09.05 0 0 32
Sziasztok, sajnos teljesen kezdö vagyok és életemben elöször szeretnék letölteni valamit, de egyáltalán nem értek a torrentezéshez.
Eddig idáig jutottam: letöltöttem és telepítettem egy erre szolgáló programot, a neve egy görög betü, asszem "mü".
Kerestem letöltési lehetöséget arról az anyagról, amire szükségem van. Az oldalon megnyomtam a "DOWNLOAD"-gombot, amely automatikusan megnyitotta a mü-torrent programot, ami szakasztott úgy fest, mintha épp dolgozna, csakhogy...-az égvilágon semmi se történik, nem folyik adatforgalom, és napok múltán is ott állok, ahol a part szakad.
Mámegintmitrontottamel?
locsemege Creative Commons License 2009.08.25 0 0 31
Ha legális, szabadon terjeszthető az anyag, mint például ez, akkor nincs félnivalód.
Előzmény: Lestat, the vampire (30)
Lestat, the vampire Creative Commons License 2009.08.23 0 0 30
Hello mindenki!

Engem az foglalkoztat, hogy mennyi az esélye annak, hogy razziát tartsanak egy magánszemély vagy cég területén aki torrentezik? Csak komoly véleményeket lécci
ivike04 Creative Commons License 2009.06.20 0 0 29
Sziasztok!
Z-tracker a legkúlabb!:D
Szerintem az egyik legszínvonalasabb oldal, legújabb: filmekkel, játékokkal, zenékkel, programokkal!
A legjobb staff-fal!:)
Nézzetek be! Megéri!:D
Jó töltögetést!;)
Itt regelhettek:
http://ztracker.hu/signup.php?referrer=ivike04

Törölt nick Creative Commons License 2009.04.17 0 0 28
Kb. ugyanaz az anyag van fent mindegyik magyar oldalon. ami eltérés van, az pár százalék, de ez fontos, mert így olykor igazi ritkaságokat is lehet találni. A javasolt legjobb megoldás: regisztrálj egy tucat oldalra, akkor valószínűleg találsz majd olyan anyagot, ami téged érdekel.
Előzmény: csíkos_elefánt (27)
csíkos_elefánt Creative Commons License 2009.04.17 0 0 27
Honnan tudjátok melyik oldalra érdemes regisztrálni? Van valami objektív lista amin feltüntetik melyik oldalon van több torrent vagy valahogy másképp?
Amphenol Creative Commons License 2009.03.08 0 0 26
Sziasztok !

Pár kérdés : A tracker lekérdezési időt a torrent oldal adja ?

2 oldalon vagyok érdekelt , az egyikről letöltött filék 30 a másikról letöltöttek 60 percenként fordulnak a tracker felé ... mivel passzív vagyok és ezen változtatni sem fogok tudni jobb lenne ha saját magam tudnám állítani az időt ...

VUZE -ben tudok kézzel "tracker frissíteni" , de uTORRENT-ben csak az egyik oldalról letöltött filéknál , a másikaknál nem ....

A VUZE szimpatikusabb , de van egy olyan gondom , hogy van olyan torrent oldal ahova rosszul csatlakozik , nem látja a seeder , peer számot - csatlakozik , letölt , feltölt csak épp ellenkezőleg mind az elöbbi probléma itt percenként felkonnektál a trackerre , mert hibaüzenettel tér vissza : " Végigkérdezési hiba : a válaszból hiányzik az ellenőrző összeg " ... ezt valahogy ki lehet benne kapcsolni ? Nem találok a beállításokban ellenőrző összegre utaló menüpontot ...


AMp
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.19 0 0 25
Használtam már Asureust sokáig, mostanában pedig utorrentet, de soha semmilyen bajom nem volt velük.
Előzmény: Törölt nick (24)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.19 0 0 24
Sokáig én is a utorrent-et használtam. Sokszor írta az összegzésben, hogy " Kihagyott hulladékadat: ennyi és ennyi Mb", vagy vmi ilyesmi. Sok letöltött progi nem is működött! Amióta Bitcomet-et használok, minden rendben megy!
locsemege Creative Commons License 2008.10.21 0 0 23
Végül is igen. De ne feledd, a router-ed is érintett a dologban, abban viszont nincs 2 GiB RAM. Továbbá a felfelé menő sávszélességed lényegesen kisebb, mint a lefelé jövő, így torrentezésnél azért áll le a letöltés, mert felfelé a lekérés nem tud már elmenni a terheltség miatt. Korlátozd a felfelé menő szálak számát, az vélhetően segít. Nincs gyakorlatom benne, én nem torrentezek, de 8 szálnál többet nem engednék meg. Talán még az is sok. A lefelé jövő szálakat pedig azért kell korlátozni, hogy a lekérések ne tömjék el az upload irányt.
Előzmény: Vajk (21)
Vajk Creative Commons License 2008.10.20 0 0 22
köszi a választ, ez a feltöltési sebesség korlátozás nem volt bekapcsolva, sem a torrentcsomagok forgalmának korlátozásának a kikapcsolása.
Előzmény: Netrat (10)
Vajk Creative Commons License 2008.10.20 0 0 21
a nyitott session az, hogy hany szalon toltok le?

A gepben 2GB memoria van es utorrent 1.8-at hasznalok.
Előzmény: locsemege (19)
Netrat Creative Commons License 2008.10.20 0 0 20
Akkor nézzük, mi is az a torrent.

A torrent egy kis fájl, amelynek az a feladata, hogy az interneten összehozza azt az felhasználót, akinél a keresett tartalom megtalálható, azzal a felhasználóval, aki a keresett tartalmat le szeretné tölteni. A felhasználó alatt természetesen a felhasználó gépe illetve adatállománya értendő, nem maga az ember. A torrent file tehát nem tartalmazza magát a keresett anyagot, csak az elérési utat egyengeti, mint egy diszpécser vagy közvetítő.

A kereső oldalakon csak ezek a torrent fájlok vannak fent, nem pedig a letöltendő anyag!

Ha valaki meg akar osztani egy tartalmat a gépéről, akkor előbb létre kell hoznia egy ilyen torrent fájlt, és azt kell föltennie a keresőoldalak valamelyikére. Kereső oldal van publikus és van zárt, kéubszerű, utóbbiakhoz regisztráció és alkalmankénti belépés szükséges.
Előzmény: readnick (18)
locsemege Creative Commons License 2008.10.20 0 0 19
A sok nyitott session több helyet akar foglalni, mint amennyi RAM van a router-ben. Valamint túl nagy lesz az overhead, így elenyésző az érdemi információ áramlása. Érdemes a nyitott session-ök - ha úgy tetszik, kapcsolatok - számát erősen korlátozni.
Előzmény: Vajk (7)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!