Keresés

Részletes keresés

Wic Creative Commons License 2008.10.14 0 0 25
Orbáné gigantikus?????

:o)
Előzmény: lenndélen (24)
lenndélen Creative Commons License 2008.10.14 0 0 24
Orbán meg gigantikus.
Előzmény: lenndélen (23)
nyugatioldal Creative Commons License 2008.10.14 0 0 21

2. Az adó és járulékszint legyen versenyképes a hozzánk hasonló fejlettségű államokéval.

 

Ja és az államadósság meg smafu?

 

3. A nyugdíjak értékének meghatározásánál a fő szempont legyen az, hogy felosztó, kirovó rendszer van. Csak azt szabad felosztani, ami a kirótt járulékokból befolyik.

 

Akkor itt se lesz több szoci ormány.

 

5. A felsőoktatásban legyen tandíj, melynek mértéke a tanulmányi eredménytől függjön. A jó tanulók ösztöndíjat kapjanak, a rossztanulók fizessenek.

 

+ a képzés időtartama figyelembevételével áééítsunk fel rövid (középtávú) prognózist a képzésben szerzett végzettség munkaerőpiacon foglalt helyére, s a túlkínálatból vonjuk ki a pénzt a túlkeresett képzettségekbe (végzettségekbe)

 

6. 0rbán azonnal határolódjon el Bushtól, Vonától, Sztálintól, Hitlertől, Hruscsovtól, Kolompártól, Torgyántól, Dávidtól... és monnyon le!

Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
lenndélen Creative Commons License 2008.10.14 0 0 18

Alkalmazzuk Karinthy idevágó sorait, pontozott rész teccés szerint.

 

 

Kicsi kunyhó, szerető szív,
Messze égbolt, tiszta kék -
Fulladjon meg .................
Lehetőleg máma még.

Előzmény: Törölt nick (16)
Wágner úr Creative Commons License 2008.10.14 0 0 17
0. pont - Igyá' Söröt és köpj az egészre!
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.14 0 0 15
 Miért? Csak ki kéne próbálni! Azt ugyanis már láttuk, hogy az nem sok jóra vezetett amikor többet költött mint amit beszedett.
Előzmény: boci boci tarka (11)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.14 0 0 14
Én is, :) viszont tud inspirálni :)
Előzmény: boci boci tarka (11)
Volt tüzér Creative Commons License 2008.10.14 0 0 13
Előre!
Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.14 0 0 12
OFF
nem érdemes megnézni, de a http://www.uttoro.hu tele van helyesírási hibákkal az ifjúság okítása érdekében nyilván. pl. aszongya "regisztálj még ma".

meg akartam nézni, mi volt az úttörők köszönése, mert már nem emlékszem rá :-(


ON
amúgy meg nem pontok kellenek, hanem csinálni valamit végre - gyurcsányinak ezek a pontok meg lépések a mániája, ez már a 7-8. lehet amióta ő a diktátor az mszpben
Előzmény: vénólánzsahleF (9)
boci boci tarka Creative Commons License 2008.10.14 0 0 11
Azt azért megnézném, hogy csak annyiból gazdálkodna a magyar állam, amennyit adóból beszed.....:)))
Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.14 0 0 10
nem jó, szvsz az első
1. Ha hülye vagy, vagy nem értesz hozzá, maradj csöndben
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
vénólánzsahleF Creative Commons License 2008.10.14 0 0 9

1, az úttörő hű gyermeke hazánknak, a magyar népköztársaságnak, felelősséggel dolgozik érte.
2, az úttörő erősíti a népek barátságát, védi a vörös nyakkendő becsületét.
3, az úttörő szorgalmasan tanul, a világ és önmaga megismerésére törekszik.
4, az úttörő gyarapítja és védi a szocialista társadalom értékeit.
5, az úttörő ahol tud, segít és önként szolgálja a közösséget.
6, az úttörő igazat mond és igazságosan cselekszik.
7, az úttörő szereti, tiszteli szüleit, nevelőit és az idősebbeket.
8, az úttörő igaz hű barát.
9, az úttörő bátor és fegyelmezett.
10, az úttörő szereti és védi a természetet.
11, az úttörő edzi testét és óvja egészségét.
12, az úttörő úgy él, hogy méltó legyen a magyar kommunista ifjúsági szövetség tagságára.

 

mi más lenne?:P

Törölt nick Creative Commons License 2008.10.14 0 0 8
kötelező sport? :-) kovács főtörzs végigkergeti a kolompár-családot a falu főutcáján oda-vissza ötször? (szabadtéri rekreációs tevékenység)

amúgy ez (mármint a megelőzés) lenne a normális, de ahhoz normális világ kéne - momentán a gyógyszergyártóknak van erős lobbija, a sportszergyártóknak semmilyen sincs.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (5)
neménvagyok Creative Commons License 2008.10.13 0 0 7
ebből sajnos nem lehet rendesen kifizetni a strabagot, szóval esélytelen
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Kincici Creative Commons License 2008.10.13 0 0 6
Vissza a Fradit az NB1-be!! ;)

Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008.10.13 0 0 5
Olcsóbb megelőzni, mint gyógyítani. Aki beteg lesz, az is el lesz látva, de a hangsúly azon legyen, hogy ne legyenek betegek. Pl. cukorbetegség, magasvérnyomás és elhízás ellen futás, úszás. Aki sportol, az kevésbé lesz beteg.
Előzmény: bekakuki (4)
bekakuki Creative Commons License 2008.10.13 0 0 4
Már ez nem stimmel:

"Az egészségügyben a betegségmegelőzésre és nem a gyógyításra kell helyezni a hangsúlyt"

Aki beteg az, hogy fizesse a gyógyítást amikor dolgozni sem tud?
Most én vagyok hülye vagy vagy ennyire elbuvárosodott a kormány?
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Phat_Mammma Creative Commons License 2008.10.13 0 0 3
Jó ötlet. Gondolkodni fogok rajta. De most búcsúzom.

:-)
Előzmény: ooloo (2)
ooloo Creative Commons License 2008.10.13 0 0 2

nyiss egy topikot hajnalban az 'A' nickeden és csapd le azt a 'B'-vel... :DDD

(most olvastam amott...)

Előzmény: Phat_Mammma (1)
Phat_Mammma Creative Commons License 2008.10.13 0 0 1
Hát akkor én most hogyan nullázzak, he?

:-)
Előzmény: ooloo (0)
ooloo Creative Commons License 2008.10.13 0 0 0
(0rbán)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008.10.13 0 0 topiknyitó
Orbán elmegy Gyurcsány csúcsára
"[...]Orbán a kormányfő 12 pontjával szemben a Fidesz 7 pontját ajánlja majd a csúcs figyelmébe.[...]"


Mi legyen a Polidili fórum 12 pontja? Elkezdtem a sajátjaimmal..

A PoliDili fórum 12 pontja a Nemzeti Csúcsra!


1. A magyar költségvetés csak annyi pénzből gazdálkodhat, amennyi pénzt beszed adókból és járulékokból. Hitel felvenni legalább 3 évig tilos!
2. Az adó és járulékszint legyen versenyképes a hozzánk hasonló fejlettségű államokéval.
3. A nyugdíjak értékének meghatározásánál a fő szempont legyen az, hogy felosztó, kirovó rendszer van. Csak azt szabad felosztani, ami a kirótt járulékokból befolyik.
4. Az egészségügyben a betegségmegelőzésre és nem a gyógyításra kell helyezni a hangsúlyt. Épüljenek országszerte rekreációs és sportközpontok, melyeket a járulékbefizetők ingyen vehetnek igénybe. Az országos betegség és halálozási adatok alapján kerüljön meghatározásra a főbb támogatandó sportágak köre.
5. A felsőoktatásban legyen tandíj, melynek mértéke a tanulmányi eredménytől függjön. A jó tanulók ösztöndíjat kapjanak, a rossztanulók fizessenek.
6.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!