Keresés

Részletes keresés

Horselover Fat Creative Commons License 2008.09.19 0 0 100
Amiről te beszélsz, hogy dolgozol aztán kapsz enni, és az állam szociálisan csak végszükségletben segít, ha valaki lop annak meg levágják a kezét, sőt a nemzeti érdekeket szem előtt tartja. Ilyen nincs.

Kedves "globalizációs" világunkban ez szinte lehetetlen. A párt vagy a népnek fekszik le, vagy a tőkésnek.
Előzmény: avilo (95)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.19 0 0 99
"szabadsag a gazdasagban, rend az eletben. "

Néhai Augusto Pinochet munkásságát ajánlom figyelmedbe :)
Előzmény: avilo (95)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.19 0 0 98
Nehéz dolog ez. Gondolod, a br. 400e-ért dolgozó ember polgári szinten fog tudni élni, ha nem 200 hanem mondjuk 240e marad meg neki? (hasból mondtam két számot, gondolom nagyon mellé nem lőttem)

Magyarországon a polgárság nem nagy, szerintem legalábbis. 10% sincsen. Nem pusztán arról van szó, hogy világba csesztetik őket, hanem arról hogy nincs is sok, ráadásul politikailag teljesen széttagolt miéptől a mszp-ig.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (91)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.19 0 0 97

Először nevezz meg ehhez tíz hiteles arcot. Addig szvsz felesles tovább kombinálnod.

 

talán azok közül, akik kiléptek 94 nyara - de legkésőbb Tocsik - előtt, ám nem léptek be a miéphez... még a polidilin is rémlenek ilyen arcok. :)

Előzmény: GenYo (6)
spurs84 Creative Commons License 2008.09.19 0 0 96
ha nem vagy liberális,miért akarod megszabni,hogy azok mivel foglalkozzanak? de szépen behatároltad,alapíts inkább egyet,csak ne várd,hogy más is liberálisnak nevezze rajtad kívül:)
Előzmény: Ipari-antidepresszió (91)
avilo Creative Commons License 2008.09.19 0 0 95

Leteznek nemzeti liberalis partok. En is egy ilyet tamogatnek. szabadsag a gazdasagban, rend az eletben.

Massag toleranciaja addig amig nem serti a többseg vagyoni biztonsagat es szabadsagat.

 

Jo lenne, de ilyen nincs. Hogy mekkora lenne a tabora fogalmam sincs.

mandulapaula Creative Commons License 2008.09.19 0 0 93
Lehet nem voltam egyértelmű, szerencsére minden megélhetis átment a Fideszbe.
Igen, ma ott tartok, nem megyek szavazni
Előzmény: Fine Tune (88)
Fine Tune Creative Commons License 2008.09.19 0 0 92
Kb. így. Érdekes, hogy Feri erre nem képes. Feltételezem nem direkt kúrta el.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (91)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008.09.19 0 0 91
Olyan, amelyik a gazdaságra koncentrál inkább. Legyenek alacsony egykulcsos adók, próbáljon széles középréteget teremteni.
A buzikkal, zsidókkal nem kell foglalkoznia, a cigányságot vissza kell vezetni a munka világába.
Előzmény: spurs84 (89)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.19 0 0 90
Igen, itt a polgárságnak kicsit más a története, mint Angliában v Hollandiában...
Előzmény: GenYo (86)
spurs84 Creative Commons License 2008.09.19 0 0 89
brand new brand Freebird?:)
egy liberális párt,amelyik" nem a kissebbségekkel foglalkozik" (egy s-el,persze)? az meg miféle lenne?
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Fine Tune Creative Commons License 2008.09.19 0 0 88
Dehogyis van az MDF-ben megélhetési. Onnan is mind átment a Fideszbe:)))

Szerintem neked az a legjobb, ha a helyett, hogy itt gyűrődsz, inkább el sem mész szavazni. MIndenki jobban jár:)
Előzmény: mandulapaula (82)
GenYo Creative Commons License 2008.09.19 0 0 87
Csak az évek számát illetően tévedett. Évszázados már ez a történet... :(
Előzmény: amanita_phalloides (84)
GenYo Creative Commons License 2008.09.19 0 0 86

A liberális ebben az országban évszázados szitokszó, és ez sikeresen át lett örökítve erre a századra is... :(

A Te gyermeked nyilván nem, de másoké sajnos a fülcimpa méretét is figyelembe veszi a társasága megválaszásakor. A kút tartósan meg van mérgezve... :(

Előzmény: mandulapaula (78)
Dua Creative Commons License 2008.09.19 0 0 85
Bolondok lettek volna megszavazni a Fidesz kedvéért az új választást, amivel a saját kiesésüket is kockáztatták volna.
Előzmény: Törölt nick (79)
amanita_phalloides Creative Commons License 2008.09.19 0 0 84
Valamelyik politológus mondta nemrég, hogy nálunk nemhogy a liberális szó, de már a demokrácia szó is, szitokszóvá vált, az elmúlt 19 év eredményeként.
Derek Creative Commons License 2008.09.19 0 0 83
Uj part a szeleket leszamitva akkor tud bejutni,ha a nagy politikai tombok szetesnek es u"r van.Ilyen volt az olaszoknal amikor szetestek a kommunistak az olasz szocialistak es a keresztenydemokratak a 3 meghatarozo part
Előzmény: mandulapaula (71)
mandulapaula Creative Commons License 2008.09.19 0 0 82
Az MDF meghírdetett egy erkölcsi tisztulást, a megélhetésieket a Fideszben láthatjuk, igazuk volt.
A volt III/III kommancsokat kiszórták, szerintem egyedüli párt amelyik próbált megtisztulni, politikájuk számomra következetes.

Az SZDSZ tele van idiótával, de magasan a legdemokratikusabb párt, hátha a hülye ideológiájuk helyett képesek tenni is. A próbát láttuk, ölég siralmas volt, számomra mégis értékelhető , mert csenáltak valamit., mert a változtatásra komoly késztetésük van.

A két nagy masszát most hagyhatjuk..
Előzmény: Törölt nick (77)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.19 0 0 81
nem lusta vagyok vagyok, hanem némileg tapasztalt
Előzmény: mandulapaula (74)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.19 0 0 80
baloldal és jobboldal kategóriáknak ma már mi értelme?

Szvsz a klasszikus baloldali értékrend dominálja Európát, a - szerintem tévesen - jobboldalinak nevezett, valójában nálunk inkább nacionalista (rasszista) pártok is szocdem világképből indulnak el.

Inkább nacionalista vs európai föderatista (globalista) törésvonal alakul most.
mandulapaula Creative Commons License 2008.09.19 0 0 78
XXI. sz.-ban, egy országban ez a legnagyobb gond?
Ezt még én is át tudom hidalni, nemhogy a gyerekem, aki nem is érti.

Felnőtt egy korosztály, a pártok is követhetnék ezt.
Előzmény: GenYo (75)
GenYo Creative Commons License 2008.09.19 0 0 76

:)

Olyanok, mint a villám! :)

Előzmény: borzimorzi (65)
GenYo Creative Commons License 2008.09.19 0 0 75

Vesszenek ... egy párt, egy koalíció, egy kormány stb. fogyóeszköz. :)

 

Ez nem "első a párt" probléma. Ez valódi - évszázados gyökerű - világnézeti különbség. Keresztényliberális pártot sem szoktak bejegyeztetni, pedig lehetne... :)

Előzmény: mandulapaula (68)
mandulapaula Creative Commons License 2008.09.19 0 0 74
Ennyi? Lusta dög:)))
Előzmény: Törölt nick (69)
de Saint Preux Creative Commons License 2008.09.19 0 0 73
Oszt ki szavazna olyan pártra ahol kunczemedve vezetésével brummognak a régiek. Tökre lejáratták magaukat. Fodornak van igaza újra építi, de nem holmi kisztitkárok fedezetében a szadit. Lehet hogy most tényleg alakul egy normális liberális párt?
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Derek Creative Commons License 2008.09.19 0 0 72
MIndegy az , de e szadi ma igy szol ugye Szabad Demokratak szovetsege a Magyar Liberalis Part  ezert van alapjuk egy masik ilyen neven bejegyzett part nevenek megtamadasara a birosagon es nyernenek is.
Előzmény: Törölt nick (66)
mandulapaula Creative Commons License 2008.09.19 0 0 71
Egy biztos, új párt nem tudja elérni a bekerülési küszöböt.
Lehet játszani ezekkel a bent lévő idiotákkal.
Nekem Fidesz 0
MSZP 0
KDNP -1
SZDSZ 1
MDF 1

Akkor kitől várhatok valmi érdemi politikát, szövetséget?
Előzmény: Törölt nick (64)
Toxicus Creative Commons License 2008.09.19 0 0 70
LbKNZsCB

Könnyen megjegyezhető név :)
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.19 0 0 69
jó lenne egy jobblib párt - ha létrejön, majd dobj egy mailt
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
mandulapaula Creative Commons License 2008.09.19 0 0 68
Akkor vesszenek, megérdemlik...
/ első a párt, istenem, mennyit hallottam, már akkor is utáltam/
Előzmény: GenYo (63)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!