Keresés

Részletes keresés

Or Kán Creative Commons License 2008.09.12 0 0 52
Remek. :) Most már csak azt mondd meg kérlek, hogy a rövidítés mit takar.
Előzmény: denes (50)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.12 0 0 51
Elkestunk - mar ul mashol :(
Előzmény: denes (47)
Or Kán Creative Commons License 2008.09.12 0 0 49
"amiről"
Előzmény: Or Kán (48)
Or Kán Creative Commons License 2008.09.12 0 0 48
Nem tudom részletesen kifejteni: egyszerűen "good life van, és nemcsak a milliomosoknak. Egy államot mondjatok, amikről azt gondoljátok, hogy az tuti jó.
Előzmény: Törölt nick (46)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.12 0 0 46

Mit szeretsz? Meleget, hideget, evszakokat?

Nyusgo varost, videket, hegyeket, oceant? Koncertet muzeumot, vagy vadaszni?

Előzmény: Or Kán (44)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.12 0 0 45
Mert Minnesotaban volt egesz heten egy olyan faluban, ahol az egyetlen etteremben szomorubb volt a salatabar, mint a McDonaldsban. Srhrimp koktel varja Bill Mahert nezni este 11-kor, de addig nem birja ki.
Előzmény: Törölt nick (43)
Or Kán Creative Commons License 2008.09.12 0 0 44
Sziasztok!

Elsősorban aspent és Denest szeretném kérdezni (mivel ismerjük már egymást egy másik topikból...:) ), hogy ti melyiket államot neveznétek meg, ahol jó (kellemes, stb.) élni Amerikában?
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.12 0 0 43
Ja vannak jo nevu varosok:) voltam uj-mexikoban egyben, talan

Truth and consequences? Egy radiomusorrol lett elnevezve. A zuram epp a Mall of Americaban mulatja az idejet es nem tudja, hol egyen, meg 3 orat var, mjielott indul a gepe haza. Hmmm?

Előzmény: denes (41)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.12 0 0 42
Hol van Sarnia?
Előzmény: denes (37)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.12 0 0 38
Ismertem valakit, aki a kanadai Sarniaban lakott. Szamit?
break Creative Commons License 2008.09.11 0 0 36
"negro cukorka"

Azert amikor az amcsi nejem meglatta a cukroszacskot a pesti kozertben majd eldobta magat. Elfelejtettem felkesziteni. Meg se birta kostolni, pedig en kedvelem.

Amugy persze igazad van.
Előzmény: Törölt nick (31)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.11 0 0 35
De Nigert már nem merik. Még emlékszem, amikor "Nájdzser" volt. Most már Nizsé. Ám a folyó, Niger, angol kiejtése megmaradt.
Előzmény: Törölt nick (33)
havelina Creative Commons License 2008.09.11 0 0 34
Valoban. Negercsok - a termeszet ajandeka. (Vagy az a traubiszoda volt?)
Előzmény: Törölt nick (31)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.10 0 0 33

Yep. Daily show, Nigeriat is ki lehet ejteni sokfelekeppen.

 

Előzmény: Törölt nick (32)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.10 0 0 32

Négerbaba.

A magyarok, akik a szóhasználat ellen intenek, azt hiszik, a magyarul kiejtett "négert" megértik az angol anyanyelvüek. Holott sokszor ezeknek a magyaroknak az angolját se értik meg. Ákcentus.

Előzmény: Törölt nick (31)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.10 0 0 31
Ahogy irjak elottem, a negerezes nem niggerezes. Nem olyan, mint a zsido viccek Nemetorszagban. Magyarul van negro cukorka, negercsok es negerbarna, ami hirtelen eszembe jut.
Előzmény: ossur63 (25)
ossur63 Creative Commons License 2008.09.08 0 0 25
mármint nekünk? akik nem szabira jérunk ide haza és amerikaiaknak számitunk.
Gondoltam neked is ciki hogy a turista magyarok négereznek.
Törvény is van rá, sok helyen analog büntetést kaphatsz érte.

Ez olyan, mint Németorszégban a zsidó viccek. 1982-ben Dortmundban egy gázkamrás zsidoviccért feljelentés során 500 DM-re büntettek valakit. Azota a náci-zsidó viccekért analog büntetnek.

A magyarok ezt nem értik, ezt a négerezést - zsidozást amolyan jopofaságbnak veszik.
Előzmény: denes (24)
ossur63 Creative Commons License 2008.09.08 0 0 23
érdekes a dolog.
amerikai állampolgár vagy, két nyugdijad van, ismerös vagy New Yorkban, ---most már ugy néz ki Chicago-ban is--- mégis ezt irod: néger

Ez nekünk furcsa. Ha valaki pár évet is él itt, még álmában sem jön a szájára ez igy.
A legelsö amit a magyarnak itt megtanitunk: feljtese el ezt a kifejezést. Nos én ezt igy látom, aki négerezik-- nem amerikai. Persze a citromail.hu sem semmi.
A gmail ( google ) járja manapság. Az amolyan nemzetközi, ha már mindenképpen inkognitoban akar valaki maradni, az olyan sikkes.
annyi g mail cimed lehet, amennyit akarsz és hamarabb megy mint megannyi freemail.
És a gmail a freemailek között a Nr. one.
Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.08 0 0 22
tehát dél ?
Előzmény: denes (18)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.08 0 0 21
Vegre egy uj topik, micsoda feludules! :)
ossur63 Creative Commons License 2008.09.07 0 0 19
igazad van, de nem kisfiam, kislányom.

ahogy a kedves magyar lánynak felrottad miért nevez srácoknak ( jogosan) ugy fingod sem lehet, ki hány éves.

Chicago igy vagy ugy, ez a legtöbb lövöldözés az USA-ban -- honnan a rangsorolás??


Előzmény: denes (14)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.07 0 0 17
szóval nyugat és nem dél csikágó.ott se voltam még
Előzmény: denes (16)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.07 0 0 15
nem ott van temploma a barack néger papjának aki kirohant a fehérek ellen és ezért meg kellett tagadnia őt baracknak ? Dwight talán a neve
Előzmény: denes (14)
ossur63 Creative Commons License 2008.09.07 0 0 13
ez igy minden szempontbol értelmetlen.

1. honnan veszed hogy azon a környéken van a legtöbb lövöldözés , ki beszél ilyen marhaságokat és milyen alapon??
2. maga ez a meghatározás : "dél csikágo" ismeretlen. Chicagoban kerületek, városrészek vannak, és azok alapján van behatárolva ..ha egyáltalán a bünözés.
3. Obamának semmi köze semmihez, elöbb ügyvéd volt utána képviselö
4. Ha megválasszák??? nem válasszák meg. Az ö elnöksége teljesen valoszinütlen.
Előzmény: Pater Noster (12)
Pater Noster Creative Commons License 2008.09.07 0 0 12
Egy kis politika:
Hogy lehet, hogy Amerikában ma ott van a legtöbb lövöldözés (Dél Csikágó) ahol Obama community organizer volt?
Véletlen.
Vajon, ha ö lesz az elnök akkor ez....? Továbbterjed?
Előzmény: BabyDoc (8)
Pater Noster Creative Commons License 2008.09.07 0 0 11
És a (baltával támadó) etnikai kissebbségre lövöldözö, vadöröket sem.
Előzmény: .psp (7)
kacsa27 Creative Commons License 2008.09.07 0 0 10
Na, akkor menj el bármelyik nagyváros kültrületére és nézd meg, mennyire lehet ott betartatni ezeket a jogokat! Washington DC-ben pl. nem is kell nagyon messzire menni a központtól...
Előzmény: .psp (7)
ossur63 Creative Commons License 2008.09.07 0 0 9
hát hogy nincs rászorulva senki---az egy kis tulzás. A fegyvertartási törvény és használat persze nagyban hozzásegit a rendtartéshoz. Texasban éltem és a garázsom sokszor éjjel is nyitva maradt, ... a szomszéd srác sem jött be szolni, ugyan csukjam már be, csak kinntröl -távol az ajtotol bekiabált.

Az a törvény, hogy aki az ajton belül "került" és lelövik, az ö baja, azért nem büntetnek.
Előzmény: BabyDoc (8)
BabyDoc Creative Commons License 2008.09.07 0 0 8

Szerintem irigyelhetnek az amerikai kozbiztonsagi allapotokat Magyarorszagon,nem mondom hogy nincs bunelkovetes de ez altalaban a latin es afro-amerikaik altal lakott teruletek kornyeken jellemzo.Itt mindenhol rend van ami a joletnek koszonheto mert nics raszorulva senki arra hogy lopkodjon vagy raboljon.

Előzmény: .psp (7)
.psp Creative Commons License 2008.09.06 0 0 7
Komolyan veszik az Élet védelméhez , Magántulajdon védelméhez és a személxyi szabadsággal kapcsolatos jogokat.


Pl nem csuknak le ha az éjszaka ajtót felfeszító "látogatót" lelövöd a saját konyhádban...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!