Keresés

Részletes keresés

nemetorszagba Creative Commons License 2018.05.13 0 0 569

Sziasztok!

Nöi jatekosokat keresünk amatör nemet bajnoksagba!

Jelentkezes: kezilabdatanoda@gmail.com

 

kapufa10 Creative Commons License 2018.04.21 0 0 568

 

Sziasztok! Budapest bajnokságban induló FÉRFI csaptunkba keresünk játékosokat minden posztra.

 

 

Edzésekkel,meccsekkel és  további információkkal kapcsolatban ide írjatok légyszíves: kzlbdj@citromail.hu

 

Gergo1107 Creative Commons License 2018.04.05 0 0 567

Sziasztok,

 

Gergo vagyok, 26 eves fiu. Kezilabda csapatot keresek Budapesten belul. Van tapasztalatom, korabban szelso, lovo es iranyito poziciokban jatszottam. Abszolut fitt vagyok, bar labda mar nehany eve nem volt a kezemben. Ha esetleg jatekost kerestek, kerlek irjatok.

 

Koszonom,

Gergo

 

fbetti92 Creative Commons License 2018.04.03 0 0 566

Szia!

Sajnos nem . :/

Előzmény: Evelin Major (565)
Evelin Major Creative Commons License 2018.03.31 0 0 565

Szia,

Látom Te is csapatot keresel. Sikerült találni valamit? 

Előzmény: fbetti92 (561)
Evelin Major Creative Commons License 2018.03.31 0 0 564

Sziasztok! 

 

Korábban évekig játszottam átlövőként, sajnos már kb. 5 éve nem játszottam. Szeretném újra kezdeni mert nagyon hiányzik. Akár hobbi szinten akár komolyabban is. 26 èves vagyok és jelenleg heti több alkalommal is sportolok (úszás, bringa, crossfitt)

Bármilyen lehetősèg érdekel. majorevelin55@gmail.com

tézsé-Diósd Creative Commons License 2018.03.28 0 0 563

Szia!

Tóth Zsolt vagyok, Diósdról.

Csapatunk Pest megyében játszik, nagyon erős színvonalas bajnokságban. Nagyon hiányzik a csapatunkba kapus játékos egyaránt. Most jön a rájátszási szakasz és kicsit elfogytunk... Jelenleg Törökbálinton az auchan-ban található sport centrumban edzünk heti 3-4 alkalommal. Épül a szép új csarnokunk Diósdon év végére lesz kész.

Amennyiben még nem találtál csapatot kérlek keress az alábbi számon!

Tóth Zsolt 30 814 0299

 

Üdv. Zsolt

Előzmény: Mélypataki Bazsi (554)
tézsé-Diósd Creative Commons License 2018.03.28 0 0 562

 Szia!

Tóth Zsolt vagyok, Diósdról.

Csapatunk Pest megyében játszik, nagyon erős színvonalas bajnokságban. Nagyon hiányzik a csapatunkba kapus játékos egyaránt. Most jön a rájátszási szakasz és kicsit elfogytunk... Jelenleg Törökbálinton az auchan-ban található sport centrumban edzünk heti 3-4 alkalommal. Épül a szép új csarnokunk Diósdon év végére lesz kész.

Amennyiben még nem találtál csapatot kérlek keress az alábbi számon!

Tóth Zsolt 30 814 0299

 

Üdv. Zsolt

Előzmény: kapus85 (560)
fbetti92 Creative Commons License 2018.03.28 0 0 561

Sziasztok!
26 éves vagyok és szeretnék újra kézilabdázni. Kb 5-6 éve volt utoljára labda a kezemben így a fittségem már nem a régi , de előtte 10 évig játszottam irányítóként.
Zuglóban lakok így főként ehhez közel keresek lehetőséget. e-mail : sznefbn@citromail.hu
Köszönöm, ha valaki tud valamit! :) Betti

kapus85 Creative Commons License 2018.02.28 0 0 560

Sziasztok!

 

Budapesti vagy Pest megyei férfi amatőr kézilabda csapatot keresek. Több, mint 10 évet játszottam NB2-es valamint Budapest Bajnokságban. Irányítót és bal lövő poziban voltam. Legutóbb BP. Bajnoksagban játszottam, de ott sajnos abbamaradt a pályafutásom egy sérülés miatt, ami elvileg helyre jött. Amennyiben tud valaki amatőr csapatról, akik az előbb írt pozícióban játszani tudó és szerető játékost keres kérem írjon:

kapus85@hotmail.com

183 cm magas és 101 kg jobb kezes játékos /ex játékos vagyok. Köszönöm szépen .

 

KREativSrác Creative Commons License 2018.02.06 0 0 559

Szép napot kívánok!

Tamás vagyok, 20 éves egyetemista, és Budapesten keresnék olyan csapatot, akinek kapusra lenne szüksége. Korábban játszottam szélsőt is (bal), de már úgy érzem, hogy gyorsaságom és az állóképességem is visszaesett, ezért gondoltam a kapus posztra, amin korábban hetes védésre specializálódtam.

Mindenkinek sikerekben gazdag szezont kívánok!

E-mail.: erdeitommaso@gmail.com

clovebright Creative Commons License 2018.02.04 0 0 558

Sziasztok!



Budapest XXII-ik kerületében működő, női kézilabda csapatunkba keresünk játékosokat. Nyolc éves kortól vár minden lányt és nőt szeretettel a Budafoki Kézilabda Sportegyesület. Ha szeretnél elkezdeni sportolni, vagy visszatérnél egy kisebb-nagyobb kihagyás után, látogass el egy edzésre, és válj a csapatunk tagjává! Egyesületünknél versenyszerű játékra is van lehetőség, az idei évben Budapest II. osztályában versenyez felnőtt, illetve Pest megyei bajnokságban ifjúsági csapatunk. (Megfelelő létszám esetén jövőre U13-as korosztályú csapatot is szeretnénk bajnokságban indítani.)



Amennyiben kedvet kaptál, jelentkezz bátran az lentebb megadott elérhetőségek egyikén keresztül.



További információért (edzésidőpontok, árak):

Írj e-mailt : info@budafokikezilabda.hu

Hívd az alábbi telefonszámot: +36202642264

kapufa10 Creative Commons License 2018.02.01 0 0 557

 

Sziasztok! Nb2 és budapest bajnokságba induló NŐI és FÉRFI csaptunkba keresünk játékosokat.

 

Kisebb játékos múlt elönyt jelent.

 

Edzésekkel,meccsekkel és  további információkkal kapcsolatban ide írjatok légyszíves: kzlbdj@citromail.hu

 

mocsanka Creative Commons License 2018.01.30 0 0 556

NBII-es ifjúsági és serdülő csapatunk szeretettel várja lelkes játékosok jelentkezését! :)

mocsanka Creative Commons License 2018.01.17 0 0 555

Köszi! A lényeg így is átmegy :)

Előzmény: Buena Viszta (552)
Mélypataki Bazsi Creative Commons License 2018.01.17 0 0 554

Sziasztok! 7éves NB1/B kézilabda kapus múltal rendelkezem. Szeretném újra kezdeni a sportot és az edzést mert nagyon hiányzik. Esetleg tudtok Budapesten vagy környékén ilyen csapatott? Továbbá nem tudom mennyire akadály, hogy 2 munkahelyen dolgozom. Válaszokat előre is köszönöm.

 

kapufa10 Creative Commons License 2018.01.14 0 0 553

Sziasztok! Nb2 és budapest bajnokságba induló NŐI és FÉRFI csaptunkba keresünk játékosokat.

 

Kisebb játékos múlt elönyt jelent.

 

Edzésekkel,meccsekkel és  további információkkal kapcsolatban ide írjatok légyszíves: kzlbdj@citromail.hu

 

 

Buena Viszta Creative Commons License 2018.01.12 0 0 552

U20-as junior bajnokság nem létezik, U-18-as ifjúsági van csak.

A serdülő korosztály pedig U-15.

A többi stimmel.

Előzmény: mocsanka (551)
mocsanka Creative Commons License 2018.01.12 0 0 551

mocsanka Creative Commons License 2018.01.12 0 0 550

A REAC Sportiskola SE NBII-es ifi csapatába játékos lánykákat keres. Szeretettel várjuk a jelentkezéseket!

emese.szalai Creative Commons License 2018.01.07 0 0 549

Sziasztok! 29 évesen akarom újrakezdeni a kézit balkezes jobb szélsőként! A 2.kerületben lakom, szóval Buda vagy a belváros lenne jó! 12 éve nem volt labda a kezemben (Győrben Gárdonyisként kezdtem, majd VKCSK jött) , de rendszeresen sportolok, szóval nem vagyok teljesen puding! Ha tudsz női csapatot vagy edzési lehetőséget, ne tartsd magadban! Elérhetőség:emese.szalai7@gmail.com 

Suvel Creative Commons License 2017.12.29 0 0 548

Sziasztok!
19 éves fiú vagyok, és korábban még sajnos sose játszottam kézilabdacsapatban. Korábban fociban voltam kapus 3 éven át, mellette látogattam az itteni kézicsapat edzéseit is pár hónapig. Ám volt egy sérülésnek nem mondható "sérülésem" így abba kellett hagynom. Itt pályára egyszer se léptem, csak edzéseken voltam. Kéziben jobb szeretnék mezőnybe játszani. Illetve ha kell, ki lehet próbálni kapuba is, nem zárkózom el tőle. 

Sport tagozatos általános suliba jártam, ahol atletizáltam 8 éven keresztül. A legjobb egyéni eredményem a Nyíregyháza városi öttusa 2. helyezett. Illetve a Szabolcs megyei 5.-ik, ugyan abban az évben. 

Aki szeretne kapcsolata lépni: suvel98@freemail.hu

kapufa10 Creative Commons License 2017.11.28 0 0 547

Sziasztok! Nb2 és budapest bajnokságba induló FÉRFI és NŐI csaptunkba keresünk játékosokat.

 

Edzések, meccsekl és további információkkal kapcsolatban ide írjatok: kzlbdj@citromail.hu

mocsanka Creative Commons License 2017.11.28 0 0 546

Szia,

 

Kérlek írj nekem, ha még aktuális. Köszi! Móni

manyokimoni@gmail.com

Előzmény: Anna05 (545)
Anna05 Creative Commons License 2017.11.13 0 0 545

Sziasztok,

 

NB2 női  kézilabda csapotot keresek Budapesten . 

Kézilabdás múlttal rendelkezem . 

 

n1xx Creative Commons License 2017.11.10 0 0 544

Szegeden vagy környékén szeretnék kézilabdázni. Van erre valami lehetőség? 28/F

Meg általános iskolában és középiskolai csapatban játszottam évekig, aztán abbamaradt. Nagyon sokszor hiányzott de a munka miatt nem volt időm. Most már lenne szabadidőm de nem tudom hol lehetne esetleg erre “amatőr” szinten és ilyen idősen lehetőség. :/

kapufa10 Creative Commons License 2017.11.04 0 0 543

*férfi csapatba

Előzmény: kapufa10 (542)
kapufa10 Creative Commons License 2017.11.04 0 0 542

Sziasztok! Bp1-ben induló kézilabda csapatba keresünk mezőnyjátékosokat. Kisesebb kézilabdás múlt előnyt jelent:)de az se baj ha most kezdenéd újra. 

 

Edzések, meccsek helyszínével kapcsolatban privátban írj:  kzlbdj@citromail.hu

lepkekirály Creative Commons License 2017.10.31 0 0 541

NB II-be kapust keres az Esztergom

Timati Creative Commons License 2017.10.24 0 0 540

Sziasztok!

24 éves srác vagyok  és ujra szeretném kezdeni a munka mellett a kézilabdát.

Multam:

Sport tagozatos iskola Gyorujbarat

Majd az eto utanpotlasaban jatszottam ( Toldi S.E.) majd az Eto ifiben..

Budapestre költöztem 4 éve es sajnos ez abba maradt!

Nagyon hiányzik a sport!

Ha valakinek esetleg felkeltettem az érdeklődését

szabo7andras@gmail.com - emailon elerhető vagyok!

Köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!