Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.07.23 0 0 29
Pedig így történt. A mi pártunk meghívására jöttek hozzánk a kisgazdák megbeszélésre. És ez volt az első mondat :)
Előzmény: méregkeverő (25)
Szabadbatthyany Béla Creative Commons License 2008.07.23 0 0 28

"Egy olyan formátumú embert képzelek egy gazdapárt élére, mint Toldi Miklós volt."

Nektek már a Józsi Bácsi (Torgyán) sem jó?!
:-))))
Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.23 0 0 26
Hát kérem a parasztság nem a boss öltönyökről szól.
Előzmény: Törölt nick (23)
méregkeverő Creative Commons License 2008.07.23 0 0 25

"Emlékszem én amikor 1990-ben jöttek hozzánk a gazdák, hogy megyünk kommunistát akasztani. "

És arra is, hogy bilibe lógott a kezed?

Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.23 0 0 24
Az a baj, hogy a mindenféle nepperek, meg az uniós kvóták meg az uniós előírások meg a többi baromság tönkreteszi őket.
Mondom újra meg kellene szervezniök magukat. Én szívesen látnék a fidesz mellett egy 30%-os gazdapártot a parlamentben.
Előzmény: csutka52 (22)
csutka52 Creative Commons License 2008.07.23 0 0 22
Ha olyan nagy a gyűlölet a parasztságban ne fogadják el! Mutassák meg mire képesek akkor a nagy összefogással -és mindenben legyenek büszkék. Meg aztán azt is lehetne, hogy amikor kapnak bármilyen támogatást elégedettek is lehetnének. De ki hallott már elégedett gazdálkodót? Én is voltam az alföldön-láttam sokkal gazdagabb udvarokat és gépparkokat mint itt a "gazdag" dunántúli térségben. Sírni tudunk-örülni szégyellünk. Lehet, hogy genetikai hiba-magyar átok!
Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.23 0 0 21
Bénáztak.
1990-ben nagyon erősek voltak.
Kellene egy karizmatikus ember.
Az a baj, hogy szerintem Orbánban sem bíznak.
Tejfelesszájúnak tartják. Sokan nem mentek el 2002-ben szavazni a fideszre.
Ha a kisgazdák akkor elmentek volna, most nem a ferenc testvér kúrná az országot - el.
Egy olyan formátumú embert képzelek egy gazdapárt élére, mint Toldi Miklós volt.
Azzal leradíroznának mindenkit a térképről.
Előzmény: Törölt nick (19)
Szabadbatthyany Béla Creative Commons License 2008.07.23 0 0 20

"Mert 2002-ben szétment a kisgazdapárt sajnos és amúgy is a fideszre kellett szavazni, ha valaki nem akarta, hogy elvesszen a szavazata. Emlékszem én amikor 1990-ben jöttek hozzánk a gazdák, hogy megyünk kommunistát akasztani. A méreg gyűlt és most is gyűlik.
A magyar paraszt nem felejt."

Ez 2008, MAGYARORSZÁG.
Brávó!
:-)
Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.23 0 0 18
A kormánynak kutya kötelessége Magyarországon a gazdák érdekeit képviselni. Ez nem szeretet kérdése.
Előzmény: csutka52 (16)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.23 0 0 17
Mert 2002-ben szétment a kisgazdapárt sajnos és amúgy is a fideszre kellett szavazni, ha valaki nem akarta, hogy elvesszen a szavazata. Emlékszem én amikor 1990-ben jöttek hozzánk a gazdák, hogy megyünk kommunistát akasztani. A méreg gyűlt és most is gyűlik.
A magyar paraszt nem felejt.
Előzmény: Törölt nick (14)
csutka52 Creative Commons License 2008.07.23 0 0 16
Abban a városban akkor mindegy miért -mindenképpen fikáznának-de azért amikor kell az érdeküket képviselni, mindegy ki, csak kapjanak ....ha sok az eső -, ha aszály van-, ha sok a termés-, ha kevés támogatást. Ugye? Túlpolitált a társadalom megvezethetőek az emberek.
Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.23 0 0 13
Voltam egy alföldi városban, ahol a főutcán valami gazda kör utcafronti faliújságján ma is gyurcsány, mszp és szdsz fikázó gyúnyrajzok voltak kirrakva szép sorban.
A magyar paraszt soha nem volt kommunista, mert elvették a bitangok a földjeit.
Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.23 0 0 12
most hallottam a TV-ben, hogy olasz gazdák műanyag citromfa "ültetvényekkel" kaszáltak. :)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.23 0 0 11
Az nem azért volt.
Menjél le az Alföldre a magyar paraszt most is szereti Torgyánt mert jól odavágott a posztkommunista mszp-nek és ez az ami számít.
Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.23 0 0 8
Csakhogy Torgyánékat szerették a gazdák.
Előzmény: Szabadbatthyany Béla (6)
Szabadbatthyany Béla Creative Commons License 2008.07.23 0 0 6
Az még csak hagyján! Hát még a felvezető, íme:

"A tehetetlen agrárkormányzat az általa okozott hibák miatt kiszabott 10 milliárd forintos uniós büntetést a vétlen gazdákra akarja hárítani - hívta fel a figyelmet Font Sándor fideszes politikus."

Ha ez az agrárkormányzat tehetetlen, akkor milyen jelzőkkel illessük Nagy Ferenc József, Gerbovits Jenő, Gergácz Elemér, Torgyán- Szabadi féle miniszteriális vezetést?!
:-))))))
Kiswombat Creative Commons License 2008.07.23 0 0 5

Milyen erotikus topiccím! :-)

Pamina Creative Commons License 2008.07.23 0 0 topiknyitó
Úgy néz ki, hogy az Európai Unió megbünteti Magyarországot, mintegy 10 milliárd forintot kell visszafizetni. A 2005-ös agrártámogatási igénylés még a 2000-es ortofoto-rendszer alapján történt, mert a kormány a korábbi években elmulasztotta frissíteni a parcellaazonosító rendszert. A 2000-es digitális fényképezési rendszert később felülvizsgálták, és 2005 után már az Unió azt érzékelte, hogy jogosulatlan igénylések történtek korábban a területalapú agrártámogatások kapcsán. 28 200 parcellát vont eljárás alá az Unió, ez mintegy 19 ezer gazdálkodót érint, a várható büntetés 9,7 milliárd forint. Ez gazdálkodónként 500 ezer forintot jelent.

Font Sándor elmondta: a Földművelésügyi és Vidékfejlesztési Minisztérium (FVM) egy köriratot tett közzé, melyben a falugazdászokat tájékoztatta az esetről. Sőt az FVM berendelte a falugazdászokat, és "kiképezte" őket, hogy mi az a logikai menet, melyben elmagyarázzák a gazdáknak, hogy ők fizessenek a kormány mulasztása miatt - tájékoztatott a politikus. Azt hangozatják, hogy a gazdálkodók az igénylésüket téves alapon tették meg. A gazdák azonban a támogatásukat azon adatok alapján igénylik, amelyket az államtól kapnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!