Keresés

Részletes keresés

S W A T Creative Commons License 2008.08.14 0 0 95
Ez azértt már haladás hogy legalább ott b elátják a tudósok hogy nem véletlen...
Előzmény: antares3 (94)
antares3 Creative Commons License 2008.08.13 0 0 94
" Manapság egyre több tudós véli úgy, hogy a világ létrejötte mégsem magyarázható a tudománnyal: bár a „hogyanra” még akad, a „miértre” azonban nincs válasz."

Jó ezt olvasni. Kíváncsi vagyok, hogy ez vajon a világ többi részén is így van-e vagy csak az egyesült államokban?

Én mindig úgy gondoltam, hogy nincs feltétlen ellentmondás a nyitott elméjű tudomány és a spiritualitás között, de a tudomány és vallás/egyház az már más tészta..
Sztem most ezzel az egyháznak van feldobva a labda, aki hiába ad egy sztem önkényes értelmezést a "miértre", annak ellenére elveti a tudomány által kidolgozott "hogyant", hogy nem tud helyette igazi alternatívát felkínálni, csak hogy ősz bácsi a felhők tetején stb, stb...



Előzmény: S W A T (92)
kentaur99 Creative Commons License 2008.08.13 0 0 93

A görögökről tudjuk biztosan, hogy legalább mondavilágukban a lapos Föld szerepel.

De ezzel az erővel gondolhatnánk, hogy a középkor embere meg volt róla győződve, hogy a nő egy darabka csontból lett, valamint hogy a kisbabát a gólya hozza, et cetera, mert mondavilágában ez szerepel.

Bár hittek sok ostobaságban, de talán totálisan hülyék nem voltak...

Előzmény: antares3 (90)
S W A T Creative Commons License 2008.08.13 0 0 92
Ez itt off de a 90-es hsz-edhez nagyon jól kapcsdolódik . :o) link
Előzmény: antares3 (90)
S W A T Creative Commons License 2008.08.13 0 0 91
:o)
Előzmény: antares3 (90)
antares3 Creative Commons License 2008.08.12 0 0 90
Nem tudom fejből ezeket a történelmi korokat, de szerintem ezt főleg az ókorban meg a középkorban hitték. Azt tudjuk, hogy már Jézus korában sem voltak egészen "épelméjűek" az emberek, és véletlenül kb pont akkor kezdtek kifejlődni a mai modern szemellenzős tudományok is.. De jóval korábban, az őskorban, sztem nem hittek a lapos Földben, meg hasonló hülyeségekben sem, és lehet h (többek között) az AP is közrejátszott ebben. Csak keveset tudunk erről a korról és amit tudni vélünk azt is azok a tudósok találták ki, akik elvből tagadják a "természetfeletti" létezését...

Szal igazad van, mert a modern(őskor utáni) ember, aki azt is gondolta, hogy a föld lapos, máglyán égette azokat akik esetleg képesek voltak asztrálutazni.. :), ergó nem sok infót gyüjtöttek be ilyen módszerrel. De 'Csak normálisan' az őskori népekre gondolt, ők viszont még simán lehet, h használták.
Előzmény: Herold (88)
S W A T Creative Commons License 2008.08.12 0 0 89
Nen hiszem hogy a földet nézegették hogy kerek e.
Előzmény: Herold (88)
Herold Creative Commons License 2008.08.12 0 0 88
Nem hinném. Akkor nem hitte volna olyan sokáig az emberiség, hogy a Föld lapos,
Előzmény: Törölt nick (86)
S W A T Creative Commons License 2008.08.12 0 0 87
Igen. Régen ugye még nem volt ez a fenenagy értelem meg tudomány meg ilyenek és az emberek sokkal nyitottabbak voltak a spirituális világ iránt.
Előzmény: Törölt nick (86)
antares3 Creative Commons License 2008.08.11 0 0 85
jajaja.. :(, csak álmodozok itten... :)
Előzmény: S W A T (84)
S W A T Creative Commons License 2008.08.11 0 0 84
Szóval azt megnézném hogy csillagász AP-vel tanulmányoz bolygót. :() )
Előzmény: antares3 (82)
S W A T Creative Commons License 2008.08.11 0 0 83
Előbb bizonyos emberi értelmi dolgokat kéne legyőznie amit a nagy tudomány megállapított. Csillagász elég tudósember szerintem nem nagyon képesek bármit is elfogadni amit emberi elmével nem lehet megmagyarázni (szerintem érted mire célzok. )
Előzmény: antares3 (82)
antares3 Creative Commons License 2008.08.11 0 0 82
Jah, ez engem is meglepett, de kiderült, hogy nem csak a szaturnusz körül, a többi nagybolygó körül is van, csak kisebbek. Innen sokáig nem fedezték fel őket, de ha közel megy az ember akkor biztos jól látni.

Még a jupiternek is van, úgyhogy Herold, majd olyan helyről nézd a foltját, ahonnan nem takarják el a gyűrűk! :)

Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy egy csillagásznak milyen jól jönne az AP. Nem kéne annyit a távcsövekre meg a számításokra támaszkodni, a "saját szemével" is láthatna dolgokat.
Előzmény: S W A T (81)
S W A T Creative Commons License 2008.08.11 0 0 81
Azt hittem gyűrüje csak 1nek van. A hold amúgy szebb.
Előzmény: antares3 (79)
Herold Creative Commons License 2008.08.11 0 0 80
Egyszer megnézném a Jupiter nagy vörös foltját közelről...
http://apod.nasa.gov/apod/image/jupclouds_vgr_big.jpg
Előzmény: S W A T (78)
antares3 Creative Commons License 2008.08.10 0 0 79
1szer voltam a holdon a megnéztem a sötét oldalt is. A világosról szép volt a föld nagyon.
Azt én is megnézném.. :)
A gyűrűs bolygónak meg utánanéztem: lehetett a Jupiter, Szaturnusz, Uránusz, és a Neptunusz, közülük a legnagyobb gyűrűje a Szaturnusznak van.
Előzmény: S W A T (78)
S W A T Creative Commons License 2008.08.10 0 0 78
1szer voltam a holdon a megnéztem a sötét oldalt is. A világosról szép volt a föld nagyon. Meg voltam 1 bolygón a nevét nem tudom de talán te igen amelyik körül gyűrű van asszem a vénusz. De főleg másik dimenziókba ugrok át.

Az igaz hogy csak is akkor ezt nem szabad erőltetni mer abból semmi jó nem sül ki,.

Akinél lassabb ez a fejlődési út azok soxor nem bírják kivárni hogy menjen és mindenféle hülyeségbe kezdenek.
Előzmény: antares3 (77)
antares3 Creative Commons License 2008.08.10 0 0 77
Ilyenről már korábban is olvastam. Ezért is jó hagyni magától kifejlődni ezeket a dolgokat, nem? Arra gondolok, hogy mindenki a saját fejlődési útja szerint haladva csak akkor jutna el az asztrálutazásig, ha már valóban készen áll arra, ami a másik oldalon várja. De nemtom, az is lehet, hogy nem így van.

Nem mesélnél valamelyik AP tapasztalatodról? Hogy például merre mentél, mit csináltál, mit láttál? A világűrbe kiszoktál menni?
Előzmény: S W A T (76)
S W A T Creative Commons License 2008.08.10 0 0 76
De egyébként ismerek olyat aki teljesen tapasztalatlanul elkezdett ide oda menni és olyanokat látott amiktől úgy megijedt hogy azt mondta soha többet még vezetővel sem.
Előzmény: antares3 (74)
S W A T Creative Commons License 2008.08.10 0 0 75
Különben sem hiszem, hogy első alkalommal messzire jutnék. :)
Azért ebbe ne legyél olyan biztos főleg tapasztalanul nem.... az idézett mondatot pedig már kellő tapasztalattal a hátam mögött írtam és nem az első utazás előtt. (van 1kis külömbség)


Attól még hogy nem keresed velük a kapcsolatot bizony jönnek. Nem véletlenül mondtam amit montam.

Nem nem voltak de én előtte alaposan felkészültem.

Nem akarom erőltetni ezt az asztrálutazást, hogyha bennem van ami ehhez kell, akkor az jó, de ha nincs akkor az is jó. Csak azért kezdtem el foglalkozni a dologgal mert spontán módon majdnem megtörtént, csak akkor még nem értettem mi az és leállítottam.
Próbálkozni lehet elvileg mindenki képes rá de sztem inkább csak akinek az Isten megadja ezt a dolgot. Van akibe benne van és van akinek tanulnia kell. Van aki már 1 éve foglalkozik vele és nem sikerül. Ez pont olyan mint a REIKI van aki keményen tanulja van akinek hipp hopp megy mer benne van a képesség.
Előzmény: antares3 (74)
antares3 Creative Commons License 2008.08.10 0 0 74
Nem félek az eltévedéstől, nem ez az egyik legjobb benne, a felfedezés? Te is mondtad: " fantasztikus dolog szabadnak lenni és oda menni ahová csak akarok."
Különben sem hiszem, hogy első alkalommal messzire jutnék. :)

De az elementálokkal, az asztrál vadvilággal óvatosan bánnék. Nem is fogom keresni velük a kacsolatot. Neked voltak (rossz) tapasztalataid velük kapcsolatban? Esetleg találkoztál angyalokkal/démonokkal is?

Nem akarom erőltetni ezt az asztrálutazást, hogyha bennem van ami ehhez kell, akkor az jó, de ha nincs akkor az is jó. Csak azért kezdtem el foglalkozni a dologgal mert spontán módon majdnem megtörtént, csak akkor még nem értettem mi az és leállítottam.
Előzmény: S W A T (73)
S W A T Creative Commons License 2008.08.10 0 0 73
Például az eltévedéstől, a negatív elementálok bevonzásától stb...


Nem nem volt engem Isten és az angyalok tanítottak. V-miért alapból bennem van ez a képesség.
Előzmény: antares3 (72)
antares3 Creative Commons License 2008.08.09 0 0 72
:D :D :D

hát például, hogy milyen veszélyektől szeretnéd megóvni a kezdőket, és arra is kiváncsi lennék, hogy Te hogy kezdted. Neked is volt egy mestered, vagy mindig a saját hibáidból tanultál?
Előzmény: S W A T (71)
S W A T Creative Commons License 2008.08.09 0 0 71
Ha megmondod mit akkor igen.



:o)
Előzmény: antares3 (70)
antares3 Creative Commons License 2008.08.09 0 0 70
Köszönöm az aggodalmadat, kifejtenéd egy kicsit?
Előzmény: S W A T (69)
S W A T Creative Commons License 2008.08.09 0 0 69
Csak rendkivül óvatosan ez nem játék. A helyedben keresnék egy tapasztalt embert aki segít.
Előzmény: antares3 (68)
antares3 Creative Commons License 2008.08.09 0 0 68
Üdv mindenkinek!

Örülök, hogy megtaláltam ezt a topikot, és köszönöm neked cyrro, hogy létrehoztad. :)
Én másfél évvel ezelőtt kezdtem el foglalkozni a témával, miután egyik éjjel arra ébredtem, hogy a tudatom valahogy "nem a fejemben helyezkedik el", hanem mintha "lecsúszott" volna a mellkasom környékére. Ez ha jól értettem kicsit hasonlít néhányotok tapasztalatára. Közben persze nem tudtam mozgatni a testemet, teljes alvási paralízisben voltam.
Aztán pár hónapra rá volt néhány spontán vibrációs élményem, és néhány kellemetlen paralízis. Később utánanéztem a dolgoknak és azóta időnként próbálom tudatosan is előidézni az AP-t, de még nem sikerült (vagy csak nem emlékszem rá..), mindössze néhány tudatos álomig jutottam (repkedés meg hasonlók). Mostanában sajna nem volt sok időm/kedvem próbálkozni vele, de nem adom fel. Szóval itt tartok most. :)
Apropó, ismeritek Robert Bruce munkásságát? Aki nem ismeri és érdekli a téma, annak nagyon ajánlom. Az egyik könyvét szoktam olvasgatni, az "Astral Dynamics"-t, és sok kérdésre megtaláltam benne a választ.
S W A T Creative Commons License 2008.08.07 0 0 67
Testelhagyás: Bármilyen technikával is próbálkozz, mindegyiket azzal kell kezdeni - mégha ez az adott gyakorlatban nincs is külön megemlítve -, hogy teljesen ellazítod a fizikai testedet és lecsendesíted/kiüríted az elmédet.
S W A T Creative Commons License 2008.08.07 0 0 66
Ez elég könnyűnek néz ki


Testkilépés gyakorlat:

Számos technika létezik a testelhagyáshoz, íme egy kedvenc gyakorlat….de mint mindenhez ehhez is sok gyakorlás és nagy türelem szükséges.

Hanyat fekvés, nyugalomban!Lazítsd el magad, érezd nincs tested,
Csak bizsergés van. Érzékszervek eltünnek. Fejtől kezdd a lazítást. Lassan, lazítsd el teljes tested, minden végtagod. Szépen lassan, nyugodtan. Ne kapkodj. Juss el arra a szintre, amikor már nem érzed a tested, hanem mint egy kődarab vagy jelen. Ez nagyon fontos, tökéletes lazítás nélkül nem jutsz tovább. A legjobb, ha alvás után gyakorolsz, amikor eleve laza a tested, és még nem pörög benned annyi gondolat.

Utána fej mögött másfél méterre elkezd bizseregni egy gömb, energia, és azt behúzod,berántod a testedbe mint egy hullám csapkod elöre hátra majd megnyugszik. Megint húzd be és megint és ne engedd megnyugodni hanem hullámoztasd. Gyorsítsd a hullámot , köröztesd benned, míg kialakul egy gömb ami forog, izzik benned. Hangot is hallhatsz, zúgást….ez jele annak, hogy már kezded elhagyni a fizikai síkot, kezdesz az asztráltérbe koncentrálni. Ekkor ha megvan fordulj át a másik oldaladra és ekkor Kiszakadsz a testedből.
Előszőr nem látsz, akarni kell látni is. Maradj a tested mellett, ne menj sehova, szokd a szitut, tanulj meg fel,le,hátra,előre,vezényszavakkal közlekedni. Nem pánikolsz, nem lehet semmi, biztonságban vagy.
Visszalépésnél automatikus hang vagy érzés esetén
Direkt módszer ha ráfókuszálsz egy pontra, ekkor máris bejön az elme és visszaránt. Biztonságban vagy mert nem lehet bajod a testedben, ez a te várad. Ne feledd: A tested nem hagyod el, csak máshová fókuszálsz.



Ja . és persze ami nálad is müködik, föképp olyanokat is !! Azok nektek még nehezek lennének sztem. Elősször a kilépés menjen.
Előzmény: cyrro (65)
cyrro Creative Commons License 2008.08.06 0 0 65
Oké, köszi, és én nagyon megköszönném, ha egy-kettőt beraknál ide, ami szerinted is müködne , mondjuk több kezdőnél. Ha lehet igy fogalmazni, a "könnyebbbek" közül.

Ja . és persze ami nálad is müködik, föképp olyanokat is !!

Előre is köszönjük.
Előzmény: S W A T (64)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!