Keresés

Részletes keresés

Abrash Creative Commons License 2008.08.05 0 0 69
Abrash Creative Commons License 2008.08.05 0 0 68
Abrash Creative Commons License 2008.08.05 0 0 67
Abrash Creative Commons License 2008.08.05 0 0 66
Abrash Creative Commons License 2008.08.05 0 0 65
Abrash Creative Commons License 2008.08.05 0 0 64
Abrash Creative Commons License 2008.08.05 0 0 63
Abrash Creative Commons License 2008.08.05 0 0 62
Abrash Creative Commons License 2008.08.05 0 0 61
Abrash Creative Commons License 2008.08.05 0 0 60
jópofa. ( ha én nevezem "basszgitárnak", gondolom elszabadul a pokol :) )
Előzmény: Törölt nick (54)
Abrash Creative Commons License 2008.08.05 0 0 59
ok, felőlem maradhat a basszgityó, ebből a nézőpontból.

akkor jöhetnek a linkek!!!!!! yippie. (csak kérlek ne a saját zenéd legyen, mert az önreklám)
Előzmény: Törölt nick (55)
Abrash Creative Commons License 2008.08.05 0 0 58
én nem a zenén kívüli, hanem a zenével közvetlenül kapcsolatos dolgok miatt nyitottam volna ezt a topikot.

A Jazzerben mehet a filozofálás, itt a linkek beszélnének. Szerintem.
Gallicus56 Creative Commons License 2008.08.04 0 0 57
Speciel szeretem a mainstreamet, a jazz-rockot, horribile dictu a dixielandet és a ragtime-ot, sőt a bluest is. Igen, az a baj, hogy sajnos a zenészek is diszkriminálnak, tisztelet a kivételeknek!
Előzmény: Törölt nick (56)
Abrash Creative Commons License 2008.08.03 0 0 53
a másik mukikról továbbra is kedvező a véleményem. És emlékszem, amikor jónak tituláltam a termést, kiemelkedik az eddigi linkjeid közül.
ezzel együtt akad még javítani való.

nem vagyok sértődött, de vitában nem tartom szerencsésnek a moderatúra bevonását, oszt jónapot.
olyan óvóbácsis dolog.
Előzmény: Törölt nick (51)
Abrash Creative Commons License 2008.08.03 0 0 52
"basszusgitárost is magamon kívül. Linkeljek párat? :-)"


off a basszgityó, bőgőst viszont szívesen vennék!
Előzmény: Törölt nick (51)
Abrash Creative Commons License 2008.08.03 0 0 50
"Első sorban és kiemelten akusztikus megszólalású jazz a téma"

ez a topiknyitás szöveg, punktum.
Abrash Creative Commons License 2008.08.03 0 0 49
" stílusismereteid mit sem gyarapodtak"

topikidegen személyeskedés.

modera, léccives.
Előzmény: Törölt nick (38)
Abrash Creative Commons License 2008.08.03 0 0 48
OFF!

erősitést igénylő gityó, nem rezonátoros, ahogy a link gazdája a moderátori(!) topikban fejtegette volt...

------
Uni, komolyan: hallgatsz más basszert Magadon kívül? Linkelj mán léccives.

Előzmény: Törölt nick (39)
Abrash Creative Commons License 2008.08.03 0 0 47
a stílusismeretemnek semmi köze ahhoz, hogy egyrészt offtopik vagy a basszgitárral; a linked önreklám, mást a topikban nem tettél eddig; valamint a személyes értékrendem szerint gyenge a basszus a linkeden.

ez magánvélemény, és mint ilyen nehezen moderálható...
Előzmény: Törölt nick (38)
Abrash Creative Commons License 2008.08.03 0 0 37
magánvéleményem szerint a fanki(s) basszus nem illik bele. amúgy hozzám közel áll a hangvétel, csak pont a szabadon mászkálás esküdt ellensége a kliséfanki.
Előzmény: Törölt nick (35)
Abrash Creative Commons License 2008.08.03 0 0 36
majd valaki erre kiképzett szagember megmonnya
Előzmény: Törölt nick (35)
Abrash Creative Commons License 2008.07.30 0 0 34
Old and New Dreams... Ed Blackwell, Dewey Redman, Charlie Haden, Don Cherry... mekkora mázli, hogy ez kölyökkoromban a kezembe került. És végre megvan újra
Abrash Creative Commons License 2008.07.30 0 0 33
http://youtube.com/watch?v=p6Z5ll568M0


megvan... off a basszgityó, jaja :)
Előzmény: Abrash (32)
Abrash Creative Commons License 2008.07.25 0 0 32
áááááá elhagytam a Petrucciani linket, amit a barátnőmtől kaptam... igaz, off, basszgityó... de remek volt.
Abrash Creative Commons License 2008.07.16 0 0 31
Abrash Creative Commons License 2008.07.16 0 0 30
Abrash Creative Commons License 2008.07.15 0 0 29
Abrash Creative Commons License 2008.07.15 0 0 28
Abrash Creative Commons License 2008.07.15 0 0 27
ja, persze off :)
Előzmény: Abrash (26)
Abrash Creative Commons License 2008.07.15 0 0 26

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!