Keresés

Részletes keresés

VéPeti Creative Commons License 2009.07.22 0 0 50
Én is megvettem az spb mobilshellt vagy 1 hónapja. Melegen ajánlom! Vége az akadásnak, és egyéb bénázásoknak. Ha htcjéknek volna egy kis eszük a taccsflojukat bedobnák a kukába, mert köszönőviszonyban sincs az spb gyorsaságával, és használhatóságával.
A sonyeri már rájött erre, és ha jól olvastam az xperia tulajok megkapják ezt a shellt ingyé.
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.20 0 0 49
Na ja, a sajtburger meg szép a plakáton...
Előzmény: cezar lacrone (47)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.20 0 0 48
Szakfórumokat ajánlok, mert ehhez nem tudok hozzászólni, itt meg kicsi esély a válaszra.

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=428

http://www.technet.hu/forum/maniakusok/windows-pocket-pc/htc_touch_diamond_mda_compact_iv_htc_diamond_100_/

Előzmény: cezar lacrone (46)
cezar lacrone Creative Commons License 2009.07.20 0 0 47
Köszönöm a válaszod!

Azt hiszem mégsem keresek olyan verziót, valóban lassú a gép hozzá. :( :) Bár a videókon mégis szaggatásmentesen működik..

Üdv.:
Cezar
Előzmény: Törölt nick (45)
cezar lacrone Creative Commons License 2009.07.20 0 0 46
Szeretnék még egy kérdést feltenni.

Ha jól tudom lehet letölteni témafájlokat a TouchFlo kezelőfelülethez. Nos, tud esetleg valaki linket dobni hogy hol szerezhetek be témákat? A legfontosabb viszont az hogy hogyan teleipítsem a Diamondra?

Ilyen típusú fájlokkal miért nem kezd semmit?

Black Colored Extended.theme
Diamond_gold_V2.theme
O2 Blue.theme

Azt írták a fórumon hogy ezek működnek csak másoljam be őket a windows mappába.
Ötlet valakinek?

Köszönöm előre is ismét!

Üdv.:
Cezar

Törölt nick Creative Commons License 2009.07.20 0 0 45
Találsz a neten olyan fw-t, amelyik tudja, de az biztos hogy nem új(abb), de ha jól emlékszem visszafelé is megy a fw csere. De nem ajánlom.

Próbáld ki az spb-t, magam is azt használom. Egy éves a Diamondom, kicsit már untam, de ez eléggé feldobta. Mindent személyre szabhatsz, oda és azt húzol, amit akarsz. Ha tetszett a próbaverzió írjál ide, talán tudok segíteni, hogy olcsóbb legyen...
Előzmény: cezar lacrone (44)
cezar lacrone Creative Commons License 2009.07.20 0 0 44
Köszönöm a választ!

Érdekes, azért sajnálom hogy kivették belőle, tehát ha jól értem már "frissebb verziót" ráadásul azokkal a bizonyos hiányzó animációkkal együtt nem igazán találok sehol letöltésre?

Nem rossz ez az SPB kezelőfelület. Úgy érted érdemes inkább ezt feltelepíteni a Diamondra?

Üdv.:
Cezar
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.20 0 0 43
Ja, ajánlom szíves figyelmedbe ezt, ég és föld a különbség, a HTC felülethez képest:

http://www.spbsoftwarehouse.com/pocketpc-software/mobileshell/
Előzmény: cezar lacrone (41)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.20 0 0 42
Szándékosan kivették ebből a (sőt ha jól emlékszem már az előző) gyári firmware frissítésből, de hidd el jobb ez így, a gép nem egy erőmű.
Előzmény: cezar lacrone (41)
cezar lacrone Creative Commons License 2009.07.20 0 0 41
Sziasztok!

HTC Touch Diamond TouchFlo 3D kezelőfelületével lenne kérdésem. Minden bemutató videón és a gyári videón is a touchflo felületen ha görgetnek jobbrol balra, vagy forditva, akkor szépen animálódik (ki, be csuszik a képernyőre a tartalom) Ellenben az enyém animáció nélkül vált, egyszerüen csak előtünik. Mi lehet a gond? Frissiteni kellene vmit? Verzió: 3.0 (Build 29946)

Előre is köszi a segitséget, remélem érthetően irtam le a problémámat.

Best regards,
Cezar
vadkörte Creative Commons License 2009.07.06 0 0 40
sziasztok!

Írok, hátha tudtok segíteni.
HTC (bár nem Diamond, hanem Touch Cruise) hogyan hoz létre képekből VCY (feltételezem: viewcopy) kiterjesztésű file-okat? A következő néven szerepelnek a memóriakártyán: név.jpg.vcy illetve név.mp4.vcy, a file-ok mérete ugyanaz, mint az eredetié volt. Létezik progi, amivel ebből a tárolt file-ból vissza lehet állítani a képet/videót?

Köszi bármilyen segítséget,
Vackor
zabi12 Creative Commons License 2009.06.02 0 0 39
Hello,

Vagy Diamond-hoz!

Köszi
Előzmény: zabi12 (38)
zabi12 Creative Commons License 2009.06.01 0 0 38
Sziasztok!

Belehet szerezni magyarosítást HTC Touch Hd-hez?

Köszi
Prof Creative Commons License 2009.05.28 0 0 37
Hali!

Amire szükséged van...
Általában: vírusvédelem, tűzfal, back-up utility, fájlkezelő mindenképp.

Én felraktam csillagászati programokat, japán oktatószoftvert, naptáralkalmazást,
tudományos számológépet stb. Nyilván ezek neked kb. tök fölöslegesek.

Prof
Előzmény: Gabi NAD (36)
Gabi NAD Creative Commons License 2009.05.27 0 0 36
Sziasztok!

most vettem egy HTC Touch Pro 2-t a speedshop-ban, és szeretnem megtudni milyen programokat ajánlotok amit első körben ilyenkor érdemes feltenni...

Köszi előre a segítséget
VéPeti Creative Commons License 2009.05.11 0 0 35
Töltsd le a CorePlayer-t. Az mindent eszik.
Előzmény: mediterranorbert (34)
mediterranorbert Creative Commons License 2009.05.06 0 0 34
HTC diamond telefonom van. Ki tudja mit kell tenni akár avi akár mp4 ben hogy menjen. Az első film ment, de azóta egy sem. Köszi
csomazoli Creative Commons License 2009.05.04 0 0 33
Hmm köszi szépen, akkor nem marad más, mint a várakozás, wm6.5 tudtommal még úgyis beta fázisban van. de eddig sok jót olvastam róla, szóval nagyon remélem nem fog a htc cserben hagyni minket :)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.03 0 0 32
x. Artemisnél volt, de ugye ez semmit nem jelent.
Előzmény: csomazoli (31)
csomazoli Creative Commons License 2009.05.03 0 0 31
Szevasztok. Azt szeretném megtudni, h egész véletlenül nem tudjátok, hogy lesz e ROM frissítés majd a wm6.5 és később a wm7 ügyében?:D mert ha nem kénytelen leszek "törtet" használni :p
RO-CO Creative Commons License 2009.03.04 0 0 30
bocs szarakodott az index.. :S
RO-CO Creative Commons License 2009.03.04 0 0 29

Üdv! Mindenkinek!

 

Ha valakit esetleg érdekelne..

 

Eladó HTC TOUCH DIAMOND 2 hetes Gyári független, Karcmentes ÚJ állapotban.

tartozékok: Headset kivételével minden! Magyar SW-el +iGo8 3D Teljes Eu térképpel!

 

Ár: 65.000.-Ft!! 

 

Csere esetleg érdekel: Nokia N82, N96, N95 8gb stb. iPhone 2g 3g

Csere ár 70.000.-Ft!!

 

Érd.: 06304397810

 

smsben is!

RO-CO Creative Commons License 2009.03.04 0 0 28

Üdv! Mindenkinek!

 

Ha valakit esetleg érdekelne..

 

Eladó HTC TOUCH DIAMOND 2 hetes Gyári független, Karcmentes ÚJ állapotban.

tartozékok: Headset kivételével minden! Magyar SW-el +iGo8 3D Teljes Eu térképpel!

 

Ár: 65.000.-Ft!! 

 

Csere esetleg érdekel: Nokia N82, N96, N95 8gb stb. iPhone 2g 3g

Csere ár 70.000.-Ft!!

 

Érd.: 06304397810

 

smsben is!

Prof Creative Commons License 2009.01.25 0 0 27
Hali!

Miben nyilvánul meg a nem-működés? Mondjuk egy oldalt böngészel és leáll a letöltés?
Vagy valami csevegő klienssel fent vagy és ledob?

A pdamania.hu fórumán sokkal nagyobb a forgalom, és van -- elvileg -- HD fórum is.

Prof
Előzmény: D4NI (26)
D4NI Creative Commons License 2009.01.25 0 0 26
sziasztok van 1 hTC Touch HD-m és az lenne a problémám hogy folyamatosan szívok a wifi kapcsolattal holmüködik hol nem de folyton azt irja hoy csatlakozva vagyok. nem értem miért tudom hogy ez a diamond forum de nem találtam HD-sat hátha van itt valakinek hd-ja vagy tud valami orvoslást a problémára

elöre is köszönöm dani.-
prod Creative Commons License 2009.01.03 0 0 25
Nem veled van a gond. Ez a normális. Ha ékezetes karaktereket használsz, akkor lényegesen kevesebb karakter fér bele a limitbe. Ez a szolgáltatók "bűne". Magyarul a telefon jól mutatja. Nagyon sok készülék nem figyel rá, ezért te úgy látod, hogy még beleférsz a 160-ba, pedig már réhen túl vagy rajta és több SMS-ben fogja elküldeni a készülék.

Előzmény: 268452 (23)
268452 Creative Commons License 2009.01.03 0 0 24

Ja, és ha tudtok segíteni szükségem lenne magyar T9 re a HTC Diamondomhoz

 

Köszi

268452 Creative Commons License 2009.01.03 0 0 23

Szisztok!

Ha tudtok segítsetek! A problémám:

Cégesen vettem két diamondot, nem tudtam rajtuk magyar betűkkel smsezni, mert amikor beütöttem egy magyar karaktert (áőűí), akkor a rendelkezésemre álló 160 karakterből már csak 70 maradt.

Hackeltem már, tvíkeltem már öket van sok jó dolog rajtuk, az egyiken amivel sokat játszottam már müködik a dolog. Hiába a magyar karakter ugyanúgy 160 áll rendelkezésemre az sms-ben.

Namost: a másikon nem tudom beállítani!

Mi állítodott el és hogy tudnám a másikon is beállítani?

Nagyon kösz!

NGabor Creative Commons License 2008.11.27 0 0 22
Sziasztok! HTC Diamond része a Sunnysoft Interwrite progija? Találtam 9.0 és 9.1 demo verziót, de ezek valahogy nem akartak rá installálódni. 
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.21 0 0 21

Hello!Vodafone-s vagyok és az érdekelne, hogy használja-e valamire a készülék a wap-ot?Mert aktiváltam a wap elérést de nem tudok se netezni vele és az időjárás sem frissül.Nem tudom mi a baj mert a kapcsolatokban megcsináltam minden beállítást.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!