Keresés

Részletes keresés

repcsepista Creative Commons License 2012.08.30 0 0 461

fö fö fö...mennyek neee...na csak fönttel...de Mennyországait fentről leee...lentről föl...HA ELEVE MINDEN KÉSZEN VAN...

 Pinájjjátok mekk ma...de a tietekébuuu...ismeritek hogy na itt egy marék homok...s kismadár kirepül...erre itt egy marék homoooo...n ateccetek venni a lapuuu...

 Nagyon vigyázzunk...mert PONT KRITIKAKA PISI MINDEN,  de csak az ü kritikájuk...na kezdem ahoz hogy MENNYEK -ORSZÁGAI KÉSZEN, sss Bélukám, te nem ismered a MagyarokIstenét...AMI NEM JELENTI AZT, HOGY ELLENE LENNE...de Jézus: Isten országa szivetekből a kezetekbe adtam...MINDEN ALKALOMMAL AHOL JÉZUS NEVE IS: OTT A MENNYEK ORSZÁGA!!!

 Cóval, itt a lényeg, miért törölitek az én őrültségeimet??? -osztán, trudom hogy nem jelent semmit a pénz... de mégis minden, s én mengyek dodozni szakmával, vagy segémunkásként, de ABCULLA ULTRA AMIT RUMÁZOK...azt előbb magamra...mert én másképpen képtelen lennék...na akkor is, csak annyi...amit megtudok emészteni, most A MAGYAR TESTVÉREI KÖZÖSSÉG JÉZUS ERLKÖLCCSEL KEZDENÉM...amit nem engednek hangoztatni...igen minden a magyar jazig Jézus erkölccsel kecckődne, amit csak aki elérkezett...belerémlettt -felébred benne JÉZUS, az egymber = mindenember...boldog akarna lenne...deee...

 Ez csak kappásbooo...de lehet hozzá szólni, sőt Santa Pit...vége az egésznek,kik vannak ezek megett...ha nem...akkor be kellene fogadjanak bennünket UUUU...FFFF...ami fö fö fö...meccakk a föntieinkke...na utánna velük lenyulunk...ahaaa... ők is...de mi acci kezedet, hogy ott legyél ahol...na Jézus, mert ahol én vagyoooo...

 Vogtooo..va fogatok vaccc...vacoooo...

 értem, tuttok hozzá ...tenni nem kell...hanem kritizálni, hisz pont azért előbb barátság...meg ha magyar tesóm vaaa...ahahhh...

Előzmény: auretiel (460)
auretiel Creative Commons License 2012.08.30 0 0 460

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.31 0 0 459

UFO-t láttak a Londoni Olimpia helyszínén, az Olimpiai megnyitón.

 

Űrbeli barátaink eljöttek meglátogatni.

 

A forrás:

 

http://www.huffingtonpost.com/2012/07/29/ufo-over-olympics-opening_n_1716887.html

 

A Kapcsolatfelvétel kezdete?

 

Az Olimpia kiváló esemény lehet a Kapcsolatfelvétel megindítására.

pizo Creative Commons License 2012.07.17 0 0 458

Még mindig semmi...

 

Zoli

Előzmény: Törölt nick (401)
repcsepista Creative Commons License 2012.07.02 0 0 457

sijabijajajajjjj....mmmm...menny de je hova s tovaaa...mennországosok eggzseee...

 monduk, ha arra dondoltam, hogy uggis felrugom a talpam...na ha nincc ccc... az ugg történik mekk...hogy ott vagyok...vagyok???

 Zerintem tanyult...na mit tanyult ha nem lenyult...ha a nyulókáját látod...lecohnult anti tanti panthoseee...antihuman vala az illető vagy az irástudók ellensegge...

 Aminek ki lettünk T.V. wwwwwww....az ótestaMan Tomiknak Tóniknak T.D.L. mindent tudóknak lásd Partink s piros a popsink nem sárga...na most hibába Uj Testamandrók...allá lettek vágva az Ótesőknak ...na most kjérdelek zépen -zápon bennetek...

 NA KI AZ AKI HISZ A ZSIDÓ X ZSIDÓKRISTI LÁNY ...NA JÓ A HUSA...KIVÁNATOSZ...AZTÁN UGGANAZ A ÁGA A MUZUL MAN...NA MEHIKKÓ -MOHI KANOKNÁL MACHÓ MACHÓ MACHÓ MANNN...ÓH MAN, VISSZA ÜTÖTTE MAGÁT MINT EGG mucsó MASHINA...

 Ninzintek cakkk...na bocc a nadbetükért... mig elvonják ják ják...a fidelmünket....IZRÁELOSITÁS...

 Zerintem a zemünket tartaNUK...itt a piros ott papiros... na tjénleg már csak számok...

 Ige bige ...piszkosul hazudtak az Ó TESTAMANTOSZÓK...(tuszó) na na naaa ...

 Jön má a bika...vagy Messihihihihiiiii....

 Ninca ca ccc...két ezer éves...vahhon hán ezer év távlatába kezdett el kuszni az a HELLKÉPES KIGYÓÓÓÓ...

 mellesleg ...nem csak mmmm...(ha hiszed ha nem, ciplek) hanem cakk ugg feldobbttt...

Előzmény: emem (455)
apanapa Creative Commons License 2012.07.02 0 0 456

Honnan vesszük azt hogy nem ünnepelték meg ? Meglehet olyasmi is amit nem szokás ünnepelni.

Előzmény: emem (455)
emem Creative Commons License 2012.07.02 0 0 455

Fontos maja leletet találtak a világvégeügyben

http://www.origo.hu/tudomany/20120629-majak-vilagvege-fontos-maja-leletet-talaltak-vilagvegeugyben-2012-junius.html

 

"Egy most előkerült, 1300 éves szöveg a második ismert lelet, amely utalást tartalmaz a "maja világvégére", 2012. december 21-ére.

Ahogy a mi naptárunkban az ezredforduló élénkítette meg sokak képzeletét, úgy az ősi kultúrák naptárainak fordulópontjai is felkeltették az érdeklődést, és időnként politikai célokra is felhasználták őket. A maják esetében éppen az idénre esik egy ilyen naptári ciklus (baktun) vége, így ezt sokszor tévesen világvégedátumként értelmezik. Valójában arról van szó, hogy egy 144 ezer napos naptári ciklus 2012. december 21-én érne véget az ősi maja civilizáció kalendáriuma szerint. A maja civilizációt azonban a spanyol hódítás eltörölte, így ma már sok olyan dolog misztikus fényben tűnik fel, ami akkoriban még hétköznapi lehetett.

"Ez a szöveg inkább ősi politikatörténetről, mintsem jóslásról szól" - mondta a lelet kapcsán Marcello A. Canuto, az amerikai Tulane Egyetem Közép-amerikai Kutatóintézetének munkatársa, a La Corona-i ásatások (az úgynevezett PRALC-program) társigazgatója.

Nincs semmiféle apokaliptikus jóslat

Az új lelet is megerősíti azokat a nézeteket - amelyekről az idén is már többször beszámoltunk -, amelyek szerint a maja kalendáriumban szereplő 13. baktun (egy 144 ezer napos ciklus) kezdőpontja fontos kalendáriumi esemény lett volna a maják számára, és bizonyosan megünnepelték volna. Ugyanakkor semmiféle apokaliptikus jóslattal nem függött össze - nyilatkozta Canuto."

repcsepista Creative Commons License 2012.07.01 0 0 454

Heaven he? -can s cant weigt?

 Ha vahhallami lam lam lam...na csak az USA (tota izr uberalll elkötelezett) katonai -elit...kezdhetne valamit... mit???

 Ami dögletes, hogy amit humannak hivnak...ollan ninc ccc...hanem valami borzalom szörny bujt a kipufogójájájájjjj...

 Ron Pault letartóztatták ... s mondhatni hogy... na képzeljük el, hogy USA =mint magyarország természetileg is, rendkivül gazdag területek...s mondhatni nemsokára a pondrók??? - éhen döglenek mint africába...

Na ennek a mekkváltoztatása két iránuuu...

 Az adatok -dátumok... mozgósit sit sit sit...

Előzmény: apanapa (453)
apanapa Creative Commons License 2012.07.01 0 0 453

Kiváncsian várjuk ! :-)

Előzmény: repcsepista (452)
repcsepista Creative Commons License 2012.07.01 0 0 452

uj hedek vődek között...zakatol a vonat hu hu huuuu...

 ...igen éredekes változatát hallottam ma, ami ha tjénleg igaz lenne...???-egy nagyon códolt lángvicc ccc...vagy fa?

 USA? -bátrak hazájajajajajjjj...

Előzmény: repcsepista (445)
astronom Creative Commons License 2012.06.30 0 0 451

Mindegy, hogy mikorra vonatkozott, címeres baromság volt a többivel együtt.

 

 

Előzmény: Törölt nick (449)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.29 0 0 450

Nem szoktam fogadni. Nem vagyok szerencsejátékos. :-)

Előzmény: astronom (443)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.29 0 0 449

 

Az  a "ma este" az június 21-re a nyári napfordulóra vonatkozott, az írást

sajna csak 26-án tették közzé a weboldalon.

 

Pedig én is megnéztem volna.

 

Ami nekem nem is lett volna nagy dolog: évek óta látok űrhajókat. Legtöbbször

háromszög alakúakat, de másmilyet is.

 

De nem is ezért tettem fel az írást, hanem a mondanivalója miatt. :-)

 

 

Előzmény: astronom (444)
repcsepista Creative Commons License 2012.06.29 0 0 448

2011 Jun.28?

 eddig tötelező kocsi bitosit...vaggis adó, ha van kocsid, most ha van kocsid??? -köcsög, ufo??? -járgán??? -na azt is tötelező...na tax...deha eleve tax? - tax tax tax...

 Jár a Totonóra bimm bamm bimm bamm...

 Repugyli...le bugyi...bedáccóóó...

pizo Creative Commons License 2012.06.28 0 0 447

Nem vagy elég tiszta lelkületű, azért nem láttad. Egyébként én sem láttam...

 

Zoli

Előzmény: astronom (444)
pizo Creative Commons License 2012.06.28 0 0 446

"A sötét erőkkel a mai nappal együttműködési szerződés került aláírásra. Erről azonban azt kell tudnotok, hogy a sötét oldal ezeket sohasem szokta betartani, vagy csak rövid időre."

 

Átlag magyar szerződés...

 

"Már most sokan érkeznek a tudtotokkal és a tudtotokon kívül is. Főleg azok, akik ezekről a hírekről, ugyan más csatornákból, - akár a sötét oldaléból is - de tudomást szereztek. A betelepülések száma rohamosan megszaporodik."

 

Értem már miért kellett az erőltetett ingartlanfejlesztés. Lesz helyük. 

 

Zoli

Előzmény: Törölt nick (442)
repcsepista Creative Commons License 2012.06.28 0 0 445

MENNEK NE MENNEK...

 nem haragusztok mekk, hiz te mit dondolsz on on on...lenne a lének, na na na...

 nekem meredek, s irtó bidi majomkenőccc ccc...

 nirvannya nirvannya...mekk bánnya...

 u.i.nem vagyok ellene, sőtt...

Előzmény: Törölt nick (442)
astronom Creative Commons License 2012.06.28 0 0 444

2012. June 26. Tuesday 08:56

 

 

Hálából, ma este a déli égbolton és a Göncöl csillagkép környékén bemutatjuk nektek a flottánkat. Omega nevű cirkálónk tartózkodik a légteretekben több utazóhajóval együtt! A Flottát helyettesem, Babelhos, ifjú, szíriuszi kapitányom vezeti. Fényjelzésekkel, villogással adja majd tudtotokra, hogy a Szövetségünk ünnepel! 

 

 

Úgy tűnik,  inkább elsunnyogott a szíriuszi flotta...

 

 

Előzmény: Törölt nick (442)
astronom Creative Commons License 2012.06.28 0 0 443

Lejjebb ajánlottam neked egy fogadást.

 

Miért nem  mered vállani? 

 

 

Előzmény: Törölt nick (442)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.27 0 0 442

Bemásolok ide egy nagyon érdekes üzenetetet egy földönkívűli lénytől, amelyben

a magyarokhoz szól a korszakváltás, a dimenzióváltás kapcsán.

 

Már sokan beszéltek róla sokféleképpen, hogy Isteni nép a magyar, kiválasztott,

a Föld szeretet energiájának növeléséért felelős.

 

Földi mesterek, mint a dalai láma és Pio Atya is beszéltek erről.

 

De sok földönkívűli közvetítésben , Isteni üzenetben , stb . is tökéletesen egybecsengenek ezek a tények.

 

Íme a mostani üzenet:

 

A Fény Galaktikus Szövetségének Földi Helytartósága Magyarország
 
2012. June 26. Tuesday 08:56

 

Ashtar Parancsnok vagyok a Fény Galaktikus Szövetségének a képviseletében:

Földi Testvéreim!

A mostani időszak fordulópontot jelent nem csak a Föld és a Nap egymáshoz való viszonyában, hanem a földi energiarendszerek viszonylatában is. A nyári napfordulón a leghosszabb a nappal, és legrövidebb az éjszaka. A fény uralkodik a sötétségen. Energiarendszereitekben történt változtatás eredményeit pedig a következőkben adom át nektek.


Az Atya és Teremtő Anyánk engedélyével tudtotokra hozzuk az alábbiakat. A mai nappal, pontosan a ti általatok nyári napfordulónak nevezett időszakra értük el azt a csodálatos és áldásos egyensúlyt, amelyért évezredek óta, de Krisztus halálától kezdve égi paktum szerint, megbízatásunk volt. Tudtotokon kívül megszámlálhatatlan intelligens lény és entitás, volt kirendelve galaxisunk egyensúlyának a megteremtésére. Mindjárt szólok arról, milyen egyensúlyról is van szó.

Előbb azt kell megértenetek, hogy a Fény Galaktikus Szövetsége az Atya küldöttsége. Több ezer tagot számlál a galaxisunk minden területéről - vannak köztünk földiek is néhányan. Az Atyának terve van a földiekkel. Így megteremtette a Fény Galaktikus Szövetségének Földi Helytartóságát. Az Atya és Teremtő Anyánk parancsára Magyarország energetikai rendszerébe ágyaztuk bele a Földi Helytartóság rendszerét, úgy ahogyan az ősi idők óta ide tervezték! A magyarság feladata lesz a Földön a Fény Szövetségének a Helytartóságát felállítani, működésbe hozni és tartani. Ebben a szervezésben kérünk benneteket az együttműködésre. Következő jelentkezésem alkalmával pontosítom, mit is jelent majd ez számotokra.

Ti magyarok vagytok az a nép, aki többekkel együtt, egészen közel van az Atya és Teremtő Anyánk szívéhez! Tolmácsolom nagyrabecsülésüket és végtelen szeretetüket irántatok. A mai nappal végtelen áldáshullámokban energia érkezik Tőlük a Föld nevű bolygóra, mert úgy ítélik meg, hogy készen álltok. Lakóhelyetek területén és környékén hárommillióhétszáthatvankétezer nyitott szívet tartanak nyílván, amelynek száma naponta cca. 100 fővel nő. Ezért a Helytartóságot itt kívánják beágyazni a Föld energiarendszerébe…

A mai naptól fogva, magam, Ashtar Parancsnok vagyok az Atya által megbízva azzal, hogy időszakosan a segítségetekre legyek. A Helytartóság üzemeltetésének szabályaira vonatkozóan pontos tervet kaptok.

De először nézzük, mit is jelent az, hogy az energetikai rendszerekben végérvényesen egyensúly alakult ki. A sötét erőkkel a mai nappal együttműködési szerződés került aláírásra. Erről azonban azt kell tudnotok, hogy a sötét oldal ezeket sohasem szokta betartani, vagy csak rövid időre. Azért íratjuk a szerződéseket mégis alá, mert a Szövetségünk küldetése az, hogy ne csak gyengítsük őket, de ha lehet, emeljük őket vissza az Atyai Tudatosság közelébe. Esélyt kapnak a javításra és a hazatérésre. Amennyiben nem mutatnak együttműködést, akkor pontosan tudják, hogy mi vár rájuk. Kies és kopár bolygókra száműzi az Atya őket, ahol egymást tudják csak szipolyozni a végtelenségig. Az még számukra is maga a pokol. Ezért megalkudtak.

De ne féljetek! Rálátásunk van a működésükre, és ezt ők tudják. A Földön csak azokat tartjuk meg végleg, akik tényleg nyitottak a fejlődésre és igyekeznek. Bár okozhatnak nektek még kellemetlenségeket, addig, amíg a kitelepítések folynak…

A rendkívüli helyzet az, hogy a részükről történő aláírás egyfajta erőfölény előtt való főhajtás, a Fény erőfölénye előtt, még akkor is, ha tudjuk, hogy nem fogják sokáig betartani. Azonban megnyugtató ettől fogva, hogy az aláírás egyben azt jelenti, hogy nem fognak meglepődni, ha beavatkozunk. Tulajdonképpen ezzel a paktummal a be nem avatkozás feloldását írtuk alá! Ez mindenképpen jó hír nektek Drága Testvérek!

Hogy oly mértékben megnőtt a világos oldal ereje - ezért hála nektek, Drága Testvéreim! Sokan a Földről dolgoztatok azért, hogy a sötét oldal többé ne tudjon felülkerekedni. Azt mondtam: ne tudjon felülkerekedni és nem azt, hogy nem fog többé támadni. Nehéz időszak előtt álltok, mert a sötét oldal csak látszólag paktál a Fény Galaktikus Szövetségével, ugyanis érzi, hogy szorul a hurok a torkán. Fondorlatokkal készül, és cselt sző. Ezúton tudatjuk, hogy minden tervéről értesültünk. Az Atya és a Teremtő Anyánk a legtöbb támadó eszközét megsemmisítette, vagy hatástalanította. Nem maradt más eszköze, mint a félelemkeltés.

Tehát, talán tudom érzékeltetni, hogy a sötét erők túlsúlya, amely eddig jellemző volt a Földre kiegyenlítődött. Nem számszakilag, ugyanis még többen vannak a hitetlenek és a gyarlók, de azok mindig könnyűnek találtatnak az Atya mérlegén. Tudnotok kell, hogy ti mentettétek meg a bolygótokat az energetikai feszültségektől és a nagyobb sérülésektől. Ne is várjatok óriási katasztrófákat, mert nem lesznek. A Kárpát-medence védve van az Atya és Teremtő Anyánk által. Menedék lesz az országotok. Már most sokan érkeznek a tudtotokkal és a tudtotokon kívül is. Főleg azok, akik ezekről a hírekről, ugyan más csatornákból, - akár a sötét oldaléból is - de tudomást szereztek. A betelepülések száma rohamosan megszaporodik.

Arra kérem a magyar Testvéreket! Ne menjetek külföldre! Sehol sincs biztonság a magyar embernek, egyedül az Atya oltalma alatt! Szükség van a kezetek és szívetek erejére! Ha mégis arra kényszerültök, hogy elhagyjátok a Medencét, végezzetek szolgálatot. Tudatos szolgálatot!

Az egyensúly, amiről beszélek, még törékeny! Ez még nem a célállomás! Tőletek függ, hogy a mérleg melyik serpenyőjébe pakoltok. A Fény vagy a sötétség oldalára. Az Atya számít rátok, mint nyitott szívű népre! Hallgassátok, amit kér tőletek, és ne késlekedjetek megcselekedni azt! A Fény Galaktikus Szövetségének Földi Helytartóságát ezért bízza a gondotokra.

Amit eddig a Szövetség el tudott végezni a légteretekben, a bolygó mágneses energiamezejében, valamint a sötét erők által felállított földi energiamezők gyengítésével, azt megtette. Tudnotok kell, hogy alaptétel: a sötét oldalnak a Fénnyel szemben nincs ereje. Neki csak akkor akad tér, ha valaki a fenti alaptételt nem ismeri. Addig tud a sötétség rajtatok élősködni, amíg nem tudatos a késztetés bennetek a jótettekre, a szeretetben való létre, az Atyához és Teremtő Anyánkhoz való kötődésre és az Ő törvényeinek az ismeretére, valamint azok betartására.

Ettől kezdve a ti dolgotok a folytatás. Természetesen mögöttetek állunk, és minden információt és segítséget azonnal szállítunk a kérdéseitekhez.

Tehát, ha mindent jól értelmeztek, akkor mostanra rájöhettetek, miért volt fontos a mai nap a paktumok aláírására. Az egyensúly volt a mai nap célja és ünnepélyesen jelentem, ezt el is értük. A nyári napforduló fényessége hozzásegített minket a Földön a nyerésre. Hálából, ma este a déli égbolton és a Göncöl csillagkép környékén bemutatjuk nektek a flottánkat. Omega nevű cirkálónk tartózkodik a légteretekben több utazóhajóval együtt! A Flottát helyettesem, Babelhos, ifjú, szíriuszi kapitányom vezeti. Fényjelzésekkel, villogással adja majd tudtotokra, hogy a Szövetségünk ünnepel! Az a Szövetség, amelynek mától hivatalosan is a tagjai vagytok, az Atya megbízatásából!

Nem volt még ehhez hasonló a több ezer éves fennállásunk óta! Küldötteink ugyan voltak a Földről, de egy egész nép meghívására még nem volt példa! Ez mutatja az Atya és Teremtő Anyánk szeretetét és háláját irántatok!

Örömtüzeket gyújtunk a szívetekben, és együtt ujjongunk a több ezer éves munka boldog befejezésével. Mától kezdve, ha figyeltek ránk, akkor fordított arányosan a földi éjszaka hosszabbodásával, egyre növelhetitek a Fényt a szívetekben és a világotokban. A Téli napforduló ekkor ragyogással köszönti majd decemberben az új földi évciklust!

Ha nem hallgattok ránk, és nem fogadjátok meg a tanácsainkat, még visszájára is fordulhat minden! Tehát Testvérek! Figyeljetek, mert rendkívül fontos az üzenet! Mától mindenkire szüksége van a Fény Galaktikus Szövetségének! Ettől kezdve rajtatok a sor! Mi már mindent elrendeztünk, hogy nektek sikerüljön, de mostantól hatványozottan lépjen a tudatosság az életetekbe!

A Földi Helytartóságról szóló Atyai tervek a birtokomban vannak. Hamarosan jelentkezem a kifejtésével és a számotokra való közzététellel!

Ma az öröm napja van!! Gyújtsatok örömtüzet otthonotokban egy héten keresztül! Megszületett az Égi Királyság teljes valóságában! Hála az Atyának, a Teremtő Anyánknak, és Néktek!

Az Atya és Teremtő Anyánk forró áldását küldi rátok ezen a héten! Fürödjetek benne és élvezzétek a hozadékait! Folyamatosan árad rátok a kegyelem! Boldog Gyermekei Galaxisunknak!

Áldás és legmélyebb tisztelet Nektek a Szíriusz ’B’ nevű bolygóról

Ashtar Parancsnok

Forrás: asztralutazas.hu

 

Ebben az üzenetben az szerepel, hogy a legtöbb megvilágosodott lélek Magyarországon van az egész Földön, és olyan sokan vagyunk, hogy emiatt

a dimenzióváltás nekünk simán fog menni, mindenféle nagyon erős földrengések

és egyéb természeti jelenségek nélkül. Mert a Földanya minket , magyarokat

nagyon szeret.

 

Tehát örüljünk ennek ! :-)

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.06.27 0 0 441

 

Ne kárhoztasd őket azért, mert még sajnos nem látnak messzebb a fizikaiságnál.

 

Nagyon sokan még azt hiszik, csak az létezik, ami a harmadik dimenzióban megfogható.

 

Nekik is keresztül kell menniük azokon a tapasztalásokon, ami ráébreszti őket

arra, hogy ez nem így van.

 

Vannak, akik megértik és elsőre , vagy másodikra fogékonyak az üzenetekre,

de vannak akik csak a saját tapasztalásukkal tanulnak.

 

Akkor is , ha ehhez az egész világuknak fel kell borulnia.

 

A tudatunkkal és érzéseinkkel nagyban hozzájárulunk a fizikaiság és a nem fizikai

lét teremtéséhez is.

 

A jövőnket mi magunk teremtjük, még ha vannak is fejlettebb lények magasabb

dimenziókban, akik segíteni akarnak minket.

 

 

 

 

 

 

Előzmény: sniffí (437)
e.n.c.i.t.i.m.e. Creative Commons License 2012.06.26 0 0 440

Megértettem! 

( sajnos! ) :((

Előzmény: sniffí (439)
sniffí Creative Commons License 2012.06.26 0 0 439

nem tarom beteg elmének, a saját információim alapján.

 nem misztikus üzenetnek szántam. Ha nem, a helytelen információ kezelésnek a 'valóságról'. Ami a helytelen valóság kép szülte életvitel .. gondolkodás szülte életképtelenség eredménye,,,Amiről már a vak is hallott, 'mulandóság'.. ,mint genetikai, szükség szerűségbe csomagolt elmebaj..a halandóiság fentartásának oltárára. A szellemiség mélyponton tartásának érdekében, a tudatos teremtővé válás elkerülése érdekében a társadalom egyedeinek uralhatósága érdekében......

Előzmény: e.n.c.i.t.i.m.e. (438)
e.n.c.i.t.i.m.e. Creative Commons License 2012.06.26 0 0 438

Nagyon nagy hülyeség volt ezt a szöveget kiollóznod valahonnan! Ez egy szerencsétlen beteg elme leírt gondolatai!

Te ezt nem érezted? 

 

De!

 

...."ezt csak az eszi meg akinek a segén ott a tojáshéj. :)  "

 

vagy,ha nem érti meg a szándékodat ! 

Előzmény: sniffí (437)
sniffí Creative Commons License 2012.06.26 0 0 437

üdv

"...

nem lenne kihalás , ha esélyt adnátok a bizonyításra. A szaporodással nem fenntartható a lét a tér, az emberi identitás. Ha annyi önbecsülésetek sincs hogy élni akarjatok, csak a teremtményi állapot engedte 'valóság találás' szempontjából meritek kezelni az anyagot. Így azt csak felélni vagytok képesek, a faj sorsa így megpecsételt .. csak idő kérdése. A szerelem a pár kapcsolat extrája, de hogy ebből még nem lesz jövő az tuti. S a teremtményi gondolkodés, s a szellemiség engedte rövid élet nem is engedi az időt,  belegondolni mi lesz a bolygón 400 év múlva .. . Na meg kit érdekel valójában az már az ükunokák problémája lenne ... . Sajnos látom a problémáról beszéltek .. de nem éltek a lehetőségekkel, mint emberiség. Ezt ne vedd magadra ha nincsen miért, általános értelemben látom ezt a hozzáállást. Rengeteg végig nem gondolt megoldás van a tudományban.. társadalomban .. mit elégnek.. helyesnek véltek. De azt is látom hogy a teremtményi állapot szempontjából ott a határ, a 'valóság kép, a szellemiség határa-lehetőségének vége'. Tudom hogy a lét élmény stabilitását engedi, ha a valóság megérinthető, látható, látható, szagolható, de az ehhez való értelmetlen hozzáállás/le írom hogy 'ragaszkodás', de ez csak a struktúra milyenségére utal/, az egyed végességét engedi, hisz nem válok tudatos teremtővé, így afaj sem praktikus a létesülés szempontjából. Vagyis kihal a faj mely ekindult a tapasztalás.. tudatosodás útján.... mert beleveszett a 'találás élményébe', s nem tanulta meg elő állítani amit talált. Mert azt gondolta az sosem fogy el... neki van odakészítve.. kapni fogja.. . Pedig a múlandóság ott van 'figyelmeztetésül'.

 

...'éhességnek' nevezni a versenyképességet, a fogyasztói tőkés társadalomban...

ezt csak az eszi meg akinek a segén ott a tojáshéj. :)  Bár a szellemiséget igyexenek a béka segge alatt tartani. Hogy beérjük azzal amit adni tudnak. 

e.n.c.i.t.i.m.e. Creative Commons License 2012.06.25 0 0 436

Akkor Neked mérnöknek, a realitások emberének nem kell külön ecsetelnem,hogy milyen trauma éri az embert akkor,mikor ráeszmél,hogy elferdült látásmódban kezd olyan hibákat elkövetni,ami nem utal ésszerű gondolkodásra.

Ennek következtében a viselkedése is teljesen megváltozik,és olyan rögeszmékkel kezd rendelkezni,amik nem fedik a valóságot.

 

Sajnos ez 2001 őszén tudatosult bennem. Azóta  (sajnos a szó szoros,és átvitt értelmében egyaránt) "vándorlás" az életem.

( Pl: A "Vándor házba" az évek alatt többször hívtak vissza!)

Az ikertornyok leomlása óta képtelen vagyok eltalálni "egyenesen A pontból B-be". :(((

 

Rejtély számomra,hogy miért is történt velem mindez,így évekkel ezelőtt a válaszokat keresve találtam a rejtélyesbe. :)

 

 

 De érzem azt, hogy a jelenlegi világrendem sem etikailag/erkölcsileg, sem gazdaságilag, sem környezetvédelmileg, stb. nem folytatható már nagyon tovább. 

 

Így maradok itt!!

 

Tisztelettel: e.t. ;)

 

 

 

 

 

Előzmény: pizo (434)
astronom Creative Commons License 2012.06.24 0 0 435

De az sem baj, ha nem, majd kitaláltok más hülyeséget.

Előzmény: Törölt nick (432)
pizo Creative Commons License 2012.06.24 0 0 434

Tudod mérnökként a realitások embere vagyok. De érzem azt, hogy a jelenlegi világrend sem etikailag/erkölcsileg, sem gazdaságilag, sem környezetvédelmileg, stb. nem folytatható már nagyon tovább. Ezért szoktam idenézni.

 

Üdv. Zoli   

Előzmény: e.n.c.i.t.i.m.e. (430)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.24 0 0 433

 

Én csak arra utaltam, hogy lehetnek ilyen elektromos zavarok.

 

Ezt egyébként minden napkitörés előtt megjósolják a tudósok.

 

Világkatasztrófáról nem volt szó. :-)

 

"a naprendszer csak úgy bóklászik kedve szerint a Végtelenben!"

 

Nem bóklászik kedve szerint. Ez egy 25000 éves ciklus vége. Amit a maják már

láttak előre. És ők kiváló csillagászok voltak.

Előzmény: joy (431)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.24 0 0 432

 

1987-ben kezdte a Föld megközelíteni a foton övet, és 2012 év végéig éri el.

 

Ez egy folyamat. Nem egyik , pillanatról a másikra történik. Évtizedekig tart.

 

Ha 87-ben kezdte el, akkor már 25 éve tart, és most fog befejeződni.

 

 

 

 

Előzmény: astronom (427)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!