Keresés

Részletes keresés

Thomas_ Creative Commons License 2008.06.03 0 0 63
En nem akarom senkire se raeroltetni a velmenyemet, eppenhogy Sure csinalta ezt. Kitortoltette, ami nem tetszett neki, raadasul mindenfele kommentar nelkul, igy akik nem olvastak, jo hogy nem is ertik, hogy mi tortent:( En meg eppen azt csinalom, amit mondasz, befejeztem a vitatkozast, inkabb nem is irok oda. Amikor a moderacios topicban kirobbant a vita, nem sokan jottek at, es alltak mellenk, tehat innentol kezdve engem sem erdekel az egesz...
Latod hiaba olvasol el mindent, mert ami nincs mar ott, az a lenyeg:)
Előzmény: PET SHOP BOY (62)
PET SHOP BOY Creative Commons License 2008.06.03 0 0 62
A topic az pont erről szól!Minden ember véleményéről!Nem vagyunk egyformák és meg kő tanulni a más véleményét elfogadni és nem ráerőltetni a mi véleményünket másra!Nekem is van sok minden amivel nem értek egyett!De annál értelmesebbnek tartom magam hogy nálam értelmileg gyengébbekkel vitába szálljak! :D
Akik meg értelmesebbek nálam azok meg velem nem vitatkoznak! :D

Soxor végigolvastam a hozzászólásotokat és sajnos a mai napig nem értem hogy mé sértődtél be! :(
Thomas_ Creative Commons License 2008.06.02 0 0 61
En nem sertodottet jatszok, csak vagy szivesen irok valahova, vagy nem, es a multkori dolgok utan valahogy elment a kedvem. Elolvasni persze el fogom, mert erdekel, hogy miket irtatok, de ahhoz meg el kell telni szerintem par honapnak/evnek, hogy ujra normalisan hozza tudjak szolni ahhoz a topichoz.
Előzmény: PET SHOP BOY (60)
PET SHOP BOY Creative Commons License 2008.06.02 0 0 60
Mé nem irogacc oda?
Jó sértődöttet jáccani?
Előzmény: Thomas_ (58)
PET SHOP BOY Creative Commons License 2008.06.02 0 0 59
Én ezt a topicot hülyeségnek tartom
A máskban idáig is sok volt az Off és ezután is sok lesz.

Szerintem csak olvasni járnak ide az emberek mint pl én!
Mert még is csak a barátaim vagytok és érdekel hogy mi van veletek! ;)
Előzmény: Thomas_ (56)
Thomas_ Creative Commons License 2008.05.29 0 0 58
Nagy orommel ertesitek minden rajongot, hogy a nyari klubgyűlés június 20-an lesz megtartva 18 oratól a szokasos helyszinen, nalam:) Mindenkit sok szeretettel varok! Aki még nem jart nalam, e-mailben keressen meg a cim vegett, vagy tarsuljon be valaki melle, aki mar tudja az utat:)

Legyszi valaki masolja at majd a nepszerubb topicba is, mert en mostansag nem szivesen irok oda...
Thomas_ Creative Commons License 2008.05.26 0 0 57
Hallo! Merre vagytok?:)
Thomas_ Creative Commons License 2008.05.09 0 0 56
Majd tegyel be rola friss kepeket, legalabb porogjon kicsit a topic, mert ugy latom, harmunkon kivul mas nem jott at:)
Előzmény: Sweeney Todd (55)
Sweeney Todd Creative Commons License 2008.05.09 0 0 55
egy egérnek nem ilyenek a lábai. a farka nem látszik, mert lelóg hátra.
Előzmény: Törölt nick (54)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.09 0 0 54
Azt hittem egér. :)
Előzmény: Sweeney Todd (51)
Thomas_ Creative Commons License 2008.05.07 0 0 53
Aranyos:) Es milyen jo macskas tetkod van!:))
Előzmény: Sweeney Todd (51)
Thomas_ Creative Commons License 2008.05.07 0 0 52
Jaja, nagyon ertelmes volt, aki az interjut csinalta:)
Előzmény: Sweeney Todd (50)
Sweeney Todd Creative Commons License 2008.05.07 0 0 51
Sweeney Todd Creative Commons License 2008.05.07 0 0 50
mivel hülyeségeket kérdeztek tőle
Előzmény: Thomas_ (49)
Thomas_ Creative Commons License 2008.04.28 0 0 49
Hat nem sok erdekeset mondott:)))
Előzmény: Thomas_ (48)
Thomas_ Creative Commons License 2008.04.28 0 0 48
Nem csoda hogy nem ismertem meg, meg sosem lattam rola kepet:))
Most hallgatom az interjut:)
Előzmény: Sweeney Todd (47)
Sweeney Todd Creative Commons License 2008.04.25 0 0 47

http://konyves.blog.hu/2008/04/25/bret_easton_ellis_nem_szeretem_europat_videointerju

 

annyira édeeeees, nomeg tehetséges, de azt eddig is tudtam. 

Előzmény: Thomas_ (46)
Thomas_ Creative Commons License 2008.04.25 0 0 46
Eloszor is, ki ez a pasi?:) Masodszor pedig en azert ismerlek valamennyire, de akkor sem jottem volna ra, hogy ez Te vagy:)))
Előzmény: Sweeney Todd (45)
Sweeney Todd Creative Commons License 2008.04.25 0 0 45

ha már itt lehet offolni, itt voltam ma. imádom a pasit! aki nem ismer, a szőke én vagyok.

 

 

 

 

Thomas_ Creative Commons License 2008.04.25 0 0 44
Lesz egy novellas topic is? Jo otlet:)))
Előzmény: Sweeney Todd (42)
Thomas_ Creative Commons License 2008.04.25 0 0 43
Oke, majd ezt is elolvasom:) Csak most a snooker VB miatt nem sok tul idot toltok a gep elott:)
Előzmény: Sweeney Todd (39)
Sweeney Todd Creative Commons License 2008.04.23 0 0 42
majd erről is nyitunk egy topikot. ;)
Előzmény: Törölt nick (40)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.23 0 0 41
(És ez még belefér a topikba :))
Előzmény: Törölt nick (40)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.23 0 0 40
Nekem is érdemes volt, mert tényleg jól írsz. :)
Előzmény: Sweeney Todd (39)
Sweeney Todd Creative Commons License 2008.04.23 0 0 39
thx! már ezért érdemes volt felkelnem :)

ez nem saját, de egy nagyon tuti írás szvsz:

http://karcolat.hu/node/4050
Előzmény: Thomas_ (38)
Thomas_ Creative Commons License 2008.04.23 0 0 38
Ezt nem ertem, hogy lehet kagylogyujtemenyed a vilag kulonbozo tengerpartjain!
Jokat ir am, en mar olvastam nehanyat:) De most mar a tobbit is el fogom:)
Előzmény: Törölt nick (36)
Sweeney Todd Creative Commons License 2008.04.23 0 0 37

dobj egy mélt és átküldöm.

 

 

Előzmény: Törölt nick (36)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.23 0 0 36
Nekem kagylógyűjteményem van, elszórtan, a világ tengerpartjain...
Hol? ?:)
Előzmény: Sweeney Todd (35)
Sweeney Todd Creative Commons License 2008.04.23 0 0 35
néhány netes oldalon.
Előzmény: Törölt nick (34)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.23 0 0 34
Hol? Én leginkább olvasok. :D
Előzmény: Sweeney Todd (33)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!