Keresés

Részletes keresés

Vén Csataló Creative Commons License 2008.04.19 0 0 72

Ilyen topikok olvasása során jut az ember eszébe, hogy mégiscsak be kellene vezetni valamiféle értelmi cenzust a választásokon. Mert hát az mégsem járja, hogy ennyi ésszel bármiféle döntési pozícióba kerüljön valaki, akár egyetlen iksz erejéig. Ugyanis aki olyan korlátolt, hogy azért, mert neki éppen semmit nem mond a békávés szlengben "paraméterkönyvnek" nevezett dokumentum, ezért azt hiszi, hogy egy békávés sem tudja, hogy az éppenséggel arról szól, hogy mennyi munkát (járatot) és dolgozót képzel el a cég jövőre, na az ilyen alak tényleg jobb lenne ha maximum arról hozhatna döntést, hogy vajas vagy zsíros kenyeret eszik vacsorára.

Hasonló a helyzet az egészségügyi törvénnyel. Az bizony lehet, hogy az egyszerű váltóőr nem bújja az egészségügyi törvényt, na de aki elemi szinten sem nem érti, hogy a szakszervezet az egy ÉRDEKKÉPVISELET, amibe az egyszerű váltóőr azért fizeti saját döntése alapján a tagdíját, hogy legyenek fószerek, akik helyette bújják az őt (is) érintő törvényeket és ha olyat látnak, ami sérti az ő érdekeit, akkor szóljanak neki, hogy szar van/lesz a palacsintában. És ha nagyon sérti az érdekeit, akkor bizony azt szólják, hogy sztrájkoljunk, különben megszívatnak, mert hogy erről szól az érdekeinek az képviselete. És aki azt gondolja, hogy a vasutas érdekképviselet kizárólag és szigorúan csakis vasutas ügyekben képviselheti a vasutasok érdekeit, de például nem foglalkozhat a vasutasok életkörülményeivel, konkrét esetben az egyébként veszélyes üzem számos kihívásának napi rendszerességgel kitett egészségükkel, annak sajnos pont olyan kevéssé komplex a világképe, mint egy átlagos vogon őrnek. Hogy a topiknyitó is értse: semennyire.

Törölt nick Creative Commons License 2008.04.19 0 0 70
az esot , a rossz idot is orban rendeli meg . nem tudtad ? ha sut a nap az meg elkuro erdeme !
Előzmény: Törölt nick (68)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.19 0 0 69
azert ez szimpatikusabb mint hogy elkuro szemet lovetett ki.azt szeretned ha orban is szemet lovetne ki sztrajkoltatas helyett ? valassz !
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Derek Creative Commons License 2008.04.19 0 0 67
A kormanyok nem a parlamenten keresztul kormanyoznak,hanem a miniszteriumokon keresztul.Ugyhogy a kormanyzas szempontjabol tokkozombos bejar vagy nem jar be a parlamentbe
Előzmény: géza2 (64)
géza2 Creative Commons License 2008.04.19 0 0 66
Hogyne kormányozna, a Motimhoz a közpénzt...
Előzmény: Derek (63)
géza2 Creative Commons License 2008.04.19 0 0 65
A Motimot ugyanis jól vezeti, a mai nap híre, hogy a cégéhez csak az idén 170 milla közpénzt kormányzott...
Előzmény: géza2 (64)
géza2 Creative Commons License 2008.04.19 0 0 64
Az elég lenne, ha a Parlament helyett a Motimba járna be, mondjuk az előre hozott választásokig...
Előzmény: HansBlack (62)
Derek Creative Commons License 2008.04.19 0 0 63
Eddig az volt a mantra,hogy nem kormanyoz.ez most a legutobbi brossuraban jott ki?
Előzmény: géza2 (61)
HansBlack Creative Commons License 2008.04.19 0 0 62
Intezi aztat, csak meg keresik, hogy ki ellen sztrajkolhatna, mert onmaga ellen megsem lehet...
Előzmény: géza2 (61)
géza2 Creative Commons License 2008.04.19 0 0 61
Figyu, azt mikor intézi a Zorbán, hogy Gyurcsány sztrájkoljon, ne kormányozzon, akkor egy kicsit fellélegezhetne az egész ország, a BKV sem sztrájkolna...
Előzmény: Ipari-antidepresszió (53)
HansBlack Creative Commons License 2008.04.19 0 0 60

De ha nem lenne zorbanozas, ostoba osszeeskuveselmeletek, meg agy nelkul szajkozott eloiteletek, akkor unalmas lenne a polidili es lehet en sem jonnek ide rohogni :-)

Megjegyzem a fent emlitett jelensegek nem oldalfuggok, az ilyesmi nem ismer partallasok kozti hatarokat :-)

 

Előzmény: Angel Eyes (58)
HansBlack Creative Commons License 2008.04.19 0 0 59
Nohat, csak nem busszal jar? :-)
Előzmény: Álomvédelmi twist (57)
Angel Eyes Creative Commons License 2008.04.18 0 0 58
:)

Bírom milyen hülye emberek vannak: ezek tényleg azt hiszik, hogy a passzátszelet is a Zorbán irányítja. Vajon 2000-ben ki "sztrájkoltatta" a vasutasokat a topiknyitó szerint? :)
Előzmény: HansBlack (56)
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2008.04.18 0 0 57
Ez annyira nem igaz, hogy tegnap Tarlós egyenesen és nem véletlenül kimondta, hogy nem ért egyet azzal, hogy a BKV-s dolgozók sztrájkolnak!!!
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
HansBlack Creative Commons License 2008.04.18 0 0 56
Nem is lett Happy End a vege..
Előzmény: Angel Eyes (55)
Angel Eyes Creative Commons License 2008.04.18 0 0 55
A tavalyelőtti augusztus 20-i szélvihart is ő rendelte meg igaz? Ne mondd hogy nem így van! :)
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Vad Creative Commons License 2008.04.18 0 0 54
Legalább egy kérdőjelet oda b@szhattál volna a topikcím végére.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (53)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008.04.18 0 0 53

Valójában ez egy sima rágalom.

Igazad van.

Remélem, észbe is kapnak a modik, és törlik szépen.

 

Hát ööö..

Csak a kinek állhat érdekében kérdést tettem föl magamnak és ez jött ki.

Előzmény: Vad (52)
Vad Creative Commons License 2008.04.18 0 0 52

Valójában ez egy sima rágalom.

Igazad van.

Remélem, észbe is kapnak a modik, és törlik szépen.

Előzmény: ilonazlati (51)
ilonazlati Creative Commons License 2008.04.18 0 0 51
Sok buta topik van. Ez is egy olyan. De azért osszátok tovább a semmit. Sok sikert.
HansBlack Creative Commons License 2008.04.18 0 0 50

Egy sztrajk a csatornazasi muvekben eleg alulroljovo lenne.

:-)

Előzmény: Ipari-antidepresszió (16)
HansBlack Creative Commons License 2008.04.18 0 0 49
Tuntetest a mindennapi sztrajkert!
Előzmény: Törölt nick (10)
HansBlack Creative Commons License 2008.04.18 0 0 48

Bezony, ezentul aki meglatja Orbant, azonnal abba kell hagynia mindenfele tevekenyseget!

:-)

Előzmény: bübüke orbitális! (5)
HansBlack Creative Commons License 2008.04.18 0 0 47
Sajat frakciojat is feszt sztrajkoltatja a parlamentben :-)
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008.04.18 0 0 46

Szóval a vasutas váltókezelők, meg jegyellenőrök úgy döntöttek, hogy tűrhetetlen az új egészségügyi törvény és sztrájkba léptek? Ennyire ne legyél már gyerek..

 

Meg a BKV-sok sztrájkolnak "csak úgy", hetente változó követelésekkel, úgy hogy nem akarnak fizetés emelést? Miért jó az nekik? Nos nekik pont nem jó...

Előzmény: Törölt nick (42)
Vad Creative Commons License 2008.04.18 0 0 45

Tök jó lenne mellesleg, ha ügyesebben használnád a kopipésztet, ha már teljesen tájékozatlan vagy.

Vagy nézd meg a wikipédiában, ki az a grespik.

 

Előzmény: Ipari-antidepresszió (40)
Vad Creative Commons License 2008.04.18 0 0 44

Tehát nem látod a szar gazdasági helyzet és a létszámleépítés, vagy járatritkítás közötti összefüggést.

Na ezért hagyjuk sztem

Előzmény: Ipari-antidepresszió (41)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008.04.18 0 0 41

Ez az a pont, ahol befejezem.

A te linkjeid vastagon kiemelt részeit idéztem és értelmeztem, vaze

 

Hétfőn nem létszámleépítés, meg járatritkítás ellen vagy magasabb bérért sztrájkoltak, hanem a gazdasági helyzet miatt. Még az MNO szerint is. Ezért emeltem ki vastagon. Ezek csak sztrájkolni akartak, erről szól a topic.

Előzmény: Vad (38)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008.04.18 0 0 40

Gaspiknak nem elég a pénz. Neki is lehet hatalomvágya egy következő kormányban (-ra), nemde?

 

A csereüzlet a következő:

OV: Látod mekkora a népszerűségünk? Ha ezt most sikerül szavazatokra váltani valami káosz előidézésével, mint pl. egy jó vasutas vagy BKV sztrájk, akkor kapsz pozíciót tőlem!

Grespik, BKV: Jó, hát megpróbáljuk. Tényleg, mi is legyen a sztrájk oka?

OV: Bánom is én! Amiről szó van, egészségügyi törvény, gazdasági helyzet,..

Előzmény: Lebenstod (37)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.18 0 0 39
A szarkeverést orbán csinálja, ne viccelj.
Előzmény: Törölt nick (32)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!