Egy hiteles ember simán kioszthatja gyurcsányt, nincs ebben semmi különös. Nade mit ér 0rbántól a kritika???????? Mintha egy sarki kurva vádolná paráználkodással a háziasszonyt...
1994-től kezdve mindig a szocikra szavaztam. de most azt kérdezem, hogy mi a fenéről beszél ez az ember??? mármint gyurcsány. tönkretette az országot, tönkretette az mszp-t és a párt tagságát is. micsoda szöveg az, hogy nem akar az üzleti életbe visszamenni? úgy gondolja, hogy meg akar maradni a baloldal élén??? hát ha nem akar az üzleti világba visszamenni akkor menjen inkább filmkritikusnak vagy plasztikai sebésznek. azokhoz is ért legalább annyira mint a politikához és az ország vezetéséhez. a baloldalnak nincs szüksége egy olyan vezetőre akit az ország utál és csak akkor nyerhet választást ha a másik oldalra egy még inkább utált vezető kerül. mert emiatt lehet orbán sanszos egyedül. mármint, hogy orbánt utálta az ország, de gyurcsány még ezt az utált valakit is meg tudta szerettetni az emberekkel. :(
"Adott esetben az anyósülésen levő max csak szövegelheti, hogy behúzza a kéziféket, ráncigálja az ormányt.
De nem fér hozzá, hisz nem ő ormányoz..."
6 éve viszont nem csak az anyósülésen ugatnak, hanem a kormánynál ülők sem tesznek egyebet, csak - ahogy ők mondják - kommunikálnak. Kormányozni meg ki fog?
Biztos hogy annyira jó ötlet volt építeni egy rakás autópályát amikor a dolog akkora terhet ró az országra hogy az új autópályákon csak az országból kivinni érdemes a cégeket, illetve jobban megközelíteni a szomszéd országokat akik így jobb helyzetbe kerülnek a tőkevonzás szempontjából velünk szemben ?
Szvsz már Antall is építhetett volna 2000 kilométer autópályát ha kimondja hogy a pénz nem számít... De Megyóék előtt a kormányoknak volt annyi esze hogy addig nyújtózkodjanak amíg a takarójuk ér.
"Ha a kocsidat a soforod reszegen nekivezeti a fanak, te megszavaznad hogy o vezesse az automentot is amivel hazavontatjak?"
nemhiszem, viszont az anyósülésen ülő barmot, aki folyamatosan ráncigálja a kormányt és a kéziféket hol behúza hol kiengedi, na azt sem engedném a közelébe...
"Kapolyi külön téma, a Fazakassal együtt. Ők a jég hátán tanultak meg élni. Viszont konzekvensen maradtak szocik."
Ja, ha én is tízmilliárdokra tehettem volna szert a "szoci kapcsolati tőkém" kamatoztatása révén, belőlem is bármikor, igény szerint dőlne a konzekvens szoci demagógia.
Vagyok én egy olyan hülye balos, aki erre nem kér forrást... Mert nem fox találni, az MNO pedig nem ér.
Nézd, ha akkor a ruszkik, Mo-on, neki állnak metrót csinálni, akkor az Isten sem mossa le a zakkori kormányról, h onnan kapják a jól meg nem érdemelt pénzeiket, és a következő kormány úgy állította volna a zépítkezést, h most az MALÉV gépek Moszkva fényeit legfeljebb akkor látnák, ha rossz irányba indulnak London felé.
Emlékezz vissza, h mekkora botrány volt anno, mikor ez az ötlet felmerült. A gond, h az internet emlékezete nem nyúlik vissza addig. 1996-ról van szó. Én meg emléxem...
Kapolyi külön téma, a Fazakassal együtt. Ők a jég hátán tanultak meg élni. Viszont konzekvensen maradtak szocik.
A gazdasági helyzet fényévekkel volt jobb mint mára, úgy, hogy közben a világgazdaságban éppen recesszió volt. Az utóbbi 6 évben éppen fordítva! Akkor az elsők közt voltunk a súlycsoportunkban, máea éppen azon kell gondolkoznunk, hogy hogyan váltsunk súlycsopoportot, mert mindenki lehagyott már aki számított nekünk... Ezek tényleg sikerek!!:(
Az utolsó mondatodhoz:
Te tudod, hogy Mr. Bokros mekkora végkielégítéssel távozott? Emlékeztetlek... 30 millióval.
Ja, hogy ez még a fideszék előtt volt? Hát igen hülyeséget azt szajkózzátok, szinte már gondolkodás nélkül... Ez valami pártfeladat?
Azért mert ha a ruszkik metrót építettek volna, akkor jó Kapolyi elvtársatok nem sertepertélhetett volna a 900 000 000 dollár körül főként a maga és üzlettársai javára.
Ha egy ilyen nicknek ez a véleménye rólam akkor az számomra csak annyit jelent, hogy pont a helyén vannak azok a dolgok amit én gondolok. Magyarul: Semmit nem számít a véleményed...:)
Pont Horn Gyulus, ideiglenesen Rosztovban (is) bejelentkezett politikus, meg a Megyó volt a fő ok. Aha, nem pedig az, h az agyagba döngölés nem egy metró építési megoldás.
De persze legyen ez egy indok, akkor sem értem, h miért nem ők gazdagodnak meg a mostani lukfúráson?
De persze, ha ma lenne egy, az oroszok által épített, 4-es metrónk, akkor arra magyar ember nem szállna fel.
És mégsem kellett utána felszámolni. Amúgy Tocsiktól Cuslágig elég sok ügy volt ahol MSZP/SZDSZ pártkasszába ment nyiltan a pénz - és a dolog természetéből adódóan a jéghegynek mindig csak a csúcsa látszik...
többször fizettünk ugyanazért Úgy mint a vizitdíj esetén ?
milliárdokat költöttek országblamázsra Hey, ha nálunk is csak milliárdok lettek volna elbaszva, nem itt tartanánk...
bevezették a többtízmilliós végkielégítés rendszerét BKV vezér mennyivel is ment volna el a közbeszerzési botránya után ? Persze közkívánatra visszvonta az igényét, más kérdés hogy biztos vagyok benne hogy ez azért valahol, valahogy meg fog térülni neki...
Apropó, európai politikus elbukott választás után minimum feláll és elköszön a politikai elittől. Európai politikus min. elbújdosik azután, hogy csalással vádolja a saját delegáltjait (lásd 2002-es újraszámoltatási mizéria). És még lehet sorolni. E helyett a meg nem nevezett illető továbbra is az adófizetőkön élősködik.
A fideSS már volt hatalmon. Közbeszerzések nuku, az adóforintok látványosan mentek a pártkasszába, többször fizettünk ugyanazért, milliárdokat költöttek országblamázsra, bevezették a többtízmilliós végkielégítés rendszerét, stb.