Keresés

Részletes keresés

TopMan Creative Commons License 2008.04.14 0 0 95
Egy hiteles ember simán kioszthatja gyurcsányt, nincs ebben semmi különös. Nade mit ér 0rbántól a kritika???????? Mintha egy sarki kurva vádolná paráználkodással a háziasszonyt...
Előzmény: Ciffa (92)
ReVox Populi Creative Commons License 2008.04.14 0 0 94

"Gyurcsány középtávon sem akar adóreformot"

 

Középtáv? Muhahaha...

 

Fletó elmegy a kormányzati jósdába Szilvásihoz.

Fletó: Meddig leszek miniszterelnök?

Szilvási: Tíz..

Fletó: tíz mi? év, hó, nap?

Szilvási: 10, 9, 8, 7, 6...

Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Ciffa Creative Commons License 2008.04.14 0 0 92
1994-től kezdve mindig a szocikra szavaztam.
de most azt kérdezem, hogy mi a fenéről beszél ez az ember??? mármint gyurcsány.
tönkretette az országot, tönkretette az mszp-t és a párt tagságát is.
micsoda szöveg az, hogy nem akar az üzleti életbe visszamenni?
úgy gondolja, hogy meg akar maradni a baloldal élén???
hát ha nem akar az üzleti világba visszamenni akkor menjen inkább filmkritikusnak vagy plasztikai sebésznek. azokhoz is ért legalább annyira mint a politikához és az ország vezetéséhez. a baloldalnak nincs szüksége egy olyan vezetőre akit az ország utál és csak akkor nyerhet választást ha a másik oldalra egy még inkább utált vezető kerül.
mert emiatt lehet orbán sanszos egyedül. mármint, hogy orbánt utálta az ország, de gyurcsány még ezt az utált valakit is meg tudta szerettetni az emberekkel. :(



Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
lcoder Creative Commons License 2008.04.14 0 0 91
Na itt kezdődik a gond.
Előzmény: ReVox Populi (90)
ReVox Populi Creative Commons License 2008.04.14 0 0 90
"Adott esetben az anyósülésen levő max csak szövegelheti, hogy behúzza a kéziféket, ráncigálja az ormányt.

De nem fér hozzá, hisz nem ő ormányoz..."

 

6 éve viszont nem csak az anyósülésen ugatnak, hanem a kormánynál ülők sem tesznek egyebet, csak - ahogy ők mondják - kommunikálnak. Kormányozni meg ki fog?

Előzmény: nyugatioldal (88)
lcoder Creative Commons License 2008.04.14 0 0 89
Biztos hogy annyira jó ötlet volt építeni egy rakás autópályát amikor a dolog akkora terhet ró az országra hogy az új autópályákon csak az országból kivinni érdemes a cégeket, illetve jobban megközelíteni a szomszéd országokat akik így jobb helyzetbe kerülnek a tőkevonzás szempontjából velünk szemben ?

Szvsz már Antall is építhetett volna 2000 kilométer autópályát ha kimondja hogy a pénz nem számít... De Megyóék előtt a kormányoknak volt annyi esze hogy addig nyújtózkodjanak amíg a takarójuk ér.
Előzmény: mibi (86)
nyugatioldal Creative Commons License 2008.04.14 0 0 88

Adott esetben az anyósülésen levő max csak szövegelheti, hogy behúzza a kéziféket, ráncigálja az ormányt.

De nem fér hozzá, hisz nem ő ormányoz...

Előzmény: Hwang (84)
lcoder Creative Commons License 2008.04.14 0 0 87
Én ott csak egy nagy rakás PHP-s hibaüzenetet találtam...
Előzmény: mibi (82)
mibi Creative Commons License 2008.04.14 0 0 86

A 82-est neked is ajánlom figyelmedbe!

 

Orbánék meglehetősen rövid szakaszokat építettek!  Volt még az M7-esen egy felújítás, amit sikerült nekik félig készen átadniuk.

Előzmény: Eleon Nóra (70)
Erzsébeti Creative Commons License 2008.04.14 0 0 85
Ki is vezette a kocsit?

Na a többi meg hablaty...
Előzmény: Hwang (84)
Hwang Creative Commons License 2008.04.14 0 0 84
"Ha a kocsidat a soforod reszegen nekivezeti a fanak, te megszavaznad hogy o vezesse az automentot is amivel hazavontatjak?"

nemhiszem, viszont az anyósülésen ülő barmot, aki folyamatosan ráncigálja a kormányt és a kéziféket hol behúza hol kiengedi, na azt sem engedném a közelébe...

Előzmény: attilabacsi (2)
ReVox Populi Creative Commons License 2008.04.14 0 0 83

"Kapolyi külön téma, a Fazakassal együtt. Ők a jég hátán tanultak meg élni. Viszont konzekvensen maradtak szocik."

 

Ja, ha én is tízmilliárdokra tehettem volna szert a "szoci kapcsolati tőkém" kamatoztatása révén, belőlem is bármikor, igény szerint dőlne a konzekvens szoci demagógia.

Előzmény: tavir (81)
mibi Creative Commons License 2008.04.14 0 0 82

http://www.nif.hu/

 

Ajánlom figyelmedbe.  Van benne egy animáció is arról, hogy mikor mi épült.  tanulságos!

Előzmény: lcoder (67)
tavir Creative Commons License 2008.04.14 0 0 81
Vagyok én egy olyan hülye balos, aki erre nem kér forrást... Mert nem fox találni, az MNO pedig nem ér.

Nézd, ha akkor a ruszkik, Mo-on, neki állnak metrót csinálni, akkor az Isten sem mossa le a zakkori kormányról, h onnan kapják a jól meg nem érdemelt pénzeiket, és a következő kormány úgy állította volna a zépítkezést, h most az MALÉV gépek Moszkva fényeit legfeljebb akkor látnák, ha rossz irányba indulnak London felé.

Emlékezz vissza, h mekkora botrány volt anno, mikor ez az ötlet felmerült. A gond, h az internet emlékezete nem nyúlik vissza addig. 1996-ról van szó. Én meg emléxem...

Kapolyi külön téma, a Fazakassal együtt. Ők a jég hátán tanultak meg élni. Viszont konzekvensen maradtak szocik.
Előzmény: ReVox Populi (75)
mibi Creative Commons License 2008.04.14 0 0 80
Bocsáss meg, de kissé elfogult az álláspontod.  A hímtag azért jó valamire!
Előzmény: metropótló (7)
Erzsébeti Creative Commons License 2008.04.14 0 0 79
Duma...

Duma...

Duma...

A gazdasági helyzet fényévekkel volt jobb mint mára, úgy, hogy közben a világgazdaságban éppen recesszió volt. Az utóbbi 6 évben éppen fordítva!
Akkor az elsők közt voltunk a súlycsoportunkban, máea éppen azon kell gondolkoznunk, hogy hogyan váltsunk súlycsopoportot, mert mindenki lehagyott már aki számított nekünk...
Ezek tényleg sikerek!!:(

Az utolsó mondatodhoz:

Te tudod, hogy Mr. Bokros mekkora végkielégítéssel távozott? Emlékeztetlek... 30 millióval.

Ja, hogy ez még a fideszék előtt volt? Hát igen hülyeséget azt szajkózzátok, szinte már gondolkodás nélkül...
Ez valami pártfeladat?
Előzmény: TopMan (62)
32nick Creative Commons License 2008.04.14 0 0 78
Nagy szükség van már egy "igazi" szocdem pártra! ;)
Előzmény: Boldog ember (77)
Boldog ember Creative Commons License 2008.04.14 0 0 77
Kapolyi elvtárs a szociáldemokráci alapeszméiért sertepeltrt, Ő IGAZI SZOCDEM majd meglátod!
Előzmény: ReVox Populi (75)
Boldog ember Creative Commons License 2008.04.14 0 0 76
Komolyan gondolod, hogy az SZDSZ megélhetési politikusai önként lemondanak megélhetésük alapját képező bevételeikről?

Na ja a multimilliárdos Kókának könnyú, de a második vonal mi a szarból él ha kiszállnak a koalából????
Előzmény: Törölt nick (8)
ReVox Populi Creative Commons License 2008.04.14 0 0 75

"Szerinted miért? "

 

Azért mert ha a ruszkik metrót építettek volna, akkor jó Kapolyi elvtársatok nem sertepertélhetett volna a 900 000 000 dollár körül főként a maga és üzlettársai javára.

Előzmény: tavir (72)
Erzsébeti Creative Commons License 2008.04.14 0 0 74
Ha egy ilyen nicknek ez a véleménye rólam akkor az számomra csak annyit jelent, hogy pont a helyén vannak azok a dolgok amit én gondolok.
Magyarul: Semmit nem számít a véleményed...:)
Előzmény: Törölt nick (51)
Zézé Creative Commons License 2008.04.14 0 0 73

a zindexnek csak hisztek:

 

http://index.hu/gazdasag/magyar/ppenz050810/

 

 

Előzmény: lcoder (67)
tavir Creative Commons License 2008.04.14 0 0 72
Szerinted miért?

Pont Horn Gyulus, ideiglenesen Rosztovban (is) bejelentkezett politikus, meg a Megyó volt a fő ok. Aha, nem pedig az, h az agyagba döngölés nem egy metró építési megoldás.

De persze legyen ez egy indok, akkor sem értem, h miért nem ők gazdagodnak meg a mostani lukfúráson?

De persze, ha ma lenne egy, az oroszok által épített, 4-es metrónk, akkor arra magyar ember nem szállna fel.

Értelmetlen vita, a történelemben nincsen HA.
Előzmény: ReVox Populi (65)
lcoder Creative Commons License 2008.04.14 0 0 71
És mégsem kellett utána felszámolni. Amúgy Tocsiktól Cuslágig elég sok ügy volt ahol MSZP/SZDSZ pártkasszába ment nyiltan a pénz - és a dolog természetéből adódóan a jéghegynek mindig csak a csúcsa látszik...

többször fizettünk ugyanazért
Úgy mint a vizitdíj esetén ?

milliárdokat költöttek országblamázsra
Hey, ha nálunk is csak milliárdok lettek volna elbaszva, nem itt tartanánk...

bevezették a többtízmilliós végkielégítés rendszerét
BKV vezér mennyivel is ment volna el a közbeszerzési botránya után ? Persze közkívánatra visszvonta az igényét, más kérdés hogy biztos vagyok benne hogy ez azért valahol, valahogy meg fog térülni neki...
Előzmény: TopMan (62)
Eleon Nóra Creative Commons License 2008.04.14 0 0 70
M3. Amit aztán Megyóék fejeztek be, és maguknak tulajdonították a sikert.
Előzmény: Törölt nick (66)
lcoder Creative Commons License 2008.04.14 0 0 67
Azt nem tudom hogy merre épített, de hogy épített az tény, Megyóék idején elég sok cikk is volt erről, még itt az indexen is.
Előzmény: Törölt nick (66)
ReVox Populi Creative Commons License 2008.04.14 0 0 65

"Valamint az is tény, h polgári ellenzék olyannyira elutasít bármilyen orosz dolgot, h abból akkor sem lehet/lesz semmi, ha az az országnak jó lenne."

 

Az általam említett esetben speciel Horn Gyulusék utasították el az oroszok által kínált lehetőséget zsebpárti módon. 

Előzmény: tavir (64)
tavir Creative Commons License 2008.04.14 0 0 64
Valamint az is tény, h polgári ellenzék olyannyira elutasít bármilyen orosz dolgot, h abból akkor sem lehet/lesz semmi, ha az az országnak jó lenne.

Ugye.
Előzmény: ReVox Populi (61)
TopMan Creative Commons License 2008.04.14 0 0 63
Apropó, európai politikus elbukott választás után minimum feláll és elköszön a politikai elittől. Európai politikus min. elbújdosik azután, hogy csalással vádolja a saját delegáltjait (lásd 2002-es újraszámoltatási mizéria). És még lehet sorolni. E helyett a meg nem nevezett illető továbbra is az adófizetőkön élősködik.
Előzmény: lcoder (57)
TopMan Creative Commons License 2008.04.14 0 0 62
A fideSS már volt hatalmon. Közbeszerzések nuku, az adóforintok látványosan mentek a pártkasszába, többször fizettünk ugyanazért, milliárdokat költöttek országblamázsra, bevezették a többtízmilliós végkielégítés rendszerét, stb.
Előzmény: lcoder (57)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!