Keresés

Részletes keresés

onlyone Creative Commons License 2009.03.03 0 0 305
Az a gond, hogy eddig hétfőre mindig fölkerült az előzetes, szóval problémás a helyzet.
Előzmény: Renáta_ (304)
Renáta_ Creative Commons License 2009.03.03 0 0 304
Én azt néztem, hogy ma a két hét múlva csütörtökig van fönn a műsor, úgyhogy holnap kiderül :)

De én is remélem!!
(mondjuk a Tűzvonalban honlapon is 13-ig van bejelölve az eseménynaptár. Remélem, ez csak azt jelenti, hogy nem rendszeresen frissítik az eseménynaptárat, és nem azt, hogy csak később lesz folytatás)
Előzmény: onlyone (302)
handras Creative Commons License 2009.03.03 0 0 303
Igazad van, összekevertem a topicokat.
Előzmény: Renáta_ (301)
onlyone Creative Commons License 2009.03.03 0 0 302
Remélhetőleg nem hagynak ki semennyit az évad 2. felének megkezdése előtt, mert a port.hu-n már fent kellene lennie az előzetesnek.
Renáta_ Creative Commons License 2009.03.03 0 0 301
?? Milyen többi? A spoileresben sztem nem volt több.
Előzmény: handras (300)
handras Creative Commons License 2009.03.03 0 0 300
Vazze, hol a többi hozzászólás?
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.17 0 0 299
Minden sorozatba kell egy ilyen abszolút bicskanyitogató karakter, és annak Herczeg szuper ;-)
Persze, azt sem bánnám azért, ha lassacskán kiderülne, hogy mit tud még a bicskanyitogatáson kívül, hogy mindent túél, ki áll mögötte és miért stb.
Előzmény: Renáta_ (298)
Renáta_ Creative Commons License 2009.02.17 0 0 298
Hát, nem tudom, de nagyon jó lenne már mihamarabb megszabadulni Hercegtől :)
Előzmény: Törölt nick (297)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.17 0 0 297
Nem baj ha nincs széthúzva, sőt! Csak fura lesz hirtelen az eddigi évadozás logikájának a feladása. De talán lesz vm átívelő szál, azért az egyetlen évadba sorolás?
Gondolom, akkor fogja felgöngyölíteni a Rózsahegyi doksis szálat? (eddig többre ugye nem ért rá ETTŐL a száltól ;-)
Előzmény: Renáta_ (296)
Renáta_ Creative Commons License 2009.02.17 0 0 296

Érzésem szerint az van, amit Edaxa írt. Úgy írták, 2×10 részre tagolódik az évad. Nincs ezzel semmi gond szerintem, ahogy én nézegetem vissza a 2. évadot, szerintem azt valami iszonyúan elhúzták... Emlékezzetek rá, milyen marha lassan indult be. Az első 6-7 részre nagyon nehezen veszem rá magam, hogy visszanézzem... Első évad dettó, de ugye ott az első pár rész a szereplőkkel való "ismerkedés" jegyében telt inkább, de igazi action tán Alter halálával történt először.

Ennél szerintem sokkal jobb 2×10 rész, de nagyon töményen :) Jó lesz ez. Feltéve, hogy jófiúk nem haláloznak meg...

Törölt nick Creative Commons License 2009.02.17 0 0 295
Nem tudom, nekem logikailag úgy jönne ki, hogy egy főgonoszra applikált bűneset = egy évad.
Azt nyilván megtehetik, hogy (mint Amerikában a sztrájk alatt) rövidebbre vesznek egy évadot, de ha megoldódik a Viola ügy a 10. résszel, akkor érdemesebb lenne újat kezdeni számolásilag. Még akkor is, ha abban mondjuk a Papa lesz a főgonosz, és ezt a szálat pötyögtetik most is, de Bordásék ugye nem nyomoznak benne, csak Kálmán kalózkodik.
Bár, persze belefér az ellenkezője is, én csak azt írtam, hogy szerintem mi lenne a logikus ;-)))
Előzmény: Edaxa (294)
Edaxa Creative Commons License 2009.02.16 0 0 294
Most lehet,hogy ez hülye/naiv kérdés, de nem azért lesz, mert ez 2x10-es részekre van osztva és az elsőfeléből talán már nincs annyi, és utána tök más szálakat kezdenek el? Mondjuk ha a régebbieket nem zárják le rendesen, elő lehet még venni, akkor legalább annyival több rejtély maradt volna... Csak mondjuk ha ez a 2 személy olyan helyzetbe kerül, amikor már nem húzhatják tovább, akkor nincs mese, vallani kell...  :P
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.16 0 0 293
Esetleg Irina? Már, mint véráldozat "ezen" az oldaon.
Azt olvastátok, hogy Herczeg is színt vall Bordásnak, és kiderül, hogy a sötét oldalon áll?
Sőt, Kráterarc is színt vall.
Kicsit koraiak nekem ez utóbbi történések, bár talán nem baj, hogy nem húzzák olyan sokáig ezeket a dolgokat, mint szokás...
Előzmény: onlyone (292)
onlyone Creative Commons License 2009.02.16 0 0 292
Pedig ott olvastam. Kihagytak egy részt.

Remélem, hogy a KMCS-ből senkit sem nyírnak ki(Ilcsik is idesorolva), meg az örs tagjai közül sem, vmint Lucky se haljon meg, bár sztem pont ő lesz az, aki búcsút int a szereplésnek.
Előzmény: Rossy (290)
Renáta_ Creative Commons License 2009.02.16 0 0 291
Pedig Port.hu:

http://www.port.hu/tuzvonalban/pls/fi/films.film_page?i_film_id=88672&i_where=1&i_city_id=3372&i_county_id=-1&i_epizod_id=170291
Előzmény: Rossy (290)
Rossy Creative Commons License 2009.02.16 0 0 290
Na, engem is kivert a víz. :(
Hol olvastad? A port.hu-n csak a nyolcadik részig találtam. Persze vaksi még lehetek.
Előzmény: onlyone (286)
Renáta_ Creative Commons License 2009.02.16 0 0 289
Na, nyomoztam.
Ennek vajon van valóságtartalma?? Elméletileg a III/15. szereplőlistája, de hogy csak épp ez a három ember legyen rajta. Hümm...

http://www.imdb.com/title/tt1277756/
Előzmény: Renáta_ (288)
Renáta_ Creative Commons License 2009.02.16 0 0 288
Jáj. Remélem, azért nem csak 9 részt szántak Ilcsiknek :S
Mert más meg túl főszereplő ahhoz, hogy kiírják.

Amúgymeg ha tényleg Herceg irányítja Violát, meg Ő az, aki plutóniummal üzletel terroristákkal, akkor marhára nem véletlen Kővári halála, az agész Vaszjunyin-ügyet vizsgáló Szekeres féle csoporté. És ezen a listán sajnos most Ilcsik áll az élen, meg a KMCS.

Valaki nyugtasson meg. :)
Előzmény: onlyone (286)
Renáta_ Creative Commons License 2009.02.16 0 0 287
Meg én tényleg úgy értelmeztem, hogy Pindroch Kálid helyére "lépett elő" annak kiesésével. Olyat meg már tényleg láttunk a világtörténelemben, hogy egy sorozatban szereplőváltás legyen. És noha Kálid egyetlen részben volt jelen, szerintem gyakorolt akkora hatást, amit (rajongóként mondom!!) Pindroch kábé 5 rész alatt képes. (holott én Kálidot előtte nemigen láttam, szerintem szinkronizálni hallottam sokat, mert a neve az rémlett) Így aztán elég furcsa volt elsőre a Norbert-Norbert ügy...

Szóval ebben az esetben talán valóban hasznosabb lett volna más keresztnevet találni Ilcsiknek (a Norbert amúgy sem illik rá, valami amerikait lehetett volna; milyen jól is hangzana, hogy Ilcsik Joe :))))).

Na, mindegy, ezt is túltárgyaltuk, lassan én is helyreteszem a dolgokat :)
Előzmény: Törölt nick (285)
onlyone Creative Commons License 2009.02.16 0 0 286
9. epizódban (Az éjszaka császára) lesz:

Miközben Bordásék Lucky vezetésével egy kaszinóban várnak Gajdujevre, Viola újabb merényletre készül. A bérgyilkos és a Különleges Műveleti csoport összecsapása komoly véráldozatokkal jár mindkét oldalon. A sarokba szorított Herceg üzletet ajánl az oroszoknak.

Érzem, olyat fognak megölni, akit nagyon bírok.
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.15 0 0 285
Azért az (legalábbis nekem) mindig vicces volt, hogy egy sorozatban soha nem lehet két ugyanolyan keresztnevű szereplő...(ami ugye a való életben nem nagy kunszt, még a ritkább keresztnevek is simán követhetik egymást...) és amitől egy idő után egy kellőképp hosszú sorozat eljut az egészet irracionális keresztnevekig ;-)))
Szerintem a két szereplő elég jól megkülönböztethető egymástól, pláne, mert a "másik" Norbert igazán nem volt jelentős szereplő még a 2. évadban (még, ha akkor távlatilag annak is szánták)
Előzmény: Rossy (284)
Rossy Creative Commons License 2009.02.15 0 0 284
Ilyen szempontból nem volt szerencsés, hogy a két szereplő keresztneve megegyezik. Ennél csak akkor lenne nagyobb a kavar, ha a pasit Ilcsik helyett Vida Norbertnek hívnák. :)
Előzmény: Renáta_ (282)
Benjy 409 Creative Commons License 2009.02.15 0 0 283
Igen, ez a sztori alapja lényegében hogy Alter helyett jött Ilcsik :)
Előzmény: Renáta_ (282)
Renáta_ Creative Commons License 2009.02.15 0 0 282
Közben már rájöttem. Meg, amikor Dénes rákérdez, hogy kik voltak ott, mikor összetörte a Rózsahegyi dokumentum CD-jét, akkor valami más (Pilinger??) vezetéknevet mondott...
Csak a keresztnév egyezése, meg Kálid kiesése (persze közben BFSZ is kiesett) kapcsán nagyon nem láttam, mennyire egy a két figura. De most már nagyjából látszik, hogy Ilcsik Alter helyére lett berakva.
Előzmény: Benjy 409 (281)
Benjy 409 Creative Commons License 2009.02.15 0 0 281
Nem egy.

A "régi Norbert " Pakson dolgozott a Neutronnál, ILcsik pedig most hött haza Amcsiból.
Előzmény: Renáta_ (279)
Renáta_ Creative Commons License 2009.02.14 0 0 280
Ha már spoiler, eszembe jutott egy korábban odaátra berakott link.

http://www.rtf.hu/policetv/video80901/tuzvonal_video.html

Vannak benne jelenetek, amelyek kezdenek aktuálissá válni :o)
Renáta_ Creative Commons License 2009.02.09 0 0 279
Átírták, de kérdés hogyan.

Kálid Artúr nincs, de Ő is Norbertet játszott, Pindroch is, és engem még mindig érdekel, mennyire egy a két szereplő. Én kicsit azt érzem, hogy próbálnak elvonatkoztatni, pl. Bordás viszonya is tök más Ilcsikhez, mint a II/20-ban Kálid Norbijához (ott nagy bratyizás, itt hűvös munkatársi viszony). Arról nem beszélve, hogy ott Kálid mesterlövészt alakított, itt Ilcsik be se akart menni a lőtérre. Én ezeken nem tudok túllépni :))

Másrészt viszont Aranka halála előtti kérdés (akkor ez most nem is Horvátország miatt van???) utal arra, hogy más irányt vesznek az események. Szóval előkerülhet itt még sokminden. Akár Demsáné is. Hogy most gonosznak vagy sem, hát ez még csak eszembe sem jutott...
Előzmény: onlyone (277)
onlyone Creative Commons License 2009.02.09 0 0 278
Herceggel kapcsolatban is igazad van, mert szívesen látnám, hogy kinyírja valaki, de akkor nincs, aki kavarjon.
Demsa pedig a legjobb karakter volt a sorozatban, László Zsolt egyszerűen zseniálisan játszotta a szerepet, Herceget ezért sokan még jobban megutálták, hogy megölette.
Előzmény: Ví Jola (275)
onlyone Creative Commons License 2009.02.09 0 0 277
Ezt a forgatókönyvet átírták. Mint látható, Kálid Atrúr nincs a sorozatban. Nem Demsáné a főgonosz. A gyilkosságsorozat Viola nevéhez fűződik. Ha Bede Fazekas Szabolcs benne lett volna a 3. évadban, akkor tuti nem változtatták volna meg ezeket az elképzeléseket. Már csak azért mondom, mert úgy nem lehetett volna továbbvinni a Demsa-vonalat, hogy Alter karaktere abszolút kimaradjon a történetből.
Ettől függetlenül lehet, hogy lesz Demsa egy epizódban, gondolom, a listával kapcsolatban. A Malek-ügy pedig biztos, hogy elő fog jönni.
Előzmény: Renáta_ (273)
Ví Jola Creative Commons License 2009.02.09 0 0 276
Ki tudja mit fog kavarni Vidock..Idővel kiderül. Tudod, senki sem az aminek látszik;)
Előzmény: Renáta_ (274)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!