Orbán alatt székházat sem gyujtogattak, tojásokat sem dobáltak stb.stb.... talán mert a balosok kultúráltabbak annál, hogysem így fejezzék ki az egyet nem értésüket...
Hát nyilván a fél Magyarország a hátuk mögött áll, ha ilyen nyíltan és pimaszul a pofánkba vágják az " igazságukat".. (((... látszik, hogy nincs félnivalójuk,. Budaházy is röhöghet nyugodtan a független, magyar biróságokon...