Keresés

Részletes keresés

mavtelep Creative Commons License 2008.03.09 0 0 79
Orbán alatt székházat sem gyujtogattak, tojásokat sem dobáltak stb.stb.... talán mert a balosok kultúráltabbak annál, hogysem így fejezzék ki az egyet nem értésüket...
Előzmény: HangyaTS (73)
mavtelep Creative Commons License 2008.03.09 0 0 77
Van annyi pénze, hogy attól sokak haja korpás lesz...
Előzmény: pindiy (74)
mavtelep Creative Commons License 2008.03.09 0 0 76
Akkor tegyetek róla jobberek, hogy ne keverhessék össze a "jó" és a "rossz" ellenzéket !
Előzmény: HangyaTS (72)
pindiy Creative Commons License 2008.03.09 0 0 74
Ez a Szélesnek soha....nem jöhet jól, ez el van bacva....
Előzmény: mavtelep (56)
HangyaTS Creative Commons License 2008.03.09 0 0 73
Orbán alatt a rendőrség nem vette tudomásul egy szélsőjobb banda felvonulását a Hősök terén.
Előzmény: mavtelep (69)
HangyaTS Creative Commons License 2008.03.09 0 0 72
Ez három különböző dolog: 1. a jogi megítélés, 2. a médiatér 3. a valódi ellenzék összetétele.

Nem kéne ezeket összemosni!
Előzmény: mavtelep (66)
onobody Creative Commons License 2008.03.09 0 0 71

Előfordul...  az volt a legjobb amikor előjött avval a fantás zavaros történettel :)

Előzmény: Törölt nick (60)
mavtelep Creative Commons License 2008.03.09 0 0 69
Ja, ne teccettek volna kinyitni a palackot !
Előzmény: HangyaTS (67)
Geyza Creative Commons License 2008.03.09 0 0 68

Nem az a baj, hogy van fél % nyilaspatkány! Mindenütt van. Meg pedofil, pszichopata, stb. is.

 

De a bíróság felmenti ezt a barmot és a TV-ben hirdeti az "eszméit"!

 

Ilyen nincs sehol a civilizált világban.

Előzmény: Törölt nick (65)
HangyaTS Creative Commons License 2008.03.09 0 0 67
Oké, de ki nem szarja le őket, az életbe nem jutnak be a Parlamentbe. Hála Istennek!

Ellenben engem nagyon bosszant, hogy egybemossák őket a valódi ellenzékkel.
mavtelep Creative Commons License 2008.03.09 0 0 66
Hát nyilván a fél Magyarország a hátuk mögött áll, ha ilyen nyíltan és pimaszul a pofánkba vágják az " igazságukat".. (((... látszik, hogy nincs félnivalójuk,. Budaházy is röhöghet nyugodtan a független, magyar biróságokon...
Előzmény: HangyaTS (64)
HangyaTS Creative Commons License 2008.03.09 0 0 64
Ne merészeld Magyarország felét összemosni fél százalék eszementtel!
Előzmény: mavtelep (53)
onobody Creative Commons License 2008.03.09 0 0 57

Érdekes ez a Lóri  , Nagyferó  , Gazember-velorex vonulat.

Én mondjuk bármit elnézek nekik (különösen nagyferónak) , de fura hogy ilyenek lettek.

mavtelep Creative Commons License 2008.03.09 0 0 56
Széles fizeti.... jól jön ez még majd neki egyszer...bársonyszék lesz belőle...
Előzmény: Geyza (54)
mavtelep Creative Commons License 2008.03.09 0 0 55
Erre nincs mentség...
Előzmény: premte (52)
Geyza Creative Commons License 2008.03.09 0 0 54

Ez igaz.

 

Egy barmot, egy bűnözőt, egy garázdát engednek pofázni a TV-ben?

 

Ha magánTV is: ez a vég!

Előzmény: premte (52)
mavtelep Creative Commons License 2008.03.09 0 0 53
Ilyen a jobboldalunk..  (((
Előzmény: Törölt nick (49)
premte Creative Commons License 2008.03.09 0 0 52

Közben pedig végig tagadta, hogy azt védi...

 

Mentségére legyen mondva: nem egy intellektuális típus.

Előzmény: Geyza (51)
Geyza Creative Commons License 2008.03.09 0 0 51

Ilyet a viág egyetlen civilizált országában sem engednének!

 

Ez a barom Budahzi Hitlert, a nemzetiszocializmust és a Mein Kampfot védte!

onobody Creative Commons License 2008.03.09 0 0 50

Hehe tiszta vörös volt a feje , meg rágta a bajusza végét.

 

 

Előzmény: Törölt nick (49)
Sz.Lacika Creative Commons License 2008.03.09 0 0 48
Pont jókor!
premte Creative Commons License 2008.03.09 0 0 47

Vége.

 

Mi vót ez?

onobody Creative Commons License 2008.03.09 0 0 46
A kocsmába szoktunk igy vitatkozni a haverokkal ... jó moka , aztán hajnalba kidobnak  oszt másnap egész nap fejfájásom van.
pizarro2429 Creative Commons License 2008.03.09 0 0 45
jé, van műsorvezető is... :-)
premte Creative Commons License 2008.03.09 0 0 44

Nincs igazad.

Szerintem Budaházy tényleg ennyire hülye!

Előzmény: argentin (43)
argentin Creative Commons License 2008.03.09 0 0 43

 

 

Szerencsere Magyaroszagon NEM a Budahaziaknak van jovojuk..

 

Ezek az operett forradalmarok kizarolag a maszopnak es a szadesznek az erdeket kepviselik.. nekik van szuksegeuk "szesloseges" ellensegkepre...

 

ANNYIRA ATLASZO AZ EGESZ MINT EGY TOPLESS BAR KURVAJANAK A BUGYIJA.

 

üveges Creative Commons License 2008.03.09 0 0 42
kb olyan a vita, mint amikor egy hívő meg egy ateista vitatkozik...
premte Creative Commons License 2008.03.09 0 0 41

Azért, mert maga a téma elég fontos, a felhozatal pedig kellően gyenge ahhoz, hogy az egész szórakoztató legyen.

 

A legtöbb ember ezért néz zs-kategóriás szörnyes horrorfilmeket is.:)

Előzmény: HangyaTS (38)
pizarro2429 Creative Commons License 2008.03.09 0 0 40
nem beszélve arról, hogy nyáron örültem, hogy lett Echo TV-m. Sokat változott azóta a világ... És nem én...
premte Creative Commons License 2008.03.09 0 0 39
Elég fontos ez a téma, meghatározó világnézeti törésvonalak húzódnak ennek mentén.
Előzmény: HangyaTS (35)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!