Keresés

Részletes keresés

tutetem11 Creative Commons License 2008.04.21 0 0 120

Igen az.

Valamint a résztvevők vakok a szurkolók pedig halláskárosultak..

Hidd el a pesti srácok elkerülik a ligetet. Meg ezt a topikot is.

Előzmény: ÚJ KINIZSI (119)
tutetem11 Creative Commons License 2008.04.21 0 0 118

Sziasztok.

Mennyi  a beugró a meccsre?

Lehet hogy kiugranánk:-)

DINO Creative Commons License 2008.04.20 0 0 117

Hétfőn este 8-tól a Népligetben játsszuk az utolsó hazai meccsünket!

 

Érdemes kijönni!!

DINO Creative Commons License 2008.04.04 0 0 116

Hosszú idő után vereség. De ez még papírforma volt.

 

Az összefoglaló: http://www.youtube.com/watch?v=HgieD-1F29U


 
Üllő FC Cső-Montage -  Allianz FTC        3 - 1 (2 - 0)
 
"Tóth Miklós (Üllő): - Nagyon jó hangulatú mérkőzésen, remek védekezésünknek köszönhetően magabiztosan nyertünk, viszont a helyzetkihasználásunk továbbra is kihívásokkal küszködik.
 

Kénoszt Ferenc (FTC): - Nehéz mérkőzésre számítottam. Tudtuk, hogy a Cső le fog minket támadni. Sajnos az első félidőben nagyon kapkodva, tompán játszottunk, adtunk nekik egy félidőnyi előnyt, ami soknak bizonyult. Fordulás után hiába jöttünk fel mind játékban, mind eredményben, sajnos nem sikerült az egyenlítés és a végén kockáztatnunk kellett, ami megbosszulta magát. Remek játékvezetés mellett, kiváló hangulatú, izgalmas mérkőzésen, megérdemelten nyert az üllői csapat, akinek sok sikert kívánok a rájátszáshoz. Sok ehhez hasonló hangulatú és színvonalú mérkőzésre lenne szükség a magyar futsalban. Igazi futsal est volt. Köszönjük a szurkolóinknak a biztatást, akik ma este is fantasztikusak voltak."

DINO Creative Commons License 2008.03.21 0 0 115
Felkerült a youtubera az összefoglaló is!
DINO Creative Commons License 2008.03.19 0 0 114

A jegyzőkönyből kiderül, hogy a meccs utolsó 2,5 percében 6 gól esett!!

Egészen elképesztő.

 

Sajnos ez a Sinya-olló pár centivel elkerülte a kaput, de szépségdíjas volt.

(Persze ez is abban a 2,5 percben...)

 

 

DINO Creative Commons License 2008.03.19 0 0 113
Képek a hétfőiről:

http://www.greeneagles.extra.hu/kepek/2007-08/ftc_godollo/kepek.htm

http://www.info-budapest.net/fotok/show/966
http://www.info-budapest.net/kepnezo/966/80289

DINO Creative Commons License 2008.03.19 0 0 112
Sztem elsősorban a csapat/Erika véleményét kérdezzétek meg a helyről!
Előzmény: Pat_Healy (108)
Pat_Healy Creative Commons License 2008.03.18 0 0 111
"

Én már azt az időt várom, amikor a Dózsának, Honvédnak, stb. is lesz futsal csapata és 10.000 néző előtt nyomjuk a rangadót a BS-ben."

 

ne is mond, szerintem mindenki erre vár. azért jobb lenne úgy szurkolni, hogy van is valaki a másik oldalon. pláne, ha azt dózsának, kispestnek, debreceni vagy diósgyőri fasz tudja minek hívják. két utóbbinál a csarnok sem lehet gond. juj de szép is lenne.

Előzmény: DINO (103)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.18 0 0 110
Azért megkockáztathatjuk ... :)
Előzmény: Pat_Healy (108)
Pat_Healy Creative Commons License 2008.03.18 0 0 109
ezt meg át is másolom a drukkerre.
Előzmény: DINO (106)
Pat_Healy Creative Commons License 2008.03.18 0 0 108
úgy valahogy. bár kérdéses a helyszín, mert mikor felmerült bennünk, hogy legyen ilyen akkor még nem "futott" ennyire a dolog, most már bajosan férnénk be kedvenc helyünkre szerintem:)
Előzmény: DINO (107)
DINO Creative Commons License 2008.03.18 0 0 107

Zsír. Addig még több lesz sztem.

 

Az utolsó meccs utánra tervezitek?

Előzmény: Törölt nick (105)
DINO Creative Commons License 2008.03.18 0 0 106

Szóval első körben az alapdolgok:

 

- eredmények

- következő meccs beharangozója

- szakosztály elérhetőségei

- szponzorok

- rengeteg kép, videó

- fórum (az itteni és a fradidrukkeres linkje)

- csarnok megközelítése

 

Második körben:

 

- tudósítások

- mez árusítás

- linkek

- friss hírek

 

 

Előzmény: Pat_Healy (99)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.18 0 0 105
Igen. Ilyen évadzáró féle. Ebben egyeztünk meg Erikával. 30k van rá szurkolói részről összerakva eddig.
Előzmény: DINO (104)
DINO Creative Commons License 2008.03.18 0 0 104

Karaj volt. Bár az elején azt hittem, h elalszik tőle a csapat. :)

 

A gyűjtéssel mi a szitu? Buli lesz?

Előzmény: Törölt nick (102)
DINO Creative Commons License 2008.03.18 0 0 103

Ha tartjuk ezt a fejlődési ütemet és esetleg még igazolunk is, akkor bármi lehet.

 

Én már azt az időt várom, amikor a Dózsának, Honvédnak, stb. is lesz futsal csapata és 10.000 néző előtt nyomjuk a rangadót a BS-ben.

Előzmény: Pat_Healy (101)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.18 0 0 102
A magyar népmesék etűd felhozataláról nem is beszélve... :)
Előzmény: DINO (100)
Pat_Healy Creative Commons License 2008.03.18 0 0 101
s ahogy nézem az arcokat egyre hűségesebb, visszajáró közönséggel. a bentmaradás megvan, jövőre kéne valami nagy meglepetést okoznunk.
DINO Creative Commons License 2008.03.18 0 0 100
S valóban, ha az elején szoros is volt, de végül rendkívül látványos játékkal, 9-5-re vertük a Gödöllőt.
Ennél jobb propaganda nem kell a futsalnak, igazi közönségszórakoztató élmény volt.
Érdemes lesz a keddi összefoglalót sasolni a Sportklubon.

Pedig egészen a végéig nyílt csata volt.
Mi vezettünk eggyel, a Gödöllő egyenlített. Ez ment 4-4-ig, ami után 6-4 ide. 6-5 és kezdődött a parádé. A zutolsó 2 percben hihetetlenül pozyogtak a gólok.
S milyenek! Asszema hét góljai között lesz pár. temesi kapáslöése pl.
Sinya ollózása, ha bemegy...

Fantasztikus meccs volt, óriási ünnepléssel a végén.


Előzmény: parlazini (98)
Pat_Healy Creative Commons License 2008.03.17 0 0 99
"

Ötleteim meg bőven lennének a fejlesztéshez."

 

ne tartsd magadban :)

megoszthatod a FD fórumán, vagy ha az kényelmesebb akkor ide és szívesen átmásolom.

Előzmény: DINO (96)
parlazini Creative Commons License 2008.03.17 0 0 98

 

Gödöllőre most mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy erős.

A bajnokcsapatból nem maradt senki, fiatalokkal állnak fel.

Előzmény: DINO (97)
DINO Creative Commons License 2008.03.17 0 0 97

Ma az a legfontosabb, hogy este milyen meccset játszunk.

Most talán először jön egy alapvetően erősebb csapat hozzánk, az "új" korszakunkban. 5 meccse nem szenvedtünk vereséget, egyre érettebb a játékunk.

Kíváncsi vagyok ez mire elég a tavalyi bajnok ellen.

 

Fradi-Gödöllő 20.00, Népliget.

DINO Creative Commons License 2008.03.17 0 0 96

Így van.

Nagyon kellett már!

 

Ötleteim meg bőven lennének a fejlesztéshez.

Előzmény: Törölt nick (95)
DINO Creative Commons License 2008.03.11 0 0 94
Sima győzelem lett. Főleg az első félidő miatt.

"Csapatunk hozta a kötelezőt!

Három hét szünet után folytatódott a futsal bajnokság. Csapatunk Budakalászon szerepelt a sereghajtó Fortuna FT otthonában, ahol mi számítottunk az esélyesnek.
Ennek megfelelően kezdtük a mérkőzést, Simonyi már az első percben betalált, majd 2 perccel később Machalek volt eredményes, így már a mérkőzés elején eldőlni látszott a találkozó. A félidő közepén újabb két találatot szereztünk. Temesi majd Simonyi volt ismét eredményes. A játékrész vége előtt Temesi adta meg a kegyelemdöfést egy szépen kijátszott támadás végén.

Fordulás után ott folytattuk, ahol abbahagytuk. Egy szép szóló után Főfai talált közelről a hazai kapuba. Ezután csapatunk kicsit visszavett a tempóból és átadta a kezdeményezést a hazai Fortunának, akik csak a meccs vége felé tudtak szépíteni egy vitatható büntetővel, illetve egy lecsorgó labdával.

A végeredmény 6-2 a javunkra, ami a meccs összképe alapján nagyobb arányú is lehetett volna, de így is magabiztosan gyűjtöttük be a három pontot. Jövő hétfőn otthon fogadjuk a Népligetben a Bajnok Gödöllőt 20.00-kor.

Csapatunk a következő összeállításban szerepelt: Veres- Kénoszt, Temesi, Bita, Simonyi. Cserék: Borsi, Machalek, Lengyel, Főfai, Kun, Németh, Fekete. Játékos-edző: Kénoszt Ferenc Gólszerzők: Simonyi(2), Temesi(2), Machalek, Főfai

Kénoszt Ferenc: - Nehéz mérkőzésre számítottunk, de a két gyorsan szerzett góllal megkönnyítettük a saját dolgunkat és így a saját játunkat tudtuk játszani. Szép gólokat szereztünk, az első játékrészben jól játszottunk, de a második félidei játunkkal kicsit elégedetlen vagyok, főleg a koncentrálással és a helyzetkihasználással. Ezektől függetlenül örülünk a 3 pontnak. Megyünk tovább, bizakodva várjuk a Gödöllőt. "

(ftc.hu)
Előzmény: DINO (93)
DINO Creative Commons License 2008.03.10 0 0 93
Végre ismét folytatódik a bajnokság.
Az utolsó akadály hárulhat el a bennmaradásunk elől.
A Fortunát kéne legyőzni ma este 20.45-től Budakalászon.
Remélem a 3 hetes szünet nem törte meg a csapat lendületét és behúzzák a 3 pontot!

http://www.ftc.hu/index.php?action=main&nid=21513&sact=news

DINO Creative Commons License 2008.03.05 0 0 92

Az ukránokat kaptuk.

Bár január végén Jekatyerinburgban zakóztunk tőlük 3-0-ra egy barátságos meccsen, de nem vagyunk teljesen esélytelenek. Főleg, hogy itthon lesz a második meccs.

 

"A ma délután Nyonban az UEFA székházban megtartott sorsoláson Magyarország futsal válogatottja Ukrajnát kapta ellenfélként a VB selejtezők lezárását jelentő rájátszásra. Az első mérkőzést idegenben játsszuk március 31. és április 2. között, míg a visszavágót április 14. és április 16. között idehaza."

Előzmény: parlazini (81)
DINO Creative Commons License 2008.03.04 0 0 91
Pedig nem ártana más helyeken is népszerűsíteni a sportágat.
Kiderült, hogy az EB-t áttolták 2009-ről 2010 januárjára.
Meg a főmuki azt mondta, hogy szeretnének pár brazil spílert honosítani.
A Fradiban elnézegetnék egy-két új Ronaldinhot. :)
Előzmény: Pat_Healy (90)
Pat_Healy Creative Commons License 2008.03.04 0 0 90
szerintem is, de Kozma Mihálynak nagyon bejött Gyöngyös és ahogy melléjük álltak a szurkolók (bár inkább nézők szerintem). oda 2000-en férnek annyian bőven lennének Budapesten is, sőt.
Előzmény: DINO (89)
DINO Creative Commons License 2008.03.04 0 0 89

Bazzzz. Miért nem viszik egy nagyobb csarnokba?

 

A pesti SYMA, vagy a debreceni Főnix is megtelne...

Előzmény: Pat_Healy (87)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!