Keresés

Részletes keresés

ZSOTYESZ Creative Commons License 2007.10.20 0 0 451
Többször hallottam tőle gúnyos felhanggal a " magyar emberek "-et.
Előzmény: pikdáma (450)
pikdáma Creative Commons License 2007.10.19 0 0 450

"De ezt még nem hallottam tőle."

 

Biztos, hogy folyamatosan hallgatod?

Előzmény: ZSOTYESZ (449)
ZSOTYESZ Creative Commons License 2007.10.19 0 0 449
Akkor lenne önirónia, ha azt mondaná: " mi, magyar emberek ". De ezt még nem hallottam tőle.
Előzmény: pikdáma (447)
rarabel Creative Commons License 2007.10.19 0 0 448
Akkor nagyon mélymagyar vagy.
Előzmény: Törölt nick (434)
pikdáma Creative Commons License 2007.10.19 0 0 447
Ismered azt a szót, hogy önirónia?
Előzmény: ZSOTYESZ (445)
Müller szakaszvezető Creative Commons License 2007.10.19 0 0 446
A németek meg mosták kezeiket.
Előzmény: Törölt nick (431)
ZSOTYESZ Creative Commons License 2007.10.19 0 0 445
Dési nem magyar? Mert a mai fórumban is gúnyolódott a " magyar emberek "-en.
PJ Proby Creative Commons License 2007.10.18 0 0 444
Téged hogy szólíthatlak? Mi a neved?
Előzmény: Törölt nick (416)
Gennagyij Sztratofontov Creative Commons License 2007.10.18 0 0 443
Elméletileg igen.
Előzmény: geo13 (442)
geo13 Creative Commons License 2007.10.18 0 0 442
Miért? Van különbség a liberalizmus és az anarchizmus között?
Előzmény: Gennagyij Sztratofontov (439)
Gennagyij Sztratofontov Creative Commons License 2007.10.18 0 0 441
És amikor a szlovák jégkorongválogatott játszik, mondjuk, a kanadaiakkal, akkor ugye a kanadaiaknak szurkolsz, te "nem nagy sportrajongó"?
Előzmény: Törölt nick (434)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.18 0 0 440
A mai terminilógia szerint a német válogatott doppingolt azon a döntőn, erről meggyőződtél? A futballal kezdődött. (az élsport rohadása).
Előzmény: Törölt nick (434)
Gennagyij Sztratofontov Creative Commons License 2007.10.18 0 0 439
1stperson összekeveri a nacionalizmus annak extrém változataival. Eléggé leegyszerűsítő dolog. Másik oldalról ugyanolyan, mint amikor összekeverik a liberalizmust a legextrémebb anarchizmussal.
Gennagyij Sztratofontov Creative Commons License 2007.10.18 0 0 438
Miért ne lenne? Ernest Renan, vagy akár John Stuart Mill is nacionalisták voltak. Herder? Fichte? Rousseau?
Előzmény: Törölt nick (414)
ZSOTYESZ Creative Commons License 2007.10.18 0 0 437
Hazaáruló magyarok. Ahogy azok is, akik silány, aflatoxinos paprikával keverték az eredeti, jó minőségű magyar paprikát.
Előzmény: Törölt nick (431)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.18 0 0 436
Segíteni? :-) Biztosan tőled kérnék segítséget! :-)
Előzmény: nitwit (435)
nitwit Creative Commons License 2007.10.18 0 0 435

"Sosem szurkolok a magyar csapatnak/versenyzőnek. Ez nem elv vagy valami elhatározás nálam, csak valahogy az ellenfélben mindig több szimpatikus vonást fedezek fel. Nem tehetek róla. "

 

Jozókám, én nem vagyok pszichiáter, úgyhogy ezt most hiába mesélted el, nem tudok segíteni.

Előzmény: Törölt nick (434)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.18 0 0 434

Sosem szurkolok a magyar csapatnak/versenyzőnek. Ez nem elv vagy valami elhatározás nálam, csak valahogy az ellenfélben mindig több szimpatikus vonást fedezek fel. Nem tehetek róla. Amúgy nem vagyok egy nagy sport rajongó.

 

Nagyon tetszik nekem pl. "A berni csoda" című film, ami német szempontból mutatja az 1954-es berni foci VB-döntőt. Ha teheted nézd meg! 

Előzmény: nitwit (433)
nitwit Creative Commons License 2007.10.18 0 0 433

"Engem meg nem érdekel egyik sem. :-)"

 

Akkor minek szórod ide végtelen bölcsességed gyöngyszemeit a disznók elé?

 

ps. Máig felejthetetlen pillanata fórumos pályafutásodnak, amikor a tőled megszokott gennyes-szirupos morvasággal előadtad, hogy hát az kéne, hogy a magyarok szurkoljanak a szlovák hokiválogatottnak, a szlovákok meg a magyar polócsapatnak. Szem nem maradt szárazon annyira meghatódtunk rajtad. Kár, hogy olyan vattaagyú fafej vagy, hogy közben elfelejtetted, hogy régebben fülig érő szmájlik tengere között közölted, te a szerbeknek drukkoltál az olimpiai döntőn. :-)))))

Előzmény: Törölt nick (432)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.18 0 0 432

"Egy nacionalista csak Szávay Áginak tud örülni, Janics Natasának meg nem"

 

 

Engem meg nem érdekel egyik sem. :-)

 

Előzmény: Törölt nick (430)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.18 0 0 431
Magyarok szennyezték német hulladékkal saját hazájuk földjét. (csak a tények kedvéért)
Előzmény: ZSOTYESZ (429)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.18 0 0 430

Egy nacionalista csak Szávay Áginak tud örülni, Janics Natasának meg nem (mondjon is bármit, ha rákérdeznek). Satöbbi, satöbbi, satöbbi...
  

l

 

 

Ez a hülye drukkolás, agyon-doppingolt élsportolóknak, sajnos ez itt bejön.

Ám ha elveszted a hazához való kötődést, akkor az harakiri. Pszichésen méssz tönkre. Létszükséglet tehát a patriotizmus, amit itt egészséges nacionalizmusnak neveztek.

 A szerb nacionalizmus nem egészséges és nem is volt az soha: az sovinizmus. Ami a hatalmi pozicióból adódott. Túl sokat képzelnek magukról és a világban elfoglalt helyükről, a háborús győztesi rang régen volt.

A legfontosabb a kultúra megörzése és szeretete és művelése, mi magyarok ezt csináljuk 1920 óta. Nem voltunk azóta sokat hatalmi helyzetben, azt is megbántuk, 10szeresen kaptuk vissza. A 62 év kádári sumákolás idején is a magyar kultúra erősödött és gyarapodott, a szovjet célok ellenében. Ma legalább ezt a szintet kellene visszahozni. Mert szerintem ma rosszabb. Sőt egyes magyar körök politikai túlélésükre magyar ellenes propogandát folytatnak. Ami öngyilkosság.

 

Előzmény: Törölt nick (414)
ZSOTYESZ Creative Commons License 2007.10.18 0 0 429
Azoknak a németeknek, akik otthoni hulladékaikkal nálunk szennyezik a magyar földet, az osztrák bőrgyárnak, mely a Rábát szennyezi, mi az érdeke? A profit, a mi dolgunk meg az, hogy megvédjük hazánkat az ilyen emberektől és globális cégektől. A mi dolgunk, hogy védjük, építsük a magyar nép erkölcsi és anyagi jólétét, és védekezzünk, harcoljunk azok ellen, akik ezt rombolni akarják.
Előzmény: noras (410)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.16 0 0 428

Én Szerbrnicát írtam.Végül is azt akartak gyártani, nem ?!

Viselkedj kulturáltabban !Hess az nem alkalmazható emberekre !

Ezt is érted ugye ?

Nem kell ismételni ?!

Előzmény: Törölt nick (427)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.16 0 0 427
1. Szándékosan írsz "Szrebrnicát"?
2. Hess, terelj máshol!
Előzmény: Törölt nick (426)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.16 0 0 426

Ja, ja.Sok mindent le tudsz te vélhetően írni, csak hát tévesen.

Figyelj csak (hogy okulj is):
".....Amiről te írsz, az a sok éves háború legvége..."

 

Nos:

vukovári mészárlás 1991 ősz

szrebrnicai mészárlás 1994 nyár

háború vége 1999 NATO bevonulás a Rigómezőre

legvége ???

Így bizony !

Aztán mivel igérted, írd már le nekünk szépen Szerbrnicát, mi is történt ott ?!

Előzmény: Törölt nick (425)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.16 0 0 425
"Hallottál mát Szrebrnicáról "

Nem csak hallottam róla, hanem le is tudom írni.

"nem keverni az egészséges nemzeti érzést szerbék nacionálfasizmusával."

Olyan, hogy "nacionálfasizmus" nincs. A srebrenicai mészárlásokat háborús bűnösök követték el, olyanok, akik belehajszolták magukat egy olyan méretű sovén gyűlöletbe, ami már abnormális. Viszont, nem követhették volna el, ha az egészséges nemzeti érzéstől dagadó keblű buta szerb parasztok nem hiszik el, hogy ezen a háborún múlik a szerb nép felemelkedése, jövője, és nem támogatják őket teljes mellszélességel. Ezek azok, akik szerint a szerbek semmi szörnyűséget nem követtek el, csak védték a szerb érdekeket, a többit azt mind a NATO, az USA és a Vatikán találta ki, mert meg akarja semmisíteni a pravoszláv szerbséget.

Az egész ott kezdődött, hogy nehogy már nem szabad szerbnek lenni Szerbiában. Nehogy már a szlovénok és horvátok mondják meg, hogyan kell jó szerbként viselkedni. Nehogy már lenacionalistázzák azt, aki kiteszi a (csetnik) kokárdát. Aki kritizálja a szerbeket, az azért teszi, mert valami hátsó szándéka van vele, stb. Amiről te írsz, az a sok éves háború legvége...
Előzmény: Törölt nick (424)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.16 0 0 424

"....ha minden másnap elszavalod a Nemzeti dalt...."

Mer' mos' mé' öcskövicsom ? Neked talán a "Hej Slaveni" után van tikkasztó hiányérzeted (legalább páratlan napokon).

Szóval, akkor legyen itt most még egyszer díjtalanul a kedvedért (a többi, szükség esetén esdékes ismétlés immár vizitdíjköteles):nem keverni az egészséges nemzeti érzést szerbék nacionálfasizmusával.Hallottál mát Szrebrnicáról és Vukovárról, hogy itt most, a helyhiány miatt, csak két vesztőhelyet említsünk ?

Előzmény: Törölt nick (422)
PJ Proby Creative Commons License 2007.10.16 0 0 423

Ezt altalaban olyanok mondjak akik 

 

undorító álliberális férgek és dögkeselyük

Előzmény: Törölt nick (416)
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.16 0 0 422
Szocializálódnod neked kell, "öcskövicsom". Kádár alatt éltél egy olyan országban, ahol szinte nincsenek nemzeti kisebbségek, fogalmad nincs, hogy hogyan működik egy többnemzetiségű közösség, összetéveszted a nemzetet az állampolgársággal, de az észt azt tudod osztani. Asszed, ha minden másnap elszavalod a Nemzeti dalt, akkor több leszel annál, amit megeszel, "öcskövicsom".
Előzmény: Törölt nick (419)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!