Keresés

Részletes keresés

Fat old Sun Creative Commons License 2020.07.01 -1 1 158

Már számtalanszor kijelentetted, hogy X-re vagyok téve általad, de mégsem bírod ki hogy ne olvasd el, amit írok, hiszen RÓLAD szól... mindennek RÓLAD kell szólnia, a TE nagyszerűségedről, hogy mit oldottál meg, mit zártál le, meg egyáltalán.. bármilyen értelmetlen hülyeségek is..

szerencsétlen.

Előzmény: ErkölcsTan (157)
ErkölcsTan Creative Commons License 2020.07.01 0 0 157

Akkor ne légy az!!! :-)

Előzmény: Fat old Sun (156)
Fat old Sun Creative Commons License 2020.07.01 -1 1 156

" A nárcisztikus személyiségzavar egyik jellemzője, hogy az egyén túlbecsüli képességeit, és túlzott mértékben igényli a csodálatot és elismerést. "

 

ErkölcsTan Creative Commons License 2020.07.01 0 0 155

Nem is vagyok már itt, csak néha néhány percre.

Egyébként éppen most zátam le egy másik áltudományos kamu megbuktatását.

 

"Isten" kérdéskör. - Ezt is megoldottam bebebebebe !!! :-)

 

Ti meg lényegében semmit. bebebebebebebebe !!! :-)

Előzmény: Fat old Sun (154)
Fat old Sun Creative Commons License 2020.07.01 -1 1 154

Megyek megint oda, ahol többre értékelik az általam generált kattintásokat és ezzel együtt bevételt.

 

Ezek szerint másutt sem értékelik többre az általad generált kattintásokat, mint itt, ezért kellett lógó orral visszakullognod ide, hogy folytasd a fórumrombolást.

Szar lehet azért neked..

ErkölcsTan Creative Commons License 2020.07.01 0 0 153
jogértelmező Creative Commons License 2020.05.30 0 0 152

" fel kell kotnie a gatyajat annak a szkeptikusnak, aki vele vitatkozik."

 

Csodákról szóló hiteltelen történetekkel áll elő, ha megszorongatják. A vita ettől fogva épp úgy értelmetlen, mint bigott vallásossal.

Előzmény: pert2 (149)
pert2 Creative Commons License 2020.05.30 -3 0 151

Csak azert mondom, hogy megfelelo ellenfelet allitsanak vele szemben a szkeptikusok, ha egyaltalan hajlando vitatkozni veluk. Egyebkent kivalo szkeptikus lehetett volna, de sajnos a masik oldalt valasztotta.

Előzmény: pk1 (150)
pk1 Creative Commons License 2020.05.29 0 1 150

"Egely benne van a legjobb orszaz fizikahoz ertoben ha megerolteti magat"

 

Nem zárom ki. Akár még érthet is a fizikához. Csak éppen semmi jele nincs ennek. Úgy tűnik, némi hitvalláson kívül te sem tudod alátámasztani ezt. Természetesen hiszek neked, de ugyanilyen alapon opponenseidnek is hihetek.

Előzmény: pert2 (149)
pert2 Creative Commons License 2020.05.29 -3 0 149

Ato.energiaban nem referaljak a publikaciokat kulonosebben, bar a szerencsetlen termohidraulikusok megoldhatatlen turbulens folyadek egyenleteket oldanak meg csak azert mert igeny van ra. Sajat megallapitasom szerint Egely benne van a legjobb orszaz fizikahoz ertoben ha megerolteti magat, kommunikacioban meg a legjpbb patezerben, es a kettot kombinalva meglehetosen elokelo helyen all, ugyhogy fel kellnkotnie a gatyajat annak a szkeptikusnak, aki vele vitatkozik.

Előzmény: pk1 (148)
pk1 Creative Commons License 2020.05.29 0 0 148

"Kb 15 evig vegzett szakmai munkat, ennyiido.alatt partucat cikkben meg koferenciaanyagban szerepelhetett tarsszerzokent"

 

Alaposan felülbecsülted. De ha felsorolsz mondjuk három referált publikációt tőle, akkor alázatos bocsánatkérésem.

Előzmény: pert2 (139)
pk1 Creative Commons License 2020.05.29 0 0 147

Úgy általában nem. De Nemere és Egely sztárszerzőknek bejött. Nemere egyszer nyilvánosan köszönte meg a szkeptikusoknak, hogy kritikáikkal megnövelték az ufós könyvei iránti kesesletet.

Előzmény: lyukas csokoládé (143)
jogértelmező Creative Commons License 2020.05.29 0 1 146

" Ezek csak amator gabonakorgyartok voltak."

 

De lebuktattak két hivatásos szélhámost, Hargitai Károly ufóst, és Kisfaludy György "időfizikus néptanítót".

Előzmény: pert2 (145)
pert2 Creative Commons License 2020.05.29 -2 0 145

Ezek csak amator gabonakorgyartok voltak. Ha lapok partizilliardot barmikor legyartatok elethu ufokat, tan meg gombvillamot is, bar ez utobbi nem biztos. A gabonakorgyartas sokkal olcsobb meg egyszerubb. Egyebkent egyszer en is lattam este hazafele autozva a felhok kozott szaguldo ket fenygombot, de aztan mivel csak akkor jelentkeztek, amikor szembe jott egy auto reflektorral, vegul is elfogadtam egy reflektor visszatukrozodesenek az autonk ablakan, de ez azerz lehet mert l szkeptikus vagyok.

Előzmény: jogértelmező (142)
pert2 Creative Commons License 2020.05.29 -2 0 144

Ha valaki egy biztos kozalkalmazotti kutatoi allast ott hagy erte, akkor tan megis. Mostanra lehetne egy biztos kb 300 ezres kozalkalmazotti nyugdija.

Előzmény: lyukas csokoládé (143)
lyukas csokoládé Creative Commons License 2020.05.29 0 1 143

Nem olyan nagy biznisz a könyvírás, pláne hazánkban.

Előzmény: pert2 (141)
jogértelmező Creative Commons License 2020.05.29 0 0 142

Hazánkban 1992-ben megbuktak a gabonakör szakértők :

http://www.szabadgondolkodo.hu/szkeptikus/ufo/gabonakor.php

 

Előzmény: pert2 (141)
pert2 Creative Commons License 2020.05.29 -1 0 141

Egy rendes gabonakorokrol megirt konyvet, fotokkal, tortenelmi hatterrel, es ufokkal, akar szazezres leldanszamban is el lehet adni, milliokat keresve rajta, akar leteznek e a gabonakorok, akar nem.

Előzmény: jogértelmező (140)
jogértelmező Creative Commons License 2020.05.29 0 0 140

gabonakörökkel is foglalkozott. Persze eredménytelenül, ahogy szokott.

Előzmény: pert2 (139)
pert2 Creative Commons License 2020.05.29 -1 0 139

A gombvillam cikk egy magyar nyelvu kfki report volt, azok nem szoktak bekerulni a nemzetkozi nyilvantartasba. Kb 15 evig vegzett szakmai munkat, ennyiido.alatt partucat cikkben meg koferenciaanyagban szerepelhetett tarsszerzokent, bar vannak olyan nyilvantartasok, amiben az atomeromuvekkel foglalkozo fol,oiratok nem szerepelnek. Az ufokutatokkal foglalkozo nemzetkozi ufologiai regiszterben nyilvam elokelo helyet foglal el:-)

Előzmény: pk1 (138)
pk1 Creative Commons License 2020.05.28 0 0 138

Én viszont azt vallom be töredelmesen, hogy Egelyt kaptam már rajt' matematikai svindlin.

 

(No meg, az is táplálja kételyeim, hogy a nemzetközi fizikai adatbázisban egyetlen cikk van Egelytől - de annak sem ufókhoz, sem gömbvillámokhoz, sem egyéb ámításhoz nincs köze.)

Előzmény: pert2 (137)
pert2 Creative Commons License 2020.05.28 -1 0 137

Az nagyon szorakoztato esindenki altal elvezheto resz volt, amikor osszegyujtotte a kb tobbtiz magyaroszagi ufomegfigyelest. Aztan mint kepzett termohidraulikus megprobalt magyarazatot talalni arr, hogy johetnek letre a villamlaskor maradando plazmagombok. Feltehetoleg nem talalta fel a sanyolviaszt, en zoredelmesen bevallomnhogy mar a harmadik oldal es a huszadik egyenlet utan elvesztettem a fonalat.

Előzmény: pk1 (136)
pk1 Creative Commons License 2020.05.27 0 0 136

Nem magyarázta meg, kollégái sem értették, de sikeres volt?

Előzmény: pert2 (135)
pert2 Creative Commons License 2020.05.27 -2 0 135

Mas teruleten dolgoztunk. Az Egely Gyuri legsikeresebb publikacioja egy gombvillamokrol szolo ofki report volt, altal ibennvan 30-40 oldalon bemutatta a magyarorszagi ufoeszleleseket, aztan vagy 40-50;oldalon keresztul megprobalt fizilai.magxarazatot is adni a jelensegre, ez utobnit nem igazan ertettem mert tele volt kepletekkel, de feltehetoleg az egyik legsikeresebb kfki riport voltvaz ove.

Előzmény: pk1 (134)
pk1 Creative Commons License 2020.05.27 0 1 134

"Komoly tudomanyos kutatok kiserleteztek vele"

 

Miért ne? Játszani nekik is szabad. De komoly tudományos publikáció nem született.

Előzmény: pert2 (133)
pert2 Creative Commons License 2020.05.27 -1 1 133

Az Egely kerek elodje egy tal viz volt, aminek tetejere a felszinen marado kis akaiket kellett szorni, es ha az emberfia fole tartotta a kezet, akkor a darabkak elkeztldtek korbe forogni. Komoly tudomanyos kutatok kiserleteztek vele, meg elmeleteket is gyartotzak, fe vitalitasrol meg akkor szo sem volt. Bar kesobb a kerekes idokben par morbid kiserletezonek eszebe jotott, hogy a halottak felmelegitett kezeinek vitalitasat is meg kene merni referenciakent:-)

Előzmény: pk1 (132)
pk1 Creative Commons License 2020.05.26 0 0 132

Egely kerékre gondoltál, vagy ez valami más?

 

kolyannbette ?

Előzmény: pert2 (129)
pert2 Creative Commons License 2020.05.26 -1 0 131

En meg ismerem ot szkeptikus korabol, ugy hogy megengedobb vagyok vele szemben

 

Előzmény: jogértelmező (130)
jogértelmező Creative Commons License 2020.05.26 0 0 130

"az Egely fele vitalitasmero se lendult ki a manilai csodadpktorokra,"

 

Egely ilyenkor azt szokta mondani, hogy valamelyik agyfélteke nem működik.

Előzmény: pert2 (129)
pert2 Creative Commons License 2020.05.26 -1 0 129

Ha egyszer az Egely fele vitalitasmero se lendult ki a manilai csodadpktorokrs, akkor kerdes, egyaltalan elnek e ezek a csodadoktorok. Egely doktor korabbi normalabb ideiben meg darabokra szedett vitailag egy szegeny Nemere nevu egyebkent kivalo scifi es krimiirot, mert az picit kolyannbette az altala kitalalt bagy atvett sokfemziot es egy scifentes altudomanyos konyvet is irt belole.

Előzmény: jogértelmező (128)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!