Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.08.26 0 0 1253

"Társadalmi szempontból kártékony féregnek minősül, aki ilyet ír, mint te. "

 

Legalább írnád oda, hogy szvsz (szerény véleményem szerint), vagy a fidesz-szekta értékítélete szerint, amely felhatalmazott téged arra, hogy a nevében nyilatkozzál..

 

Mégis, kinek képzeled magad Barátocskám? Ki vagy te, hogy ítélkezzél, úgy általánosan, mindenki nevében?

 

Ejnye, bejnye...

Előzmény: negyedikk (1246)
damm Creative Commons License 2007.08.26 0 0 1249

Erre meg idéztem Neked Horthy unokáját, és az ő szövegét meg az én nyakamba varrtad. A (polgári) kör bezárult....:-((((

De azt nem árultad el, hogy ŐT ki informálta, szerinted....

Előzmény: negyedikk (1248)
negyedikk Creative Commons License 2007.08.26 0 0 1248

Már szó volt róla, méghozzá eleget.

Most csak egyetlen hivatkozás: az amerikai zsidó potentátok tájékoztatásában.

Előzmény: Törölt nick (1245)
negyedikk Creative Commons License 2007.08.26 0 0 1247
Már elfelejted, hogy a liberalizmusból próbáltál kioktatani, és abból indult az egész polémia? Jó terelés. Na az megy nektek.
Előzmény: Törölt nick (1243)
negyedikk Creative Commons License 2007.08.26 0 0 1246

Te nem a liberális demokrácia vagy, hanem a diktaturában szocializálódott, az egyenlőbbek kategóriájába sorolt léhűtő vagy, aki jogot érez magában arra, hogy a demokráciában csak a hatalom gyakorlásának formai megváltozását lássad.

Társadalmi szempontból kártékony féregnek minősül, aki ilyet ír, mint te.

Előzmény: Törölt nick (1240)
negyedikk Creative Commons License 2007.08.26 0 0 1244
Na dehát egyre jobban becsülöm Orbánt ezekért az idézetekért, amit te azért pakolsz ide, hogy megbotránkozzak rajta. Tájékoztatlak, hogy ezeket ő helyettem mondta. 100 %-ig egyetértek vele.
Előzmény: damm (1236)
damm Creative Commons License 2007.08.26 0 0 1242
Ja bocs, elfeledém hozzátenni:
Orbán Viktor a Fidesz elnöke, Pécs, fidesz kongr 1992
Előzmény: Törölt nick (1237)
negyedikk Creative Commons License 2007.08.26 0 0 1241
Nem a szöveg, hanem a szövegmagyarázat volt erősen elfogult.
Előzmény: damm (1235)
negyedikk Creative Commons License 2007.08.26 0 0 1239
Mert nem tudnak kiegyezni.
Előzmény: Törölt nick (1238)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.26 0 0 1237
az idézet kitől van?
Előzmény: damm (1236)
damm Creative Commons License 2007.08.26 0 0 1236

"Mert mi minden nap újra kezdjük!"
Érdekes, amikor Orbán kiadta ezt, és az ehhez hasonló jelszavakat, akkor egy szavad se volt!!!
Számoljunk csak: ezt 2002 okt 23-án mondta Orbán. Ma van 2007 auguszt... akkor az hány száz zavarodott szöveg, ha minden napra jut belőle? És amit mindenkinek le kell(ene) nyelnie....


Tudod mit? Én maradok továbbra az ilyen 1992-es "avitt" szövegeknél:

"Nekünk nem kell egy üveg kövidinka mellett búsonganunk, hogy tönkretették nemzeti érzelmeinket, elvették az önbizalmunkat, jövőbe vetett hitünket. Nem érezzük úgy, hogy izzadságos küzdelmet kellene folytatnunk magyarságunkért, és azt sem érezzük, hogy az egyetemes kultúra befogadása elfoglalná a helyet agyunkban és lelkünkben a nemzeti kultúra elől. Polcainkon békésen megfér egymás mellett Arany János, Mrozek és Esterházy, a Muzsikás együttes és Tina Turner. Nem érezzük, hogy állítólag elveszett nemzeti tudatunkat úgy kellene egész életünkön át üldözni, mint Arthur király lovagjainak a Szent Kelyhet."

Előzmény: negyedikk (1229)
damm Creative Commons License 2007.08.26 0 0 1235
Talán nem volt igaza Orbánnak? Hogy ennyire kikeltél a szöveg miatt...
Előzmény: negyedikk (1229)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.25 0 0 1234
újfent, és ismét a 1226
Előzmény: negyedikk (1233)
negyedikk Creative Commons License 2007.08.25 0 0 1233
Még egyszer. Te a fidesz szájába adsz vmit, amit az sose mondott, gondolt. Aztán elkezded kritizálni érte. Utána meg azzal jössz, hogy ha szólok, az szerecsenmosdatás. Mégis, hogy gondolod?
Előzmény: Törölt nick (1226)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.25 0 0 1232
ismét 1226
Előzmény: negyedikk (1228)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.25 0 0 1231
1226
Előzmény: negyedikk (1227)
negyedikk Creative Commons License 2007.08.25 0 0 1230
Nocsak! Lesz amiben egyetértünk??:-)))
Előzmény: Törölt nick (1224)
negyedikk Creative Commons License 2007.08.25 0 0 1229

"EZT a szöveget több százszor le kellene írni! "

 

na, ez igazi ballib módszer egyenesen a kommunista diktaturától örökölve.

Valamit az ellenfeled szájába adsz, aztán elkezded szapulni érte. Olcsó hatásos, és végtelenül ALJAS módszer.

Előzmény: damm (1222)
negyedikk Creative Commons License 2007.08.25 0 0 1228

"Melyik hozzászólásodban adtad meg a választ a kérdésemre: Kik vagytok többen, és kinél? Ha elkerülte a figyelmemet, akkor elnézést fogok kérni."

 

Mondtam, hogy szövegértelmezési nehézségeid vannak. Én itt legalább ötven hozzászólásban taglaltam a magyar-zsidó viszonyt. Akkor mégis, mire irhattam, hogy kik vannak itt többen???

És jó lenne, ha leszállnál erről az értelmetlen önégetésről.

Vagy csak akkor nyugszol meg, ha leírom, itt több magyar él, mint zsidó. Ám legyen, most örülhetsz.

Előzmény: Törölt nick (1221)
negyedikk Creative Commons License 2007.08.25 0 0 1227

"a platform világos: Orbán Viktor imádata, ellenfeleinek vak gyűlölete."

 

Már százszor írtam. Ne magadból indulj ki, aki érzelmi alapon politizálsz. Jegyezd már meg végre, hogy én NEM. Nem imádok senkit, és alaptalanul nem gyülölködök. Ismerem viszont az érdekeimet, meg az ország érdekét is. Na, ez a kettő az amit ti nagy ívben lesz@rtok.

Előzmény: Törölt nick (1218)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.25 0 0 1226

Figyelj! Ha komolyan akarsz vitázni, akkor majd jelezz!

 

Ehhez a - az általad vita címén előadott csűrés-csavaráshoz, vonagláshoz, szercsenmosdatáshoz - nincs türelmem.

 

Bocs!

Előzmény: negyedikk (1225)
negyedikk Creative Commons License 2007.08.25 0 0 1225

Tévedsz.

1.,"mert vannak tiszták (Fidesz) és gonoszok (nem Fidesz) "

 

Vannak a hatalomba ágyazott banditák, és a hatalomból kirekesztett emberek (jók, és rosszak.)

 

2.," mert vannak hazafiak (Fidesz) és hazaárulók (nem Fidesz)"

 

Vannak patrióták, és internacionalisták. A ballib valóban az internacionalisták gyüjtőhelye. Nekik az ország nem olyan fontos, mint azoknak, akik ide kötődnek, de ettől még nem mind hazaáruló. (Azért akad köztük egynéhány.)

 

3., "mert Orbán engedett a csábításnak, és ellenfeleit, vetélytársait egyértelműen kiiktatandó ellenségként kezeli, és mindent elkövet a morális és politikai megsemmisítésük érdekében"

 

Na, ez gyurcsányra szóról szóra igaz, és bizony Orbánnal szemben is egyre inkább elvárás. Elvégre, amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten.

Előzmény: Törölt nick (1216)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.25 0 0 1224

Végtelenül el voltam keseredve akkoriban. Az orrunk előtt történt az ország módszeres kifosztása. De még ez sem lett volna baj, ha az elsíbolt vagyont visszaforgatják. Nem tették. A mostani gazdasági bajok forrása pedig az, hogy lassan elfogyott az ellopni (pardon: privatizálni) való...

 

De az akkor privatizáló "jókor volt jó helyen" alakok közül nagyjából a fele ma is a jobboldal holdudvarába tartozik. Az egyetemes korrupció haszonélvezői pedig értelemszerűen nagyobb arányban az aktuálisan kormányon (önkormányzat élén) lévők. Ezért megy a bruszt, és nem a mi Szent Hazánkért.

 

Nem tudtad?

 

Előzmény: negyedikk (1220)
negyedikk Creative Commons License 2007.08.25 0 0 1223

" a XX. XXI század sokak által Európa szerte legkiemelkedőbb politikusának tartott Orbán ne tudna elbánni néhány firkásszal??? NANE!!! Ezt Te se gondolhatod komolyan!!!:-)"

 

Sajnos komolyan vette a demokrácia játékszabályait, nem úgy, mint az utódai. Mentségére szolgál, hogy nem is tehetett volna másképp, mert akkor magát kellett volna szembeköpnie. (Ez gyurcsinak nem probléma:-)))

Előzmény: damm (1215)
damm Creative Commons License 2007.08.25 0 0 1222

NINCS BOCSÁNAT!!! Túl kevés!! :-)))


EZT a szöveget több százszor le kellene írni!
Eccer csak megjegyzik, szegények! :-)))

Előzmény: Törölt nick (1216)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.25 0 0 1221

Igen? Világos volt? Akkor jó.

 

Örülök, hogy tudod, a mondandóm mögé mit gondolok. Mert amit leírtam, abba ez csupán rossz beidegzésű belemagyarázás. Bizonyítsd az ellenkezőjét!

 

Melyik hozzászólásodban adtad meg a választ a kérdésemre: Kik vagytok többen, és kinél? Ha elkerülte a figyelmemet, akkor elnézést fogok kérni.

 

 

Előzmény: negyedikk (1217)
negyedikk Creative Commons License 2007.08.25 0 0 1220
Hát igen. Egy néhány haver is mehetett volna a süllyesztőbe a rengeteg kommunizmusból visszamaradt áldemokrata gyurcsifélével egyetemben. Ez lett volna a demokrácia ára, amit nem fizetett meg a jobboldal. Sztem már bánja is.
Előzmény: Törölt nick (1212)
negyedikk Creative Commons License 2007.08.25 0 0 1219

A jobbos médiát is csak a demokráciánk szintjén tudom értékelni, a ballib médiamaffia kártékonykodása azonban a demokrácia értékeinek a megcsufolása.

Hogy konkrétabb legyek: A hatalom társadalmi kontrollját semlegesíti tökéletesen.

Előzmény: Törölt nick (1210)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.25 0 0 1218

Szoktam.

 

De a kérdéseimre méltóztass talán válaszolni. Erőltesd meg magad, és találj ki valami kevésbé támadható csúsztatást, vagy kezdjél ki a "mennyiség" közül valakikkel. Bizonyára meg fogjátok érteni egymást, a platform világos: Orbán Viktor imádata, ellenfeleinek vak gyűlölete.

Előzmény: negyedikk (1214)
negyedikk Creative Commons License 2007.08.25 0 0 1217

Miután egyértelmű volt a szitu (Orbán és a ZSIDÓ Világszövetség), és ezt még egyértelmüsítettem a hsz-emben, innen kezdve nem kérdés, hogy "Kik vagytok többen, és kiknél?"

És ezután írod: "a minőség számít, nem a mennyíség. "

 

Ha te ebből mást olvasol ki mint én, akkor szövegértelmezési gondjaid vannak.

 

"Ráadásul mostanáig sem válaszoltál a kérdésemre: Kik vagytok többen, és kinél?"

 

Már rég megválaszoltam, de most szájbarágósan is megkaptad. (Hogy segítsek olvasási kinlódásodon.)

Előzmény: Törölt nick (1209)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!