Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.07.18 0 0 29
Pedro Mendes a Tottenhamben és a Portsmouthban játszott, az Evertonban nem.
Előzmény: Törölt nick (7)
spurs84 Creative Commons License 2007.07.17 0 0 28
definiálja,aki szerint szükség van rá:)
te tudod?
Előzmény: Sign (26)
spurs84 Creative Commons License 2007.07.17 0 0 27
mondjuk Riquelme képtelen lenne csatárt játszani a lassúsága miatt...
igaz,ettől még jobban bírom,mit Tottit:)
Előzmény: Vidi_ (25)
Sign Creative Commons License 2007.07.17 0 0 26
Definiálja valaki az irányító foglamát. Köszi.
Vidi_ Creative Commons License 2007.07.17 0 0 25
Na azért szerencsére nem. :)
Előzmény: spurs84 (24)
spurs84 Creative Commons License 2007.07.17 0 0 24
akkor ő a Riquelme 2.:))
Előzmény: Vidi_ (23)
Vidi_ Creative Commons License 2007.07.17 0 0 23

Ott meg pláne. 4-3-1-2-ben ő volt az 1.

Még Trap-nál volt néha 4-4-2-ben az egyik csatár, de a gyakorlatban ott sem volt igazán az.

Előzmény: spurs84 (22)
spurs84 Creative Commons License 2007.07.17 0 0 22
és a válogatottban?
Előzmény: Vidi_ (18)
spurs84 Creative Commons License 2007.07.17 0 0 21
vannak ilyen erényei,az biztos...
ti tudjátok,többet láttátok játszani valszeg...
Előzmény: Vidi_ (18)
gugugaga Creative Commons License 2007.07.17 0 0 20
Del Piero mindig csatár volt csak nem biztoshogy befejező. Totti viszont támadó kp azaz klasszikus irányító amióta nins "épkézláb" csatára a Rómának azóta lett befejező csatár.
Előzmény: spurs84 (16)
spurs84 Creative Commons License 2007.07.17 0 0 19
ez így van,nekem is ő ugrott be,mint kivétel,amikor topikot nyitottam...
na,rá pl.Villarrealban nem volt szükség:))
Előzmény: Törölt nick (17)
Vidi_ Creative Commons License 2007.07.17 0 0 18

Ezt nem jól gondolod. Mindig is irányító volt.

Előzmény: spurs84 (16)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.17 0 0 17
Aki egyértelműen klasszikus irányító és nem is tud mást játszani szerintem az Riquelme.
spurs84 Creative Commons License 2007.07.17 0 0 16
de Totti mindig is inkább csatár volt,kb.mint Del Piero...
Előzmény: afgi (13)
spurs84 Creative Commons License 2007.07.17 0 0 15
Ibagaza nagyon hiányzik,az tény...
Előzmény: Törölt nick (12)
spurs84 Creative Commons License 2007.07.17 0 0 14
Rosickyt majd meglátjuk,szvsz nem,de ez legyen az ő gondjuk,ha nem tudják megoldani,az sem baj:)
Előzmény: Törölt nick (7)
afgi Creative Commons License 2007.07.17 0 0 13
ha lett volna bevethető(minőségi) csatár akkor Totti nem csatárt játszott volna,szerintem
Előzmény: spurs84 (11)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.17 0 0 12
Tavaly láttam szinte az összes tv-s meccsüket és hiányzott az ötlet középről, egy váratlan hőzás egy gyilkos passz....Ibagaza távozása óta nincs játék
Előzmény: spurs84 (9)
spurs84 Creative Commons License 2007.07.17 0 0 11
hát ez az,ezt mondom én is,hogy ők inkább már csatárok(főleg persze Totti)
Előzmény: afgi (8)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.17 0 0 10
Vettek két colos csatárt ( Klose, Toni) meg egy jó "szélsőt" (Ribéry) igy egyértelmű, hogy  a szélső játékra mennek rá idén. A két csatárt nem nagyon tudják majd lefejelni sehol...
Előzmény: spurs84 (6)
spurs84 Creative Commons License 2007.07.17 0 0 9
biztos,hogy ez a baj az Atleticonál?
én nem tudom,mi,de jó lenne,ha megoldanák:)
Előzmény: Törölt nick (5)
afgi Creative Commons License 2007.07.17 0 0 8
azért a milanban ott van Kaka a Romában pedig Totti,aki tavaly ugye kényszerből csatárt játszott,de attól még az irányításból is kivette a részét
Előzmény: spurs84 (4)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.17 0 0 7

Arsenal: nézd meg őket majd idén. Szerintem Rosicky klasszikus irányitót fog játszani mivel Henry távozásával sokoldalúbb lesz a játék másokat is kereshetnek labdával.

Everton: Pedro Mendes szerintem ő is irányítót játszott

Előzmény: spurs84 (4)
spurs84 Creative Commons License 2007.07.17 0 0 6
Scholl már öreg,ráadásul sérülékeny...
a haverom szerint a Bayern ugyan jól igazolt,de sajnálja,hogy klasszikus irányítót nem vettek,erre mondtam,hogy nem is kell...
Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.17 0 0 5

Hogy szerintem kell-e?

Erre nem lehet válaszolni így.

Az Atletico Madridnak kellene, de pl a ManUtd-nek annyira nem.

Előzmény: spurs84 (1)
spurs84 Creative Commons License 2007.07.17 0 0 4
Ott sem biztos,pl.Olaszországban sem sok van szvsz,bár én főleg tényleg az angol futballt követem...
a stílusok meg amúgy is keverednek manapság,az Arsenal sem rakkolós focit játszik,mégsincs irányítójuk...
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.17 0 0 3
Bayern-ben ugye Ballack távozása után keresték a megfelelő embert a posztra ahelyett, hogy átalakították volna a rendszert, Scholl lehetett volna még alternatíva oda, de mivel nagyon nem követtem az okokat nem tudom miért nem játszott, viszont most az igazolásokat tekintve, mással probálkoznak Münchenben.
Előzmény: spurs84 (1)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.17 0 0 2

Amúgy ugye játékrendszertől függ az irányítói poszt. Manapság olyan, hogy klasszikus irányító kevés van mivel a játék teljesen átalakult. Angliában nem fogsz sok ilyet találni, a rakkolós foci miatt, viszont déli ligákban többet lehet találni szerintem.

spurs84 Creative Commons License 2007.07.17 0 0 1
nem,Bayern...
szóval szerinted kell?
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.17 0 0 0
A haverod Atletico szurkoló? Mert akkor igaza van.:)
Előzmény: spurs84 (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!