Keresés

Részletes keresés

spurs84 Creative Commons License 2007.06.26 0 0 29
annyira nem érdekel a csapatod,csak kiváncsi voltam,hányan néznek be egy ujabb értelmetlen topikba...
az igaz,hogy utálom őket,de még véletlenül sem tölti ki az életem...
Előzmény: spurs84 (28)
spurs84 Creative Commons License 2007.06.26 0 0 28
mért nem irod ki,hogy milyen csapatom van?
Előzmény: lala80 (23)
toure Creative Commons License 2007.06.24 0 0 27
Attól, h utálsz valamit, és annak hangot is adsz, még nem azt jelenti, h kitölti az életed.
Előzmény: lala80 (23)
_Aki_ Creative Commons License 2007.06.24 0 0 26
A topik nevéből nem erre a tartalomra gondoltam. Van pár ismeretlen nick, kik ezek?
Előzmény: Keelhaul (15)
lala80 Creative Commons License 2007.06.22 0 0 24

jav.: mutatja.

Egyébként nem várok komoly választ, nyugi, csak tényleg kíváncsi vagyok. Na mindegy.

Előzmény: lala80 (23)
lala80 Creative Commons License 2007.06.22 0 0 23

Jó, hogy ilyen sok időd van, irigyellek. Nem rosszból, de miért nem a zs... csapatoddal foglalkozol? Meg ne sértődj, csak nem értem, hogy vannak emberek akiknek a Real Madrid tölti ki az életüket, miközben állítólag utálják.

Mondjuk ez is a Real Madrid nagyságát mutatják:)

Előzmény: spurs84 (12)
spurs84 Creative Commons License 2007.06.22 0 0 22
inkább arról,aki komolyan veszi ezt az egészet:)
Előzmény: Feyd-Rautha (21)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2007.06.22 0 0 21
Megint el kell, hogy keserítselek. Nem csak róluk.
Előzmény: Keelhaul (16)
spurs84 Creative Commons License 2007.06.22 0 0 20
nem ártottam nekik,csak ők nekem:)
Előzmény: Törölt nick (13)
spurs84 Creative Commons License 2007.06.22 0 0 19
mért pont 1 évig?
Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.22 0 0 18
1-évig rághatod a csontot!!
Előzmény: spurs84 (-)
szeméremszőrzet Creative Commons License 2007.06.22 0 0 17
ne szégyenlősködj! azért írsz ide, mert zavar a madrid utálata és szeretsz kötekedni. törölnéd a faszba az összes ilyen topicot, de mivel erre lehetőséged nincs, itt okoskodsz. a veled való párbeszéd senkiről nem állít ki bizonyítványt, ne értékeld túl magad. ne válaszolj, lehet, hogy nem tudok majd rá reagálni.
csók a moderátoroknak.
Előzmény: Keelhaul (16)
Keelhaul Creative Commons License 2007.06.21 0 0 16
Persze, mert mindegyik bizonyítványt állít ki az URM arcokról ;)
Előzmény: Feyd-Rautha (11)
Keelhaul Creative Commons License 2007.06.21 0 0 15
Megjött a kis szenvedélyes dúvad.
Előzmény: dirty Sanchez (14)
dirty Sanchez Creative Commons License 2007.06.21 0 0 14
Meg a csaló margit, kaptatok egy kegyelem bajnokságot.
Előzmény: Keelhaul (8)
spurs84 Creative Commons License 2007.06.21 0 0 12

én is észrevettem,hogy n+1 van,ezért voltam kíváncsi,hogy az n+2-ik meddig él:)

Előzmény: Keelhaul (10)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2007.06.21 0 0 11
De ettől függetlenül, látom, életcélod, hogy fenntartsd mindegyiket.
Előzmény: Keelhaul (10)
Keelhaul Creative Commons License 2007.06.21 0 0 10
Ez van. Ettől még ez az n+1. URM topik és az előtte lévő n db is szánalmas volt.
Előzmény: spurs84 (9)
spurs84 Creative Commons License 2007.06.21 0 0 9
a San Antonio Spurs-öt nem szeretem,az a durva:),az NBA-ben szinte mindig ellenük szurkolok,igy alakult...
Előzmény: Keelhaul (8)
Keelhaul Creative Commons License 2007.06.21 0 0 8
Ebből egyvalami látszik igazán. Hogy a Real Madrid egy jelentős klub. Ellentétben a csaló szanantónióval :P (bár az egy másik sport, de ha longoria nem parker asszonya lenne SENKI nem nézte volna a "remek" döntőt)
Előzmény: spurs84 (7)
spurs84 Creative Commons License 2007.06.21 0 0 7
nem is egy...
Előzmény: Törölt nick (5)
CaRl_OS Creative Commons License 2007.06.21 0 0 6
En szeretem :>
spurs84 Creative Commons License 2007.06.21 0 0 4
senkire nem haragszom
egyszerüen csak utálom őket
Előzmény: Törölt nick (3)
Tasunkó Creative Commons License 2007.06.21 0 0 2
:D:D:D:D:D
dirty Sanchez Creative Commons License 2007.06.21 0 0 1
mi se URM
Előzmény: spurs84 (-)
RealCorpus Creative Commons License 2007.06.21 0 0 0
n0 miért?
Előzmény: spurs84 (-)
spurs84 Creative Commons License 2007.06.21 0 0 topiknyitó
nem vagyunk jóban,annyi szent

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!