Keresés

Részletes keresés

przita Creative Commons License 2014.04.08 0 0 177

Mindenkit szeretettel vár ahttps://www.facebook.com/groups/481929955209243/ csoport. Csatlakozzon, akit érdekel a téma: hirdetne kiadó nyaralót (Horvátországon kívül), apartmant keres valahol a nagyvilágban, nem tud elmenni egy üdülésre és átadná azt valakinek - szóval keres-talál nyaralás témában magánszemélyeknek.

przita Creative Commons License 2014.03.08 0 0 176

Szia!

 

Választ írok a KRK sziget topikba, ha már ott a téma Krk sziget :-) 

Előzmény: Koi Gábor (174)
Koi Gábor Creative Commons License 2014.03.02 0 0 174

Szia ne haragudj hogy zavarlak látom te Krk szigeten fúrómba jártál szeretnék én is tudni mindent róla árak hid dij van menyik homokos része mit érdemes megnézni esetleg szállás minden ami fontos két före Agusztusba elöre is köszönöm.

Előzmény: przita (170)
Pandus Creative Commons License 2014.01.13 0 0 171

a couchsurfingről nekem rosszak a tapasztalataim, bármikor, bárhová akartam így menni, és írtam embereknek, a fele nem válaszolt, a többiek meg: "nem leszek itthon", "hát akkor épp jön hozzánk vki", "hát nem is tudom, itthon vagyok-e", "de azért találkozzunk, ha erre jársz", stb. Pedig kifejezetten jó vélemények vannak rólam azoktól, akik nálam jártak. 

Előzmény: Ritravel (169)
przita Creative Commons License 2014.01.12 -1 0 170

Mindenkinek ajánlom cserkeszőlői apartmanunkat. Cserkeszőlőben a gyógyfürdőben télen-nyáron kitünő pihenési, kikapcsolódási,gyógyulási lehetőségek várnak kicsire-nagyra egyaránt. https://www.facebook.com/CserkeszoloNapfenyApartman?fref=ts

Ritravel Creative Commons License 2013.12.30 -1 0 169

Sziasztok!

 

Olcsó szállás ügyben szívböl ajánlanám a Couchsurfing.com oldalt (föleg kalandvágyó fiataloknak), illetve a www.airbnb.com oldalt, ha olcsóbban, magánúton szeretnétek a szállást megoldani.

Jelenleg Dél- Amerikában utazgatok a párommal, Uruguayban például egy airbnb-s kedves hölgy vendégszeretetét élvezzük. Élményeimröl és tapasztalatokról blogot írok, ha gondoljátok nézzetek be, van egy bejegyzés a couchsurfinges élményeimröl is: http://ritravel.eu/?p=112 

Ha kedvetek van, tekintsétek meg a blogomat.

www.ritravel.eu

 

Üdv,

Rita 

Domberka Creative Commons License 2013.12.15 -1 0 168

Lepje meg szeretteit a kikapcsolódás örömével! Ajándékozzon pihenést a Budai hegyekben! A Hotel Molnár ajándékkártyával 20% kedvezményt kap minden kedves vendégünk a szobaárából! Kártyarendelés és bővebb információ aktuális árainkról a www.hotel-molnar.hu honlapon!

Domberka Creative Commons License 2013.11.21 -1 0 167

Foglalja le szállását kedvezményes áron! Pihenjen Budán csendes és szép környezetben alacsony áron! Most akár 10%, 15% vagy 20% kedvezménnyel. Válassza ki az önnek legmegfelelőbb kedvezményünket! Akcióinkról további információt talál honlapunkon a www.hotel-molnar.hu-n!

Pandus Creative Commons License 2013.11.11 -1 0 166
Előzmény: Törölt nick (165)
Pandus Creative Commons License 2013.11.09 0 0 164

meyik országban? vagy mindegy, csak szauna legyen?

Előzmény: Törölt nick (163)
flytheway Creative Commons License 2013.08.17 0 0 162

Itt is lehet keresgélni, percenként frissülő legújabb last minute utak, szállások.

Ráadásul rendezvények, és utazási leírások is vannak:

 

http://szallasutazas.info

 

Olcsó szállások, utazások

 

 

Mougins Creative Commons License 2013.08.16 -1 0 161

Hová szeretnél menni? Minőségi 4 csillagos szállások a világ minden pontján. 650 euró/4 fő/7 éjszaka mindennel felszerelt apartmanban. 

Amerika, ausztrália, Málta, Ciprus, Spanyolország, Finnország, Kenya, bárhol 3600 szállás közül lehet keresni! Ajándékba kapsz mellé egy reklám hetet ingyen a Kanári szigeteken Tenerifén. Részvételi feltétel van. Oda csak a repjegyet kell megvenned, a szállást díjmentesen egy üdülőjogos előadás meghallgatásáért cserébe kapod. A 7 napból 4-5 óra az előadás, de vásárlási kötelezettség nincs. Csak meg kell hallgatni. Ha nem veszel részt rajta 600 euró a szállás, amit, akkor bizony ki kell fizetni. Repjegy keresésben segítek és ha nem megy be is foglalok. Tenerifére jegy oda-vissza adóval illetékkel ősszel 60 ezerből kijön/fő. Az apartman 2- 4 fős. Akit érdekel írjon! Képek: kék tenger (facebook)

Horváth Emma Creative Commons License 2013.07.25 -1 0 160

Nagyon kellemes hétvégét töltöttem Budapesten egy Hotelben a budai oldalon. Mindenkinek ajánlani tudom, aki a fővárosba szeretne látogatni. A honlapjuk: www.hotelmolnarbudapest.hu

bedy_ke15 Creative Commons License 2013.06.03 -1 0 158

Üdülés a Zsóry fürdőnél

 

Kiadó Mezőkövesd mellett, a Zsóry Fürdő szomszédságában május 1-től szeptember 30-ig családias hangulatú, különböző nagyságú üdülőházak családok, baráti társaságok részére 3300Ft/fő/éj áron . (5 éves kor alatt ingyenes, de a gyermekek részére ágyneműt hozni kell)

A házak felszereltsége:

- hűtő

- tv

- alapfelszereltségű konyha

- törölközőt hozni kell.

Minimum foglalás 4 nap.

A közelben a Zsóry Strand és Gyógyfürdő, melynek szolgáltatásai között megtalálható szaunavilág és masszázs is, akár OEP támogatott kezelések is igénybe vehetők (kádfürdő, iszappakolás, súlyfürdő, szénsavfürdő, orvosi gyógymasszázs, tangentor)

Itt megtalálja a kellemes kikapcsolódást családja és saját maga számára is.

Érdeklődni: 0670/215-9322

email: moncsi73@gmail.com

sutalaci Creative Commons License 2013.05.30 0 0 157

A kuponkód a kedvezményhez lemaradt:

Előzmény: sutalaci (156)
sutalaci Creative Commons License 2013.05.30 0 0 156

Hátha akar valaki itthon is olcsón pihenni. Én msotanság vettem néhány 2 napos két fős itthoni szállás (welnes) lehetőséget is és ezzel a klubtagsággal sikerült pl Siófokon egy főre egy éjszakát kihoznom félpanzióval 3000ft-ból.

 Ha valakit ez érdekel és használja a kuponkódot, akkor mindenki jól jár.     

 

drift25 Creative Commons License 2013.05.28 0 0 155

Sziasztok!

 

Szépkártyáról üdülést vásárolnék 45.000 Ft értékben olyan jelentkezőnek aki ugyis készpénzből menne nyaralni idén.Ennek fejében kedvezményt adok a végösszegből igy nekem csak 32.500 Ft-ot kell kifizetni készpénzben.Tehát 12.500 Ft-ot meg lehet spórolni igy. :)
Akit érdekel a lehetőség hívjon.

 

0630/4640047, Hatvan Tomi

ingersheim Creative Commons License 2013.05.26 0 0 154

Üdv! Tudtok helyet baráti áron Amszterdamba?  Ágy+tusoló bőven elég, semmi extra...

przita Creative Commons License 2013.05.26 0 0 153
Előzmény: przita (152)
przita Creative Commons License 2013.05.26 0 0 152

 Jó szívvel ajánlom mindenkinek!!! Cserkeszőlői apartman

leontilia Creative Commons License 2013.05.26 0 0 151

Barátságos apartmant ajánlok Korfun, közel a homokos lassan mélyülő strandhoz. A stúdiók 2 személyesek, konyhasarokkal fürdőszobával és erkéllyel rendelkeznek. Családoknak szoba konyhás 4 ágyas apartmant biztosítunk konyhasarokkal, fürdőszobával és erkéllyel. Az emeleti erkélyekről a tengert csodálhatjuk. 

A szomszédos tavernában félpanzió kérhető. Ismerjük a szigetet, mindenben segítünk, magyarul! 

abigel-korfu.comabigel.korfu@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2013.05.22 0 0 150

olcsó szállás siófokon kiadó apartmanok

A házban 3 db külön bejáratú apartman található, mindegyik apartmanban saját konyha, fürdőszoba. Közös használatban az apartman vendégeinek a terasz, kerti grill, zárt udvar és a kültéri medence. A zárt udvarban parkolási lehetőség max. 3 gépkocsi részére.

Az apartmanok elosztása:1. apartman (12 személyes) Fsz: amerikai konyhás nappali (csocsó-asztallal) a konyhában 2 db hűtőszekrény (fagysztós), elektromos tűzhely, sütő, mikro, a nappaliban TV. Emelet: 4 db hálószoba (2 db kétágyas + 2 db négyágyas) + előtér + fürdőszoba + WC. Az apartman max. 14 személy részére bővíthető a galériás kétágyas szoba igénybe vételével. Az ár a hirdetéssel megegyezően 285.600 Ft/7 éj + ifa (400 Ft/fő/éj 18 év felett) 12 személy részére, minden további érkező részére (max. 2 fő) 3.400 Ft/fő/éj + ifa Kaució: 30.000 Ft, mely a nyaralás végén visszajár, amennyiben nem történik károkozás

2.apartman: (6 személyes) Utcafronti elhelyezkedésű, földszinti apartman 3 szoba + konyha + zuhanyzó + WC. Az apartman min. 4 személy részére bérelhető 126.000 Ft/7 éj + ifa 4 személy részére, minden további érkező részére (max. 2 fő) 4.500 Ft/fő/éj + ifa Kaució: 30.000 Ft, mely a nyaralás végén visszajár, amennyiben nem történik károkozás

3.apartman: (5 személyes) Utcafronti elhelyezkedésű, emeleti apartman 3 szoba + konyha + zuhanyzó + WC. Az apartman min. 4 személy részére bérelhető 126.000 Ft/7 éj + ifa 4 személy részére, minden további érkező részére (max. 2 fő) 4.500 Ft/fő/éj + ifa Kaució: 30.000 Ft, mely a nyaralás végén visszajár, amennyiben nem történik károkozás A tulajdonos nem lakik az ingatlanban.

 

pirossapkásaranyhal Creative Commons License 2013.03.15 0 0 148

Nagyon jó és szép szállás a Zemplémi Hegyekben Makkoshotykán,Ady Endre u.11.

Szundi01 Creative Commons License 2013.03.13 0 0 147

El is felejtettem mondani, hogy last minute charter repjegyek is vannak: http://www.felhokfelett.hu/content/last-minute-charter-repulojaratok

Ha valakinek rugalmas annyira a munkabeosztása, akkor ez a legjobb :)

Előzmény: Hudradorka (145)
Szundi01 Creative Commons License 2013.03.13 0 0 146

Én nagyon tudom javasolni ennek az oldalnak a szálláskeresőjét, amivel mi már rengeteget spóroltunk: http://www.felhokfelett.hu/hotel_search

Ugyanitt a főlapon mindig vannak akciós repjegy ajánlatok, néha egy belföldi wellness-hétvége árából el lehet jutni a világ másik felén lévő egzotikus országokba, ha az ember minden nap nézi az oldalt.

Már csak pár hét van hátra a következő útunkig, azt is a felhokfelett.hu-n foglaltuk, nagyon várom :)

Előzmény: Hudradorka (145)
Hudradorka Creative Commons License 2013.02.20 0 0 145

Én eddig couchsurfinggeltem, de egy-két rossz tapasztalat miatt most egy picit belefáradtam. Az ajánlom mindenkinek, hogy jól válogassa meg kiket fogad be. Ha csak apró jel is van, ami nem szimpatikus, inkább utasítsd el. Én most nem hallgattam az öszöneimre, ezért fáztam rá. Előtte viszont sikerült pár jó barátot találnom akikhez bármikor mehetek pl Barcelonába, Milánóba és USA-ba. :) Összeségében ajánlom mindenkinek, csak óvatosan.

Most last minute utakat kezdtem nézegtni. Ha egyedül akarsz menni, és rugalmas vagy oké, de külföldre nehezen mozgok én személy szerint. Most inkább belföldre járok. Találtam egy jó alkalmazást Smart Travel néven a Samsung TVmen, onnan néztem ki már 1 helyet. Teljesen jól működik és jó árban vannak. Szüleimet fizettem be egy hétvégére házassági évfordulójuk alkalmából. Teljesen jól működött.

ordzsu Creative Commons License 2013.02.12 0 0 144

Minden utazónak ajánlom a következő szálláskeresőt (metakereső) ami nagyon sokaknak megkönnyítheti az ideális szállás legjobb áron való foglalását. Mivel a weboldal egy metakereső, ezért nem kimondottan egy szállás foglalási oldalról beszélünk hanem a különböző foglalási irodák ajánlatainak összehasonlítására specializálódott keresőről. Az oldal címéből kiderül, hogy a világ legnagyobb szállásösszehasonlító oldalával van dolgunk ahol több mint 600,000 szállást és a hozzájuk ajánlatot adó több mint 140 foglalási oldal (agoda.hu, booking.com, lastminute.com, budetplaces.com , hotels.com, stb...) ajánlatai közül választhattok. A árak feltüntetése mellett több mint 34 millió szálloda vendég vélemény és 14 millió szállás fénykép is segít az ideális szállás kiválasztásában. Időt és pénzt is spórolhattok egy helyen: www.trivago.hu

Törölt nick Creative Commons License 2013.02.11 0 0 143

 

Titkos lakás órákra kiadó Nyíregyházán

 

 

Ha van kivel, de nincs hol, nálunk diszkrét szerelemi fészekre találsz. Ha partnereddel el akartok bújni a világ elől. Gyere el, ajándékozd meg ezzel a meglepetéssel kedvesedet, biztosan tetszeni fog. Nem kell recepció előtt elhaladnotok, nincsenek kényelmetlen pillantások, feszengő érzés. A kulcs átvételét követően, titkos barátodat vagy barátnődet egyedül is fogadhatod. A diszkréció garantált!  3óra csak 3000.-Ft 

 

  www.titkoslakas.hu

 

 

Hétköznap éjszaka csak 4000.-Ft 2 főre.

 

kiralynet Creative Commons License 2012.12.21 0 0 140

Itt garantáltan megtalálja a több száz utazási webportál több mint 2 millió szállás, hotel ajánlatából a legjobb ajánlatot.

http://kiralynet.com/szallaskeres.html

Szundi01 Creative Commons License 2012.12.19 0 0 139

Sziasztok!

http://felhokfelett.hu/hotel_search

Ezen az oldalon belföldi és külföldi szállásokat is lehet foglalni, több száz szállásfoglalós oldal ajánlatait hasonlítja össze. Szerintem nagyon jó!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!