Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.06.18 0 0 588

Hello,

nem vagyok rajta még

ide már nem is írtok semmi új infót?

Előzmény: evezoos (587)
evezoos Creative Commons License 2008.06.17 0 0 587
Hello!

Fent vagy a levelezőlistán? Jönnek mennek a infók...


Előzmény: Törölt nick (586)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.16 0 0 586
na mi a helyzet? mikor lehet már költözni?
ketyeg az óra...jún.30-ig már nincs sok, tök égő hogy ezt a dátumot sem tudják tartani
GeKKo_Junk Creative Commons License 2008.06.16 0 0 584
Internet TV szerintem tokeletes. Nalam is 10/10 Mbit van es sose csokken, teljesen stabil. A tv meg jon oszt jovan. Elejen rossz volt a kep, de kicsereltek az erositot vagymit aztan jo lett. Szerintem megeri az arat!
Ethan82Bp Creative Commons License 2008.06.13 0 0 583
Falban szakadt egy kábel vagy mi, de megcsinálták.

Csak nehezen jöttek ki. Leginkább az nem tetszett hogy szerintük a szolgáltatás be van kapcsolva ha központilag bekapcsolták, de a végpontot senki nem ellenőrzi (lakáson belül) hogy a szerencsétlen embernél megy-e a tv és a net. Szerintem onnan van átadva egy szolgáltatás ha átadták és aláírtam hogy átvettem és működik, az hogy valahol a távolban bekapcsolták de hozzám már nem jut el mert szakadt a kábel és erről ők mit sem tudva azt nyilatkozzák hogy kijönnek de akkor kiszállási díj ha mégis az én hibám, az kókány hozzáállás. Mivel a saját hálózatuk, ezért az érdekkörük a falból kilógó kábelig terjed.

Hozzáteszem azóta minden rendben, beköttetni meg nem kell úgysem kell velük túl gyakran, úgy hogy már nem érdekel.
Előzmény: DuaneBarry (578)
NetDragon Creative Commons License 2008.06.12 0 0 582
Hát, igen! Társasági emberkék vagyunk. Itt rengeteg fiatal fog lakni, és bízunk benne, hogy új barátságok köttetnek!
Előzmény: törpilla (581)
törpilla Creative Commons License 2008.06.12 0 0 581
aprty = party, he-he
törpilla Creative Commons License 2008.06.12 0 0 580

Nem,nem! Keserű szájízzel nem szabad költözni, csak örömmel!

Én is majdnem a kardomba dőltem a felújítás során (főleg az ajtókkal gyűlt meg a bajom, van fogalmad róla, hányféle ajtó létezik?), meg a melósokkal való küzdelem és csúszások során, de már túl vagyunk rajta!

Ha jól emlékszem, te a csücsökben leszel, gondolj arra, hogy kiülsz a barátnőddel  az erkélyedre és  a martinis poharadat szorongatva flegma közönnyel bámulod a lent tülekedő marha autósokat, közben arra gondolsz, milyen jó lesz az esti grill-aprty a kertben a többi új lakóval:-)

 

Minron, Gropius már a messzi távol......

 

Hajrá Angyalkertesek, ne csüggedjetek!

 

Üdv

Kriszta

 

 

 

 

Előzmény: NetDragon (579)
NetDragon Creative Commons License 2008.06.11 0 0 579

Törpilla!

 

Annak idején engem is erősen kapacitáltak,hogy használt lakást vegyek. Annyi az eladó lakás Budapesten, hogy kis uánajárással, jó helyen, jó állapotú használt lakást tudtam volna venni, kis felújítással. /mesterember ismerőseim is vannak/ Nagyobb lakást, olcsóbban lehetett volna kihalászni.

 

Engem pl az Uniqa is aggaszt. Tudom, elfogja a zajt, port, emeli a lakás értékét. De nem ilyen magasságúnak ígérték és nem ezekkel, a szinte lakásig benyúló "karokkal". Biztosan betartották az előírásokat, hisz azok adottak. De nem így tálalták. Nagyon kéne örülnöm a beköltözésnek, de valami kis keserű szájízem mégis van. Lehet, hogy Te döntöttél jobban? Nem beszélve az Uniqa építkezésével járó kellemetlenségekről.

Előzmény: törpilla (577)
DuaneBarry Creative Commons License 2008.06.11 0 0 578

 aloha,

a bekötés részt tudod részletezni?!

Mi volt a gond?! Elvileg ők építették ki a hálót...

Érdekes :P.

 

 üdv,

Duane

 

Előzmény: Ethan82Bp (576)
törpilla Creative Commons License 2008.06.11 0 0 577

Sziasztok!

Én még decemberben akartam itt lakást venni, már foglalózni akartam.   A D 63-at néztük ki. Ezért néztem be ide is annak idején, hogy tájékozódjak.  Az én szerződésemen január 31 lett volna.  Böcskei urat felhívtam, ő április 30-ra esküdött. 

Végül nem mertem reszkírozni, mert a régi lakásunkból június 15-ével menni kellett, és féltem, hogy még jobban elcsúsznak, gyerekkel meg nem akartam albérletbe menni.

Vettem egyet máshol, két hónap alatt felújítottam, múlt héten költöztünk és hüledezve olvasgatom, amiket írtok.  Mi már  az újban  lakunk és nektek még mindig nem adták át ??!!

 

Lélekben veletek vagyok - márhogyha ez számít valamit - és drukkolok az összes Angyalkert lakónak, főleg annak az úrnak, akivel telefonon konzultáltunk az Uniqa építkezésről :-)

 

Üdv

 

egy majdnem Angyalkert lakóvá vált egyed

Ethan82Bp Creative Commons License 2008.06.11 0 0 576
A bekötés kicsit nehezen ment, de azóta gond nélkül szolgáltatnak.

Eddig kérdés nélkül ez a legjobb internet szolgáltatás amit valaha használtam (nekem 10/10mbit van és mindig hozza).

A kábel TV meg jön, azzal sincs gond.
Előzmény: DuaneBarry (575)
DuaneBarry Creative Commons License 2008.06.11 0 0 575

aloha,

 

mivel lassan-lassan kezd aktuálissá válni, kérdezném az 1. ütemeseket, hogy akinek van, mi a véleménye a "kötelező" (Co...) internet/tv/telefon szolgáltatónkról?

Most elég jó kis akciójuk van, kíváncsi leszek, hogy minket "megvárnak-e" vele illetve hogy egyáltalán megéri-e belevágni és náluk szerződni.

 

Köszi előre is!

 

 üdv,

Duane

 

LaciD41 Creative Commons License 2008.06.10 0 0 574

szia Evezoos!

 

Írtam a levlistára. Előre is köszi a felvételt!

 

üdv:

 

Laci

Előzmény: evezoos (572)
Ned1 Creative Commons License 2008.06.09 0 0 573

Szia,

 

Nem vagy fent a levelezőlistán? Csak azért kérdem, mert IGAZAD VOLT! Behívtak pár embert a hétre műszaki bejárásra. Sajnos én nem vagyok a szerencsések között. És TE? Sajnálom, ha múltkor ingerültre sikerült a levelem, nem feltétlen neked szólt, hanem ennek az egész helyzetnek. Múlt héten beszéltem egy Gropiusos hölggyel, aki azt mondta, hogy kizárt, hogy ezen a héten bejárás legyen, ezért lettem nagyon ideges. Ehhez képest, láss csodát, néhány embert behívtak. Mostmár végképp nem tudom, mikor, kinek, mit lehet elhinni.

Persze az jó hír, hogy van, aki mehet. De mondjuk az a 10 kész lakás, amit neked mondtak, az nagyon kevés! Fél év alatt ennyit tudtak összehozni???

 

Előzmény: gaborbogi (565)
evezoos Creative Commons License 2008.06.09 0 0 572
Gyertek a levelező listára, ott adok kontaktot.

jelentkezni itt: evezoos kukac mailbox pont hu
LaciD41 Creative Commons License 2008.06.09 0 0 571

Sziasztok!

 

Esetleg tudtok nekem adni egy nevet és egy telefonszámot a Gropiustól, akinél lehetne érdeklődni?

 

Ma írtam mail-t, de még semmi válasz.

 

Köszi

 

Laci

Akosferi Creative Commons License 2008.06.09 0 0 570

Üdvözlet...

 

D43-as lakás az enyém. Van esetleg leendő szomszédom ezen a Fórumon?

 

Sitkei Ferenc

kissd-secofr Creative Commons License 2008.06.05 0 0 569
Na szia Mester!

evezoos kukac mailbox pont hu
ide küldtem. de visszapattant...
megadom az enyém : dizzi kukac freemail pont hu, vagy
kissd kukac mail pont tvnet pont hu

Köszi a segítséget...
Más. 10 K**VA lakás??? Ennyi????? arggghhhhh..... Mondom a főnökömnek lesz igaza: mikor költöztök? november??? :D:D:D:D

Előzmény: evezoos (564)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.05 0 0 568

de a szöveg így folytatódik:

Állítása szerint jelenleg 10 kész lakás van, de a többi is jó állapotban van.

tehát lehet, hogy azok is majdnem készen vannak?

mondjuk össze vissza keringenek az infók, használatbavételi beadva, jövő héten műszaki bejárás, 40 lakás nincs kész, 10 van kész stb. stb.

hivatalos info pedig nincs...

 

 

 

 

Előzmény: orsoborso1 (567)
orsoborso1 Creative Commons License 2008.06.05 0 0 567

10 lakás?! Ennyit tudnak felmutatni ekkora késés után?!Megáll az ész!!! Nagy luxus vajon abban reménykedni, hogy ez év Karácsonyára felmutatnak valamit?Ezek után nem tudok pozitivan előre tekinteni...

Nem kívántam soha senkinek rosszat, de ez esetben szívből kívánom nekik, hogy kapják vissza ezt a hozzáállást az életben egy számukra fontos dolog terén.

evezoos Creative Commons License 2008.06.05 0 0 566
Szia!

Javaslom neked is csatlakozz a levelezési listához(nálam lehet ;-)), írtam oda új infót, meg mindjárt megosztok újabbakat...

Mellesleg 106 lakásból 10 van kész, az nem túl bíztató...
Előzmény: gaborbogi (565)
gaborbogi Creative Commons License 2008.06.05 0 0 565
HEllo,

Sajnos engem se hívtak fel, így nem tudom, jelenleg szabin vagyok, és elég sokat járok a lakás után, telefononés személyesen is, és megpróbálok hasznos infókat gyűjteni. Amikor beszéltem a gropius-os hölggyel, akivel ma is beszéltem, még mindig tartja, hogy a következő héten kezdődnek a műszaki átadások, igaz azt is mondta, hogy nem ő az aki ezzel foglalkozik, de a kolléganője fog minket hívni. Állítása szerint jelenleg 10 kész lakás van, de a többi is jó állapotban van.Amikor kérdeztem, hogy miért nem hívtak még senkit sem, akkor azt mondta, hogy ezt nem ő intézi, hanem a kolléganője, de amit tud, hogy kedden lesz valakiknek műszaki átadás, és lehet, hogy csak holnap hívnak.

Előzmény: Ned1 (562)
evezoos Creative Commons License 2008.06.05 0 0 564
Hellohallo!

Pontosan hova írtál? Tegnap kaptam 8 levelet akik csatlakoznának, de fogalmam sincs ki kicsoda (ezért fel is tettem egy furfangos biztonsági kérdést ;-))

Egyébként ez egy google levelező lista, így annak minden opciojával (pl a régebbi levelek is fellehetők, stb).

Előzmény: kissd-secofr (563)
kissd-secofr Creative Commons License 2008.06.04 0 0 563
Szia evezoos mester!

Írtam a levlistádra, de azt mondja, hogy nem kézbesíthető
a levélke, mert nem elérhető a mailcímed...
HELP please, mert kíváncsi vagyok az új infóidra.

örök hála.
Előzmény: evezoos (560)
Ned1 Creative Commons License 2008.06.04 0 0 562

Szia gaborbogi,

Téged felhívott ma valaki, ahogy korábban ígérték? Mert, mint látod itt többen nem kaptunk telefont, - sajnos. Pedig én tegnap nagyon megörültem az infódnak, sőt komolyan még bíztam is benne egészen ma délig. De mint látjuk ez sajnos már megint nem jött be..... Rákérdeztél esetleg a hölgynél, hogy mi újság van? Vagy azt gondoltad, hogy azért nem hívtak, mert Te nem kerültél bele a jövő heti szerencsés kiválasztottak közé? Egyébként, sajnos attól tartok, hogy senki sem fog jövő héten lakást nézegetni.

Előzmény: gaborbogi (550)
evezoos Creative Commons License 2008.06.04 0 0 560
Sziasztok!

Úgy látom célszerű lenne át térni újból a levelezési listára, ugyanis annyi infó kering már, hogy jó lenne össze fogni. Na meg ott neveket is említhettek/ünk mivel zárt lista.
Jelentkezni a listára nálam lehet. (evezoos kukac mailbox pont hu)

Van új infóm azt már ott osztom meg.

Üdv
DuaneBarry Creative Commons License 2008.06.04 0 0 559

 aloha,

mennyi vajon az esély arra, hogy pont közülünk, a fórumot gyakran látogatók közül nem hívnak fel senkit? :P

Én "CINKELÉS"-t mondok; igen, CINKELÉS-t. Vagy "KAMU!"-t.

 

Hiszi a piszi, hogy ma akartak telefonálni.

 

 üdv,

Duane

 

orsoborso1 Creative Commons License 2008.06.04 0 0 558
uff :)
Előzmény: kisedo (557)
kisedo Creative Commons License 2008.06.04 0 0 557

:)

 

sztem a kivétel az lesz, akit esetleg felhívnak...

Előzmény: Apartman (556)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!