Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.07 0 0 800
Vagy az amcsik játszottak kicsit photoshoppal meg windows movie makerrel... :)))
Előzmény: Contempt (798)
Contempt Creative Commons License 2007.05.07 0 0 798

"Bin Laden ugyanis sosem ismerte el, hogy köze lenne hozzá"

 

Ez hülyeség. Eleinte tagadta, de aztán több kazettán elismerte és vállalta a felelősséget a WTC-ért.

 

"Shortly before the U.S. presidential election in 2004, another taped statement was released and aired on Al Jazeera in which bin Laden abandoned his denials without retracting past statements. In it he told viewers he had personally directed the 19 hijackers,[7][70] and gave what he claimed was his motivation:

I will explain to you the reasons behind these events, and I will tell you the truth about the moments when this decision was taken, so that you can reflect on it. God knows that the plan of striking the towers had not occurred to us, but the idea came to me when things went just too far with the American-Israeli alliance's oppression and atrocities against our people in Palestine and Lebanon.[71][72]

Bin Laden claimed he was inspired to destroy the World Trade Center after watching the destruction of towers in Lebanon by Israel during the 1982 Lebanon War.[73]

In two other tapes aired by Al Jazeera in 2006, Osama bin Laden announces, "I am the one in charge of the 19 brothers .... I was responsible for entrusting the 19 brothers ... with the raids" (5 minute audiotape broadcast May 23, 2006),[74] and is seen with Ramzi Binalshibh, as well as two of the 9/11 hijackers, Hamza al-Ghamdi and Wail al-Shehri, as they make preparations for the attacks (videotape broadcast September 6, 2006)"

Előzmény: Törölt nick (797)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.07 0 0 797

Ez jó kérdés!

Bin Laden ugyanis sosem ismerte el, hogy köze lenne hozzá, pedig a terroristák bátran vállalják tettüket.

Előzmény: faragatlan (796)
faragatlan Creative Commons License 2007.05.07 0 0 796

Van bizonyíték arra, hogy Bin Ladennek köze van 9/11-hez?

Biztos, hogy egyenlő Adolffal? Vagy az csak egy bushi álom?

Előzmény: Törölt nick (791)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.07 0 0 794
Na jó, de konkrétan. Csak azért, mert Amerika. Mert túl bonyolult kimondani, hogy Amerikai Egyesült Államok, vagy mert Amerika azt hiszi, hogy ő az Atyaúristen és mindenbe belepofázhat, mindenbe beleütheti az orrát??
Előzmény: Törölt nick (793)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.07 0 0 792
Hitler valóban kifogásolható személy, de bin Laden mi vagy ki ellen is harcol?
Előzmény: Törölt nick (791)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.07 0 0 790
"A férfi azt mondta, korábban fiának panaszkodott, hogy 4-5 millió forintra lenne szüksége arra, hogy nyugdíjasotthonba mehessen."

Ezt én is olvastam Metróban, kicsit szíven is ütött. Ahogy egy iszlám hadísz mondja:
"A tettek bizony a szándékok alapján vannak megítélve..."
Ha neki tényleg az volt a szándéka, hogy az apjának segítsen, az kicsit bonyolítja az ügyet. Csakhogy a fegyverrel való fenyegetés miatt sajnos ez kevésbé vehető számításba...
Előzmény: Contempt (787)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.07 0 0 789
Ááá... azokat a képeket a rendőrség tette oda, meg a fegyvereket is... >_>
Előzmény: Contempt (787)
Contempt Creative Commons License 2007.05.07 0 0 788
Előzmény: Contempt (787)
Contempt Creative Commons License 2007.05.07 0 0 787

"Hitler és Oszama voltak az agyonlőtt túszejtő példaképei

 

Elit kiképzést és meglehetősen zavaros világképet kapott az a Cseh István, aki a múlt pénteken a Széna téri OTP-ben túszokat ejtett, majd a rendőrség agyonlőtte, írja a Blikk.

Index 2007. május 7., hétfő 6:31

 

Hitler és Oszama bin Laden újságokból kivágott képe díszitette annak a férfinak a szobáját, akit a múlt pénteken egy kommandósakció végén a rendőrök agyonlőttek, tudható meg a Blikkből. Cseh István előzőleg a Széna téri OTP-fiókot megpróbálta kirabolni.

 

A férfi édesapja beszélt a Blikknek. A szegény sorban élő idős ember nem tudott róla, mire készül a fia, akit még gyermekkorában magára hagyott az édesanyja. Később az anyját meggyűlölő Cseh István a Furkó Kálmán-féle ejtőernyősöknél deszantos lett. A férfi azt mondta, korábban fiának panaszkodott, hogy 4-5 millió forintra lenne szüksége arra, hogy nyugdíjasotthonba mehessen.

 

Helyszíni felvételeik (Fotók: Barakonyi Szabolcs)
Cseh Magyarországon biztonsági őrként dolgozott. A rendőrség szombaton a férfi otthonában tartott házkutatás során fegyvereket is találtak. A Havaria Press szerint két pisztolyt még a bűncselekmény helyszínén megtaláltak, az idős édesapjával közösen lakott solymári házban további két fegyver, egy sörétes puska és egy lefűrészelt csövű vadászpuska került elő. "

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.06 0 0 785
Én úgy szoktam mondani, hogy a megbocsátás Isten dolga, de nekünk kell bíráskodni embertársaink viselkedése felett, mert a mi felelősségünk, hogy ki hogyan viselkedik. Aztán majd mindenki elszámol Isten előtt a cselekedeteivel...
Előzmény: Törölt nick (783)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.06 0 0 784
Íme, az amerikai kommandósok:
http://www.youtube.com/watch?v=KlX11OuzpNY
Ők sem haboznak lőni...
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.06 0 0 783

Ugyan csak Istennek van joga bíráskodni mások felett

 

A helyedben nem csecsülném le a földi hatalmakat sem. Főként nem Kovács 23 János törzsörmestert, aki helyszini birságol vagy éppen lő.

Előzmény: Törölt nick (768)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.06 0 0 782
Egyébként, ha már Istent emlegeted, kétlem, hogy díjazná a fegyveres bankrablást...
Előzmény: Törölt nick (780)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.06 0 0 781
Aki két lövés után sem hajlandó megadni magát, azzal még mit lehet tenni?
Előzmény: Törölt nick (780)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.06 0 0 778

Ok.Bocsánatot kérek.Nem vagy provokátor.Így marad a másik változat.

Előzmény: Törölt nick (776)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.06 0 0 777

Neked?Melyik párt köreiben?Elmebajosok Szövetsége?

 

Csak nem Hunnia egyik jövőbeli polgárához van szerencsém?Vagy Te vállaltál szakértői feladatokat is?

Előzmény: Törölt nick (774)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.06 0 0 775
Ááá, ilyet ne várj. Sokkal kényelmesebb mástól elvárni, hogy megemelje helyette a seggét és valami érdemlegeset is tegyen az országért a fotelból okoskodáson kívül... Igaza volt annak, aki azt mondta, hogy minden nemzetnek olyanok a vezetői, amilyet a nemzet megérdemel. (Elnézést, tudom, nem pontos az idézés)
Előzmény: Törölt nick (770)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.06 0 0 773

Ááá.Nekem rengeteg jobboldali barátom,ismerősöm van.Ők nem ilyenek.

Ez a nick itt egy provokátor.Vagy szimplán idióta.

Előzmény: Törölt nick (772)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.06 0 0 771
Valaki?
Akkor akár te is lehetnél.
Előzmény: Törölt nick (768)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.06 0 0 770

Miért nem kéred meg valamelyik családtagod?

Előzmény: Törölt nick (768)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.06 0 0 769
"Amit Te képviselsz, az a Putyin féle módszer, amikor a nemtudommelyik színházban dögöljenek a terroristák alapon megöltek jó néhány túszt is."

Akkor ki is vagdalózik??
Egyébként elárulom, utálom a bal meg a jobboldalt is. A Putyinra meg magasról sz@rok, meg, hogy mit csinálnak Oroszországban.
Előzmény: Ceterum censeo.. (723)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.06 0 0 767

Azért mert az OTP biztonsági főnöke és egyéb vezetői is ezt mondták.Miért ne adhatnának?

 

Ha a biztosító fizet azt még megértem, de azért mert egy olyan helyen állt ahol én is állhattam volna...

 

De nem te álltál ott.Ő igen.Ez egy gesztus.

 

Amúgy Te tényleg ilyen hülye vagy?Vagy csak csinálod?Szerintem az utobbi mert ennyire otsoba legyen valaki azt nehezen hinném.

Előzmény: Törölt nick (763)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.06 0 0 766

Mert az OTP dönthet így. A MALÉV is minden évben megjutalmazza az 1 miliomodik utast.

 

Egyébként próbáld meg. Tudtommal 200 Ft a pénzvelvétel díja kártyával. Pénztrnál nem tudom mennyi, de szvsz több.

Előzmény: Törölt nick (763)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.06 0 0 764

A nemzetet?

Muahahahaha

Előzmény: Törölt nick (756)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.06 0 0 762
Nincsen semmilyen titkolózás.Miket beszélsz itt?Olvass híreket.Nem csak a kuruc.info-t kell nézegetni,barátocskám.
Előzmény: hento (759)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.06 0 0 761

A keresztes lovagok is megtették anno amit meg kellett tenni.

 

Meg sok mindent, amit az eszme nem kivánt meg, a zsebük viszont igen.

Előzmény: Törölt nick (752)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.06 0 0 760

Tudtommal Ti is megtettétek a kommunizmus idején

 

Mégis kire gondolsz?Rám?Ki az a Ti?Én csak a magam nevében beszélek,nem vagyok annyira nagypályás,hogy vegyem a bátorságot egy nemzet nevében beszélni.

 

 

Előzmény: Törölt nick (757)
hento Creative Commons License 2007.05.06 0 0 759

.Nem lesz maradandó sérülése.

 

Úgy legyen. De azért erre egyenlőre nem vennék mérget. Nagy a titkolózás.

Előzmény: Törölt nick (758)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.06 0 0 758
Miért kussolnának?Tele minden a hírekkel,hogy meglátogatták és rendbe fog jönni.Nem lesz maradandó sérülése.Nyilván kap majd némi casht az OTP-től meg a rendőrségtől is és boldog lesz mindenki.Neked meg nem kéne hazudni és ferdíteni.
Előzmény: hento (755)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!