Keresés

Részletes keresés

kishabos Creative Commons License 2007.04.13 0 0 50
akkor neked sincs:-))
Előzmény: cserép virág (45)
Málnafaló Creative Commons License 2007.04.13 0 0 49
Volt tavaly erről topic.
Igaz, ótvar fika lett, és csak a topicinditó érdekes:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9146219&la=57282505
14-69 páncélvonat Creative Commons License 2007.04.13 0 0 48
Szerintem csaj lehet a dologban. Ez a lopcsány gyerek nem akarta megbúgatni az osztálytársnőjét és a csajci így áll bosszút. Keresd a nőt!!!
mártonka Creative Commons License 2007.04.13 0 0 47
Bocs., de erre muszáj reagáni, mert NEM IGAZ!-
"egyszer röhögtem jót, amikor a Viktor elhagyta a valamelyiket a teniszpályánál.." már akkor kiderült, hogy nem volt igaz, jól elferdítették, kiszinezték, stb... amúgy bulvársajtó módra. Tehát, ami nem igaz, azt ne terjesszük!

Tartsuk tiszteletben a gyermekeket!
Előzmény: kishabos (40)
lakattt Creative Commons License 2007.04.13 0 0 46
Téged?
Előzmény: Phat_Mammma (2)
cserép virág Creative Commons License 2007.04.13 0 0 45

Mert ha van neki, akkor mi van...?

Előzmény: kishabos (42)
cserép virág Creative Commons License 2007.04.13 0 0 44
Ferenc jártában keltében eltévedt kislánykát is talált a ház előtt. Azt is mondta, hogy Klárikát terroristák fenyegetik.
Előzmény: Robika127 (-)
cserép virág Creative Commons License 2007.04.13 0 0 43

 

Ha nem ismeri el, akkor nem lopott! Ez igen!

Előzmény: Málnafaló (39)
kishabos Creative Commons License 2007.04.13 0 0 42
van-e gyereked????
Előzmény: Málnafaló (39)
cserép virág Creative Commons License 2007.04.13 0 0 41

Melyik lopósat?

Előzmény: Phat_Mammma (2)
kishabos Creative Commons License 2007.04.13 0 0 40
Igen-láttam, és végig is olvastam... Azért az Orbán gyerekeit nem személyesen fenyegették...egyszer röhögtem jót, amikor a Viktor elhagyta a valamelyiket a teniszpályánál...mondjuk ez előfordul mással is.(amikor apuka kérdi anyutól du-án: hol a gyereke, nem hoztad el az oviból..anyuka meg...ma neked kellett volna:-)) ...de azért az sem állandó:-))

A gyerekeket meg hagyjuk már...és nem érdekel, ki mit lopott az ábc-ből: mert tapasztalaom szerint, mindíg annak nagy az "erkölcsi"pofája,aki maga sem különb(vagy az ő gyereke, még soha nem próbált baromságokat...(legfeljebb nem tudta meg, de attól még nem szentfazék egyik kölök sem)
De egy szülő min. "álattá" válik, ha betámadják a gyerekét..és ez a normális...mert nem is lehet másként!!!
Előzmény: mártonka (35)
Málnafaló Creative Commons License 2007.04.13 0 0 39
Mármelyik gyereket "fenyegetik" ?:)))))


Eeeezt?:))))


Gyurcsány fia bolti lopás gyanújában
2006. április 05. 07:22

Lopással vádolták meg Gyurcsány Ferenc idősebbik fiát - írja a Napi Ászra hivatkozva a Független Hírügynökség.

Az egyik óbudai szupermarket biztonsági őre ugyanis március 21-én délelőtt csípte fülön a miniszterelnök 17 éves fiát és arra kérte: igazolja a nála lévő édességek és üdítő származását. A fiatalember azt mondta: máshol vásárolta az árut, de sajnos nem őrizte meg a blokkokat.

Az esetet jegyzőkönyvben rögzítették: a Gyurcsány Ferenc idősebbik fiánál talált termékek csomagolásán a vonalkód, a gyártási szám és a szavatossági idő megegyezett az áruházban található azonos termékeken feltüntetett adatokkal. Végül a fiú édeasnyja is megérkezett, aki rendezte a számlát.

Az okozott kár egyébként mindössze 551 forint. Az esetből nem lett rendőrségi ügy. Nyakó István, az MSZP szóvivője a lapnak elmondta: lopás gyanúja miatt valóban megvádolták a fiút, de a lopás tényét nem ismerte el, aki ennek ellenére mást állít, az ellen pert indítanak.

(Napi Ász - FH)

-------


Megvolt már a per?:)))
nyiihihi Creative Commons License 2007.04.13 0 0 38
De amíg az Orbán kölköket nem fenyegetik, addig másét-se... se az enyémet, se a másét...se a cigányt, se a zsidót,se a Magyart, se a Románt... senkit!!!

De-ma-gó-gi-a!
Ez aztán a megoldás, kispajtás! Taps ileti birkalelkedet.
(Lassan mondtam!)

Egyébiránt a fidesznyikek tényleg aljas dolgokra képesek...

Mire?

aljasul üzengetnek egy kamasznak

Közszereplő, közkisfia.
Előzmény: kishabos (32)
mártonka Creative Commons License 2007.04.13 0 0 37
Lehet iskolatárs is, sőt szerintem nyilván az is, de a topiknyitó szöveg nem ezt suggalja, hanem a "jobberek".

Ezért írtam, hogy "le kellene szállni" mindenki gyerekéről!!!!
Előzmény: Müller szakaszvezető (36)
Müller szakaszvezető Creative Commons License 2007.04.13 0 0 36
És miért veszed biztosra , hogy politikai jellegű ? Miért nem lehet egy iskolatárs ?
Előzmény: mártonka (35)
mártonka Creative Commons License 2007.04.13 0 0 35
Figyelmedbe ajánlom a 6-os és 24-es hsz.-t!
A 6-ostól kissé megnyugodhat a lelked, mert Orbán gyerekeit is támadták, fenyegették már.., de:
éppen ezért írtam a 24-est, hogy békén kelle már hagyni a gyrekeket. Tök mindegy kinek a gyereke, a gyerek nem válogathatja meg, hová születik ! ENNYI!!!
Előzmény: kishabos (32)
14-69 páncélvonat Creative Commons License 2007.04.13 0 0 34
Hát mit csináljon egy balos, ha apuka böszme, Mengele alatt meghal egy beteg.
Wúdi ellenes effekt Creative Commons License 2007.04.13 0 0 33
Ha asszonya jobbos volt, akkor jobbos volt! Én is megfenyegetném szívesen, mondanám neki: Apádat mielőbb börtönben lássam!!
Előzmény: Törölt nick (31)
kishabos Creative Commons License 2007.04.13 0 0 32
Számomra tök mindegy, hogy ki, és miért nyitotta a topikot.
De amíg az Orbán kölköket nem fenyegetik, addig másét-se... se az enyémet, se a másét...se a cigányt, se a zsidót,se a Magyart, se a Románt... senkit!!!
Egyébiránt a fidesznyikek tényleg aljas dolgokra képesek...(dehát van kitől tanulniuk,vezérük egy elmeháborodott, naná, hogy aljasul üzengetnek egy kamasznak...) aki meg itt ezzel fospumpál, annak vagy nincs gyereke, vagy nem volt gyerekszobája... majd megnézem a száját, ha az övével vérköcsögösködnek...

szegénységi bizonyítvány...
IDKFA Creative Commons License 2007.04.13 0 0 30
Szinesbulvárlap? A Kacsamagazin már megszűnt? Ez Gyurcsány a boltitolvaj fiacskája volt vagy egy másik?
Előzmény: Robika127 (-)
Wúdi ellenes effekt Creative Commons License 2007.04.13 0 0 29

Igazságod vagyon. Sztem nem is erről van szó. Ha megnézed a topicnyitást, a célját, hát bizony egy balos elvtársuk nyította, hogy milyen gonoszok ezek a jobbosok.

Magát a témát pedig egy vér-geci média hozta fel. Ezt a jelenséget kell nevetségessé tenni!

Előzmény: mártonka (24)
halinorbi Creative Commons License 2007.04.13 0 0 28
gerinctelen úr!

Szeretettel várunk a korábban nyitott topicodba!

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9161598
Előzmény: Robika127 (-)
Müller szakaszvezető Creative Commons License 2007.04.13 0 0 27
Madarat tolláról , embert barátjáról , gyereket meg apjáról. Nem mondta a kedves papa , hogy estleg anyázhatnak is ?
Előzmény: mártonka (24)
interm Creative Commons License 2007.04.13 0 0 26
Esetleg magát a gyárat?
Előzmény: Mr. 0 (13)
mártonka Creative Commons License 2007.04.13 0 0 24
FIUK, LÁNYOK!!! nem köllene ezt az egész topikot hanyagolni!?

Ismétlem amit nem sokkal előbb írtam:
Nem kellene a gyerekeket is belekeverni!- egyiket sem! mert akkor ugyanolyanok leszünk, mint akiket most fikáztok!



Wúdi ellenes effekt Creative Commons License 2007.04.13 0 0 23
Ekkora böszmeséget!! :))
Előzmény: Robika127 (-)
interm Creative Commons License 2007.04.13 0 0 22
És legalább lett eredménye?-)) Apu, engem azért fenyegetnek, mert elkúrtad elloptad, lehazudtad, de ezután nem fogod ugye? Nem fiacskám, nem lesznek trükkök százai sem, nem fiacskám, ma 10.00-tól már nem teszem ezeket a csúnya dolgokat. Addig még egy kicsit igen, de azután már becsszóra nem. A Mengele bácsi lemondását megírtíd már?-))
Előzmény: Robika127 (-)
ex_lx Creative Commons License 2007.04.13 0 0 21
Nekem az anyjával szokott problémám adódni.
Wúdi ellenes effekt Creative Commons License 2007.04.13 0 0 19
Be is jelölted ismerősnek? :))
Előzmény: Törölt nick (17)
Phat_Mammma Creative Commons License 2007.04.13 0 0 15

Oszt mi van?

 

Én tudom, mi van, de ha beírom, akkor te jól megsértődsz, engem meg kimoderálnak.

 

:-)

Előzmény: wizes (11)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!