Keresés

Részletes keresés

RSS Creative Commons License 2007.03.18 0 0 9
stewes:
Nem tévedsz...

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9058350
Előzmény: stewes (8)
stewes Creative Commons License 2007.03.18 0 0 8
Nekem úgy rémlik, van már egy pár topic erről. Tévednék?
Előzmény: UV 3200 (-)
asdf_ Creative Commons License 2007.03.18 0 0 7
Szerintem a leggazabb, ahogy a kulfoldiekkel izmoznak az ellenorok /az osszes, es veluk mindig/. Bizonyara johirunket keltik vele. Ahelyett, hogy felkuldene a fenebe a mozgolepcson, hogy legyen kedves jeggyel jonni visszafele. Ehelyett nyomjak a kamut, hogy akkor mar hivjak is a zsarukat a mobilon es ilyesmik...
Endiman Creative Commons License 2007.03.18 0 0 5
nekem az a panaszom, hogy még mindig 30 éves rozsdás metrókkal kell utazniuk az embereknek, a szolgáltalás színvonala évről-évre rosszabb de a jegyárak csak növekednek. ekkora veszteséget magyarországon senki nem termel mint a bkv (második helyen az autópálya-építés)
egy tökös amerikai v. nyugat európai üzletember már rég felszámolta volna az ilyen beruházást és sóval behintené.

ja, és ne nagyon örüljetek majd az új kettes metrónak, a parasztvakítás mellett az is ott lebeg, hogy a metrók árát beépítik majd a jegyek árába

ha megjönek az új metrók lesz majd egy vonaljegy 500 ft is csak figyeljetek...
UV 3800 Creative Commons License 2007.03.18 0 0 4

Látom nem bírtad ki, hogy ne nyiss újabb topikot :-(
Egyébként ha a rongálások miatt nyitottad, akkor szólok, hogy van "rongálós" topik (nem nagy sikerrel) ...

milendee Creative Commons License 2007.03.18 0 0 3
jaj egyszer majdnem belemásztm annak az unatkozó deák tér aluljárós ellenőrnek az arcába, aki a söprűre, amit becsomagolva vittem, azt mondta, hog "ez fegyvernek minősül, tudom-e", mondtam, fuvarozzon haza a kocsijával mnden söprűvásárló nőt szombat délelőtt, vagy fizesse be taxira.. még a jegyemet is elfelejtette megnézni, annyira unatkozott..
UV 3200 Creative Commons License 2007.03.18 0 0 2
Itt kezdődik a probléma... Szerintem ennek úgy kéne lennie, hogyha odamegy a 40 kilós ellenőr a 120 kilós bliccelőhöz, akkor az illetőnek eszébe sem jut ellenkezni, hanem szépen fizet, mert tudja, hogy baja lehet belőle.
Előzmény: Törölt nick (1)
boz-021 Creative Commons License 2007.03.18 0 0 0
Egy esetleges probléma kapcsán a BKV-nál nagyon remekül lehet reklamálni...
A topik érteleme : 0...
De azért csak hajrá, hadd legyen a közlekedési fórumcsoport még sz......abb. :(
Előzmény: UV 3200 (-)
UV 3200 Creative Commons License 2007.03.18 0 0 topiknyitó
A szokásos problémákon felül egy meglepő dologgal nyitnék: szerintem nem elég kemény a fellépés a bliccelők és a rongálók ellen. Szerintetek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!