Keresés

Részletes keresés

Törőlt_nick Creative Commons License 2008.08.08 0 0 35
á, nem hiszel el vaz, hogy még erre is rejszol valaki.
Amy Lee Creative Commons License 2008.08.08 0 0 34
Kérdése nyomán mozgósítanom kellett pár, - az oldszkúl járművek témájában járatos - szakértőt, de véleméynük nyomán sem cáfolni, sem megerősíteni nem tudom az Ön felvetését... :)
Előzmény: vitéz Matschkássy Izidor (33)
vitéz Matschkássy Izidor Creative Commons License 2008.08.08 0 0 33
Barkas? Hmmm!
Előzmény: Amy Lee (29)

mammamyja Creative Commons License 2008.08.06 0 0 32
Sziasztok !

Ki tudja? A kresz tiltja a papucsban vezetést?

Ismerősömet a napokban 3o ezerre büntették miatta.......
Amy Lee Creative Commons License 2008.08.04 0 0 31
A hét végén kipróbáltam a mezítláb vezetést... persze, csak nagyon picit. :) Az udvaron hátrébb tolattam vagy tíz méternyit, hogy ott is le lehessen nírni a füvet, ahol a kocsi állt. Számomra tök jó dolognak tűnik. Ha lesz jogsim, biztos így fogok vezetni, amikor meleg van. :)
Szexofon Creative Commons License 2008.07.24 0 0 30

wow !

fogadásból, heccből vagy kívánság volt ? (kié ?)

avagy egyedül voltál ?

Előzmény: genyanya (27)
Amy Lee Creative Commons License 2008.07.23 0 0 29

No, igen, az ember legjobb barátja... :)

Bocsi! Amúgy nem személyekedni akartam abban az előző hozzászólásomban. ˇ-ˇ

ON:

Driving barefoot
Előzmény: Törölt nick (28)
genyanya Creative Commons License 2008.07.22 0 0 27
fényes nappal, de nem hosszú távon (5-6 km lehetett?), és kihalt helyen. Csak néhány kirándulóval találkoztunk...
Előzmény: Szexofon (24)
Amy Lee Creative Commons License 2008.07.22 0 0 26
Háttt, igen... akinek kellemetlen élmény megmosnia a talpát, annak nem szerencsés mezítlábaskodni. ;-)
Előzmény: Törölt nick (25)
Szexofon Creative Commons License 2008.07.22 0 0 24

legalább éjszaka volt ?

milyen távon ?

:-)

Előzmény: genyanya (23)
genyanya Creative Commons License 2008.07.22 0 0 23
jaja. meztelenül, papucsban. Másik szükséghelyzet okán. :D
Előzmény: Szexofon (21)
genyanya Creative Commons License 2008.07.22 0 0 22

kérdezni bármit, legfeljebb nem válaszolok... :)

mindegy, ma belefér az imidzsrontás. szóval olyan helyen töltöttem a hétvégét, az egyiket, ahol nem volt lehetőségem fürdeni. Volt egy kút, jéghideg vízzel, amit lehetett használni, ha más nyomkodta, de ugye ilyen körülmények közt az ember meggondolja, hogy megéri-e a nagy mosakodás... amit kellett, azt lesuvickoltam, sietve, hogy a nyomkodó lányon kívül más ne lásson meg, ha lehet, de a lábam maradt úgy, ahogy volt. Hozzáteszem, előtte egész nap poros helyen jártam, kánikulában, bakancsban... ugyanez vasárnap, így mikor végre levehettem a bakancsot, meg a zoknit, és végre beiktattam egy úgy-ahogy lábmosást, papucs, meg egyéb lábbeli híján inkább maradtam mezitláb. Hazáig. kicsit aggódtam, hogy a vezetéssel gond lesz, de nem volt. Mondjuk a benzinkútnál egy kicsit néztek, mikor mezitláb szálltam ki, hogy tankoljak...

Előzmény: Amy Lee (20)
Szexofon Creative Commons License 2008.07.22 0 0 21

az hagyján, de meztelenül vezetett-e már valamelyik hölgy ?

:-)

Amy Lee Creative Commons License 2008.07.22 0 0 20

Nekem azt mondta tegnap az oktató, hogy lehetőleg valami "szolíd lábbeliben" jelenjek meg, a tűsarkútól (amúgy sose volt még nekem), meg a papucstól ő is óvaintett. Ha ilyen hűvös marad az idő, alighanem a sportcipő lesz a befutó. :)

De, különben szerintem Fan Tom az én (10) hsz-be betett képemre írta, hogy életveszélyes, amikor valaki a csupasz patáit a kormánykerékre téve vezet. :D

Azt megkérdezhetem, hogy miért voltál "kényszerhelyzetben"? ˇ-ˇ

Előzmény: genyanya (19)
genyanya Creative Commons License 2008.07.22 0 0 19
én is azt hittem, míg múltkoriban ki nem próbáltam (kényszerhelyzetben voltam). Most jöttem csak rá, hogy a vezetés mezitláb egyáltalán nem problémás, sőt. Ha valami veszélyes, az a tűsarokban előadott mutatvány (ahogy Tonietta írta, ha a sarok besüpped, beszorul a szőnyegbe), és ami még rosszabb, a papucsban vezetés. Divat mostanság, sokan rohangálnak abban az utcán, aztán vezetnek is benne (néha én is sajnos), de az gáz. Mezitláb nem vészes.
Előzmény: Fann Tom (13)
szevasz.tavasz Creative Commons License 2008.07.22 0 0 18

Most bukkantam erre a topikra és eszembe juttattátok ,hogy bizony én mezítláb nagyon szerettem autót vezetni. Erre persze csak nyáron volt módom, de sokkal jobban és biztonságosabban éreztem a pedálokat, mint bármilyen cipőben, amikor is néha kicsit tartanom kellett attól, hogy lecsúszik a lábam.

Én azt hittem, hogy ez csak az én hülyeségem :-)

Amy Lee Creative Commons License 2008.07.22 0 0 17

Most kezdem tanulni a vezetést, (ennek kapcsán fatornyos városkánkban alighanem közlekedési vészhelyzetet fognak bejelenteni)... :DDD

Az oktató nem hiszem, hogy díjazná, de, ha egyszer sikerül megszereznem a jogsit, és valaki lesz olyan könnyelmű, hogy vezetni is enged, tuti, hogy kipróbálom mezítláb. ;-)

cityfeet Creative Commons License 2008.02.03 0 0 16

Én is férfiból vagyok, a postásautómat szoktam mezíláb vezetni, és az tök jó. Sokkal jobban lehet érezni a pedálokat.

Most csak ezt a képet találtam...

adine Creative Commons License 2007.05.19 0 0 15
Vegyes tapasztalatok.
Ladát mezitláb vezetni rémálom volt, Az Avensis-nél ,Passat-nál nincs probléma(könyű lenyomni a pedálokat)
Amy Lee Creative Commons License 2007.05.18 0 0 14

Nem, nem az én lábam. Se kocsim, se jogsim, sose vezettem, nem veszélyeztetem senki életét... :)

Valami egész máshoz kerestem képeket, amikor ráakadtam.

Mellesleg én értem, hogy nem erről szól a topik, hanem olyan képeket, tapasztalatokat vár(-na) a topiknyitó, amikor mezítláb használják a pedálokat. Igazából poénnak szántam azt a képet.

Előzmény: feetfetish (11)
Fann Tom Creative Commons License 2007.05.18 0 0 13
Nahát,micsoda felelőtlen baromságok ezek:-((( Vezetés veszélyes tevékenység,Amit itt pedzegetnek az meg egyenesen Játék saját és mások életével:-(( Elitélendő!!!
Tonie Creative Commons License 2007.05.18 0 0 12
A magas sarokkal tök jól ki lehet támasztani a lábat. :) Gáz akkor van, ha a szőnyegbe belefúródik a sarok és rászorul.
Előzmény: Hulladék Gyűjtő (6)
feetfetish Creative Commons License 2007.05.18 0 0 11
Végre valaki:))
Amugy ez a Te lábikod?Van még ilyesmi fotod?
Előzmény: Amy Lee (10)
Amy Lee Creative Commons License 2007.05.10 0 0 10
Például itt: ;-)

Előzmény: feetfetish (9)
feetfetish Creative Commons License 2007.02.07 0 0 9
Hahó!!!Sehol senki?Merre vannak a mezítláb vezető hölgyek?
feetfetish Creative Commons License 2007.01.28 0 0 8
Igen,teljesen igazad van de sajnos csak ezt találtam ebben a témában igy hirtelen.De ha van csinosabb nyugodtan felrakhatjátok.Gondolom mindenki örömmel nézné.
Előzmény: Qki (7)
Qki Creative Commons License 2007.01.27 0 0 7
Hááát... láttam szebb női lábat !... :(((((
Előzmény: feetfetish (-)
Hulladék Gyűjtő Creative Commons License 2007.01.27 0 0 6

Én is pasi vagyok, egyszer strandpapucsban ugrottam be egy vadidegen kéziváltós kocsiba. Két sarokkal arrébb rúgtam le magamról a papucsot mielőtt nekimennék valaminek. Szerintem is szörnyű, de papucsban még rosszabb volt. Magas sarkúban milyen lehet?

Előzmény: bundee (4)
mushead Creative Commons License 2007.01.27 0 0 5
én pasiként szoktam, szerintem jó, na de most ez nem tartozik ide :)
bundee Creative Commons License 2007.01.27 0 0 4
Én férfiként próbáltam ki, automata kocsiban... szerintem szörnyű így vezetni :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!