Keresés

Részletes keresés

dressedinblack Creative Commons License 2009.04.17 0 0 48
Minel elobb kellene a valasz a mailemre.

D.I.B.
Előzmény: Ai20 (47)
Ai20 Creative Commons License 2009.04.17 0 0 47
Hali!
Igen, megkaptam! Kösz :)
Előzmény: dressedinblack (46)
dressedinblack Creative Commons License 2009.04.17 0 0 46
Szia Szilard!

ment egy mail neked tolem.
Előzmény: Ai20 (45)
Ai20 Creative Commons License 2009.04.17 0 0 45
Sziasztok!

Én most ápr.22-én fogok indulni Minehead-be a Butlins-hoz.
Sajnos a korábbi indulási időpontok nem voltak jók (az inetrjúm egyébként jan. 20-án volt), ezért külön, egyedül megyek.
Viszont így elég nagy az esély rá, hogy senki nem fog várni Bristolban amikor leszállok és egyedül kell eljutnom Minehead-be... :(
Ha így lesz, állítólag adnak útleírást, de azért kezdek eléggé parázni, ahogy közeledik az időpont :D

Valaki esetleg tudna ajánlani valamit, hogyan vagy mivel lehet a legegyszerübben eljutnom Bristolból Minehead-be?

Köszi!

Szilárd
gabba888 Creative Commons License 2009.01.26 0 0 44

Sziasztok!

 

 

Február 9-én repülök ki Minehead-be, és érdeklődnék hogy van e kinn valaki(aki ezt olvassa)?Lenne egy-két kérdésem + olyanokkal is felvenném a kapcsolatot akik a jelzett időpontban jönnek még..e-mail: gabba888@vipmail.hu

 

 

üdv: Gábor

dressedinblack Creative Commons License 2008.08.17 0 0 43
Hello!

En is Guest Cateringben dolgozom mar majdnem 2 eve a mineheadi Butlinsban.

Itt vannak a kerdeseidre a valaszok.
Ha beteg vagy akkor a Butlinson belul van medical center oda tudsz menni.
Itt is vonjak a fizetesedbol a tb-t ugyhogy ingyenes lesz. Az adozassal kapcsolatban www.direct.gov.uk itt el tudod olvasni.
Szabit lehet kivenni minden ledolgozott honap utan 2 nap jar.
Ugyanazt a kajat kapod a szemelyzeti etkezoben amit a vendegek.
De mi pl. tudunk fozni is. A rantott hust es a polkoltet felejtsd el.
Angol kaja van termeszetesen, ami nem finom. Parolt zoldseg es fuszerezettlen hus.
A csapattol fugg sok lengyellel, szlovakkal es magyarral fogsz dolgozni, angolok alig vannak. Azt, hogy kivel laksz nem te dontod el. Mikor mekerkezel osszeraknak valakivel.
Bulizasra, kirandulasra termeszetesen van lehetoseg.

D.I.B.
Előzmény: *lavender* (42)
*lavender* Creative Commons License 2008.08.09 0 0 42
Hello!
Én ma voltam interjún az euworknél, mármint az angolok voltak ma itt. Guest Cateringre jelentkeztem. Lenne pár kérdésem. Pl. ha beteg leszek akkor hova kell mennem orvoshoz és ingyenes-e? És adóbevallást Anglia felé kell benyújtani vagy pedig Mo. felé? Annyit mondtak h 6 napot kell dolgozni. De pl. lehet kivenni szabadságot? Ha pl. 2 napra haza kell ugranom Mo. ra az megoldható? Egyáltalán mennyi fizetett szabadság van?
A kajáról (amit a dolgozók kapnak) tudnál mondani pár infot h mik vannak? Nem szeretnék hamburgeren élni...:( A dolgozók között van valamilyen csapatszellem? Szoktatok bulizni, kirándulni menni, felfedezni Angliát? Lehet választani h kikkel lakom? Én pl nem magyarokkal szeretnék... jó lenne fejleszteni az angolom.

Bocsi a sok kérdésért. :)
bee-girl Creative Commons License 2008.07.14 0 0 41
sziasztok!

Nem tudjaa valaki hogy Bognor Regisbe mikor lesz legközelebb felvétel?

Előre is köszi!
dressedinblack Creative Commons License 2008.07.06 0 0 40
Szia!

En mar tobb, mint masfel eve a mineheadi Butlinsban dolgozom.
Van egy sajat keszitesu oldalunk, amiben hasznos infok lehetnek.

Kimasolom neked a fizetessel kapcsolatos dolgokat.

Fizetés: Szerződésben vagy az 5.52Ł/h lesz benne, vagy a 4.75Ł/h, a lényeg: az 5.52Ł/h-os minimálbérből rögtön levonják a 0.77Ł/h-ot a szállásra, ezért a payslipen már 4.75Ł/h lesz, szóval nem kell megijedni. (mi ezt tettük, míg rá nem jöttünk a titok nyitjára). Két hetente péntekenként fizetnek, az előző heti csütörtökig elszámolva.(Első fizut kb. 3 hét után kaptok). Adót akkor vonnak, ha az éves bruttod meghaladja az 5435Ł-ot, NI-t meg rögtön vonnak, mivel itt az a TB. Adósávokat keressetek a neten, mert nekem csak az első kettő van meg.(www.direct.gov.uk) Amit meg én tudok : 0-5435Ł-ig 0% adót vonnak, 5435-41435Łig 20%-ot.(persze mindezt 2 hétre lebontva).A fizetést rögtön a számládra utalják, amit az első napokban megnyittatnak veled. Kapsz egy igazolást a Butlinstól, hogy itt dolgozol, meg itt laksz, bemész a papírral, meg valami személyazonosító okmánnyal a bankba, es kb. egy héten belül kész a kártyád.(általában be van osztva, hogy melyik részleg melyik bankhoz jár, mert amúgy túl megterhelő lenne egy banknak az összes új Butlinsos). Guest Catering: Lloyds, Food&Beverage meg Accom: Barclays.

Bonus: Ha teljesülnek bizonyos elvárások(főleg a vendégek visszajelzéseire gondolok), akkor utólag fizetnek bonuszt- nem is olyan rosszul. Főleg takaritásra szoktak fizetni: pl. amelyik hónapban elégedettek voltak a vendégek, akkor amennyi lakást te abban a hónapban takaritottál, arra utólag kapsz még lakásonként 2 fontot. Szóval valójában nem is 7Ł-ot kapsz egy kitakaritott lakasert, hanem 9Ł-et. Az meg mar itt is eleg jo penznek szamit. Fontos: accom. dept-en nem biztos, hogy igy mukodik a dolog - ez inkabb a dream teamesek takaritasara vonatkozik.

Az oldal cime tehat: www.siposandrea.gportal.hu

D.I.B.
Előzmény: Cívislány (38)
Cívislány Creative Commons License 2008.06.24 0 0 39
Noémi, sikerül(t) kijutnod? Mesélj!
Előzmény: >Noémi< (37)
Cívislány Creative Commons License 2008.06.24 0 0 38

Sziasztok!

Pénteken voltam az interjú első fordulóján, Debrecenben (Euwork -> Butlins, Skegness). Azonnal megmondták, hogy mehetek a második fordulóra, ami Bp-en lesz, aug. 1-2-án.
(Most olvasom, hogy változik, azaz aug. 9-re tolódik?!)

Végülis nem hagy hidegen a dolog, azonban a tapasztalatokat olvasván kicsit elbizonytalanodtam. A 100 000 Ft akárminek is nevezett befizetendő pénzért kicsit többet várok azért, konkrét válszokat a kérdéseimre, nem pedig olyat, hogy "Én még sosem jártam Skegnessben!" Hát igen, én sem, épp' ezért kérdeznék utána alaposan, mielőtt felforgatom az itthoni életem.

Szerencsére erről a helyről már sok mindenről tájékozódtam. Köszönet érte!

Nekem 5 fontos nettó órabérről beszéltek, ami hetente ugye 200 font, tehát havonta 800. Itt azonban 600-650 körüli összegekről olvastam. Akkor most hogy is van ez?

Aztán: a kezdeti papírok elintézése is még külön pénzbe kerül. Akkor e reg. díj gyakorlatilag csak a bp-i interjút fedezi? Ez azért aránytalanul sok pénz!!! És az utazás is önálló, saját zsebből...

Összegezve:
Akik szept-i indulást terveznek Skegnessbe és felvennék velem a kapcsolatot, azt örömmel venném. (e-mail, msn)
Továbbá azokét is, akik már ott élnek és dolgoznak és szívesen ellátnának egy-két hasznos tanáccsal egy zöldfülűt!

Üdv!

>Noémi< Creative Commons License 2008.05.17 0 0 37

Sziasztok!

 

Június végén szeretnék Angliába menni dolgozni, és útitársakat keresek!:)

Elsősorban a Minehead-i Butlinsban szeretnék dolgozni, mert jókat hallottam és olvastam is róla. Akinek hasonlóak a szándékai, ide vagy az e-mail címemre írjon.

Tudja valaki, hogy mikor lesz a legközelebbi interjú?

 

Köszi a választ előre is!

 

 

 

m.bori Creative Commons License 2008.05.12 0 0 36
Sziasztok!

Készítek egy kutatást a többnyelvűséggel kapcsolatban. Kérlek, nézzétek meg, és ha van időtök és kedvetek, akkor töltsétek ki, ezt a kérdőívet!

Köszönöm szépen,
Bori
Selce Creative Commons License 2008.05.11 0 0 35

Sziasztok!

Nyáron (lehetőleg minél hamarabb) szeretnék kimenni Angliába dolgozni. Ha van valaki, aki szintén ezt tervezi, és egyedül nem akar nekivágni, az feltétlenül írjon, hogy együttes erővel -lehetőleg még itthon- keressünk munkát, hogy aztán kimehessünk Angliába.

Remélem, lesz sorstársam!:)

Artika1 Creative Commons License 2008.04.23 0 0 34
Sziasztok!
Mi is a Butlinsnál szeretnénk dolgozni, teljesen mindgy, hogy melyiknél...
Kérlek, aki tudja a felvétellel foglalkozó személyzetis nevét és elérhetőségét, küldje már el nekünk, hogy tudjunk jelentkezni, mert a bp-i meghallgatásra nem tudunk most menni, itt meg legközelebb csak ősszel lesz felvétel.
De kint elmennénk egy állásinterjúra. Azután remélhetőleg már nyáron a munkatársaitok leszünk:-)
Köszike
gamerhun Creative Commons License 2008.04.13 0 0 33
Ment a mail.
Előzmény: Hegyikristaly (31)
Hegyikristaly Creative Commons License 2008.04.13 0 0 32
Ugy tudom, hogy egy honapra nem vesznek fel embereket, min 3-6 honapra. De bövebb infot talalsz az euwork.hu oldalon, vagy felhivhatod öket személyesen is, én egy nagyon kedves ügyfélfogado hölggyel beszéltem. Az interju az angolokkal apr. 26-án lesz, az elözetes interjut a magyarokkal személyesen kell lebeszélni.
Előzmény: hummer11 (29)
Hegyikristaly Creative Commons License 2008.04.13 0 0 31
Nah, hat az nagyszerü, végre egy sorstars. Lenne kedved levelezni? Hatha tudunk egymasnak szolglni némi uj infoval, tanaccsal, barmivel... :)
Előzmény: gamerhun (30)
gamerhun Creative Commons License 2008.04.12 0 0 30
Én is megyek az interjúra...
Előzmény: Hegyikristaly (28)
hummer11 Creative Commons License 2008.04.11 0 0 29
Valaki nem akar nyárra kimenni? Van lehetőség mondjuk csak egy hónapra kimenni, nem tudjátok? Minden infot örömmel veszek!
Hegyikristaly Creative Commons License 2008.04.09 0 0 28

Sziasztok!

 

Müködik még ez a forum? :) Véletlenül nem jön valaki aprilisban interjura Bognor Regisbe?

zolee85 Creative Commons License 2008.02.14 0 0 27
Háá :D
Sziasztok!!
Én is megyek március 8.án a Skegness-i interjuh-ra...
És a tanácsok engem is nagyon érdekelnének,utánaolvastam meg blabla de minél több infó annál könnyebb élet :D Szóval minden érdekel
Üdv:Zoli
Előzmény: technicrat (26)
technicrat Creative Commons License 2008.02.12 0 0 26
Sziasztok,
elárulnátok közületek ki van skegnessben? Azérrt kérdem, mert márc.8.-án oda lesz a felvételi Budapesten. Meg pár hasznos tanácsot kérnék az induláshoz, ha nem nagy kérés.
Sziasztok
lasiesta Creative Commons License 2008.02.01 0 0 25

Hali oldalnyito!!!  :-)))

 

Jo lenne ha felvenned velem a kapcsolatot, mert lehet hogy erdekelne a munka akar ott is ahol te dolgozol. A kilatasok eleg jok, ezek szerint akkor van lehetoseg tulorazni es tobbet keresni a minimalbernel.

Es ami nem utolso vannak magyarok is...ez jo!!!

 

Megadom a cimem a tobbit lecci priviben beszeljuk meg"!!!

ja es ahol most te vagy a butlinsnal ott van tagfelvetel??

 

Akkor az emilem: lasiesta@citromail.hu

 

Koszi: Judit

dressedinblack Creative Commons License 2008.02.01 0 0 24
Hali!

Igen ez letezik.

Igenyelni kell, akkor igenyelheted, ha elmultal 25 eves es heti 30 vagy annal tobb orat dolgozol.

Akkor kapod a legtobb osszeget hetente (47 font), ha az elozo evi jovedelmed nem haladja meg a 7566 fontot es ha egyedulallo vagy.

Working Tax Creditnek hivjak.

(Ezek az adatok nem ideiek, de nincs tudomasom arrol, hogy valtoztak volna).

D.I.B.
Előzmény: Mr.Garfield (23)
Mr.Garfield Creative Commons License 2008.01.30 0 0 23

Hali!

 

Olvastam vhol, hogy a 25 (v 26?) éven felüli minimálbéren dolgozóknak jár (államtól) valami támogatás (heti 45 font)..

Ez igaz lehet?

Tud vki vmit erről?

 

Köszi!

dressedinblack Creative Commons License 2008.01.29 0 0 22
Bocsi!

Szoval a Guest Cateringben dolgozoknak, konyhan kell mosogatniuk van feher es fekete mosogato, etteremben kell dolgozniuk, italautomatakat tolteniuk, asztalt leszedniuk, etelt osztaniuk, evoeszkozoket feltoltogetniuk.
Ezeket azert tudom igy konkretan mert en is ebben dolgozom.
A tobbirol nem tudok konkretat irni sajnos.
Igen megkapod a minimalbert tulora nelkul is. 39 orat kell dolgozni egy heten ebbol 35-ot etteremben vagy konyhan ahova kerulsz es 4-et pedig takaritani kell. Amiert 7 fontot fizetnek lakasonkent.

kb 650-660 font az ami megvan havonta ebbol minden le van vonva a szallas az NI meg az ado is.

Remelem ezuttal tobbet segitettem.

D.I.B.

Előzmény: lasiesta (21)
lasiesta Creative Commons License 2008.01.29 0 0 21

Na Szia!!

Hat igazabol nem sokkal lettem okosabb!!

A szegenyes irasodbol csak arra tudok kovetkeztetni hogy te nem a bognori regioban vagy!!

Igazabol olyan altalanos dolgokat irtal le amit amugy is gondol az ember..

Semmi kecsegteto!!!

Mondtad hogy vannak kinnt magyarok, en is gondoltam hogy tudnak szallast adni, es en is gondoltam hogy jobban jovok ki anyagilag, de nem irsz semmi konkretumot.

Legalabb annyit irhattal volna hogy a minimalbert megkapjak-e az ott dolgozok tulora nelkul.

Tudom hogy ez igazabol munkakortol fugg, de valami alaposszeg biztos van ott is, marmint alapfizetes.

Ja!!!

Te nem hallottal rola hogy allitolag Farehamben az Estee Laudernel dolgozik tobb magyar is!!!!

Azert koszi az infokat, de igazabol ez nem tudja felkavarni a fantaziam!! :-)))

technicrat Creative Commons License 2008.01.27 0 0 20
Sziasztok,
Tudna esetleg segíteni abban vki, h. február végén hova vesznek fel embereket?
Előre is köszi
dressedinblack Creative Commons License 2008.01.25 0 0 19
Szia!

Angolbol nem kell perfektnek lenned, ha a Butlinsnal akarsz dolgozni.
Ha mar eleve kint vagy angliaban akkor konnyebb dolgod van a bekeruleshez, m zajlikert akkor nem kozvetiton keresztul mesz oda.
Meg kell tudnod, mikor van oda legkozelebb interju, ami ott zajlik helyben.
Az hogy hol laksz azt te is eldontheted, ha bent laksz Butlinsban, akkokr ok biztositanak neked olcso szallast. Persze nem fogsz egyedul lakni.
A munkarol: vannak takaritok, kerteszek, biztonsagi orok, vendeglatosok, gyors ettermesek, vizimentok, vidamparkosok stb.

Anyagilag biztos, hogy jobban jarnal, de azert kell egy kicsit beszelni angolul.

D.I.B.
Előzmény: lasiesta (18)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!