Keresés

Részletes keresés

evil1023 Creative Commons License 2007.01.07 0 0 3
Szerintem most kivételesen nem emiatt kell aggódni! :)
Viszont ami miatt kéne, az ellen meg nem tehetünk még annyit sem, mint amikor szavazunk hogy orbán vagy gyurcsány, igy nem marad más mint élvezni a meleget amig lehet.
Előzmény: nisnis (1)
phallus inpudicus Creative Commons License 2007.01.07 0 0 2
Változni jó!
Előzmény: Műhód (-)
nisnis Creative Commons License 2007.01.07 0 0 1
mondjuk Orbánnak és a fideszeseknek is ez a legkegyetlenebb hir, mer mindenki lejjebb csavarja a fűttést
Ha tartósan maradna a meleg, szijártó begojózna
Előzmény: Műhód (-)
Commander Pepe Creative Commons License 2007.01.07 0 0 0
F0rr0ság!
Előzmény: Műhód (-)
Műhód Creative Commons License 2007.01.07 0 0 topiknyitó

Mi a jobb, ha bambán mosolygunk a meleg hatására,

vagy ha szembenézünk a várható következményeivel?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!