Keresés

Részletes keresés

Aragorn Creative Commons License 2006.10.27 0 0 99

Számukra maggától értetödö, hogy vekker a hös, aki a múltba legyözte a sárkányt, és kiverte a tatárokat, a törököt, a labancokat, felszabaditotta az országot, mikor ? mindig:-))))))

 

Nem semmi gyerek lehet ez a Fletó, hogy ez a hős sehogyse bír meg vele... :))))))))

Előzmény: zuglo_14 (33)
kijev Creative Commons License 2006.10.27 0 0 98
Elképzeltem! Rémes és hihetelen, persze az is, hogy Orbán nyerje meg!
Előzmény: urál (94)
Qqberci Creative Commons License 2006.10.27 0 0 97
Kósa spec. szerintem sokkal gyengébb POLITIKUS, mint Viktor

Pontosítsunk:

Kósa spec. szerintem sokkal gyengébb SZÉLKAKAS, mint Viktor
Előzmény: Fatboy Slim (86)
Doppelstangel Creative Commons License 2006.10.27 0 0 96

Valószínűleg nem Gyurcsány lesz az, de nem is Orbán, az tuti.

 

 

Előzmény: urál (94)
urál Creative Commons License 2006.10.27 0 0 94

A választók többsége meg azt, hogy az ország vezetésére Orbán alkalmatlan. Ezt már kétszer megtették, harmadjára is meg fogják! Képzeld azt az égést, amikor 2010-ben újra megnyeri a választásokat Gyurcsány. :)))

Előzmény: Törölt nick (90)
Doppelstangel Creative Commons License 2006.10.27 0 0 93

Ha a sikeres politikus ismérve a szarkeverés, akkor valóban.

 

Kósa - bár én nem nagyon kedvelem - hosszú ideje vezet egy kisebb országot, Debrecent, széles támogatottsággal. Orbán ez idő alatt elbukott két parlamenti választást.

 

Akkor most melyik is a jobb?

 

Előzmény: Fatboy Slim (86)
urál Creative Commons License 2006.10.27 0 0 91
Egy reinkarnálódott Kádár Jánosba oltott Milosevics. És ráadásul még lúzer is. A kényszerpályáról meg a végleges visszavonulás huszárvágásával letérhetne végre. Egy ország lélegezne fel, hogy újra meg tudjuk beszélni európai módra a közös dolgainkat.
Előzmény: Fatboy Slim (88)
Fatboy Slim Creative Commons License 2006.10.27 0 0 88
Miért? Mivel? Mitől? Kényszerpályán mozog...
Előzmény: urál (87)
urál Creative Commons License 2006.10.27 0 0 87
Viszont Orbánnál bárki jobb!
Előzmény: Fatboy Slim (86)
Fatboy Slim Creative Commons License 2006.10.27 0 0 86
Kósa spec. szerintem sokkal gyengébb POLITIKUS, mint Viktor
Előzmény: urál (80)
betonszarkofág Creative Commons License 2006.10.27 0 0 85

Azt feltételezed ismeretlenül, rosszhiszeműen rólam, hogy nem vagyok a legmaximálisabb módon törvénytisztelő állampolgár?

Előzmény: FuLeS (83)
kijev Creative Commons License 2006.10.27 0 0 84
Ugyan dehogy! Csak valahogy eszembe jutott ez a barom ötlet. Persze tudom, hogy kizárt az, hogy áll fenyegetésekre hivatkozva akarják korlátozni állampolgári jogaimat.
Előzmény: betonszarkofág (82)
FuLeS Creative Commons License 2006.10.27 0 0 83
///Ezért is fogok gyertyát gyújtani november negyedikén.///
Gyertyát igen, ha lehet, akkor TV székházat ne....
Előzmény: betonszarkofág (70)
betonszarkofág Creative Commons License 2006.10.27 0 0 82

Úgy véled, hogy hasznos lenne Magyarországon az emberi jogokat sok száz apró trükkel korlátozni?


Előzmény: kijev (78)
kijev Creative Commons License 2006.10.27 0 0 81
Nagyon vergődök. Látom azért hallgatsz rám. Ugye mennyi más szóvan még amivel le degradálhatod vitapartnered. Megjegyzem ez a kisnyilas kicsit hasonlít a nyilashoz nem túl eredeti, de én értékelem, hogy próbálkozol!
Előzmény: urál (76)
urál Creative Commons License 2006.10.27 0 0 80
2010-ben mindenki oda küldi majd, ahova szerinte való. Én is ezt fogom tenni, ha még mindig Orbán lesz a kihívója, akkor a miniszerelnöki székbe, ha mondjuk Kósa, akkor a bukásba.
Előzmény: pokol-kő (77)
pokol-kő Creative Commons License 2006.10.27 0 0 79
No, ezzel a hsz-oddal egyetértek !
Előzmény: urál (73)
kijev Creative Commons License 2006.10.27 0 0 78
Lehetségesnek tartom, hogy november 04-én a Nemzetbiztonsági Hivatal vagy a rendőrség olyan információkat kap, hogy valaki vagy valakik terror akciót, robbantást akarnak végrehajtani. Erre hivatkozva megtiltják vagy korlátozzák a gyülekezéseket, megemlékezéseket.  És végre nyugalom lesz méltóan fogunk megemlékezni. Felónak nem kell szomorkodni a csürhe miatt.
pokol-kő Creative Commons License 2006.10.27 0 0 77

"Mert az megengedhetetlen, hogy tényleg igazi elmebetegek tébláboljanak az utcákon..." és min. elnökként mindenféle gazdasági képzettség nélkül egyszemélyben döntsenek a nemzetgazdaságról az egész ország/nemzet sorsáról - magukat tévedhetetlen, pótolhatatlan országmentő zseninek kikiáltva...

Lipótmezőn a helyük !

Előzmény: urál (67)
urál Creative Commons License 2006.10.27 0 0 76

Vergődsz kisnyilas? Ne tedd, fölösleges. Dobd ki az árpádsávos zászlód, vagy vidd be egy múzeumba!

Előzmény: kijev (74)
urál Creative Commons License 2006.10.27 0 0 75

Nem tudom.

 

Azazhogy tudom, de nem túlzottan érdekel. A cigány az cigány, a zsidó az zsidó, a tirpák az tirpák és a kommunista az mocskos kommunista.

Előzmény: epdm2 (68)
kijev Creative Commons License 2006.10.27 0 0 74
Ez a hozzászólásod is nagyon jó! Figyelem a gyógyulási folyamatot. Annyira örülök, hogy megváltoztál!
Előzmény: urál (67)
urál Creative Commons License 2006.10.27 0 0 73

A békés tüntetés egy másik dolog. Az teljesen rendben van, azzal semmi gond. A magyar zászlók (nem árpádsávos!!!) alatt felvonuló polgárok, akik beszédeket hallgatnak, jelszavakat skandálnak és követelnek valami kedvükre valót abszolúte korrekt emberek.

 

Nem zavarognak, nem gyújtogatnak, nem instruálják és biztatják a nyilas csürhét, stb.

 

Ám nagyon kell vigyázniuk arra, hogy még véletlenül se keveredjenek közéjük nyilasok! Mert akkor megeszik őket is a disznó rohamrendőrök, akiket erre tenyészt a demokrácia.

 

ui. Gyurcsányt unja és rühelli az ország lakosságának a döntő többsége. 2010-ben le is fogja váltani, ha minden jól megy és Orbán nem bassza el nekünk ezt a jól megérdemelt leváltást.

Előzmény: pokol-kő (65)
Fatboy Slim Creative Commons License 2006.10.27 0 0 72
És így is összejön seperc alatt 100 K ember. Ez a nagy dolog
Előzmény: pokol-kő (65)
kijev Creative Commons License 2006.10.27 0 0 71
Látod megy ez. Ebben a bőbeszédű írásodban már nem használod azt a szót betegesen amire én felhívtam a figyelmedet. Örülök, hogy segíthettem a gyógyulásod! Kitartás!!!
Előzmény: urál (69)
betonszarkofág Creative Commons License 2006.10.27 0 0 70

Olvasgatom ezt a topikot és agressziót látok a szocikák hozzászólásaiban.
Úgy veszem észre, minél inkább közeledik november negyedike, annál erőszakosabbak.
Hogy mi lehet ennek az oka? Hiszen éppen hogy ünnepelniük kellene!
Sehol sem lennének, ha akkor nem jön ide egy csomó fegyveres ázsiából magyart lőni.
Remélem meghúzzák magukat és nem lövetnek megint sotüzet, mint a forradalmunk kitörésének emléknapján.
Ezért is fogok gyertyát gyújtani november negyedikén.

urál Creative Commons License 2006.10.27 0 0 69
Nem.
Előzmény: kijev (66)
epdm2 Creative Commons License 2006.10.27 0 0 68

Erre az analógiára nem szabad építeni, mert akkor miért nem szeretik, a kommunisták, ha annak hívjuk őket, de persze a kisebbségek sem. Ugye a cigányok sem, a zsidók sem és sorolhatnám....

Előzmény: urál (61)
urál Creative Commons License 2006.10.27 0 0 67

Magyarországon rend van, mert az ellenőrizetlen lázadás szigorúan tilos!

 

Felénk évszázadok óta úgy szokás, hogy a lázadó, vagy arra hajló szervezetek vezetőit az államhatalom delegálja. Most mindegy, hogy Martinovicsról, vagy Szabó Albertről van szó, ez a magyar hagyomány. Már évszázadokkal ezelőtt okultunk azokból a példákból, amikor a lázadás kicsúszott a kontroll alól és az országot szétbaszó polgárháborúvá fejlődött hála a magyar virtus zabolátlanságának.

 

És ez így van rendjén.

 

Mert az megengedhetetlen, hogy tényleg igazi elmebetegek tébláboljanak az utcákon a gyújtogató csürhét instruálva egy műanyag tehénből előbukó dinoszaurusszal!

Előzmény: zoldangyal (63)
kijev Creative Commons License 2006.10.27 0 0 66
Kicsit gyenge kezdés ! Ha jól számolom rövid kis irományodban 4 X irtad le, hogy "nyilas"! Már neharagudj elvtárs de jobbra számítottam! Leírom de nehogy felhúzd magad: nekem van Árpádsávos zászlóm, persze nyilas kereszt nélkül! Most akkor én rendes ember vagyok vagy sem?
Előzmény: urál (61)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!