Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.09.26 0 0 10
Mármint kiábrándító.
Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.26 0 0 9
Az igazság sokszor kiárándító.
Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.26 0 0 8
Egyszerre tizenkettő? Vagy külön-külön?
Előzmény: DN3 (3)


Törölt nick Creative Commons License 2006.09.26 0 0 7
 "Persze minden relatív..." - különös tekintettel Einsteinre ugyebár :))) 
Előzmény: DN3 (3)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.26 0 0 6

Akkor tényleg ő írta. Nem voltam benne biztos. Én alapvetően nem kedvelem ezt a stílust, de az említett cikk nekem éppenséggel tetszett. Legalábbis volt benne igazság.

Miért ábrándított ki?

Előzmény: Kolompár Esthajnalcsillag (5)
Kolompár Esthajnalcsillag Creative Commons License 2006.09.26 0 0 5
Nos, hát ez a cikk miatt ábrándultam ki végleg az említett íróból...:S
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.26 0 0 4

életük nagy sikereiként elsőként a párzásaik számát jelölik meg és minden más csak ezután következik

 

Ebben az a meglepő, hogy egyébként intelligens emberek is képesek e téren így gondolkodni. Ha jól emlékszem, Müller Péternek van egy írása arról, hogy miért bocsájtja meg nehezebben a férfi a félrelépést, mint a nő. Valami olyasmit írt, hogy a férfiak sokkal inkább a szexualitásuk szemüvegén át nézik a világot, sokkal erősebben kötődik önértékelésükhöz és egójukhoz a nemiség, ezért aztán a szexualitás kudarca a férfi kudarca, s mint ilyen, az egész emberé. És a szexuális jellegű árulás is az ember árulása így. Egy nő, ha kiderül, hogy meddő, azon kesereg, hogy nem tud életet adni édibédipicirózsaszín csöppségeknek, a magtalan férfit viszont az küldi padlóra, hogy "nem férfi". A nő rosszabb esetben nőiségének kudarcát éli meg, a férfi viszont egész létének, egójának válságát.

Szerintem van összefüggés.

Előzmény: Mitoszkiller (-)
DN3 Creative Commons License 2006.09.26 0 0 3
Valami olyasmit olvastam, hogy Einsteinnek 12 szeretője volt, ami abban a korban elég soknak számított. Persze minden relatív, mi a sok, mi a kevés...   :-)
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.26 0 0 2
Mármint akik le tudják írni helyesen az intelligens szót? :-)

És szerinted minden intelligens ember impotens vagy frigid? Mondjuk valahol igazad van, hiszen a kínai orvoslás szerint a szexuális és a szellemi energia egy tőről fakad, tehát ha az egyikből sokat használsz, az a másik rovására megy. Azért én mégis túlzásnak tartom leimpotensezni az összes embert, akibe némi intelligencia szorult.
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.26 0 0 1
Na ide várjuk az impotenseket,és a frigideket,ám de nagyon inteligenseket!
Mitoszkiller Creative Commons License 2006.09.26 0 0 topiknyitó

most elsősorban a férfiakról lesz szó. Közülük is azokról akiket a teremtő kizárólag a fajfenntartásra rendelt és úgy alkotta meg őket, hogy minden más e célnak rendelt alá. Ők azok akikben a tesztoszteronon kívül valahogy minden túl kevés. Sem a szerelem, sem a kitartás valaki mellett nem az erősségük, a szellemi erő hiánya és a lélek üressége szembeötlő amikor az életük nagy sikereiként elsőként a párzásaik számát jelölik meg és minden más csak ezután következik. Nagyon sok itteni beírás elolvasása meg tapasztalat után nekem valahogy ez jött le. Ti hogy látjátok ezt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!