Keresés

Részletes keresés

1stet Creative Commons License 2018.01.13 0 0 101

Hello, az a problémám, hogy a WP-ben, amikor egy sablon előnézetét akarom megnézni, akkor nem hozza be, csak egy fehér területet. Tehát nem látok semmit az előnézetből. Ezt csinálja a meglévő (bekapcsolt) sablonnál is, és akkor is, ha egy másikat akarok megnézni. De ezt csak egy weboldalnál csinálja (több weboldalam is van egy tárhelyen). Van ötletetek, hogy mi lehet a probléma, és hogyan lehet megoldani? Köszi előre is! ;)

Baboca78 Creative Commons License 2018.01.05 0 0 100

A WP frissítés után nem tudom elérni az admin felületet. Erre a linkre kűld (wp-admin/upgrade.php?_wp_http_referer=%2Fblvas%2Fwp-admin%2F) és egy fehér lap jön fel. Milyen beállitáson kell változtatnom és hol?

koko52cdm Creative Commons License 2017.12.06 0 0 99

Sziasztok!

Mobilbaráttá próbáltam tenni az oldalam a wp saját alkalmazásával és ez a sor jelenik meg az oldalamon: Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/szerkezetg/domains/szerkezetgyartas-vasszerkezet.hu/public_html/wp-includes/functions.php on line 3105

Eltávolítás után is marad ez a felirat minden oldalam tetején. Mi lehet a gond? Előre is köszönöm!

kristof3 Creative Commons License 2017.11.07 0 0 98

Sziasztok

Olyan sablont keresek ami tudja kezelni a likmegosztást, és ha valaki megnyitja akkor a megnyitott oldal nem külön nyílik meg hanem egy felugró ablakban

Nagy Zoltáán Creative Commons License 2017.09.19 0 0 97

Nincs ilyen mappa, csak kívülről tűnik úgy. A .htaccess-ben van beállítva, hogy melyik php file kezeli az URL-eket, ott egy változóban van az URL és az alapján SQL-ből kéri le a tartalmat, amit az adott URL-en meg kell jelenítenie.

Előzmény: Fergabor1 (82)
Remete Ur Creative Commons License 2017.09.09 0 0 96

A Tárhely.Eu-nál hostolok 5 éve, van több WP oldalam is, látom már náluk is lehet kimondottan Wordpress tárhelyet is venni, előretelepített wordpressel, SSL-el. Az alábbi linken ha valakit érdekel 5% kedvezménnyel tud vásárolni tárhelyet vagy SSL-t:

https://tarhely.eu/ugyfeladmin/aff.php?aff=1379

KUPON09C8643C0

Borembukkk Creative Commons License 2017.06.17 0 0 95

Ezt az oldalt valószínűleg feltörték. 

Érdemes feltenni rá biztonsági plugint, de előtte valószínűleg ki kellene pucolni.

Tervezek írni a biztonsági pluginokról is, de addig itt egy hasznos lista 4 ingyenes bővítményről:  HASZNOS ÉS INGYENES WORDPRESS BŐVÍTMÉNYEK, PLUGINOK

Ha a wordpressben elakadtál, kérheted ingyenes tanácsadásomat, esetleg online oktatás keretében végigmehetünk azokon a pontokon, ahol általában a kezdők elvéreznek: ONLINE WORDPRESS OKTATÁS, TANÁCSADÁS

Előzmény: Bettinka (93)
Honlapseo Creative Commons License 2017.06.12 0 0 94

Szia, ha segítséget szeretnél, keress bátran :) 
http://honlapseo.hu

Bettinka Creative Commons License 2017.05.30 0 0 93

Segítséget szeretnék kérni.

WordPress honlapot készítettek cégemnek, amire én szabadon tölthetem a tartalmat. Egész jó boldogultam vele, s amint feltettem valamit, azonnal a cég Facebook oldalán meg is osztottam a közvetlen linkjét, mindig szépen megjelent,  bélyegképpel, kis "beharangozó" szöveggel, stb.

DE pár napja megosztásnál - előnézetnél- kínai (vagy egyéb keleti-passz) karakterek jelennek meg, nem tesz mellé bélyegképet sem, s egyáltalán használhatatlan lenne, így persze nem OK-ézom le, de nem is tudok így megosztani többet URL-t. Hogy Facebookon kívül hol tudnám ezt leellenőrizni, nem tudom, csak FB-n látom ezt.

Mutatom képen, hogyan jelenne meg, ha jóváhagynám :( (Amit kitöröltem itt, alul azért kiírja az url címet rendesen: www....hde felette ezek a karakterek jelennek meg.

Ez elég nagy gond :((, mert továbbra is szeretném napi friss ajánlatként Facebookon az URL megosztást alkalmazni, így hirdetni is.

Aki tud segíteni, legyen szíves írni! Előre is köszönöm és bocs, ha rosszul fogalmaztam, én nem értek hozzá, de továbbítanám a webmastrenek, amiket kapok Tőletek.

mattte Creative Commons License 2017.04.22 0 0 92

Tudnátok ajánlani egy addint vagy plugint amivel tudok egy egy kérdéses kérdoivet közzetenni az oldalon, amire 3 percen belul korlatlan mennyisegu valaszt lehet adni, es mielott elkezdodik a kerdoiv bekerhetem az emberunk emil cimet es nevet?

szikoramarci Creative Commons License 2017.04.04 0 0 91

Szia!

Olyan regisztrálási folyamat van beállítva, hogy regisztrálás után jóvá kell, hogy hagyja az egyik adminisztrátor a regisztrációdat. Írj neki emailt, vagy keresd fel telefonon.

Ha bármilyen más kérdésed lenne, akkor itt tudsz infot kapni: Wordpress weboldal - weboldal készítés

Remélem segíthettem!

makinyaki Creative Commons License 2017.03.03 0 0 90

Szia ez valószinűleg azért van mert nem aktiváltad az email címed.

Előfordul az ilyen.

Hasznos infók wordpress weblap készítés-hez itt

Előzmény: ryzsy (88)
ryzsy Creative Commons License 2017.01.20 0 0 88

Hallottatok már ilyen hibaüzenetről? Sehol sem találom, mit kellene csinálnom.
"A fiók jelenleg nem aktív. Egy adminisztrátornak kell aktiválnia, mielőtt belépne."

Mona-Myrtill Creative Commons License 2016.12.01 0 0 87

Sziasztok kedves Csoporttársak,

segítséget szeretnék kérni, elkészítettem a weblapomat és a portfólió ("Meine Kunstwerke") részt szeretném úgy megoldani, hogy a kategóriák („Alle Kunstwerke”, „3D”, „Gemälde”...) ne egy oldalon ömlesztve legyenek, hanem  kategóriánként külön-külön oldalon. Például a „Gemälde” kategória csak a „Gemälde” oldalon jelenjen meg.

http://www.meinekunstwelt.de/meine-kunstwerke/

Kérném szépen, aki segíteni tudna, írjon az emailcímemre: myrtillcica@hotmail.com

Előre is nagyon köszönöm a segítséget.

break Creative Commons License 2016.11.23 0 0 86

Ha jol csinalod ebirja.

Nezd meg, hogy milyen nagy websiteok is wordpress-en futnak (e.g. CNN, New York Times, az ebaay blogja, Rolling Stones....):

http://winningwp.com/examples-of-big-name-brands-and-businesses-using-wordpress/

Persze ezeket profi csapatok hoztak ossze hosszan tarto (es sok penzbe kerulo) munkaval. Szoval megoldhato minden a wordpress-szel csak jol kell csinalni. :-)

Előzmény: mekxa77 (85)
mekxa77 Creative Commons License 2016.11.15 0 0 85

Sziasztok, infót és segítséget szeretnék kérni.

Szeretnék egy nagy tartalmú több oldalas weboldalt létrehozni.

Kérdésem a következő:  wordpress oldal elbírja egy a több oldala s több funkciós tartalmat. Mint chat + Video szerkesztő, + apróhirdető oldal.  Stb. nagyon sok felhasználóval. Az oldal mondjuk, folyamatosan pörög.  

Csúnya és álomszerű hasonlat lesz. Mint pl. a facebook 20%-os kihasználtságnál.

A tényleges kérdésem. Elbírja a wordpress motor.  Vagy keresek másik megoldást.

Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget.

mlnrblzs Creative Commons License 2016.09.06 0 0 84

Sziasztok!

A Wordpress Recontre plugin pontos és működőképes telepítéséhez keresek egy hozzáértőt. Félig már megcsináltam, de néhány dolog valamiért nem működik benne. Fizetés megegyezés szerint. Sürgős lenne. A gyorsaságot és korrektséget értékelem és további megbízások is lehetségesek.

Jelentkezni e-mail-ben: m-design@m-design.hu

Köszönöm!

kadbar Creative Commons License 2016.08.22 0 0 83

Segítségeteket akarom kérni egy sablon testreszabásához.

Oldalam címe:http://bp-busz.square7.ch/PC/wordpress/

Ilyennek kéne kinéznie:http://bp-busz.square7.ch/PC/K%e9perny%f5felv%e9tel%20(1).png

ilyen paddingekkel.http://bp-busz.square7.ch/PC/K%e9perny%f5felv%e9tel%20(2).png

Előre is köszönöm

Fergabor1 Creative Commons License 2016.07.28 0 0 82

Lehet, hogy furcsa a kérdésem, tán nem is idevaló.

Minden működik, csak valamit nem értek. Web programozás, php ismereteim magas szintűek, ha nem is profi programozói szintűek.

A kérdésem érdekében tegyük fel, hogy az abc.hu websiteon létrehoztam egy WordPress blogot, xyz a blog neve. Azaz az indítás abc.hu/xyz.

Ha létrehozok egy oldalt, melynek internet cime qwerty, akkor az abc.hu/xyz/qwerty -t begépelve az oldal kifogástalanul megjelenik, mintha a abc.hu/xyz -ről választottam volna ki az oldalt.

Amikor ftp kezelővel nézem az abc.hu tartalmát (feltéve, hogy ott valamennyi lap a szerver által megszabott mappába kerül, ez hol www, hol html_public, hol más), megtalálom az xyz mappát, benne a WordPress php, és egyéb fájljait, almappáit. Viszont sehol nem találom meg a qwerty mappát, holott alapesetben a qwerty mappában lévő index.php (vagy index.html, stb) kellene, hogy létezzék.

Valaki árulja el nekem, hogy hol találom meg a qwerty mappát? Vagy hogyan jut el a rendszer ahhoz a fájlhoz, ami a qwerty lap tartalmát megjeleníti?

FG

gaborm86 Creative Commons License 2015.11.30 0 0 81

Sziasztok!

Röviden, aki nem tudná a Dellmont egy Voip szolgáltató, én pedig viszonteladójuk lettem.

Egy olyan megoldást szeretnék, hogy aki regisztrál a WP oldalamon, annak a regisztrációja jöjjön létre a Dellmont-nál is, ill. ha belép az oldalra, akkor lássa a felhasználó az egyenlegét, híváslistáját, stb., ami a Dellmont adatbázisában van.

Ehhez van egy webAPI leírás is, ill. el is lett kezdve az API megírása, de aki csinálta nem ért a WordPress-hez.

Előre is köszönöm a segítséget.

Törölt nick Creative Commons License 2015.10.03 0 0 80

Szia!

.tk azt hogy csináltad az ingyenes vagy fizetös?

Ha ingyenes akkor azt holtudom megcsinálni?

Előzmény: Vitalshop (79)
Vitalshop Creative Commons License 2015.09.30 0 0 79

Sziasztok!

http://vitalwebshop.tk/

Szeretném kérni a véleményetek erről.

Min kellene változtatnom, milyennek találjátok az oldalt.

Első webshopos próbálkozásom.

ISZSZ Creative Commons License 2015.08.27 0 0 78

Lang_Levente sikerült megoldani a weboldaladat?

Steve Baxx Creative Commons License 2015.07.15 0 0 77

látom nem sokan értenek itt a WP hez.

Előzmény: Steve Baxx (76)
Steve Baxx Creative Commons License 2015.07.14 0 0 76
Előzmény: Steve Baxx (75)
Steve Baxx Creative Commons License 2015.07.14 0 0 75

sziasztok véleményt szeretnék kérni erről a worldpressbe készült honlapról.  www.pinpost.london

Lang_Levente Creative Commons License 2015.07.09 0 0 74

Hello

Egy olasz etterem weblapjat kellene megcsinalni. Semmi extra vegulis, atkuldom a kepeket, az etlapot, meg egyeb infokat es az alapjan szepre meg kellene csinalni, ugy mint ahogy a template "bemutatojaban" is van. Mert en letoltottem ezeket a templateket, felraktam oket, de hat nagyon messze van attol, mint amit en lattam az oldal live preview-jaban. Vagom, hogy ki kellene tolteni, meg hasonlok, de azt se tudom hova nyuljak.

Szoval szuksegem lenne valakire, aki ezt meg tudna nekem csinalni IGENYESEN. Ilyen tessek-lassek modon osszedobott minoseg nem erdekel, azert egy minimalis szeperzeke legyen a fejlesztonek, Photoshop tudas sem hatrany.

Aki ezt elvallalna, az kerem kuldjon egy ajanlatot, meg 1-2 referencia munkat a leventesxm@gmail.com email cimre.

Tehat template megvan, valami ilyesmi: http://bliccathemes.com/pronto/demo1/ . (Nem biztos, hogy pont ez). Erre szepen megcsinalni a menut, about us, contact, services, gallery-t. Meg ilyen "like" buttont, meg hasonlokat. 

Termeszetesen a templatet, hostingot, domaint en fizetem, csak magara a munkara kernek ajanlatot. Ha jo lesz, van meg sok ilyen melom:)

Koszi

GourmetBox Creative Commons License 2015.06.09 0 0 73

Sziasztok, kb. két hetes, projekt alapú wordpress+woocommerce setupolási munkára keresünk kreatív, ügyes programozót. Egy webáruházat kellene létrehozni wp sablon alapján woocommerce bővítménnyel és különböző extra pluginekkel. A munkát akár holnap elkezdhetjük a belvárosi irodánkban, a fizetség pedig 200.000 Ft/két hét. A sablont és bővítményeket természetesen mi fizetjük! Referenciát mindenképpen szeretnénk látni előzetesen. Ha érdekel, vagy ismersz olyat, akit érdekelhet kérlek írj az info@gourmetbox.hu-ra! Köszi! 

hellsing Creative Commons License 2015.03.26 0 0 72

'reggelt!

Frissen telepítettem localhostra WP-t és nem enged be. A un/pw pofon egyszerű (tesztkörnyezet saját gépen) és 100%, hogy nem gépelem el, nincs a caps lock bekapcsolva, stb. De ha megadom a un/pw párost, azt írja ki, hogy nincs jogosultságom az oldal megtekintéséhez.

Már legalább 25× telepítettem WP-t localhostra és élő szerverre és soha nem futottam ilyen hibába. Mi a túró ez?

morZsolt Creative Commons License 2015.02.02 0 0 71

Sziasztok!

Átvettem egy wordpress alapú weboldal fejlesztését és a probléma azzal kezdődött, hogy az oldalról kezdtek eltűnni a form-ok, és a logo-k. Majd amikor ki akartam javítani, már nem működött az oldal szerkesztője sem, az avia layout builder. A wordpress legújabb verziója van fent, és Enfold template-el építették fel, ennek a verziója 2.6.2 (a legfrissebb Enfold 3.0.2). Hogyan tudnám a szerkesztőt működésre bírni? A válaszokat előre is köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!